NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Bryce Brown akkor ott lesz a drafton? A combine-ra gondolom nem fogják meghívni.valaki2
a tv-ben biztos nézi majdJJ
Pedig nincs leterhelve, ami egy futónál fontos szempont. 😉valaki2
ha már Blountot nem draftolta senki, akkor az agyam eldobnám ha Brownt meg igen...
ettől függetlenül udfa-ként esélyt fog kapni, mert a hírek szerint amellett hogy erősödött is, sebességéből nem vesztett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Bryce Brown akkor ott lesz a drafton? A combine-ra gondolom nem fogják meghívni.valaki2
a tv-ben biztos nézi majdJJ
Pedig nincs leterhelve, ami egy futónál fontos szempont. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egy mock draftban láttam megemlítve a második körbe hozzánk nick foles-t.
mit kell tudni a srácról? (amúgy meg isten mentsen a második körös irányítókról 😀 => beck, henne, white...)Ventura
=>Dalton 😉Robilluma
idén egyszer láttam szezon elején, tavaly nagyobb hype-ja volt, idén meg kb teljesen alulértékelt, mert gyengén teljesített az arizona. tavaly simán 1. körös QB-nak mondták, idén cipelte a csapatot a hátán, tudtommal ritkasz@r OL-el. Henne-éket nem láttam collegeban focizni, de Gabbert-féléknél biztosan jobb QBjoey_0818
http://www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8
😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Bryce Brown akkor ott lesz a drafton? A combine-ra gondolom nem fogják meghívni.valaki2
a tv-ben biztos nézi majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Bryce Brown akkor ott lesz a drafton? A combine-ra gondolom nem fogják meghívni.

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
=>Dalton 😉Robilluma
idén egyszer láttam szezon elején, tavaly nagyobb hype-ja volt, idén meg kb teljesen alulértékelt, mert gyengén teljesített az arizona. tavaly simán 1. körös QB-nak mondták, idén cipelte a csapatot a hátán, tudtommal ritkasz@r OL-el. Henne-éket nem láttam collegeban focizni, de Gabbert-féléknél biztosan jobb QBjoey_0818
Hány Mizzou meccset láttál tavalyról? Vagyis 2010-ből?Deny
2-t biztos, engem nem nyűgözött le, na 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egy mock draftban láttam megemlítve a második körbe hozzánk nick foles-t.
mit kell tudni a srácról? (amúgy meg isten mentsen a második körös irányítókról 😀 => beck, henne, white...)Ventura
=>Dalton 😉Robilluma
idén egyszer láttam szezon elején, tavaly nagyobb hype-ja volt, idén meg kb teljesen alulértékelt, mert gyengén teljesített az arizona. tavaly simán 1. körös QB-nak mondták, idén cipelte a csapatot a hátán, tudtommal ritkasz@r OL-el. Henne-éket nem láttam collegeban focizni, de Gabbert-féléknél biztosan jobb QBjoey_0818
Hány Mizzou meccset láttál tavalyról? Vagyis 2010-ből?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
de Gabbert-féléknél biztosan jobb QBjoey_0818
hahh


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
egy mock draftban láttam megemlítve a második körbe hozzánk nick foles-t.
mit kell tudni a srácról? (amúgy meg isten mentsen a második körös irányítókról 😀 => beck, henne, white...)Ventura
=>Dalton 😉Robilluma
idén egyszer láttam szezon elején, tavaly nagyobb hype-ja volt, idén meg kb teljesen alulértékelt, mert gyengén teljesített az arizona. tavaly simán 1. körös QB-nak mondták, idén cipelte a csapatot a hátán, tudtommal ritkasz@r OL-el. Henne-éket nem láttam collegeban focizni, de Gabbert-féléknél biztosan jobb QB


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egy mock draftban láttam megemlítve a második körbe hozzánk nick foles-t.
mit kell tudni a srácról? (amúgy meg isten mentsen a második körös irányítókról 😀 => beck, henne, white...)Ventura
=>Dalton 😉


