NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Janoris Jenkins 5'9 3/4 191 lbs
Na ő sem lesz 1. körös 😛Wyatt
Mert összement tavaly óta? Inkább csak hízott, ha nem lassult akkor jó mèrlegelést zárt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Janoris Jenkins 5'9 3/4 191 lbs
Na ő sem lesz 1. körös 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi JJ a videót!

NFLPA Game Wrap: Top Performers of the Week
http://www.bigcatcountry.com/2012/1/22/2725695/nflpa-game-wrap-top-performers-of-the-week

mi van itt bazmeg.

új DT, Wolfe (Cinci),
OL Jeff Allen (Illini)
Tony Jerod-Eddie, DL-Texas A&M Ez meg ki a faszom?

nem játszik Adcock, Mosley, Silatolu (OL), Still (DT) és Kendricks (LB)Höri
Így legalább nem lesz belőle 1. körös Jags pick.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
2. rész: Justin Blackmon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Olvastam az NFL honlapján a Jets-szel kapcsolatos előrejelzéseket első körre.
Felmerült RB poszton David Wilson és Trent Richardson, OG David DeCastro, DE Nick Perry, OLB Courtney Upshaw és SS Mark Barron.
Ezek közül sztetek melyikükre van a legnagyobb esélyünk első körben? 😊Beki
hát annyira nem ismerem Ryan szokásait, de szerintem nem fog első körben futót húzni, a helyében mindenképp a pass rush problémáját oldanám meg, lesz szerintem bőven jó RB free agencyn is.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olvastam az NFL honlapján a Jets-szel kapcsolatos előrejelzéseket első körre.
Felmerült RB poszton David Wilson és Trent Richardson, OG David DeCastro, DE Nick Perry, OLB Courtney Upshaw és SS Mark Barron.
Ezek közül sztetek melyikükre van a legnagyobb esélyünk első körben? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi van itt bazmeg.

új DT, Wolfe (Cinci),
OL Jeff Allen (Illini)
Tony Jerod-Eddie, DL-Texas A&M Ez meg ki a faszom?

nem játszik Adcock, Mosley, Silatolu (OL), Still (DT) és Kendricks (LB)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barron se lesz.

így maradt 6 Safety összesen.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nabazmeg.

akkor ezért van ott meghívó nélkül a kaliforniai JonesHöri
ha valaki lemaradt volna: Jordan White se játszhat
de legalább így Juron Criner nyugodtan visszaküzdheti magát az első körbeJJ
az kemény lenne a mai 7-FA státusza alapján 😀

White szerintem sose volt hivatalosan bejelentve. Rishard Matthwes és Hilton volt a 2 WR aki cancelelte, a többiek közül meg Molk és Chapman.Höri
a senior bowl twittercsatonáján olvastam, szóval valószínűleg játszott volna
Floydot hagytad ki még a sorból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright se megy Senior Bowlra. Sérülés az ok.Deny
nabazmeg.

akkor ezért van ott meghívó nélkül a kaliforniai JonesHöri
ha valaki lemaradt volna: Jordan White se játszhat
de legalább így Juron Criner nyugodtan visszaküzdheti magát az első körbeJJ
az kemény lenne a mai 7-FA státusza alapján 😀

White szerintem sose volt hivatalosan bejelentve. Rishard Matthwes és Hilton volt a 2 WR aki cancelelte, a többiek közül meg Molk és Chapman.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Wright se megy Senior Bowlra. Sérülés az ok.Deny
nabazmeg.

akkor ezért van ott meghívó nélkül a kaliforniai JonesHöri
ha valaki lemaradt volna: Jordan White se játszhat
de legalább így Juron Criner nyugodtan visszaküzdheti magát az első körbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wright se megy Senior Bowlra. Sérülés az ok.Deny
nabazmeg.

akkor ezért van ott meghívó nélkül a kaliforniai JonesHöri
Így egy kicsit legalább hátrébb kerülhet pár csapat boardján, hátha leesik második kör közepére (szerintem class második legjobb elkapója Blackmon mögött), és berántjuk, aztán elfelejtjük DeSean nevét 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright se megy Senior Bowlra. Sérülés az ok.Deny
nabazmeg.

