Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
mindegy lassan csak legyen...

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
lassan jöhetnek az eagles fanok ide is társalogni...Janek
Ha Reid kinevezéséből indulunk ki, akkor nem hiszem, hogy sokan el fogják előre találni, hogy ki lesz a befutó. 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
lassan jöhetnek az eagles fanok ide is társalogni...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az edzőkérdés Gene Smith döntése volt (ezért is lehet Mularkey bajban, ha év végén -valószínűleg- ki lesz vágva a GM).
iktriad
OC jelöltek között viszont elég jó helyen lesz vszeg...Rolni
Remélem ő (és szöszi) kap még egy évet, bár ez majd valószinüleg az új GM döntése lesz.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Az edzőkérdés Gene Smith döntése volt (ezért is lehet Mularkey bajban, ha év végén -valószínűleg- ki lesz vágva a GM).
iktriad
OC jelöltek között viszont elég jó helyen lesz vszeg...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi akartuk hívni HC jelöltnek, de egy eheti hír szerint Gabbert miatt még az interjút se vállalta.
"Another candidate, Bill O’Brien, is said to have declined interest in the Jaguars job to become the coach at Penn State, reportedly because O’Brien wasn’t sold on Gabbert."
Forrás:  www.packers.com/news-and-events/article-1/Gabbert-determined-to-prove-toughness/c426be12-91d0-4afb-a429-68a6896979b3
iktriad
Érdekes. Ezek szerint a Jagsnél a HC keresés során már előre húztak egy vonalat, hogy Gabbert AZ irányító és pont: take it or leave it?

-Bill, jössz hozzánk interjúzni?
-Igazolhatok vagy draftolhatok új irányítót?
-Nem.
-Viszlát.DoM
1 év után (amikor is nem is volt igazi QB edzője szöszinek, csak mikor az utolsó 5 hétben Koetter azt a feladatot is átvette) nem fognak kidobni egy Top 10es QB picket, akiért beáldoztak egy 2. köröst.
Teljesen érthető volt ez a hozzáállás Genetől.

Az edzőkérdés Gene Smith döntése volt (ezért is lehet Mularkey bajban, ha év végén -valószínűleg- ki lesz vágva a GM). És mivel a GM sorsa Gabberthez van kötve, persze hogy ez volt az 1. számú prioritás. Hogy mást ne mondjak, csak a DCnk, Mel Tucker volt meghallgatva olyan HC jelöltek közül közül, aki a Dhez ért.
Nolan olyan mint Wade Phillips átkozott jó DC de leszerepelt HC. Csabee13
Jack Del Riot is idevehetjük. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mi akartuk hívni HC jelöltnek, de egy eheti hír szerint Gabbert miatt még az interjút se vállalta.
"Another candidate, Bill O’Brien, is said to have declined interest in the Jaguars job to become the coach at Penn State, reportedly because O’Brien wasn’t sold on Gabbert."
Forrás:  www.packers.com/news-and-events/article-1/Gabbert-determined-to-prove-toughness/c426be12-91d0-4afb-a429-68a6896979b3
iktriad
Érdekes. Ezek szerint a Jagsnél a HC keresés során már előre húztak egy vonalat, hogy Gabbert AZ irányító és pont: take it or leave it?

-Bill, jössz hozzánk interjúzni?
-Igazolhatok vagy draftolhatok új irányítót?
-Nem.
-Viszlát.
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Daniel Jeremiah az nfl.comról is kiadta a maga listáját a témában. Szerepel benne college HC (Kelly, O'Brien) és pár NFL coordinátor.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000084807/article/chip-kelly-perry-fewell-among-top-nfl-head-coach-candidates
Mondjuk meglep, hogy se Koetter (vagy Nolan), se Jay Gruden neve nincs a listán. Ha az Atlanta így folytatja Dirkből tuti NFL HC lesz valahol jövőre. iktriad
Nolan olyan mint Wade Phillips átkozott jó DC de leszerepelt HC.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
O'Brien szerintem most már presztízs kérdést csinál belőle, hogy kitartson a PSU mellett az eltiltások alatt. Tavaly sem kellett senkinek (akkor is érthetetlen volt).
DoM
Mi akartuk hívni HC jelöltnek, de egy eheti hír szerint Gabbert miatt még az interjút se vállalta.
"Another candidate, Bill O’Brien, is said to have declined interest in the Jaguars job to become the coach at Penn State, reportedly because O’Brien wasn’t sold on Gabbert."
Forrás:  www.packers.com/news-and-events/article-1/Gabbert-determined-to-prove-toughness/c426be12-91d0-4afb-a429-68a6896979b3
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Ebből a listából tippre McCoy lesz először NFL HC.DoM
Én is rászavaznék vagy Hortonra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Daniel Jeremiah az nfl.comról is kiadta a maga listáját a témában. Szerepel benne college HC (Kelly, O'Brian) és pár NFL coordinátor.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000084807/article/chip-kelly-perry-fewell-among-top-nfl-head-coach-candidates
Mondjuk meglep, hogy se Koetter (vagy Nolan), se Jay Grunden neve nincs a listán. Ha az Atlanta így folytatja Dirkből tuti NFL HC lesz valahol jövőre. iktriad
Kyle Shanahan helyett akár el is férhetett volna Koetter. Ha sikeres lesz a Redskins, akkor simán örökölheti ott az apja helyét, ha meg bukik a 'skins, akkor nem fognak sorban állni az ő ajtaja előtt sem.

