Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Én is a szívemhez kaptam amikor olvastam a twittert. Remélem ez csak egy nagyon kósza pletyka. Reméltem hátha tud valaki bármi pozitívumot mondani.Bazzani
majd ha tuti lesz mesélek Shurmiról, addig felesleges.Joey Tribbiani
csatlakozom, bár a képlet viszonylag egyszerű: run-run-passz-punt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Chip Kelly egyértelműen HCnak jönne az NFLbe vagy elképzelhető, hogy kordinátor (OC) is lenne valahol?Bazzani
Kizárt dolognak tartom, hogy Chip jövőre ne legyen HC. szaba
Ez egyértelmű, annyira nem rossz hely az Oregon, hogy holmi OC állásért feladná. És ahogy DoM mondta, nagyon kell ő az NFL-be, ha esetleg balul sül el a dolog, akkor is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chip Kelly egyértelműen HCnak jönne az NFLbe vagy elképzelhető, hogy kordinátor (OC) is lenne valahol?Bazzani
Kizárt dolognak tartom, hogy Chip jövőre ne legyen HC.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chip Kelly egyértelműen HCnak jönne az NFLbe vagy elképzelhető, hogy kordinátor (OC) is lenne valahol?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Úgy emlékszem már volt téma C.Kelly de egyre többet hallani róla az eagleshez...vélemény?Janek
Már volt linkelve az oldalon valamelyik topikban ez a Grantland cikk a smartfootball szerzőjétől Chip Kellyről. Sokan félreértik az Oregon támadójátékát és beskatulyázzák, gimmicknek nevezik, annak ellenére, hogy lehet nem is láttak Ducks meccset vagy ha láttak nincs átfogó képük mondjuk az egyetemi fociról. A fenti cikk nyújthat egy jó általános képet Kellyről, hogy mi is húzódik meg a nagy mánia mögött, ami őt joggal körülveszi.

szerk.: első reakcióm a Chip Kelly to NFL hírre, hogy szükség van rá. Sőt, minél több ilyenre lenne szükség, hogy színesebb legyen a felhozatal itt is.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Úgy emlékszem már volt téma C.Kelly de egyre többet hallani róla az eagleshez...vélemény?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Shurmur féle Rams egysíkúsága is nagyon durva volt, akkor pont sok Rams meccset néztem, botrány az ember.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Én is a szívemhez kaptam amikor olvastam a twittert. Remélem ez csak egy nagyon kósza pletyka. Reméltem hátha tud valaki bármi pozitívumot mondani.Bazzani
majd ha tuti lesz mesélek Shurmiról, addig felesleges.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is a szívemhez kaptam amikor olvastam a twittert. Remélem ez csak egy nagyon kósza pletyka. Reméltem hátha tud valaki bármi pozitívumot mondani.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
A Browns támadójátéka még NFL szinten is a legkevésbé kreatívok közé tartozik, jóérzésú szurkoló nem akarhatja őt saját csapatánál látni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen OC lehetne Shurmur a Lionsnál?
Mire számíthatnánk ha hozzánk kerülne?
Ötlet innen:
 www.cbssports.com/columns/story/21449618/monday-observations-jets-sparano-among-coordinators-likely-to-get-boot

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 mobile.mlive.com/advannarbor/pm_105108/contentdetail.htm?contentguid=vagwBKsd

