NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
twitteren már arról is írtam pl., hogy az LSU WR, a jövendőbeli udfa Russell Sheppard is profinak áll, a Toledo elkapójához, Eric Page-hez hasonlóan, ellenben Ryan Swope (Texas A&M WR) marad az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A bronzérem tényleg nem reális, megfuttatva egy névsort az agyamban, de ott lehet még ő az egyéni döntőben is.Feltéve, ha ki fogja tudni magából hozni a legjobbat az amerikai válogatón. Gay-en és talán Gatlinen kívül nincs olyan, akire egyértelmüen azt mondhatjuk, hogy jobb.valaki2
Csak Dix és Rodgers, és már meg is van a négy ember aki jobb nála az USA csapatból.Schleck
Rodgers nincs eltiltva? Egyébiránt meg ha Demps úgy érezné, hogy nincs esélye, akkor valszeg nem így döntött volna. De nem úgy érzi szerencsére és egy sportolónál talán ez a legfontosabb.Meg úgy egyáltalán, egy embernél.valaki2
Rodgerst azt hiszem végül csak a vb-től tiltották el.
Nekem semmi bajom azzal, hogy Demps futó akar lenni, ő tudja. De azt azért ugye elmondhatom, hogy szerintem az olimpiára sem fog kijutni egy könnyen? Bár sokat nem kockáztat, tekintve, hogyha jól tudom, akkor nagy NFL karriert sem jósolnak neki.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért nem értem teljesen ezeket a sérüléses dolgokat, mert ettől rosszabb játékos éppen nem lesz. Blevi
épp elég ha sérülékenyebb lesz, máris baszhatja a csapata. lásd bradford 😛