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
egy mock draftban láttam megemlítve a második körbe hozzánk nick foles-t.
mit kell tudni a srácról? (amúgy meg isten mentsen a második körös irányítókról 😀 => beck, henne, white...)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként a jó NT NFL-szinten is szűk keresztmetszetnek nevezhető, szal nem csoda h ritka 1-1 draft classban 😊empty taxi
A 34-es NT-k a passzjáték felé tolódással úgyis egyre jobban veszítenek értékükből, mert ha valóban tipikus behemót nose-ról beszélünk, akkor passing downon, nickel/dime felállásban ritkán lesz pályán. Nincs is olyan pozíciós értéke, ami első (második) körért kiáltana. Ez hatványozottan igaz, ha van két átlag feletti endje a csapatnak (vagy még inkább egy klasszis meg átlagos).

Soliai 4/108, Pouha 3/88, Rubin 6/190, Garay 6/195, Sopoaga 4/104, Ratliff 7/224, C. Thomas 5/146, Cody 2/57. Persze ott van ellenpéldának Wilfork 1/21, Raji 1/9, D. Williams 1/26, de én ezt is azon poszton közé sorolom, amire nagyon nem kell korai picket szánni.

Egy jó NT klasszissá tehet egy már egyébként is jó védőfalat, de ő egymagában nem fog egyetlen egységet sem kihúzni a csávából, legfeljebb a pocsék arányaiban mérhető, hogy mit tesz hozzá a csapat összteljesítményéhez. 1-2 év jó neveléssel arra a meccsenkénti k. 30 snapre "bárki" felkészíthető.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Chapman kicsi, ezt adom, de teszem azt Wade Phillipsnek pont jó lenne. Ta'amu szvsz az Alamo Bowl-lal kb. a helyére került, DL emberek többsége 1ébként sem az 1. évüktől remekelnek, technikailag fejleszthető, csak egy jó DL coach kell neki, 1ébként választanom kéne Ta'amu és Poe közül ink Ta'amu az aki 4-3-ba való szvsz, ott használhatóbbak az erősségei, Poe 350 font, ekkora emberek nem nagyon szaladgálnak 4-3-ban NFL szinten, bár 6-5-tel meg kicsit magas NT-nek :/ .
A 2 Dawgsos disznót elég sokat láttam, kezdő szintű tehetség szvsz mind2 (mondjuk elfogult vok velük szemben). Lotuleileiben én is látok fantáziát. Williams mondjuk nekem eléggé Dareusra hajaz, ink mauler DE, mint NT. Nixet nem láttam idén.
Egyébként a jó NT NFL-szinten is szűk keresztmetszetnek nevezhető, szal nem csoda h ritka 1-1 draft classban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ja, és csessze meg a szintén redshirted sophomore Justin Ellis és a többi junior nose tackle, h úgy döntöttek maradnak.
Ilyen silány NT class már rég nem volt, pedig a tavalyi is gyenge volt.Robilluma
A Poe, Ta'amu, Chapman hármasból szvsz legalább ketten kimennek az 1. két körben.empty taxi
Poe inkább 4-3 DT lesz sztem, nem az a klasszikus NT alkat, inkább Linval Joseph-re hajaz, mint egy Hamptonra. Én több meccsét is láttam és pass rush-ban nagyon jó volt (mondjuk conf usa ellenfelek ellen láttam), de futás ellen nem volt az igazi. Én nem tartom őt NT prospectnek. Mindenesetre nagyon kíváncsi leszek rá a combine-on.
Chapman sztem nagyon túlértékelt a Bama D miatt. 6'1 310 a jelölt súlya, de sztem ebből épphogy lesz 6'0. Sztem egyszerűen kicsi. Mint a tavalyi UDFA Gray. Rá is nagyon kíváncsi leszek a felmérőkön, all-star meccsén. Remélem csak az én szemmértékem csal. Mindenesetre sztem Jesse Williams jobb játékos és jobb NT prospect a Bama DL-ből mellette.
Ta'amu meg sztem nagyon túl van értékelve. Remek méretei vannak, az tény. Baromi gyors is egy NT-höz képest, az is tény. Csak szerencsétlen pali olyan gyenge mint a harmat. Úgy fennakad átlagos képességű 290 fontos pac-12 OL embereken, mint sziklás tengerparton a hullám. Baromi gyenge az initial punch-a. Folyamatosan csak maszatol a kezeivel. Futás ellen nem fogja a saját gap-jét. Nem tudja izomból átküzdeni magát senkin. Persze az összefoglalókban lehet látni, h folyamatosan milyen gyorsan kerüli meg a tackle-t (!), vagy milyen gyorsan futva kerüli meg nagy ívben a saját emberét, csak nem ez lesz a feladata az nflben.
Én nagyot csalódtam idén Ta'amuban és nem szeretném a Steelers-ben látni. És nem tartom első két körös prospectnek. Sem őt, sem Chapmant.
A suliban maradók közül John Jenkins-t, Justin Ellis-t, Star Lotulelei-t, Johnathon Hankins-t, Jesse Williams-t és még Louis Nix-et is jobbnak tartom náluk. Már most, pedig nekik még van idejük fejlődni, mert a fele csak sophomore.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
SIU RB Jewell Hampton has declared for the NFL Draft.tenorx
ezek az iowából kibaszott futók sose fogynak el

