NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 015 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
és akkor hol a tagadás hogy oda NE menjen? mert én személy szerint igy alapfokozatban ugy fodítanám, hogy "menj ahová akarsz, de miamiba"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
a pontosság kedvéért inkább anywhere és csak to miami sztem 😊 (vagy akár Go anywhere you want but Miami)fetomy
where/anywhere itt kb. mind1 szvsz, a to jogos 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a pontosság kedvéért inkább anywhere és csak to miami sztem 😊 (vagy akár Go anywhere you want but Miami)

szerk.: where/anywhere valóban mindegy, csak úgy vettem észre ilyenkor inkább odateszik az anyt. De hát ezen aztán nem veszünk össze 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Tannehill-nek: "Go where want but into Miami no". danyly
nem vagyok 100%-ban biztos, hogy ezt megérti 😀Szobi22
off:
hogy szólna helyesen?Ventura
Go where you want, but not to Miami.
Erről jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=IwBS6QGsH_4&ob=av2e


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 015 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Tannehill-nek: "Go where want but into Miami no". danyly
nem vagyok 100%-ban biztos, hogy ezt megérti 😀Szobi22
off:
hogy szólna helyesen?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megduplázódott a safety létszám,
Janzen Jackson és Antonio Allen is a fedélzeten http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=507873#p507873

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
aki még nem szavazott, tegye meg, nagyon szoros az állás 😊
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez milyen nyelven van? 😀tenorx
Nem tudom, hogy merjek-e már ilyen témában kötekedni, de speciel ez a mondat is nagyon tetszik 😀fetomy
Legalább valakinek tetszik. 😂

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez milyen nyelven van? 😀tenorx
Nem tudom, hogy merjek-e már ilyen témában kötekedni, de speciel ez a mondat is nagyon tetszik 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez milyen nyelven van? 😀
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tannehill-nek: "Go where want but into Miami no". danyly
nem vagyok 100%-ban biztos, hogy ezt megérti 😀Szobi22
Tudom kicsit szabad fordítás. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tannehill-nek: "Go where want but into Miami no". danyly
nem vagyok 100%-ban biztos, hogy ezt megérti 😀

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor folytatjuk a 84' óta fennálló hagyományt: nem húzunk első körben QB-t!!!
Tannehill-nek: "Go where want but into Miami no".

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
1. körös QB draftok 1984 óta, NFL csapatonként

5: Detroit Lions
3: Washington, Cleveland, Tampa Bay, Arizona, Atlanta, Chicago, Tennessee, Cincinnati, Denver
2: Minnesota, Carolina, Indianapolis, Seattle, Oakland, NY Giants, NY Jets, 49ers, San Diego, Jacksonville, Baltimore
1: Philadelphia, New England, Houston, Dallas, Pittsburgh, Buffalo, Green Bay, St. Louis
0: Kansas City, New Orleans, Miami

Dan Marino miatt számoltam 84-től és a vizsgált időszakban három alkalommal nem volt 1. körös QB draft (a Chiefs is pont '83-ban húzott utoljára az első fordulóban irányítót, míg a Saints 1971-ben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Coples csak lecsúszik a Bearsnek a Szurkolói mockon is 😀D11
IRL tuti nem fog sztem 😊
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Coples csak lecsúszik a Bearsnek a Szurkolói mockon is 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb izgalmas prospecteket találhattok a topikban,

Amini Silatolu és Brandon Brooks (OG)
Derek Wolfe és DaJohn Harris (DT)
valamint Travis Lewis (OLB)

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legfrissebb Pro Dayek utáni JBS Scouting (FCS vagy alsóbb osztályú prospectek) Top 100as lista:
http://www.jbscouting.com/index.php/fcs/fcs-player-ratings/2364-jbs-top-100-big-board-pro-day-midway-ratings
Quick és Silatolu is megelőzte az eddigi első Jenkinst itt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
According to Football Outsiders' QB career forecast system, Robert Griffin III has the highest score ever since the method began measuring in 1998.
The system, based primarily on college starts and completion rate, is far from foolproof, but interesting nonetheless. Griffin's career forecast is No. 1, Philip Rivers' was No. 2, Drew Brees was 3, Colt McCoy (outlier) was 4, Carson Palmer was No. 5, Peyton Manning was 6, and Andrew Luck's 2012 projection comes in seventh. Football Outsiders does caution that the system is "meant to be a tool used alongside the scouting reports," which may have weeded out McCoy based on his poor arm strength on tape.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már leszoktam a külföldi mockok linkelgetéséről, de ezen az indokláson felröhögtem 😀

8. Miami Dolphins - Ryan Tannehill – QB – Texas A&M
I’m finally giving in and moving Tannehill into the top 10. It’s absolutely ludicrous that a team would even consider him this high, but if the Dolphins are half as dysfunction as they’ve been portrayed this offseason, they just may pull the trigger on a developmental quarterback who struggles with NFL throws.

😀

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
7 körös mock draft - KÉSZ
2012 mock draft game


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem amúgy nagy kedvencem Adams, nagy a potenciál benne, bár simán lehet bust is.tenorx
Ez minden prospectre igaz. Csak max van akiben nagyobb százalékban van bust esély.Shawn84
Vagy potenciál. 😉

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem amúgy nagy kedvencem Adams, nagy a potenciál benne, bár simán lehet bust is.tenorx
Ez minden prospectre igaz. Csak max van akiben nagyobb százalékban van bust esély.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem amúgy nagy kedvencem Adams, nagy a potenciál benne, bár simán lehet bust is.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi DoM!
Ide akartam kilyukadni.
Láttam mindkettőt többször játszani, de sajnos én nem értek annyira a szakmai részhez, nem látom annyira a hibákat. Adams nagyon jó volt a Senior Bowl-on.
Most lenne egy éve tanulni, mert mégiscsak Allen meg Peppes ellen kellene harcolnia. Ha nem válik be LTnek akkor még mindig lehet RT Cherilus helyett.
Amúgy még soha nem voltam ilyen bizonytalan, hogy kit húz a Lions, nagyon kíváncsi leszek az itteni szavazatokra. Ami biztos, hogy Jenkinset nem. Füvesek hátrányban. 😀