Osweiler lesz a 3. QB, akárki meglássa.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LSU cornerback Morris Claiborne has decided to enter the NFL draft.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Hightower nem volt jelen a sajtótájékoztatón, de ő is profinak áll.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Trent Richardson bejelentette, hogy jön a draftra. Kirkpatrick szintén.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Bronzérem? Sokat kell gyorsulnia még ahhoz is, hogy bekerüljön az USA váltóba legalább.Schleck
A bronzérem tényleg nem reális, megfuttatva egy névsort az agyamban, de ott lehet még ő az egyéni döntőben is.Feltéve, ha ki fogja tudni magából hozni a legjobbat az amerikai válogatón. Gay-en és talán Gatlinen kívül nincs olyan, akire egyértelmüen azt mondhatjuk, hogy jobb.valaki2
Csak Dix és Rodgers, és már meg is van a négy ember aki jobb nála az USA csapatból.Schleck
Rodgers nincs eltiltva? Egyébiránt meg ha Demps úgy érezné, hogy nincs esélye, akkor valszeg nem így döntött volna. De nem úgy érzi szerencsére és egy sportolónál talán ez a legfontosabb.Meg úgy egyáltalán, egy embernél.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit beszálkásítja magát (na nem mintha nem lenne tiszta izom, de kurvára nem kell 87 kiló egy 170 centis sprinternek), még gyorsul egy kicsit és kb. bronzérem Londonban.Szurkolok neki! 😊 Ez egy jó döntés sztem a részéről és az nfl-el még később is próbálkozhat. Nem hiszem, hogy senkinek nem kéne egy olimpiai-szintű sprinter, akinek még a felépítése is megvan a játékhoz, minimum visszahordóként.valaki2
Bronzérem? Sokat kell gyorsulnia még ahhoz is, hogy bekerüljön az USA váltóba legalább.Schleck
A bronzérem tényleg nem reális, megfuttatva egy névsort az agyamban, de ott lehet még ő az egyéni döntőben is.Feltéve, ha ki fogja tudni magából hozni a legjobbat az amerikai válogatón. Gay-en és talán Gatlinen kívül nincs olyan, akire egyértelmüen azt mondhatjuk, hogy jobb.valaki2
Csak Dix és Rodgers, és már meg is van a négy ember aki jobb nála az USA csapatból.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Per Scott Carter, Florida RB Jeff Demps will pursue an Olympic track career instead of the NFL.vassadi
Kicsit beszálkásítja magát (na nem mintha nem lenne tiszta izom, de kurvára nem kell 87 kiló egy 170 centis sprinternek), még gyorsul egy kicsit és kb. bronzérem Londonban.Szurkolok neki! 😊 Ez egy jó döntés sztem a részéről és az nfl-el még később is próbálkozhat. Nem hiszem, hogy senkinek nem kéne egy olimpiai-szintű sprinter, akinek még a felépítése is megvan a játékhoz, minimum visszahordóként.valaki2
Bronzérem? Sokat kell gyorsulnia még ahhoz is, hogy bekerüljön az USA váltóba legalább.Schleck
A bronzérem tényleg nem reális, megfuttatva egy névsort az agyamban, de ott lehet még ő az egyéni döntőben is.Feltéve, ha ki fogja tudni magából hozni a legjobbat az amerikai válogatón. Gay-en és talán Gatlinen kívül nincs olyan, akire egyértelmüen azt mondhatjuk, hogy jobb.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Per Scott Carter, Florida RB Jeff Demps will pursue an Olympic track career instead of the NFL.vassadi
Kicsit beszálkásítja magát (na nem mintha nem lenne tiszta izom, de kurvára nem kell 87 kiló egy 170 centis sprinternek), még gyorsul egy kicsit és kb. bronzérem Londonban.Szurkolok neki! 😊 Ez egy jó döntés sztem a részéről és az nfl-el még később is próbálkozhat. Nem hiszem, hogy senkinek nem kéne egy olimpiai-szintű sprinter, akinek még a felépítése is megvan a játékhoz, minimum visszahordóként.valaki2
Bronzérem? Sokat kell gyorsulnia még ahhoz is, hogy bekerüljön az USA váltóba legalább.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/7454270/2012-nfl-draft-qb-prospect-ryan-tannehill-broken-foot-agent-says
Nem tudom ez mennyiben ronthat a megítélésén.Blevi
a tiéden ronthat kissé, hogy nem olvastál vissza, az övén meg nagyon, ha a Senior Bowl mellett a Combine-t is kihagyjaJJ
Lusta voltam visszalapozni de aztán korrigáltam 😛
Azért nem értem teljesen ezeket a sérüléses dolgokat, mert ettől rosszabb játékos éppen nem lesz.
Meg sérülés és sérülés közt is van különbség. Mondjuk ha Luck benyelne valamit attól még lazán 1/1 várományos lenne nem?Blevi
Tannehill másfél évet volt kezdő QB-ként az egyetemen, számomra már így is kérdéses, hogy miért akkora "can't miss" első körös prospect ő, ráadásul az elmúlt szezonban feltűnően pontatlanul játszott, meccseket buktak el hibái miatt

Luckot már eleget láthattuk dobálni, de ha valakinek a draftpozícióját igazán befolyásolhatja a felmérők kihagyása, az pont Tannehill


