NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Mercilus illene a Jags 4-3jába DEben, ha valami isteni csoda folytán sikerülne letradelnünk?iktriad
ha Alualu 1/10-et ért, akkor nehogy letradeljetek már, csak hogy a "helyén" vigyétek el Mercilus-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igen, de nem értem ez miért lenne jó nektek, 1/7re igen fasza húzás lenne Coples, ugyanarra a pozíciórakristof
Azon a meccsen amin idén láttam játszani(Mizzou ellen), nem nagyon voltam elájulva tőle.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen, de nem értem ez miért lenne jó nektek, 1/7re igen fasza húzás lenne Coples, ugyanarra a pozícióra
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercilus illene a Jags 4-3jába DEben, ha valami isteni csoda folytán sikerülne letradelnünk?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Régebben talán volt már róla szó. Terrell Manning LB (NC State) hányadik kört érhet?Shawn84
Harmadik.

Én Cole-nál is jobb linebackernek tartom, simán érhet annyit mint Irving tavaly.Höri
Sajnos még csak keveset láttam, ezért nem is vagyok annyira tisztában vele, hogy futás meg passz ellen mit tud igazából. Szerintetek ebbe az Eagles féle Cover 2 katyvaszba illene?
Hozzánk egyébként is vagy 3 LB kéne idén FA-ról meg draftról. A jelenlegi keretet nézve a kezdőben lehetne szerintem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Patsnek kit jósoltok első lörbe ? Nekem van 1-2 tippemrespectvv4laci
pass rusher, szélső magas WR & safety lenne az első 3 poszt amire húznék, ebben a sorrendben.

a DE class nem erős, de a Saints pickjével már lehet olyan játékost vinni aki meg is éri. Mercilus leginkább. Perry-nek nem vagyok fanja az utóbbi évek USC DLine embereit látva.
Elkapónak Floyd, Sanu vagy Jeffery. Wright nem hiszem, hogy új dimenziókat nyitna, hiába jobb játékos.
Ha Barron bent van, ő is érhet 1/29-32 körüli picket már.

Később meg corner nyilván, meg center/guard, Cannontól függ.
Illetve letrade folyamatosan.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Patsnek kit jósoltok első lörbe ? Nekem van 1-2 tippem
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Régebben talán volt már róla szó. Terrell Manning LB (NC State) hányadik kört érhet?Shawn84
Harmadik.

Én Cole-nál is jobb linebackernek tartom, simán érhet annyit mint Irving tavaly.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Néztem hátsó-közép körös DE prospecteket, aki nyers, de jó fizikai adottságú 6-5 - 6-7 magas projekt, akár gyenge oldalra, de nem nagyon láltok ilyet. Ti ?

Chandler Jonest néztem, erősnek de nem tul gyorsnak tunik, kérdés mire elég ez egy NFL LT ellen.gabtsi
Jake Bequette, Arkansas
Jack Crawford, Penn State
középső

Malik Jackson, Tennessee
hátsó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Régebben talán volt már róla szó. Terrell Manning LB (NC State) hányadik kört érhet?Shawn84
2-5. kör

Néztem hátsó-közép körös DE prospecteket, aki nyers, de jó fizikai adottságú 6-5 - 6-7 magas projekt, akár gyenge oldalra, de nem nagyon látok ilyet. Ti ?gabtsi
Tyrone Crawford, nézd ma a Shrine Game-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Néztem hátsó-közép körös DE prospecteket, aki nyers, de jó fizikai adottságú 6-5 - 6-7 magas projekt, akár gyenge oldalra, de nem nagyon láltok ilyet. Ti ?

Chandler Jonest néztem, erősnek de nem tul gyorsnak tunik, kérdés mire elég ez egy NFL LT ellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Régebben talán volt már róla szó. Terrell Manning LB (NC State) hányadik kört érhet?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pro dayek időpontja itt frissül mindig majd: http://www.macsfootballblog.com/2012/01/2012-nfl-pro-day-schedule.html
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weeden draftértékén mennyit ront, hogy már 28 éves?aztec
4 körtHöri
és ő a korától eltekintve mennyire számít jó QB-nek most egyetemi szinten? Ha pl 23 lenne akkor top pick esélyes lenne? 😊MarioAna
igen, a játéka alapján megérné az 1. kört.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Weeden draftértékén mennyit ront, hogy már 28 éves?aztec
4 körtHöri
és ő a korától eltekintve mennyire számít jó QB-nek most egyetemi szinten? Ha pl 23 lenne akkor top pick esélyes lenne? 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gyakorlatilag teljes a senior bowl keret, de Janoris Jenkins részvételét csak ma jelentették be.

