NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valahogy én ezt a magyarázatot nehezen veszem be.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
szerintetek Mike Zimmernek mit kell(ene) tennie még egy legit shotért egy HC állásra ?

vagy mi az ami miatt ő nem attraktív ?gabtsi
Prisco írt erről pár napja:  www.cbssports.com/nfl/story/21474519/d-boss-zimmer-gives-bengals-edge-awaits-head-coaching-shot

A lényeg:
Zimmer doesn't or won't shy away from conflict. He is blunt and honest. There is talk that has turned off some owners in the four interviews he's been on already in his quest to be a head coach.

There was a Miami report that his candid ways turned off the Miami Dolphins when he interviewed last year. Some speculate his reputation and brashness might be hurting him


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintetek Mike Zimmernek mit kell(ene) tennie még egy legit shotért egy HC állásra ?

vagy mi az ami miatt ő nem attraktív ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bill O'Brien egyelőre még csak fontolgatja, hogy megy-e interjúra, tehát a sok riport a shortlistról még nem jelent "semmit". Ami viszont megkavarhatja a dolgokat: állítólag it's also believed that O'Brien feels misled by Penn State about the school's NCAA sanctions, which could be a bone of contention in a buyout.

Közben az állam perelni fogja az NCAA-t a PSU-t sújtó büntetések miatt. Nem zörög a haraszt.. érzése kezd lenni az embernek.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
@AdamSchefter

Seven NFL HCs were fired Monday, more than the amount of HCs fired on the Monday after the regular season in the last 3 seasons combined.

+
Five NFL general managers were fired Monday. Only four GMs were fired on the Monday after the regular season from 2007-11 combined.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Több topicban is felmerült a kérdés. Miszerint oké, hogy a csapatok vezetőedzőre vadásznak, és ki lenne alkalmas vagy egyenesen szuper, de vajon HC szempontból melyik gárda a legkívánatosabb?
A CBSsports úgy véli, tudja a választ:
 www.cbssports.com/nfl/blog/clark-judge/21478885/most-attractive-nfl-head-coaching-opening-you-can-find-it-here


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ESPN's Adam Schefter reports that the Browns and Bills will interview Syracuse head coach Doug Marrone for their head-coaching vacancies. This one comes as a surprise...

Már akinek meglepetés. 😛
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Jordy Nelson!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Same old story:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ll26frnximokrmcf3ydl
Report: Jon Gruden to interview for open coaching jobs
With plenty of coaching positions expected to become available in the coming week, is former Tampa Bay Buccaneers coach Jon Gruden preparing to make his return to the NFL?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Korábban volt szó róla, hogy egy vezetőedző ha harmadik évére nem jut PO-ba, akkor jó eséllyel már nem is fog.

Ehhez a klubhoz csatlakozott idén újoncként Pagano; Frazier aki második teljes évére vitte rájátszásba a csapatot és Shanahan, akinek harmadszorra sikerült.

A 2010-ben kinevezettek közül így egyedül Gailey nem tudta átugorni ezt a lécet (illetve részben Garrett, de őt akkor csak idény közben vette át az irányítást).
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintetek megfelelő 2013-as eredmények után Jimbo Fisher neve felmerülhet NFL berkekben jelöltként? Vagy korai lenne még?Mikey
Biztos van olyan eredmény, hogy felkapják a nevét. A D stáb átalakítása nem tudom mit dob majd a csapaton, de én nem látom/várom azt a nagy áttörést Fishertől, ami az NFL-ig repítené.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Mike Zimmer Browns? Amadeus91
Durva lenne ha csoport riválishoz menne.

---

Nem '13, hanem '14, de ennek ellenére ez a legmegfelelőbb topik a kérdésre.

Szerintetek megfelelő 2013-as eredmények után Jimbo Fisher neve felmerülhet NFL berkekben jelöltként? Vagy korai lenne még?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megint felerősödtek a Ferentz -> Chiefs pletykák, I'm just sayin'
Mellette még O'Brien és persze Kelly iránt van komoly érdeklődés az NCAA-bőljjncaa
Továbbra sem tudom elképzelni, hogy O'Brien egy ilyen év után otthagyja a Penn State-et.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Megint felerősödtek a Ferentz -> Chiefs pletykák, I'm just sayin'
Mellette még O'Brien és persze Kelly iránt van komoly érdeklődés az NCAA-ből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Chris Petersen nem kerül szóba sehol? Sztem egy próbát ő is megérne, a maga szintjén van olyan eredményes edző, mint Kelly.gabokocka
jó neki ott, nagyobb csapathoz is hívták nem egyszer.Höri
Nem tudom, én ha GM lennék futnék felé egy-két tiszteletkört.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Mike Zimmer Browns?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Petersen nem kerül szóba sehol? Sztem egy próbát ő is megérne, a maga szintjén van olyan eredményes edző, mint Kelly.gabokocka
jó neki ott, nagyobb csapathoz is hívták nem egyszer.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Chris Petersen nem kerül szóba sehol? Sztem egy próbát ő is megérne, a maga szintjén van olyan eredményes edző, mint Kelly.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Whiz szerintem nem megy, viszont az OC tuti 😊 Hála az égnek. Hortont ugye nem csábítják sehová? Annak rohadtul nem örülne egy Cards fan sem.silent7939
Alex Marvez (nem véletlenül) mint potenciális HC ír róla, de azt is írja h szerinte számára az lenne a legideálisabb ha a Cards léptetné elő.
 msn.foxsports.com/nfl/story/black-monday-bruce-arians-perry-fewell-jay-gruden-ray-horton-future-head-coaches-122612
Szerk. már tavaly is volt egyébként HC interjún a Ramsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Whiz szerintem nem megy, viszont az OC tuti 😊 Hála az égnek. Hortont ugye nem csábítják sehová? Annak rohadtul nem örülne egy Cards fan sem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryant is levehetjük a listáról a 6M-es fizuja biztosítja a helyet számára.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz nem fog távozni, mert olyan új szerződése van amiben védett a 2013as év.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jason Cole listája a távozó vezetőedzőkről:

(legvalószínűbb) Turner, Crennel, Reid, Shurmur, Gailey

(valószínűleg) Whisenhunt, Mularkey, Munchak

(akár távozhatnak is) Allen, Ryan, Rivera, Schwartz, Smith

Érdekesség, hogy pár nappal korábban Whiz, Lovie Smith és Schwartz kapcsán azt írta, hogy ligaszerte az a határozott vélemény, hogy ők hárman maradnak jövőre is. Konzervatív az FO megközelítése a kérdéshez, plusz egyik tulajdonos sem akarna fizetni az edzőjének, hogy megszabadulhasson tőle már most.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Black Monday Primer: Definitive guide to 2013 coaching carousel

 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20121227/black-monday-nfl-coaches-2012/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is a szívemhez kaptam amikor olvastam a twittert. Remélem ez csak egy nagyon kósza pletyka. Reméltem hátha tud valaki bármi pozitívumot mondani.Bazzani
majd ha tuti lesz mesélek Shurmiról, addig felesleges.Joey Tribbiani
csatlakozom, bár a képlet viszonylag egyszerű: run-run-passz-puntDiamondsHead44
shovel pass on 3rd!!!