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Per Scott Carter, Florida RB Jeff Demps will pursue an Olympic track career instead of the NFL.vassadi
Kicsit beszálkásítja magát (na nem mintha nem lenne tiszta izom, de kurvára nem kell 87 kiló egy 170 centis sprinternek), még gyorsul egy kicsit és kb. bronzérem Londonban.Szurkolok neki! 😊 Ez egy jó döntés sztem a részéről és az nfl-el még később is próbálkozhat. Nem hiszem, hogy senkinek nem kéne egy olimpiai-szintű sprinter, akinek még a felépítése is megvan a játékhoz, minimum visszahordóként.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/7454270/2012-nfl-draft-qb-prospect-ryan-tannehill-broken-foot-agent-says
Nem tudom ez mennyiben ronthat a megítélésén.Blevi
a tiéden ronthat kissé, hogy nem olvastál vissza, az övén meg nagyon, ha a Senior Bowl mellett a Combine-t is kihagyjaJJ
Lusta voltam visszalapozni de aztán korrigáltam 😛
Azért nem értem teljesen ezeket a sérüléses dolgokat, mert ettől rosszabb játékos éppen nem lesz.
Meg sérülés és sérülés közt is van különbség. Mondjuk ha Luck benyelne valamit attól még lazán 1/1 várományos lenne nem?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/7454270/2012-nfl-draft-qb-prospect-ryan-tannehill-broken-foot-agent-says
Nem tudom ez mennyiben ronthat a megítélésén.Blevi
a tiéden ronthat kissé, hogy nem olvastál vissza, az övén meg nagyon, ha a Senior Bowl mellett a Combine-t is kihagyja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Per Scott Carter, Florida RB Jeff Demps will pursue an Olympic track career instead of the NFL.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/7454270/2012-nfl-draft-qb-prospect-ryan-tannehill-broken-foot-agent-says
Ez mennyiben ronthat a megítélésén?
Közben látom h volt már ettől függetlneül a kérdés él 😛
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
ok váltak be, a közelmúltban draftolt védők közül egyik se tűnik olyan hatalmas nagy húzásnak

Ez nagyon jó. 😊 Van még egy ország- Amerikát leszámítva persze- ahol ennyire komoly csapat foglalkozik az amerikai focival? 😊valaki2
és az USA-t beleértve?JJ
Azért ne túlozzunk. 😉 😛

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Zach Brown-t miért írják egyre több helyen 3-4-es csapathoz? mit tudna ott játszani? a Miami topikban már felmerült Bruce Carter neve, csak nem jut hasonló sorsra Brown is :rolleyes:kristof
ennél gyértelműbb összehasonlítás nincs is, emlékszem hogy ki volt anno akadva gabo azon, hogy Cartert a Dallas vitte el, jogosan

azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy eddig a UNC-ből csak a támadójátékosok váltak be, a közelmúltban draftolt védők közül egyik se tűnik olyan hatalmas nagy húzásnak

Ez nagyon jó. 😊 Van még egy ország- Amerikát leszámítva persze- ahol ennyire komoly csapat foglalkozik az amerikai focival? 😊valaki2
és az USA-t beleértve?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zach Brown-t miért írják egyre több helyen 3-4-es csapathoz? mit tudna ott játszani? a Miami topikban már felmerült Bruce Carter neve, csak nem jut hasonló sorsra Brown is :rolleyes:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
Grat, JJ, minden szinten érdekes, hasznos és szép munka, csak így tovább! 😊

Más: http://www.youtube.com/watch?v=sqTKv9BYFFA&feature=related
Találtam egy Mock draft videót, amit tegnap töltöttek fel és van benne 1-2 érdekes trade ötlet és mi egyéb, vélemények? 😊
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
Ez nagyon jó. 😊 Van még egy ország- Amerikát leszámítva persze- ahol ennyire komoly csapat foglalkozik az amerikai focival? 😊valaki2
JJ ez nagy passzentos cucc!!!!!! remélem nem hagyod abba nagyon jó további sikeres szerkesztgetést!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jj tetszetos a vidi ! annyi eszrevetelem lenne a fentiek melle h amikor a tipikus hibakrol beszelsz/irsz akkor par playt is berakhatnal annak illusztralasara. egyebkent nagyon jo kezdemenyezes csak igy tovabb ! 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Egy mock, mely nem is a pickek miatt érdekes (azért akad is ott szépdolog), hanem mert a needeket is írja: http://draftdatabase.wordpress.com/2012/01/09/one-round-nfl-mock-draft/Deny
Nekünk WR?

ehJanek
Ha D-Jax lelép, akkor need, elég komolyan.Deny
Akkor igen de nem lép le.

Lenne bajunk bőven de ránk is fér

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
Ez nagyon jó. 😊 Van még egy ország- Amerikát leszámítva persze- ahol ennyire komoly csapat foglalkozik az amerikai focival? 😊

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
csatlakozom előttem szólókhoz, nagyon jó kezdeményezés, tényleg csak a szöveg követhetetlen.


Twitter: azajoey