NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
Fasza lett, de a végén a "stáblista komolytalanná teszi. Oda elég lenne egy Bowl.hu, nem kell még a takarítónőt is felsorolni!
Szerintem...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Quinton Coples

http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/13/unc-de-quinton-coples-the-importance-of-pad-level/
http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/14/quinton-coples-part-ii-pad-level-and-the-pass-rush/
http://mattwaldmanrsp.com/2012/02/16/quinton-coples-part-iii-stacking-up-to-jason-pierre-paul/
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
hatalmas grat hozzá JJ az eddigi összes videód nagyon passzentosak voltak...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
A Lockeres reakciód se volt gyenge 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
I hope he sucks, just so I can use the name “RG3 first rounders” derisively. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igenFucu
Király, remélem meglesz a kötelező bulihangulat! 😂aztec
Reméljük egyes csapatok is igyekeznek majd ebbe besegíteni "remek" döntéseikkel. Mondjuk az első 2(inkább 3) pick uncsi lesz.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.iktriad
ejj, ez nagyon durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igenFucu
Király, remélem meglesz a kötelező bulihangulat! 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?iktriad
igen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Orson Charles-t tegnap ittas vezetésért letartóztatták.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.iktriad
így se bírtam a Skinst hát még ez után ha oda megy RGIII, de viszont a Brownsban szívesen látnám, az én véleményem szerint abba a csapatba illene be a jelleme a legjobban

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀Rajna
A Seahawks sapka, Mouton és haromt reakciója az Alualu pickre a Top 3 kedvenc pillanatom az eddigi draft streamekből.
Tényleg idén is terveztek ilyen közvetítést?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.Höri
Én eddig asszem Brittnél akadtam ki a legjobban, szóval remélem idén is lesz valami kiakasztó dolog 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RG III rézbőrű lesz.
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)

A hírek szerint még a Browns is bepróbálkozott az utolsó pillanatban, de ezt ajánlatot, amit Snyderék leraktak az asztalra, nehéz matchelni.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Grat, nagyon jó lett!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehoznijjncaa
seahawks sapka, tavalyi arcpálmák Mouton húzásánál és a többi.

kár, hogy a Donald Brownos reakcióm nincs meg.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
A Credits büntet a végén (bár rendezőnek "Az élet" még frappánsabb lett volna). A legvégéról hiányoltam GM Genet és egy olyan feliratot mellé, hogy "expect the unexpected", mint végső csattanó. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.ulpianus
ez csak előtrailer igazából, majd akarok egy ténylegeset is csinálni a szerkesztőkkel 😊 profinak tűnő anyag, de az imovie szerkesztőjével szinte gyerekjáték ilyet összehozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Mivel konqot kihagytad a stáblistán, egy hétig hallgathatjuk, tudod mit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
beteg 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Remekül sikerült, grat hozzá!! 😀 Már most hiányzik haromt az élő adásból. :/aztec
Nekem meg az a sok pick, amit a komisszár úr leválaszt tőlünk

Amúgy profi anyag, grat JJ

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊jjncaa
Remekül sikerült, grat hozzá!! 😀 Már most hiányzik haromt az élő adásból. :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom megjjncaa
bowl.hu NFL draft 2012 trailer

😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
csináltam egy 1perces trailert imovies-szal a drafthoz, már megy fel youtube-ra 😀 mindjárt osztom meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Stanford pro day-re Fleener felépülhet?aztec
azt nyilatkozta, hogy ott mindenképp futni fog.

fun fact: Fleener egy Redskins OLineman után kapta a keresztnevét, a mutter látta a tévében Joe Jacoby-t és igen megtetszett neki.Höri
😀

köszi

A Jégember győz, nem beszél.