akkor ezért van ott meghívó nélkül a kaliforniai Jones

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wright se megy Senior Bowlra. Sérülés az ok.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak lovaggá ne üssék...Wyatt
Vagy ne vegyen népszerű Mongóliában.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak lovaggá ne üssék...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki kell használni, amíg még lehetWyatt
😊
Egyébként bocsi a túlzott használatért.iktriad
Most már úgyis az Owner Khan a menő.szaba
Ő nem draftol, csak a pénzt adja és bólogat - egyelőre. Bár azt mondta, hogy ő nem lesz olyan türelmes tulaj, mint az elődje volt, szóval ha nincs eredmény 2-3 éven belül, jön a nagytakarítás. A front officeban is.
És különben is Khan neve elé a Shao jobban illik.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"GM Gene" minden hszbe kell?braxa88
Ki kell használni, amíg még lehetWyatt
😊
Egyébként bocsi a túlzott használatért.iktriad
Most már úgyis az Owner Khan a menő.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy igazi profi akkor is odateszi magát (GM Gene szerint biztosan), ha nincs tét. Ez biztosan csökkenti Coples esélyeit. Alualu pl a soha le nem álló motorja miatt is lett draftolva.
(Köszi a tippet amúgy!)iktriad
"GM Gene" minden hszbe kell?braxa88
Ki kell használni, amíg még lehetWyatt
😊
Egyébként bocsi a túlzott használatért.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért azon a meccsen nem véletlenül alakult úgy az eredmény, ahogy. gyakorlatilag az összes tar heelnek egy púp volt a hátán, nem is nagyon erőltették meg magukat. javaslom megtekintésre egyéb meccseit is 😊
( pl az idei 30-24es vereséget a U ellen 😀 )kristof
Egy igazi profi akkor is odateszi magát (GM Gene szerint biztosan), ha nincs tét. Ez biztosan csökkenti Coples esélyeit. Alualu pl a soha le nem álló motorja miatt is lett draftolva.
(Köszi a tippet amúgy!)iktriad
"GM Gene" minden hszbe kell?braxa88
Ki kell használni, amíg még lehet

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mercilus illene a Jags 4-3jába DEben, ha valami isteni csoda folytán sikerülne letradelnünk?iktriad
nem illik mert szokott sacket csinálni 😀

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azon a meccsen amin idén láttam játszani(Mizzou ellen), nem nagyon voltam elájulva tőle.iktriad
azért azon a meccsen nem véletlenül alakult úgy az eredmény, ahogy. gyakorlatilag az összes tar heelnek egy púp volt a hátán, nem is nagyon erőltették meg magukat. javaslom megtekintésre egyéb meccseit is 😊
( pl az idei 30-24es vereséget a U ellen 😀 )kristof
Egy igazi profi akkor is odateszi magát (GM Gene szerint biztosan), ha nincs tét. Ez biztosan csökkenti Coples esélyeit. Alualu pl a soha le nem álló motorja miatt is lett draftolva.
(Köszi a tippet amúgy!)iktriad
"GM Gene" minden hszbe kell?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igen, de nem értem ez miért lenne jó nektek, 1/7re igen fasza húzás lenne Coples, ugyanarra a pozíciórakristof
Azon a meccsen amin idén láttam játszani(Mizzou ellen), nem nagyon voltam elájulva tőle.iktriad
azért azon a meccsen nem véletlenül alakult úgy az eredmény, ahogy. gyakorlatilag az összes tar heelnek egy púp volt a hátán, nem is nagyon erőltették meg magukat. javaslom megtekintésre egyéb meccseit is 😊
( pl az idei 30-24es vereséget a U ellen 😀 )kristof
Egy igazi profi akkor is odateszi magát (GM Gene szerint biztosan), ha nincs tét. Ez biztosan csökkenti Coples esélyeit. Alualu pl a soha le nem álló motorja miatt is lett draftolva.
(Köszi a tippet amúgy!)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen, de nem értem ez miért lenne jó nektek, 1/7re igen fasza húzás lenne Coples, ugyanarra a pozíciórakristof
Azon a meccsen amin idén láttam játszani(Mizzou ellen), nem nagyon voltam elájulva tőle.iktriad
azért azon a meccsen nem véletlenül alakult úgy az eredmény, ahogy. gyakorlatilag az összes tar heelnek egy púp volt a hátán, nem is nagyon erőltették meg magukat. javaslom megtekintésre egyéb meccseit is 😊
( pl az idei 30-24es vereséget a U ellen 😀 )
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercilus illene a Jags 4-3jába DEben, ha valami isteni csoda folytán sikerülne letradelnünk?iktriad
ha Alualu 1/10-et ért, akkor nehogy letradeljetek már, csak hogy a "helyén" vigyétek el Mercilus-tJJ
Pont ezt írtam a legfrissebb cikkemben hogy Mercilus lehet az idei Alualu. 😊
Bár mondjuk junior és ez hátrány lehet, hisz Gabbertöt és Brittont leszámítva a 20 Gene Smith draftpickből mindenki végzős volt. De erre meg azt írtam, hogy ott van Aldon Smith és JPP példája.