O'Brien szerintem most már presztízs kérdést csinál belőle, hogy kitartson a PSU mellett az eltiltások alatt. Tavaly sem kellett senkinek (akkor is érthetetlen volt).

Joey! Ők is kiemelték Seelyt. 😊

Ebből a listából tippre McCoy lesz először NFL HC.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Jeremiah az nfl.comról is kiadta a maga listáját a témában. Szerepel benne college HC (Kelly, O'Brien) és pár NFL coordinátor.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pjxr25tlqbfqv81vpuko
Chip Kelly, Perry Fewell among top NFL head coach candidates
With the head-coaching carousel threatening to turn (hello, Cleveland!), Daniel Jeremiah examines seven candidates who might be in line for jobs. Oregon's Chip Kelly is at the top of the list.

Mondjuk meglep, hogy se Koetter (vagy Nolan), se Jay Gruden neve nincs a listán. Ha az Atlanta így folytatja Dirkből tuti NFL HC lesz valahol jövőre.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Holmgren megpedzegette, hogy szívesen edzősködne újra, szóval ha tényleg így van, őt biztosra vehetjük 2013-as HC-ként...jjncaa
a Chiefsnél el tudom képzelni (ha megy Pioli és RAC). Ott nagyjából kész a csapat, nem kell full rebuilding (mégiscsak 65 lesz jövőre Holmi), "csak" egy QB. Ahhoz meg állítólag nagyon ért 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Holmgren megpedzegette, hogy szívesen edzősködne újra, szóval ha tényleg így van, őt biztosra vehetjük 2013-as HC-ként...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Shurmur ? 99%, h. repül a szezon végén.Joey Tribbiani
Köszi.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Shurmur ? 99%, h. repül a szezon végén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Borges pályafutás bővebben (Michigan kitekintés átugorható):

 www.maizenbrew.com/2012/8/15/3243320/introducing-the-coordinators-al-borges-Denard-Robinson-Rich-Rodriguez-offense-football
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Kicsit megkésve: Al Borges. Igaz, nincsen NFL tapasztalata, viszont írt könyvet (Coaching the West Coast Quarterback) a témában. 😊 Most a Michigannél dolgozik. Nem tudom mennyire tervez ott hosszútávra. Egyáltalán nem jellemző rá, hogy nagyon gyökeret ver egy helyen.DoM
Köszi.
Amellett, h ír róla ért is hozzá? 😊Rolni
RLY?jjncaa
😊
meglestem azóta kiről van szó...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Kicsit megkésve: Al Borges. Igaz, nincsen NFL tapasztalata, viszont írt könyvet (Coaching the West Coast Quarterback) a témában. 😊 Most a Michigannél dolgozik. Nem tudom mennyire tervez ott hosszútávra. Egyáltalán nem jellemző rá, hogy nagyon gyökeret ver egy helyen.DoM
Köszi.
Amellett, h ír róla ért is hozzá? 😊Rolni
RLY?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Kicsit megkésve: Al Borges. Igaz, nincsen NFL tapasztalata, viszont írt könyvet (Coaching the West Coast Quarterback) a témában. 😊 Most a Michigannél dolgozik. Nem tudom mennyire tervez ott hosszútávra. Egyáltalán nem jellemző rá, hogy nagyon gyökeret ver egy helyen.DoM
Köszi.
Amellett, h ír róla ért is hozzá? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Viszont adhatnál tippet, hogy Te látsz e olyan figurát a NCAA-ben, akit érdemes lenne megpróbálni elcsábítani NFL-be OC-nak. Köszi!N-Drew
Kevin Wilsonra kíváncsi lennék, hogy mire menne NFL-ben OC-ként. Hiába van már élet az Indiana támadójátékában, ha ilyen fogalmatlan a védelem. Nem túl jók a kilátásai ott hosszútávon, talán 2013. lehet az utolsó esélye, hogy elkezdjen meccseket nyerni. Ha az Illinois ellen nem tud győzni, akkor ez laza 2-10 és könnyen visszazavarhatják valahova koordinátornak.

Leginkább az Oklahománál töltött éveivel lehetne eladni. Támadóknál edzett szinte minden pozíciót a koordinátorság mellett. Innovatív a passzjátékban. Sam Bradford is többek között az ő "irányítója" volt.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem HC kérdés, de talán nem üldöztök ki innen érte...

Ki lehet WC rendszerbe OC jelölt?
Nálunk ugye Knapp installálja éppen a WC-t, ZBS-el, de a csávó nem egy play caller zseni...
Ki lenne szerintetek alkalmas OCnek hozzánk?
Dennis Allen és Reggie McKenzie nyilatkozataiból én azt vettem le, h a ZBS és a WC marad hosszú távon.

KösziRolni
Kicsit megkésve: Al Borges. Igaz, nincsen NFL tapasztalata, viszont írt könyvet (Coaching the West Coast Quarterback) a témában. 😊 Most a Michigannél dolgozik. Nem tudom mennyire tervez ott hosszútávra. Egyáltalán nem jellemző rá, hogy nagyon gyökeret ver egy helyen.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
ez talán ide illik 😀 😂



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Szerintem a 49ers-ből az OC Greg Roman és a DC Vic Fangio is esélyesebb, de ki tudjajjncaa
Hát nekem a 49ers OC nem kéne, Fangio inkább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.