Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.MMMS
Azért mondjuk ezt így megállapítani erős 😀Toca
2 eve elment a psu-hoz, tudvan h egy big10 powerhouse-hoz megy, amely sulyos szankciok ele nez. scholarship megvonasok, bowl eltiltas, a botrany miatti nehezsegek recruit teren, vmint az iskola finoman szolva is megtepazott reputacioja.
namost az elkovetkezendo ev lenne az elso 2 ev megfeszitett munka utan, amikor mar pislakolna nemi feny az alagut vegen, mivel engedtek a scholarship es rosterszanciokbol, illetve a mostani recruitok mar lathatjak, h erdemes vele dolgozni az eddigi eredmenyei alapjan, valamint ok mar bowlon is szerepelhetnek majd. erre elmenne a manoba. nagyon vszinu.
inkabb azt kezdd el sorolni, miert menne a minnesotaba. es az ilyen indokokat hagyd ki kerlek, h penz meg roster mert nem tudom oket komolyan venni. roster alapon akarmelyik nfl csapat csabito lehet valamiert, a penz pedig ... frazier legalabb 2 milliot keresne jovore, bob 1.9et iden, ami 3.2-re is felmehet. ennyit errol.MMMS
Én nem mondtam, hogy Minnesotába jön, sőt az se mondtam, hogy tuti elfog jönni. Én csak annyit mondtam, hogy kijelenteni, hogy tuti marad hülyeség.
Előbb utóbb minden edző NFL-be vágyik, szerintem ha egy HC állással megkínálják legyen az a Vikings akár Texans nem mond nemet.
Viszont teljesen jogos az is ha marad a fentebb leírtak miatt és valószínűleg a PSU ragaszkodni is fog hozzá.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.MMMS
Azért mondjuk ezt így megállapítani erős 😀Toca
2 eve elment a psu-hoz, tudvan h egy big10 powerhouse-hoz megy, amely sulyos szankciok ele nez. scholarship megvonasok, bowl eltiltas, a botrany miatti nehezsegek recruit teren, vmint az iskola finoman szolva is megtepazott reputacioja.
namost az elkovetkezendo ev lenne az elso 2 ev megfeszitett munka utan, amikor mar pislakolna nemi feny az alagut vegen, mivel engedtek a scholarship es rosterszankciokbol, illetve a mostani recruitok mar lathatjak, h erdemes vele dolgozni az eddigi eredmenyei alapjan, valamint ok mar bowlon is szerepelhetnek majd. erre elmenne a manoba. nagyon vszinu.
inkabb azt kezdd el sorolni, miert menne a minnesotaba. es az ilyen indokokat hagyd ki kerlek, h penz meg roster mert nem tudom oket komolyan venni. roster alapon akarmelyik nfl csapat csabito lehet valamiert, a penz pedig ... frazier legalabb 2 milliot keresne jovore, bob 1.9et iden, ami 3.2-re is felmehet. ennyit errol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.MMMS
Azért mondjuk ezt így megállapítani erős 😀Toca
ilyen alapon ezt meg szinte bármihez beírhatnád, főleg a mock draftokhoz és a pr-ekhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.MMMS
Azért mondjuk ezt így megállapítani erős 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hmmm.köszi!Ettől féltem!pedig beleéltem magam.😕
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛ZoliZoltán
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nálunk Bill O'Brian lehet a befutó!
Róla valami szaki vélemény? 😛
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Mi a véleményetek Brian Billick-re mint Lions HC?? 😊Johnnyblaze
az, hogy nem fog visszajönni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Mi a véleményetek Brian Billick-re mint Lions HC?? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha raksz mellé egy remek OC-t akkor nem lesz vele baj szerintem.Bazzani
Csak ne engedjék, hogy Ő válasszon 😀dcsicsak
Mike Tice is szabad 😊
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha raksz mellé egy remek OC-t akkor nem lesz vele baj szerintem.Bazzani
Csak ne engedjék, hogy Ő válasszon 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Despite interest from NFL teams, coach David Shaw plans to stay at Stanford, according to two sources familiar with the situation.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/texans-firing-of-kubiak-could-spark-a-feeding-frenzy/
Érdekes kérdést feszeget Florio, szerinte lehet h lesz olyan csapat, aki azért rúgja még a szezon közben az edzőjét h nehogy lemaradjon Lovie Smithről.empty taxi
Lovie egyébként miért ennyire kapós? Értem én, hogy annyira nem volt rossz, de erősnek érzem, hogy mindenki vágya ő legyen HC posztra.MarioAna
Ha raksz mellé egy remek OC-t akkor nem lesz vele baj szerintem.Bazzani
kik lesznek az olyan csapatok ahol HC váltás lehet, és nem offenze oldalon van para? Mert pl ahol a D jó, csak az offense balfaszkodik hétről hétre, (Tex, Jax, Browns pl) oda nem látom mi értelme lenne egy főleg védelem központú HC-t vinni.
Mármint ahol nem kell védelmet újraépíteni.
Atlantába mondjuk jó lehetne véleményem szerint, de pl a Texanshoz nem tudom elképzelni őt, hogy hasznos lenne.
szerk: most látom, jól írtad. Igazából ha egy jó OC-t visz magával, akkor valóban jó lehet, én is ezt próbáltam írni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/texans-firing-of-kubiak-could-spark-a-feeding-frenzy/
Érdekes kérdést feszeget Florio, szerinte lehet h lesz olyan csapat, aki azért rúgja még a szezon közben az edzőjét h nehogy lemaradjon Lovie Smithről.empty taxi
Lovie egyébként miért ennyire kapós? Értem én, hogy annyira nem volt rossz, de erősnek érzem, hogy mindenki vágya ő legyen HC posztra.MarioAna
Ha raksz mellé egy remek OC-t akkor nem lesz vele baj szerintem.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/texans-firing-of-kubiak-could-spark-a-feeding-frenzy/
Érdekes kérdést feszeget Florio, szerinte lehet h lesz olyan csapat, aki azért rúgja még a szezon közben az edzőjét h nehogy lemaradjon Lovie Smithről.empty taxi
Lovie egyébként miért ennyire kapós? Értem én, hogy annyira nem volt rossz, de erősnek érzem, hogy mindenki vágya ő legyen HC posztra.MarioAna
Andy Reid kansasi megújulása után várható volt ez valamelyest szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/texans-firing-of-kubiak-could-spark-a-feeding-frenzy/
Érdekes kérdést feszeget Florio, szerinte lehet h lesz olyan csapat, aki azért rúgja még a szezon közben az edzőjét h nehogy lemaradjon Lovie Smithről.empty taxi
Lovie egyébként miért ennyire kapós? Értem én, hogy annyira nem volt rossz, de erősnek érzem, hogy mindenki vágya ő legyen HC posztra.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
And @mortreport is reporting Jon Gruden is committed to returning to MNF in 2014 and will not be returning to coaching next season.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/texans-firing-of-kubiak-could-spark-a-feeding-frenzy/
Érdekes kérdést feszeget Florio, szerinte lehet h lesz olyan csapat, aki azért rúgja még a szezon közben az edzőjét h nehogy lemaradjon Lovie Smithről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kevin Sumlin 2019-ig hosszabbított az Aggiesnél. Egy kicsi indiánnal kevesebb? 😉

