Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
átneveztem a topicot, de egy kis retrospektív: a pletykák szerint 3 nfl csapat is csábította Kevin Sumlint, a Texas A&M vezetőedzőjét, ki tudja, talán jövőre másképp dönt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Sztem pedig néger commissionert az NFL élére! Mi ez az elfogadhatatlan rasszizmus?ulpianus
Igazából ez a kérdés, de ő is tuggyuk kinek a haverja, Hapsikám!
 www.theroot.com/multimedia/don-t-play-pro-team-own-it


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Sztem pedig néger commissionert az NFL élére! Mi ez az elfogadhatatlan rasszizmus?ulpianus
ha ért hozzá, akkor minden további nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem pedig néger commissionert az NFL élére! Mi ez az elfogadhatatlan rasszizmus?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
szerintem ez a rugózás, hogy idén nem lett néger edző kinevezve szimpla gyökérség. Elvileg arról van szó, hogy a legalkalmasabb jelölt lesz az aki megkapja a munkát. Ha most kötelezővé tesszük, hogy legyen afroamerikai edző kinevezve, akkor megint diszkriminálunk, csak most a másik irányba. Szerintem ezzel túllőnének a célon és ártanának annak a relatíve békés helyzetnek, ami mostanra kialakult. Btw biztos vagyok benne, hogy Lovie Smith nem azért vesztette el a munkáját, mert afroamerikai, hanem mondjuk azért mert 3 év alatt nem tudott egy tisztességes Oline-t összefabrikálni JC elé.
Nem kéne orwelli irányba elvinni a dolgokat, hogy először mindenki egyenlő, aztán lesznek akik majd "egyenlőbbek" lesznek. Mondom ezt úgy, hogy nincs bajom a négerekkel. (sem a zsidókkal, muszlimokat és a mongolokat/tatárokat - kivéve az éttermeiket- kerülöm, de őket sem utálom)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wkdquycnkueoaofgumza
NFL looks to adjust Rooney Rule to ensure diversity
Mike Tomlin is the last African-American head coach to be hired in the NFL, and that was six years ago. With no minorities hired for coach or GM jobs this year, the NFL plans to do something about it.


Nagyon jó, dolgoznak is a Rooney Rule kibővítésén 😀 Tényleg az lesz, hogy minden évben kijelölik, hogy mely csapatoknak kell fekete HC-t, melyiknek mexikóit, melyiknek indiánt, melyiknek cigányt és persze melyiknek ázsiait szerződtetni. Ha nincs elég csapat, akkor random kiválasztanak egy csapatot akinek ki kell rúgnia a HC-ját, hogy meglegyen a diverzitás.

btw a nagyszerű kommunikáció megvan 😊
"Tony Dungy made a great point to ProFootballTalk on Friday: Mike Tomlin was the last African-American head coach to be hired via an external search for candidates. That was six years ago. "

Ügyesen nem említik meg a Frazier, Studesville, Raheem Morris, Caldwell, Crennel, Singletary hatost, akik azóta lettek HC-k, de persze ők belülről kapták meg az állást, aminél nem gond, hogy más (pl. fehér) embereket meg sem hallgattak 😊 De őket ne számoljuk bele, nyilván. Sőt én Tomlint se számolnám bele, hiszen valószínű sok fehér ember él a környezetében, tehát már ő sem teljesen fekete, biztos tudunk még előrébb menni, hogy még durvább szám jöjjön ki 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000127869/article/no-africanamerican-nfl-head-coaches-hired-in-2013

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo rasszista, utolsó senkiházi banda 21. század Amerikájában azért ez....😛 😀 😀 😀

a Rooney szabályt most már majd úgy módosítják kötelező legalább egy fekete HC-t szerződtetni ha több hely felszabadul, egyébként meg Lovie bácsi tehet róla, hogy nem győzte meg a tulajokat. 😀dande
vagy a szokásos belterjesség... Lovie-t is ide számolhatjuk, de nézd meg ezt a listát

Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.empty taxi
idén végre volt két HC kinevezés, ami valamelyest megszakította a kört, de mindig röhögök rajta, hogy a bukott főedzők és koordinátorok milyen könnyedén találnak maguknak munkát újra (ráadásul milyen kedvező a fogadtatása az ilyen kinevezéseknek a szurkolók körében is)jjncaa
Bradleyhez mit szólsz? NDSU alumni, dolgozott is ott az NFL előtt. 😊 iktriad
Mularkey után csak jobb jöhet, de érdekes, hogy a 7 új nfl HC-ből egyedül Bradley védelmi szakember 😊jjncaa
Igen remélem bejön, hogy a trenddel szembementünk. Mondjuk a Dnkből könnyebb ütőképesebb alakulatot csinálni szeintem.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000127869/article/no-africanamerican-nfl-head-coaches-hired-in-2013

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo rasszista, utolsó senkiházi banda 21. század Amerikájában azért ez....😛 😀 😀 😀

a Rooney szabályt most már majd úgy módosítják kötelező legalább egy fekete HC-t szerződtetni ha több hely felszabadul, egyébként meg Lovie bácsi tehet róla, hogy nem győzte meg a tulajokat. 😀dande
vagy a szokásos belterjesség... Lovie-t is ide számolhatjuk, de nézd meg ezt a listát

Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.empty taxi
idén végre volt két HC kinevezés, ami valamelyest megszakította a kört, de mindig röhögök rajta, hogy a bukott főedzők és koordinátorok milyen könnyedén találnak maguknak munkát újra (ráadásul milyen kedvező a fogadtatása az ilyen kinevezéseknek a szurkolók körében is)jjncaa
Bradleyhez mit szólsz? NDSU alumni, dolgozott is ott az NFL előtt. 😊 iktriad
Mularkey után csak jobb jöhet, de érdekes, hogy a 7 új nfl HC-ből egyedül Bradley védelmi szakember 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
én Mike Tice-ról olvastam 4 órája mint Raiders OC jelölt.Höri
😂 😂 😂 😂 😂
Istenem az az ember... Komolyan. Hát nem látják milyen munkát végzett...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000127869/article/no-africanamerican-nfl-head-coaches-hired-in-2013

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo rasszista, utolsó senkiházi banda 21. század Amerikájában azért ez....😛 😀 😀 😀

a Rooney szabályt most már majd úgy módosítják kötelező legalább egy fekete HC-t szerződtetni ha több hely felszabadul, egyébként meg Lovie bácsi tehet róla, hogy nem győzte meg a tulajokat. 😀dande
vagy a szokásos belterjesség... Lovie-t is ide számolhatjuk, de nézd meg ezt a listát

Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.empty taxi
idén végre volt két HC kinevezés, ami valamelyest megszakította a kört, de mindig röhögök rajta, hogy a bukott főedzők és koordinátorok milyen könnyedén találnak maguknak munkát újra (ráadásul milyen kedvező a fogadtatása az ilyen kinevezéseknek a szurkolók körében is)jjncaa
Bradleyhez mit szólsz? NDSU alumni, dolgozott is ott az NFL előtt. 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000127869/article/no-africanamerican-nfl-head-coaches-hired-in-2013

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo rasszista, utolsó senkiházi banda 21. század Amerikájában azért ez....😛 😀 😀 😀

a Rooney szabályt most már majd úgy módosítják kötelező legalább egy fekete HC-t szerződtetni ha több hely felszabadul, egyébként meg Lovie bácsi tehet róla, hogy nem győzte meg a tulajokat. 😀dande
vagy a szokásos belterjesség... Lovie-t is ide számolhatjuk, de nézd meg ezt a listát

Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.empty taxi
idén végre volt két HC kinevezés, ami valamelyest megszakította a kört, de mindig röhögök rajta, hogy a bukott főedzők és koordinátorok milyen könnyedén találnak maguknak munkát újra (ráadásul milyen kedvező a fogadtatása az ilyen kinevezéseknek a szurkolók körében is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lovie Smith is preparing to sit the 2013 season out. Michael C. Wright from ESPNChicago reported that if no team approached Smith with a head coaching job, he's going to skip the 2013 season and wait until next year's round of firings open up new opportunities. Don't cry too much for Smith though, as his 2013 salary was set to pay him roughly $5 million. Should Smith choose to sit on his couch all year long, he's going to get paid that money, meaning he won't be begging for change just because no one offered him the job he wanted.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
én Mike Tice-ról olvastam 4 órája mint Raiders OC jelölt.Höri
Köszi, bár őt nem tartom annyira szimpatikusnak...