Na akkor mi kiestünk a játékból.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A HC tapasztalat semmire sem garancia, de ha éppen most bukott meg egy újonc vezetőedző a csapatodnál, akkor nagy valószínűséggel másik úton indulsz el legközelebb. Joey Tribbiani
Emiatt is írtam, hogy megéri "kockáztatni" vele a Lionsnak. Nehéz innen tippelni, mert nagyon sokat számít HC-nál a személyiség, a vezetőedzői feladatokhoz való hozzáállása, mikén képzeli el a csapat menedzselését. Aki még sosem volt HC, annál csak tippelni lehet és olyan kapaszkodókat keresni, mint McCoynál, hogy képes félretenni a mainstream hozzáállását pl. Tebownál (úgy is fogalmazhatok, hogy félretette a büszkeségét) és mert a college-hoz nyúlni, hogy ott mi működött vele, ami nekem azt sugallja, hogy a saját egója nem feltétlenül lesz a veszte (lásd McDaniels).DoM
McCoy-t szeretném a Brownshoz, szóval akkor vigye JMD-t a Lions 😊Joey Tribbiani
1-2 hónapja lehetett hallani h a Carolina tulaja Richardson nagyon szeretné visszavinni McCoyt a Panthersbe (ott dolgozott mielőtt Broncos OC lett), jóba is vannak. Állítólag még az ex-Broncos GM-et Xanderst (ő vitte McCoy Denverbe) is hajlandó lenne kinevezni GM-nek h McCoy legyen a HC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
A HC tapasztalat semmire sem garancia, de ha éppen most bukott meg egy újonc vezetőedző a csapatodnál, akkor nagy valószínűséggel másik úton indulsz el legközelebb. Joey Tribbiani
Emiatt is írtam, hogy megéri "kockáztatni" vele a Lionsnak. Nehéz innen tippelni, mert nagyon sokat számít HC-nál a személyiség, a vezetőedzői feladatokhoz való hozzáállása, mikén képzeli el a csapat menedzselését. Aki még sosem volt HC, annál csak tippelni lehet és olyan kapaszkodókat keresni, mint McCoynál, hogy képes félretenni a mainstream hozzáállását pl. Tebownál (úgy is fogalmazhatok, hogy félretette a büszkeségét) és mert a college-hoz nyúlni, hogy ott mi működött vele, ami nekem azt sugallja, hogy a saját egója nem feltétlenül lesz a veszte (lásd McDaniels).DoM
McCoy-t szeretném a Brownshoz, szóval akkor vigye JMD-t a Lions 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A HC tapasztalat semmire sem garancia, de ha éppen most bukott meg egy újonc vezetőedző a csapatodnál, akkor nagy valószínűséggel másik úton indulsz el legközelebb. Joey Tribbiani
Emiatt is írtam, hogy megéri "kockáztatni" vele a Lionsnak. Nehéz innen tippelni, mert nagyon sokat számít HC-nál a személyiség, a vezetőedzői feladatokhoz való hozzáállása, mikén képzeli el a csapat menedzselését. Aki még sosem volt HC, annál csak tippelni lehet és olyan kapaszkodókat keresni, mint McCoynál, hogy képes félretenni a mainstream hozzáállását pl. Tebownál (úgy is fogalmazhatok, hogy félretette a büszkeségét) és mert a college-hoz nyúlni, hogy ott mi működött vele, ami nekem azt sugallja, hogy a saját egója nem feltétlenül lesz a veszte (lásd McDaniels).
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Szerintem mindenképpen egy keménykezű, passzorientált offense-t preferáló edző kellene aki képes összerakni egy jó D#-t szinte a semmiből (3 kezdőjátékosnak van szerződése a védelemből).Bazzani
Lehet megérné "kockáztatni" Mike McCoy-jal (denveri támadó koordinátor). DoM
Megint egy 'rookie' HC ? Schwartz után meglepne.

Egybk. nem igazán értem miért fél Bazza Reid-től. 13 év alatt 9 PO. Persze, nem nyert SB-t, de mit csinált az elmúlt 13 évben a Browns/Lions/Bills etc. ? Ráadásul még mindig csak 54, bőven elkarcol 10 évet ha arról van szó 😊Joey Tribbiani
Reid nagyon más ember lett a fia halála óta, ez látszik a munkáján is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Megint egy 'rookie' HC ? Schwartz után meglepne.

Egybk. nem igazán értem miért fél Bazza Reid-től. 13 év alatt 9 PO. Persze, nem nyert SB-t, de mit csinált az elmúlt 13 évben a Browns/Lions/Bills etc. ? Ráadásul még mindig csak 54, bőven elkarcol 10 évet ha arról van szó 😊Joey Tribbiani
Szurkolóként nem látok nagy fantáziát a usual suspects-ben (pl. Gruden a remek példa). Ahogy ebből a táblázatból kiderült, a HC tapasztalat önmagában nem fog eredményt/sikert garantálni. Andy Reid is elkezdte valamikor. Vagy éppen Sean Payton. McCoyról hamar kiderülne, hogy lehet-e vele olyan hosszútávra számolni, mint az előbbi két úrral.DoM
Gruden-t és Cowher-t én sem értem, túl sokat hagytak ki. A HC tapasztalat semmire sem garancia, de ha éppen most bukott meg egy újonc vezetőedző a csapatodnál, akkor nagy valószínűséggel másik úton indulsz el legközelebb. Legalábbis Lerner anno így csinálta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megint egy 'rookie' HC ? Schwartz után meglepne.

Egybk. nem igazán értem miért fél Bazza Reid-től. 13 év alatt 9 PO. Persze, nem nyert SB-t, de mit csinált az elmúlt 13 évben a Browns/Lions/Bills etc. ? Ráadásul még mindig csak 54, bőven elkarcol 10 évet ha arról van szó 😊Joey Tribbiani
Szurkolóként nem látok nagy fantáziát a usual suspects-ben (pl. Gruden a remek példa). Ahogy ebből a táblázatból kiderült, a HC tapasztalat önmagában nem fog eredményt/sikert garantálni. Andy Reid is elkezdte valamikor. Vagy éppen Sean Payton. McCoyról hamar kiderülne, hogy lehet-e vele olyan hosszútávra számolni, mint az előbbi két úrral.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Most komolyan, hogy lehet Reid, Holmgren vagy akár Cowher után ácsíngózni? Egyszerűen nem értem... Megfáradt edző mind


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Szerintem mindenképpen egy keménykezű, passzorientált offense-t preferáló edző kellene aki képes összerakni egy jó D#-t szinte a semmiből (3 kezdőjátékosnak van szerződése a védelemből).Bazzani
Lehet megérné "kockáztatni" Mike McCoy-jal (denveri támadó koordinátor). DoM
Megint egy 'rookie' HC ? Schwartz után meglepne.