udfaHöri
január 10-i hír: "Marcus Coker is leaving Iowa, the fifth talented running back lost by the Hawkeyes since 2010"JJ
Ferentz úgy látszik csak nagydarab emberekkel tud bánni 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
SIU RB Jewell Hampton has declared for the NFL Draft.tenorx
ezek az iowából kibaszott futók sose fogynak el

udfaHöri
január 10-i hír: "Marcus Coker is leaving Iowa, the fifth talented running back lost by the Hawkeyes since 2010"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SIU RB Jewell Hampton has declared for the NFL Draft.tenorx
ezek az iowából kibaszott futók sose fogynak el

udfa

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SIU RB Jewell Hampton has declared for the NFL Draft.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
twitteren már arról is írtam pl., hogy az LSU WR, a jövendőbeli udfa Russell Sheppard is profinak áll, a Toledo elkapójához, Eric Page-hez hasonlóan, ellenben Ryan Swope (Texas A&M WR) marad az egyetemenJJ
Nem értem én ezt.

Sheppard persze szar focista, jövőre se vitte volna el senki, nem az a baj. Ment volna FCS-be, ott legalább látott volna pályát.
De Pagének nem kell a rekord? 😕 akkor tuti jó előrejelzést kapott, mert MAC-ből kijönni juniorként, érdekes.

Swope nyilván visszament, mivel fehér.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Azért ez komoly meglepetés sztem, nem olvastam sehol korábban ennek az esélyéről:
LSU DT Michael Brockers is leaving Baton Rouge for the 2012 NFL draft.
The 6'6", 306-pound redshirt sophomore earned second-team All-SEC honors behind 79 tackles, including 11 for a loss, in 2011. Loaded with upside, Brockers has been advised that he's projected to go in the draft's first three rounds.

