Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Nagyszerű topik. Látom nem írta még senki Mike Zimmer nevét. Kíváncsi lennék rá is, hogy mit tudna kihozni egy csapatból, mint HCBondi
hosszabbított nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 961 — Believelander
a 2009-es edzőváltások nagyon nem jöttek be. 11 új HC-t neveztek ki akkor (Cable és Sing interim pozícióban volt 2008-ban), a csapatból már csak Schwartz és Ryan vezetőedző.

Mora egy szezon után távozott, McDaniels és Singletary két szezont sem bírt ki. Cable és Mangini két év után repült, Spangli, Morris, Caldwell és Haley pedig tavaly.

Úgy tűnik 3 év alatt PO-közeli csapatot kell építeni, 5 éves tervet ma már nem lehet eladni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Stoops nem hiszem, hogy elhagyná az Oklahomát
sapka
Vihetné Landry Jonest magával.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Teljesen igazad van DoM.
Mondjuk ha Schwartz megy (remélem megy) akkor Cunningham könnyen HC lehet. Remélen nem Linehan...

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hú de jó topik! Már én is kérdezni akartam ezt.
Még két meccs és mi is beállunk az edzőkeresőbe.Bazzani
😊 Pont írni akartam a mostani vezetőedzőkről, hogy Jim Schwartz csalódás számomra, még akkor is ha 0-16-ból jutott el a PO-ig, de minden teljesen ad hoc jellegű a Lionsnál, és nem látni a tervszerűséget, a koncepciót és mindezt úgy, hogy van két valódi koordinátor, tehát Schwartznak pont lenne ideje, hogy tényleg HC legyen. Az általános fegyelmezetlenségről és viselkedésről nem is beszélve.

Pedig ha valaki, akkor Scwartz biztos a "smartest man in the room" iskolapéldája, elismert koordinátor is volt és mégsem klappol valami.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nagyszerű topik. Látom nem írta még senki Mike Zimmer nevét. Kíváncsi lennék rá is, hogy mit tudna kihozni egy csapatból, mint HC

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hú de jó topik! Már én is kérdezni akartam ezt.
Még két meccs és mi is beállunk az edzőkeresőbe.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A Schiano-féle vonalon még Mike Riley kerülhet szvsz szóba, bár ő anno San Diegoban nem volt annyira sikeres.
NFL-szinten még Dabo Swinney-t nézném meg h mit tud.
NFL DC-k közül Vic Fangio (SF), Casey Bradley (SEA), Ray Horton (ARI), Alan Williams (MIN) és Dean Pees (BAL); OC-k közül Rick Dennison (HOU), Greg Roman (SF), Dirk Koetter (ATL) és Mike McCoy (DEN) az aki nálam szóba jön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Az mennyire van kőbe vésve, ha valakinek mondjuk még 3-4 év van a szerződéséből? Esélytelen hogy sikerüljön megegyezni, vagy megfelelő kompenzációval bármi elképzelhető? gabokocka
ez Gundy (vagy pl. az iowai Kirk Ferentz) esetében 10+ millás buyoutot jelent, ami azért még egy NFL-csapatot is inkább arra késztet, hogy más megoldás után nézzenek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Az mennyire van kőbe vésve, ha valakinek mondjuk még 3-4 év van a szerződéséből? Esélytelen hogy sikerüljön megegyezni, vagy megfelelő kompenzációval bármi elképzelhető?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mike Gundy lenne sztem baromi jó, fiatal HC, de róla lemaradt az nfl (egy időre). Januárban hosszabbított 4 évvel. Pedig a megnyert Fiesta bowl után kérdezték az nfl-ről, akkor nem zárkózott el előle (néhány megnyert nagydöntő kellene csupán 😊):  network.yardbarker.com/all_sports/article_external/mike_gundy_may_be_interested_in_nfl_someday/9151423
Istenes O-t rakna össze, az tuti.

A koordinátorokhoz elég jó szeme van 😊:
Many current NCAA Head Coaches and Assistants trace their career back to Gundy's coaching tree. Included among those are North Carolina head coach Larry Fedora, West Virginia head coach Dana Holgorsen and University of Illinois head coach Tim Beckman. All served as assistant coaches under Gundy at Oklahoma State.
És az OSU O nem érezte meg az elvesztésüket!