örvendetes, hogy elmegy, elvégre 1 éve nem láthattuk elit játékosok ellen.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Weeden draftértékén mennyit ront, hogy már 28 éves?aztec
4 körtHöri
Köszi!Akkor még az is lehet, hogy elhozzuk hátsó körösként, Foxtól kitelik.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weeden draftértékén mennyit ront, hogy már 28 éves?aztec
4 kört

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Weeden draftértékén mennyit ront, hogy már 28 éves?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
JJ, arra van tipped, hogy Polk mit keres a seniorbowlon? 😀
https://twitter.com/#!/seniorbowl/status/159784682748256256

redshirted JUNIORHöri
"Polk was extended a Senior Bowl invite after it was determined that he had exhausted his eligibility at Washington. Despite being listed as a junior, he never applied for a medical redshirt his freshman year (2008) and thus had no more eligibility remaining. "JJ
Érdekes, mert akkor Turbin is meghívható lett volna, márpedig ő nem hogy ide, sehová nem kapott meghívót. Szar az ügynöke 😛Höri
sőt még Jonathan Massaqoui is, ha megnézed a 65-ös underclassmen listát, ezt a három nevet nem találod rajta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JJ, arra van tipped, hogy Polk mit keres a seniorbowlon? 😀
https://twitter.com/#!/seniorbowl/status/159784682748256256

redshirted JUNIORHöri
"Polk was extended a Senior Bowl invite after it was determined that he had exhausted his eligibility at Washington. Despite being listed as a junior, he never applied for a medical redshirt his freshman year (2008) and thus had no more eligibility remaining. "JJ
Érdekes, mert akkor Turbin is meghívható lett volna, márpedig ő nem hogy ide, sehová nem kapott meghívót. Szar az ügynöke 😛

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ohh akkor se értem szerintem ezt az egész rendszert igazán, de majd megint elolvasom, hogy megint elfelejtsem 😀Gyurma Pappa
Bush el lett cserélve.

A kompenzálás akkor jár ,ha egy játékosod nem ír alá, hanem simán máshová szerződik, és a csapat hoppon marad. Mondjuk túlfizetik, vagy csak utálja hogy gyenge-unszimpatikus csapat/edző kezei közé került. Ezzel a csapat nem tud mit kezdeni, de bukhat egy komoly játékost is.

Aki elcseréli a játékosát, erre nem hivatkozhat.
Akkor sem jár kompenzáció, ha elküldenek valakit (release). Ott sem áll meg a hivatkozási alap.

Valamint az is kiolthatja, ha a csapat igazol hasonló játékosokat. Mondjuk az Eagles nem igazán dumálhat majd, hogy eligazolták a sztárjait, és neki nem maradt. Nem kapnak kompenzációt, hiába engednek el egy kezdőjátékost is. Így is lerabolták a piacot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
ESPN's Mel Kiper: Denard Robinson will be one of top WRs in 2013 draft

ez egy jó jel Denardnak, Kiper elit TE prospectnek tartotta anno Tebow-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 653 — Egyéb témák lakó
Mert trade-eltétek, amiért másik draft picket kaptok majd 😊Wyatt
ohh akkor se értem szerintem ezt az egész rendszert igazán, de majd megint elolvasom, hogy megint elfelejtsem 😀Gyurma Pappa
Azért jár kompenzációs pick, akinek lejárt a szerződése, és úgy távozott. Illetve figyelembe viszik, hogy ki érkezett hozzátok hasonlóan (nem trade, nem draft útján, meg talán waiver se számít, de nem 100%)Deny
szerintem keverek dolgokat, dolgokkal... mind1, amíg a társasági adócsökkentő tételek megmaradnak, addig nem aggódok, minden bizonnyal nem leszek soha nfl GM, hogy ezeket megjegyezzem 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hülye kérdés, de minden évben újra kell tanulnom ezt az egész cuccot. És megint úgy tűnik, hogy nem értem a rendszert, de Bush után miért nem jár a Saintsnek pick?Gyurma Pappa
Mert trade-eltétek, amiért másik draft picket kaptok majd 😊Wyatt
ohh akkor se értem szerintem ezt az egész rendszert igazán, de majd megint elolvasom, hogy megint elfelejtsem 😀Gyurma Pappa
Azért jár kompenzációs pick, akinek lejárt a szerződése, és úgy távozott. Illetve figyelembe viszik, hogy ki érkezett hozzátok hasonlóan (nem trade, nem draft útján, meg talán waiver se számít, de nem 100%)