NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szöveg és a kép egyszerre nem a legkönnyebben követhető, inkább alá kéne mondani közben ezeket, és a vidin csak az akció lenne. Hasonmás jó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon jó ötlet, toltam a tetszikelést vagy mit 😊
Annyi lehetne még, hogy amit irtok jellemzést addig megállítjátok a videót, bár ezt mi is megtehetjük 😛

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
tök jó elképzelés
egy kicsit zavaró egyszerre nézni a szöveget és figyelni a playeket, lehet hogy jobb lenne egy-egy jelenet közé felvillantani a szöveges értékelést vázlatszerűen
szeretem az ilyen videóknál, ha a play előtt egy pillanatra kimerevítik a képet és a bemutatandó játékost megjelölik valahogy, így rögtön lehet tudni hogy kit kell követni. Persze nem minden poszton, irányítónál, futónál nyilván nem, de pl. falembernél jót teszatapapa
Én is ezt akartam még hozzáadni, kurva jó kezdeményezés, csak egy téglalappal emeld ki a figyelendő játékost, youtubeon asszem lehet ilyet csinálni.tenorx
megtaláltam 😊 na akkor a következő már ilyen lesz, bár pc-n nem könnyíti meg a dolgomat az 5 másodpercenként összeomló shockwave... (a videó az imovie programmal készült, ipaden)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
tök jó elképzelés
egy kicsit zavaró egyszerre nézni a szöveget és figyelni a playeket, lehet hogy jobb lenne egy-egy jelenet közé felvillantani a szöveges értékelést vázlatszerűen
szeretem az ilyen videóknál, ha a play előtt egy pillanatra kimerevítik a képet és a bemutatandó játékost megjelölik valahogy, így rögtön lehet tudni hogy kit kell követni. Persze nem minden poszton, irányítónál, futónál nyilván nem, de pl. falembernél jót teszatapapa
Én is ezt akartam még hozzáadni, kurva jó kezdeményezés, csak egy téglalappal emeld ki a figyelendő játékost, youtubeon asszem lehet ilyet csinálni.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
tök jó elképzelés
egy kicsit zavaró egyszerre nézni a szöveget és figyelni a playeket, lehet hogy jobb lenne egy-egy jelenet közé felvillantani a szöveges értékelést vázlatszerűen
szeretem az ilyen videóknál, ha a play előtt egy pillanatra kimerevítik a képet és a bemutatandó játékost megjelölik valahogy, így rögtön lehet tudni hogy kit kell követni. Persze nem minden poszton, irányítónál, futónál nyilván nem, de pl. falembernél jót tesz

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
nekem egyelőre a hagyományos forma jobban bejön. ugyan én tudtam kit kell nézni, de pl a fenti hsz is mutatja, ez egyáltalán nem várható el mindenkitől, így nem csak néhány hanem minden bevágott play előtt rá kell fókuszálni. a szöveg és a jelenet egyszerre volt, ami nyilván jó, de az egyiket "lent" kellett olvasni, közben nehezebb az akciót is követni, ezen részét mindenképp alábeszéléssel kéne megoldani. a szempontok jók, nfl hasonmás kurvára tetszik, én még tennék bele potenciális elkelési helyet/csapatot

az ötlet jó, a megvalósításon kell csiszolni, hogy még hasznosabb legyen, sok sikert és kitartást a folytatáshoz 😉kristof
ilyen videókat nyilván csak a top játékosokhoz készítek majd, és a nem skill playereknél persze olyan felvételeket összeszedve, ahol ki van emelve az adott playa

csak ha tetszett, akkor ne legyetek restek lájkolni youtube-on, abból tudom levonni a konkluziót, hogy van-e/nincs értelme folytatni

stratégiai és egyéb elemzéseknél természetesen a hangalámondás játszik, pl. a all-star gálákról vagy a top recruitokról gondolkodom egy összeállításon, lehet hogy készítek majd egy "college football for dummies" videót (lépésről lépésre bemutatva a rendszert) stb. 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a nevét elírtad 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem egyelőre a hagyományos forma jobban bejön. ugyan én tudtam kit kell nézni, de pl a fenti hsz is mutatja, ez egyáltalán nem várható el mindenkitől, így nem csak néhány hanem minden bevágott play előtt rá kell fókuszálni. a szöveg és a jelenet egyszerre volt, ami nyilván jó, de az egyiket "lent" kellett olvasni, közben nehezebb az akciót is követni, ezen részét mindenképp alábeszéléssel kéne megoldani. a szempontok jók, nfl hasonmás kurvára tetszik, én még tennék bele potenciális elkelési helyet/csapatot

az ötlet jó, a megvalósításon kell csiszolni, hogy még hasznosabb legyen, sok sikert és kitartást a folytatáshoz 😉
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
Jó lett, annyi lenne jó esetleg, hogy minden play előtt be lehetne valahogy jelölni, hogy az ember követni tudja. De ez gondolom bonyolult kivitelezést igényel.
Ezt leszámítva, rövid, tömör, informatív és látványos. 1.re egészen remek. A végén az NFLes hasonmás külön nagy plusz pont.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Hivatalos, Harmadik Robert Griffin jön a draftra.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Olyan van, hogy valakit csak valami "bénább" all-star meccsre hívnak meg és ő inkább nem megy el? Vagy Eddie Pleasant miért nincs rajta egyik listán sem? Nála sokkal hátrébb rangsorolt safety-ket is látok a listában.Schleck
simán benne van, előfordul, hogy a senior bowlt is lemondják. tavaly pl Clayborn nem ment el rá.
de még frissülnek a keretek, Pleasant is kiköthet valahol.

Shrine Game-n Lindley helyett Persa lesz, meg a center Gerhart is lemondta.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olyan van, hogy valakit csak valami "bénább" all-star meccsre hívnak meg és ő inkább nem megy el? Vagy Eddie Pleasant miért nincs rajta egyik listán sem? Nála sokkal hátrébb rangsorolt safety-ket is látok a listában.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Lester marad a végzős évére.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
összes allstar gála összes meghívottja http://www.buffalobillsdraft.com/all-star-game-invites/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha nem lép le, akkor is elnézve az idei D-Jax - Maclin párost (betegség, sérülés, motiválatlanság, kulcsfontosságú dropok), beleférhet.somoskovig
De azért úgy már nem első körben, ott csak a LB az elfogadható. Nálam két második körösből is egyik még LB, de a másik akár már egy csúszó elkapó lehet. Amilyen passz orientált a liga, meg Reid, sosincs belőlük elég.Deny
WR prospectekről lesz írás blogon?joey_0818
Ha van rá igény, akkor lehet (mondjuk csak úgy Senior Bowl után szerintem). Bár LB-k egy része is fordítás volt, de őket azért legalább szezon közbe figyeltem, ahogy kiderült, hogy 100%, hogy oda szükség van 2 emberre legalább, aki kezdeni tud szeptemberben. De elkapókról meg egyszerűbb írni.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Ha D-Jax lelép, akkor need, elég komolyan.Deny
Ha nem lép le, akkor is elnézve az idei D-Jax - Maclin párost (betegség, sérülés, motiválatlanság, kulcsfontosságú dropok), beleférhet.somoskovig
De azért úgy már nem első körben, ott csak a LB az elfogadható. Nálam két második körösből is egyik még LB, de a másik akár már egy csúszó elkapó lehet. Amilyen passz orientált a liga, meg Reid, sosincs belőlük elég.Deny
WR prospectekről lesz írás blogon?


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekünk WR?

ehJanek
Ha D-Jax lelép, akkor need, elég komolyan.Deny
Ha nem lép le, akkor is elnézve az idei D-Jax - Maclin párost (betegség, sérülés, motiválatlanság, kulcsfontosságú dropok), beleférhet.somoskovig
De azért úgy már nem első körben, ott csak a LB az elfogadható. Nálam két második körösből is egyik még LB, de a másik akár már egy csúszó elkapó lehet. Amilyen passz orientált a liga, meg Reid, sosincs belőlük elég.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Egy mock, mely nem is a pickek miatt érdekes (azért akad is ott szépdolog), hanem mert a needeket is írja: http://draftdatabase.wordpress.com/2012/01/09/one-round-nfl-mock-draft/Deny
Nekünk WR?

ehJanek
Ha D-Jax lelép, akkor need, elég komolyan.Deny
Ha nem lép le, akkor is elnézve az idei D-Jax - Maclin párost (betegség, sérülés, motiválatlanság, kulcsfontosságú dropok), beleférhet.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy mock, mely nem is a pickek miatt érdekes (azért akad is ott szépdolog), hanem mert a needeket is írja: http://draftdatabase.wordpress.com/2012/01/09/one-round-nfl-mock-draft/Deny
Nekünk WR?

ehJanek
Ha D-Jax lelép, akkor need, elég komolyan.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Egy mock, mely nem is a pickek miatt érdekes (azért akad is ott szépdolog), hanem mert a needeket is írja: http://draftdatabase.wordpress.com/2012/01/09/one-round-nfl-mock-draft/Deny
Nekünk WR?

eh

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frissült három névvel a shrine game.

vajon Moe Petrus miért a nyugati csapatba került Connecticutból?!

Lindley-t meg elhívták Tannehill helyére MobilébaHöri
Az sem rossz, hogy Ole Miss-es van a keleti és a nyugati csapatban is.Schleck
NC State is. Graham illetve Bryan

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
frissült három névvel a shrine game.

vajon Moe Petrus miért a nyugati csapatba került Connecticutból?!

Lindley-t meg elhívták Tannehill helyére MobilébaHöri
Az sem rossz, hogy Ole Miss-es van a keleti és a nyugati csapatban is.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frissült három névvel a shrine game.

vajon Moe Petrus miért a nyugati csapatba került Connecticutból?!

Lindley-t meg elhívták Tannehill helyére Mobiléba

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
A hírek szerint RG3 értesítette Briles-t, hogy profinak áll; rövidesen a hivatalos bejelentésre is sor kerülhet.