Gundy, in turn, can trace his career back to the coaching tree of College Football Hall of Fame member Johnny Majors and Woody Hayes through Les Miles.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Végre egy érdekes topik, remélem januártól már minket is érint 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
de Saban a Miamiban már kipróbálta magát, felemás sikerrel, mindenesetre érdekes lenne újra az nflben látni😊; Chip Kellyt csak csoportriválisnak kivánnám😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
NCAA-től nagy nevű edző azért többféleképpen is megválhat:

Harbaugh csúcsrajáratta a Stanfordot, nem volt realitása még mit tudna megnyerni. Carroll dettó, csak mindezt hosszabb időszakon keresztül. Ide nagyon passzolna Saban 😊 vagy Chip Kelly ha idén behúzza az Oregon a nagy bajnoki címet.

Ugyanez kicsiben, korlátozott forrásokkal, pl. Schiano (Tom O'Brien lehet ez idén pepitában, ha Belichick még rátelefonál másik tulajra is).

Megkopott régi fény, nincs már hova feljebb lépni az egyetemi szamárlétrán, csak az NFL maradt (JJ által említett Stoops, Pelini esetleg Right a Georgiától).
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
JJ említette StoopsotDoM
sajnos már beleszemeteltem én is
de Stoops nem hiszem, hogy elhagyná az Oklahomát, túl régóta van egy helyen, sikeres, sohasem nézett szét az nfl világában asszisztensként sem, miért adná fel az uradalmát és az évi 4milláját?, legalábbis nem hiszem, hogy a mostani Brownsért leadná a Soonerst.sapka
a Sooners kikap a hétvégén a Texas-tól, meg egyszer-kétszer még a szezon hátralevő részében, és sokan már Stoops fejét fogják követelni, szóval annyira azért nem biztos az ő helye Oklahomában, Pelinivel ugyanez a helyzet Nebraskábanjjncaa
továbbra sem hiszem, hogy a Stoops-Sooner kapcsolat megszakad😛
Pelini nálam eséselyebb, de nem tudom, hogy a Brownshoz elég erős lenne-e (ha már ennek kapcsán indult a kérdés)
inkább Whittingham-féle/típusú embernek odalökni valami irdatlan pénzt, és 2-3 év múlva bízni benne, hogy fel tudta építeni 'magát' is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
JJ említette StoopsotDoM
sajnos már beleszemeteltem én is
de Stoops nem hiszem, hogy elhagyná az Oklahomát, túl régóta van egy helyen, sikeres, sohasem nézett szét az nfl világában asszisztensként sem, miért adná fel az uradalmát és az évi 4milláját?, legalábbis nem hiszem, hogy a mostani Brownsért leadná a Soonerst.sapka
a Sooners kikap a hétvégén a Texas-tól, meg egyszer-kétszer még a szezon hátralevő részében, és sokan már Stoops fejét fogják követelni, szóval annyira azért nem biztos az ő helye Oklahomában, Pelinivel ugyanez a helyzet Nebraskában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
JJ említette StoopsotDoM
sajnos már beleszemeteltem én is
de Stoops nem hiszem, hogy elhagyná az Oklahomát, túl régóta van egy helyen, sikeres, sohasem nézett szét az nfl világában asszisztensként sem, miért adná fel az uradalmát és az évi 4milláját?, legalábbis nem hiszem, hogy a mostani Brownsért leadná a Soonerst.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Grudent és Cowhert még szabad írni? 😊jjncaa
Jay Grudent? Talán. 😛

Todd Bowlesnál már azon meglepődtem, hogy idén nem számoltak vele komolyabban a Dolphinsnál. Hasonló cipőben járt (és úgy is végezte), mint pár éve Perry Fewell a Billsnél.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Grudent és Cowhert még szabad írni? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még 2011-ből cikk:  www.nfl.com/news/story/09000d5d823bfbe4/printable/stoops-pelini-among-college-coaches-with-nfl-potential

Hazai pálya miatt: Fitzgerald a Northwesterntől megy nyugdíjba, de hogy mostanába onnan el nem tudják csábítani, az tuti. Kirúgni meg nem fogják.

JJ említette Stoopsot, én korábban Marrone-t (Syracuse).. Lehet folytani.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ne a Browns topikja legyen teleszemetelve.

Ott elsősorban NCAA berkeiből ötleteltünk, hogy ki kaphat csapatot a profik között jövőre?

A usual suspectseken kívül NFL koordinátorok, esetleg pozíciós edzők is jöhetnek!