Amúgy meg mi ez a "first three rounds"? Nálam elég sima top50.Robilluma
hadd ne mondjam, hogy akkor ezek szerint mit nem olvastál... 😊 top50 potenciál alapján, de mégis csak redshirted sophomore, egy évet maradhatott volna (bár ezek szerint nagyon jó prognózist kapott)JJ
Nem tudom mit, de 6 napja nem olvastam fórumot. Na, már megvan, a twittered 😊 . Hát igen, a Patriots-nak ideális lehet az első kör végén UT-nek.
Ja, és csessze meg a szintén redshirted sophomore Justin Ellis és a többi junior nose tackle, h úgy döntöttek maradnak.
Ilyen silány NT class már rég nem volt, pedig a tavalyi is gyenge volt.Robilluma
A Poe, Ta'amu, Chapman hármasból szvsz legalább ketten kimennek az 1. két körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért ez komoly meglepetés sztem, nem olvastam sehol korábban ennek az esélyéről:
LSU DT Michael Brockers is leaving Baton Rouge for the 2012 NFL draft.
The 6'6", 306-pound redshirt sophomore earned second-team All-SEC honors behind 79 tackles, including 11 for a loss, in 2011. Loaded with upside, Brockers has been advised that he's projected to go in the draft's first three rounds.

Amúgy meg mi ez a "first three rounds"? Nálam elég sima top50.Robilluma
hadd ne mondjam, hogy akkor ezek szerint mit nem olvastál... 😊 top50 potenciál alapján, de mégis csak redshirted sophomore, egy évet maradhatott volna (bár ezek szerint nagyon jó prognózist kapott)JJ
Nem tudom mit, de 6 napja nem olvastam fórumot. Na, már megvan, a twittered 😊 . Hát igen, a Patriots-nak ideális lehet az első kör végén UT-nek.
Ja, és csessze meg a szintén redshirted sophomore Justin Ellis és a többi junior nose tackle, h úgy döntöttek maradnak.
Ilyen silány NT class már rég nem volt, pedig a tavalyi is gyenge volt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Azért ez komoly meglepetés sztem, nem olvastam sehol korábban ennek az esélyéről:
LSU DT Michael Brockers is leaving Baton Rouge for the 2012 NFL draft.
The 6'6", 306-pound redshirt sophomore earned second-team All-SEC honors behind 79 tackles, including 11 for a loss, in 2011. Loaded with upside, Brockers has been advised that he's projected to go in the draft's first three rounds.

Amúgy meg mi ez a "first three rounds"? Nálam elég sima top50.Robilluma
hadd ne mondjam, hogy akkor ezek szerint mit nem olvastál... 😊 top50 potenciál alapján, de mégis csak redshirted sophomore, egy évet maradhatott volna (bár ezek szerint nagyon jó prognózist kapott)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért ez komoly meglepetés sztem, nem olvastam sehol korábban ennek az esélyéről:
LSU DT Michael Brockers is leaving Baton Rouge for the 2012 NFL draft.
The 6'6", 306-pound redshirt sophomore earned second-team All-SEC honors behind 79 tackles, including 11 for a loss, in 2011. Loaded with upside, Brockers has been advised that he's projected to go in the draft's first three rounds.

Amúgy meg mi ez a "first three rounds"? Nálam elég sima top50.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért nem értem teljesen ezeket a sérüléses dolgokat, mert ettől rosszabb játékos éppen nem lesz. Blevi
épp elég ha sérülékenyebb lesz, máris baszhatja a csapata. lásd bradford 😛

Osweiler lesz a 3. QB, akárki meglássa.Höri
Erről lemaradtam...
Kíváncsian várom hova fog kerülni, sajnálom, hogy nem hozzánk.
Simán megér egy első kör végét.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
első próbálkozás, egyelőre még csak a szándékot kéretik díjazni:
http://youtu.be/Jiuu_0QTEbg

kezdem felfedezni a videógyártás és - szerkesztés szépségeit, tervem helyett cikkek helyett ezennel videóbejegyzésekkel jelentkezem (elemzések, stb.), kezdésként ez csak egy gyorsan összevagdosott valami, Höri draftcountdown oldalról fordított prospect-ismertetőjének felhasználásával

a vélemények/kritikák minden eddiginél jobban érdekelnek
azt leszögezem, hogy ugye nemcsak zene mehet aláfestésként, hanem dumálhatunk mi is, a lehetőségek határtalanokJJ
Nagyon király ötlet, grat.