Egybk. nem igazán értem miért fél Bazza Reid-től. 13 év alatt 9 PO. Persze, nem nyert SB-t, de mit csinált az elmúlt 13 évben a Browns/Lions/Bills etc. ? Ráadásul még mindig csak 54, bőven elkarcol 10 évet ha arról van szó 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem mindenképpen egy keménykezű, passzorientált offense-t preferáló edző kellene aki képes összerakni egy jó D#-t szinte a semmiből (3 kezdőjátékosnak van szerződése a védelemből).Bazzani
Lehet megérné "kockáztatni" Mike McCoy-jal (denveri támadó koordinátor). Elég pozitív kép alakult ki róla a Tebow féle offense kezelése és most a Manninggel való együttműködése során is róla nálam. Olyan edzőnek tűnik, aki nem akarja a saját elképzeléseit ráerőlteni a csapatra, hanem azt, amit a helyzet megkíván. A most aktív koordinátorok közül szerintem ő az, aki először kap 2013-ra HC pozíciót: a top candidate.

Egyetemről érdekes lehet Tom O'Brien, akit a North Carolina State-től kirúgtak. A szigorú, határozott fellépés megvan. Azon edzők közé tartozik, akiknek jó/szorosabb a kapcsolata Belichickkel (a Navynél volt játékos). Fiatalabb korosztályból még jelöltem Doug Marrone (Syracuse HC). Mindkettőjüknek támadó oldalon van múltjuk (támadófal és koordinátori is). Marrone volt Sean Payton mellett OC a Saintsnél 2006-2008 között, de róla már írtam korábban ebben a topikban.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Norv Turner milyen lenne Lions OC-nek?Bazzani
Sztem ideális, összvisz még egy magas WR hiányzik Megatron túloldalára ahhoz h a rendszere tökéletesen működhessen, DX meg FA lesz a szezon végén akár viheti is magával.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valamiért úgy félek ettől a Reid, Holmgren, Ryan vonaltól.
Cowher az álmom, de ő úgyse lesz.
Norv Turner milyen lenne Lions OC-nek?

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Schwartz szerződése lejár az idény végén. Az előző offseasonban nem sikerült vele megegyezni a hosszabbításról. Ha marad akkor új többéves kontraktust kéne elérakni ami a mostani eredménnyel nem hiszem, hogy valószinű.

Ti mint külső szemlélők kit látnátok megfelelő embernek a helyére?
Szerintem mindenképpen egy keménykezű, passzorientált offense-t preferáló edző kellene aki képes összerakni egy jó D#-t szinte a semmiből (3 kezdőjátékosnak van szerződése a védelemből).Bazzani
Holmgren ? 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Schwartz szerződése lejár az idény végén. Az előző offseasonban nem sikerült vele megegyezni a hosszabbításról. Ha marad akkor új többéves kontraktust kéne elérakni ami a mostani eredménnyel nem hiszem, hogy valószinű.

Ti mint külső szemlélők kit látnátok megfelelő embernek a helyére?
Szerintem mindenképpen egy keménykezű, passzorientált offense-t preferáló edző kellene aki képes összerakni egy jó D#-t szinte a semmiből (3 kezdőjátékosnak van szerződése a védelemből).Bazzani
Ilyen esetben gyakran az a HC nyeri el az állást, aki a nem szakterületén a nagyobb nevű koordinátort tudja ígérni, mozgósítani. Anno Denverben is állítólag az egyik fő ok az volt JMD mellett h Mike Nolan személyében komoly DC-t tudott magával hozni. Jelenleg Mayhew helyében én nekem az első számú szempontom az lenne h ki képes a legnagyobb fegyelmet tartani, azzal van legink gond a Lionsnél szvsz. Itt a lista a meccsenkénti flagekről, az ezen listán elől álló csapatok edzői stábjaiból lenne értelme keresni szvsz:  www.teamrankings.com/nfl/stat/penalties-per-game
Ha NFL-ről van szó, ha college edzőt hoznak ott is ez lenne az 1. szempontom.
Ha filozófiailag megyünk a dolgokba az O-hoz illene vmi Coryelles arc (bevallom kiváncsi lennék mit tudna Norv Turner mint Lions OC), a D-be kb. mindenki FA ahogy mondtad úgyh ott mind1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...