Valami nagy O guru kéne, akivel nem lógnánk ki annyira a West edzői karából, bár így elnézve, bárkit igazolunk OC posztra, magasan a mi edzői karunk a leggyengébb papíron.Bruce
Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.empty taxi
Chan Gailey és a két M&M lenne szimpatikus. Shurmur menjen a faszba és Tice is...

de sztem örülhetünk ha ebből az akármelyik szóba áll velünk :S
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
én Mike Tice-ról olvastam 4 órája mint Raiders OC jelölt.Höri
Köszi, bár őt nem tartom annyira szimpatikusnak...

Valami nagy O guru kéne, akivel nem lógnánk ki annyira a West edzői karából, bár így elnézve, bárkit igazolunk OC posztra, magasan a mi edzői karunk a leggyengébb papíron.Bruce
Williamson az alábbi neveket írta: Pat Shurmur, Chan Gailey, Mike Mularkey, Marty Mornhinweg, Mike Tice.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ugk10ad9h9fpossfawry
No African-American NFL head coaches hired in 2013
The head coach hiring cycle is over, with no African-Americans, such as Lovie Smith, hired this go-round. The number of African-American head coaches in the NFL will decrease by two as a result.


BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo rasszista, utolsó senkiházi banda 21. század Amerikájában azért ez....😛 😀 😀 😀

a Rooney szabályt most már majd úgy módosítják kötelező legalább egy fekete HC-t szerződtetni ha több hely felszabadul, egyébként meg Lovie bácsi tehet róla, hogy nem győzte meg a tulajokat. 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
én Mike Tice-ról olvastam 4 órája mint Raiders OC jelölt.Höri
Köszi, bár őt nem tartom annyira szimpatikusnak...

Valami nagy O guru kéne, akivel nem lógnánk ki annyira a West edzői karából, bár így elnézve, bárkit igazolunk OC posztra, magasan a mi edzői karunk a leggyengébb papíron.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én Mike Tice-ról olvastam 4 órája mint Raiders OC jelölt.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nem teljesen ide tartozik, mert nem főedző, de ki lehet esélyes a Raiders OC posztjára, most hogy már minden HC poszt elkelt?

Martznak nagyon nem örülnék, de eddig hír csak róla volt illetőleg a Jags QB coach Greg Olson-t említették. Mularky-t meg csak szeretnénk, de még nem jelent meg semmi róla és a Raidersről egy hírben.

Ki tud valamit?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?Höri
Az első héten a Chiefssel kell játszani itthon ez pláne így Kelly miatt is kötelező program lenne. Az NFL helyében én így csinálnám SNF-re berakva 😀dande
igen, ez logikusan hangzik, már csak egy új QB kell a Chiefs-be és elkezdik írni a szkriptet.Höri
Főleg ha Vick is a KC-ben landol akkor tuti "hálivúd"

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?Höri
Az első héten a Chiefssel kell játszani itthon ez pláne így Kelly miatt is kötelező program lenne. Az NFL helyében én így csinálnám SNF-re berakva 😀dande
igen, ez logikusan hangzik, már csak egy új QB kell a Chiefs-be és elkezdik írni a szkriptet.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?Höri
Az első héten a Chiefssel kell játszani itthon ez pláne így Kelly miatt is kötelező program lenne. Az NFL helyében én így csinálnám SNF-re berakva 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?Höri
RGIII rehabjától függ 😊empty taxi
ja, ha elhúzódik, lehet csak monday night lesz

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?Höri
RGIII rehabjától függ 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eagles - Redskins Sunday Night az első héten?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mi van??? Ez vicc?Bazzani
Nem az Eagles a honlapján is bejelentette már Kelly érkezését. 😊