Én arra leszek kiváncsi, h. marad-e az 'offensive background' fölény, vagy idén nagyobb bizalmat kapnak a védekező háttérrel rendelkező edzők.Joey Tribbiani
Szerintem marad a QB guru és a támadójáték szemlélet az új edzőknél is.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kérdés, hogy idén lesz-e college-ból vezetőedző? Lovie Smith visszatér? Jon Grudent vajon még mindig top névként fogják bedobni a kalapba? Melyik koordinátornak "jár ki" az álomállás?DoM
Én arra leszek kiváncsi, h. marad-e az 'offensive background' fölény, vagy idén nagyobb bizalmat kapnak a védekező háttérrel rendelkező edzők. Tavaly 7-1 volt az arány.

Zimmer, Horton, esetleg Bob Sutton v. a másik Ryan ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem volna rossz nekünk is valami új arc...😕
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Kérdés, hogy idén lesz-e college-ból vezetőedző? Lovie Smith visszatér? Jon Grudent vajon még mindig top névként fogják bedobni a kalapba? Melyik koordinátornak "jár ki" az álomállás?DoM
La Canfora tegnap írta h Grudent állítólag érdekelné a Falcons HC állás.empty taxi
miért pont a Falcons?
miért pont most? 😀

szerintem már belemélyedt abba a partvonal mellől én tudom a legjobban a focit érzésbe...; nem is csoda, ha Warren Sappekkel meg Faulkokkal, meg Irvinekkel kell ez a címen megosztoznia (kb.),
talán Billick aki még komoly név a partvonal mellől

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kérdés, hogy idén lesz-e college-ból vezetőedző? Lovie Smith visszatér? Jon Grudent vajon még mindig top névként fogják bedobni a kalapba? Melyik koordinátornak "jár ki" az álomállás?DoM
La Canfora tegnap írta h Grudent állítólag érdekelné a Falcons HC állás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Táblázat ebben a hozzászólásban.

Múltkor megállapítottuk, hogy Kubiak kivételével nem volt olyan vezetőedző, aki legalább harmadik idényére ne jutott volna rájátszásba a csapatával. Ezek alapján Jason Garrett, Mike Munchak és Ron Rivera állása lehet jövőre veszélyben, ha nem tudnak PO részvételt szállítani.DoM
A Titans kínos vereségének emlékére, hoztam előre a listát.

Rivera állásáért egy fabatkát sem adtam volna, de a 49ers elleni győzelemmel ez már tényleg kalapot megemelő produkció. Garrett sorsa még függőben, egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy még sikerül elbukni a csoportot nekik, már pedig akkor a szabadkártyára sem lesz nagy esélyük és könnyen kinéz a lapát. Munchak kirúgása csak idő kérdése.

Schiano sorsa szintén megpecsételődött már.

Tavaly 8 HC pozíció üresedett meg. Idén nehezen fog összejönni ennyi.

Kérdés, hogy idén lesz-e college-ból vezetőedző? Lovie Smith visszatér? Jon Grudent vajon még mindig top névként fogják bedobni a kalapba? Melyik koordinátornak "jár ki" az álomállás?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
volt már arra példa, hogy a college footballban az egyik csapat évéről év végén menesztett edző az nfl-ben helytállt? Mármint rögtön oda vették fel, és nem egy másik college csapat élére.sapka
Kirúgnak valakit egy NCAA csapattól, majd kinevezik NFL HC-nak, ez szerinted mennyire életszerű? Maximum a II. VH előtt történhetett ilyenjjncaa
pl. valamiféle csalás miatt lehetségesnek tartom, 80-as, 90-es években esetleg
de ezért kérdeztem volt-e már erre példa 😀sapka
ha így nézzük, akkor Carroll és Kelly is jó példa, mert ugyan mindkettő önszántából távozott, épp a szankciók előtt léptek le

én úgy értettem, hogy egy college szinten megbukott főedző a profiknál kap állást HC-ként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal