NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/arians-kelly-bradley-among-nfl-head-coaching-candidates-230715249--nfl.html

Arians és Marinelli ? 😊 Előbbi 61, utóbbi 63 lesz jövőre...Joey Tribbiani
A kor azért nem akadály.

Marinelli = Wade Phillips, utóbbi éppen 60 évesen lett a Cowboys vezetőedzője. Marinelli ettől még elvetélt ötlet HC-ként. Arians meg a jelenlegi helyzetben vagy Colts HC lesz jövőre, vagy Colts OC.DoM
Mondjuk Wade Phillips-nek legalább pozitív volt a HC-mérlege a Cowboys előtt is. Marinelli 10-38-at tud felmutatni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/arians-kelly-bradley-among-nfl-head-coaching-candidates-230715249--nfl.html

Arians és Marinelli ? 😊 Előbbi 61, utóbbi 63 lesz jövőre...Joey Tribbiani
A kor azért nem akadály.

Marinelli = Wade Phillips, utóbbi éppen 60 évesen lett a Cowboys vezetőedzője. Marinelli ettől még elvetélt ötlet HC-ként. Arians meg a jelenlegi helyzetben vagy Colts HC lesz jövőre, vagy Colts OC.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/arians-kelly-bradley-among-nfl-head-coaching-candidates-230715249--nfl.html

Arians és Marinelli ? 😊 Előbbi 61, utóbbi 63 lesz jövőre...Joey Tribbiani
Nem mellesleg Marinellinek van egy 0-16-os szezonja... 😊empty taxi
ismeri a rendszert

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/arians-kelly-bradley-among-nfl-head-coaching-candidates-230715249--nfl.html

Arians és Marinelli ? 😊 Előbbi 61, utóbbi 63 lesz jövőre...Joey Tribbiani
Nem mellesleg Marinellinek van egy 0-16-os szezonja... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/arians-kelly-bradley-among-nfl-head-coaching-candidates-230715249--nfl.html

Arians és Marinelli ? 😊 Előbbi 61, utóbbi 63 lesz jövőre...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Reed az Reid akart lenni? Az ő érkezése szinte kizárt, a hírek szerint Banner (az új Browns CEO) pont miatta távozott az Eaglestől. Joey Tribbiani
észre se vettem, hogy elírtam😕
úgy tudtam, hogy Banner a Browns felvásárló csoportban van/volt, ezért távozott, de lehet igazad vansapka
Az volt a story, hogy új kihívásokat keres, mert már beleunt az igazgatói posztba nálunk. Az új kihívás pedig egy csapat megvásárlása lett volna. Reidről nem volt szó egyáltalán, meg nem is igazán hiszek én benne. Nehogymár a főnök távozzon a beosztott miatt.
Shawn84
Hát igen ez volt a story, de én is olvastam olyanokat, hogy volt egy kis hatalmi harc Reid és Banner között, bár talán ez nem a helyes kifejezés erre. Reid-nek jóval nagyobb ténylegesen a hatalma, mint egy "egyszerű" HC-nak, ez sokszor előfordul, ha egy HC sokáig van a posztján.
Reid állítólag már korábban sem volt teljesen megelégedve Banner tárgyalási módszereivel, Dawkins elengedését pl. egyértelműen Bannernek és Heckertnek rótta fel, nem is alaptalanul (nem voltak hajlandóak emelni az ajánlaton, pedig Dawk kevesebbért is maradt volna mint amennyiért Denverbe ment, de nem annyival kevesebbért). Az idő Reidet igazolta, Dawk tündökölt, Heckert pedig vette a kabátját, nyilván nem ez volt az egyedüli oka, de benne volt. Roseman került a helyére, aki inkább Reid embere, és jobb kapcsolatban van a játékosügynökökkel is.
Tavaly Jacksonnal kellett volna megegyezni, de Banner nem volt valami kompromisszum kész, Jackson pedig végiglazázta a szezont, pedig nagy szükség lett volna rá. Idén, annak ellenére, hogy még Banner volt az elnök, már Roseman irányította a szerződés hosszabbításos tárgyalásokat, nem is rosszul. Végül Banner el is ment, ráadásul az idő eddig Jackson esetében is Reidet igazolta, mert az új szerződéssel a zsebében egyelőre megbízhatóbban játszik, mint korábban.
Persze ez nem azt jelenti, hogy ez lett volna az egyedüli, vagy fő ok, és haragban váltak volna el, de előfordul, hogy hosszú idő óta együtt dolgozók elképzelései már nem felelnek meg egymásnak.

Az új edzővel kapcsolatban, ha az eddigi példákat követjük, akkor NFL múlttal már rendelkező, neves edző alatt tanuló, de HC-ként még nem szerepelt edzők között lehet keresgélni. Eddig a Mike Holmgren (távolabbról Bill Walsh)-féle coaching tree-hez ragaszkodtunk, Ray Rhodes és Reid is Holmgren alatt volt edző/koordinátor.


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Bár a 10-12% esély valóban értékelhető kevésnek. Ha sapka erre gondolt...Sobri Jóska
pontosan erre gondoltam, de nálam inkáb 7-10% (remélem most jó topicba írtam😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Coughlinnál akkor lehet esélyes a visszavonulás, ha megvédenék az Sb-t (bár erre most kevés esélyt látok)sapka
Érdekelne mennyivel van szerinted kevesebb esélye a Giants-nek, mint tavaly volt? Vagy 2007-ben?
Vagy úgy is kérdezhetem, hogy melyik csapatnak van szerinted most ténylegesen több esélye SB-t nyerni, mint a Giantsnek?
Ahogy én látom jelenleg a 49ers, Atlanta, Chicago, Packers, Houston, Pats, Broncos, Steelers nyolcasból bármelyik csapatnak pont annyi esélye van SB-t nyerni, mint a Giantsnek. Nincs idén toronymagas favorit.Sobri Jóska
Szerintem a Jets fog nyerni ha beteszik TibótAsbee
De nem teszik.
Addig meg marad ez a 8-9 csapat nagyjából egyenlő eséllyel.
Bár a 10-12% esély valóban értékelhető kevésnek. Ha sapka erre gondolt...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlinnál akkor lehet esélyes a visszavonulás, ha megvédenék az Sb-t (bár erre most kevés esélyt látok)sapka
Érdekelne mennyivel van szerinted kevesebb esélye a Giants-nek, mint tavaly volt? Vagy 2007-ben?
Vagy úgy is kérdezhetem, hogy melyik csapatnak van szerinted most ténylegesen több esélye SB-t nyerni, mint a Giantsnek?
Ahogy én látom jelenleg a 49ers, Atlanta, Chicago, Packers, Houston, Pats, Broncos, Steelers nyolcasból bármelyik csapatnak pont annyi esélye van SB-t nyerni, mint a Giantsnek. Nincs idén toronymagas favorit.Sobri Jóska
Szerintem a Jets fog nyerni ha beteszik Tibót


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Coughlinnál akkor lehet esélyes a visszavonulás, ha megvédenék az Sb-t (bár erre most kevés esélyt látok)sapka
Érdekelne mennyivel van szerinted kevesebb esélye a Giants-nek, mint tavaly volt? Vagy 2007-ben?
Vagy úgy is kérdezhetem, hogy melyik csapatnak van szerinted most ténylegesen több esélye SB-t nyerni, mint a Giantsnek?
Ahogy én látom jelenleg a 49ers, Atlanta, Chicago, Packers, Houston, Pats, Broncos, Steelers nyolcasból bármelyik csapatnak pont annyi esélye van SB-t nyerni, mint a Giantsnek. Nincs idén toronymagas favorit.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Reed az Reid akart lenni? Az ő érkezése szinte kizárt, a hírek szerint Banner (az új Browns CEO) pont miatta távozott az Eaglestől. Joey Tribbiani
észre se vettem, hogy elírtam😕
úgy tudtam, hogy Banner a Browns felvásárló csoportban van/volt, ezért távozott, de lehet igazad vansapka
Az volt a story, hogy új kihívásokat keres, mert már beleunt az igazgatói posztba nálunk. Az új kihívás pedig egy csapat megvásárlása lett volna. Reidről nem volt szó egyáltalán, meg nem is igazán hiszek én benne. Nehogymár a főnök távozzon a beosztott miatt.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Reed az Reid akart lenni? Az ő érkezése szinte kizárt, a hírek szerint Banner (az új Browns CEO) pont miatta távozott az Eaglestől. Joey Tribbiani
észre se vettem, hogy elírtam😕
úgy tudtam, hogy Banner a Browns felvásárló csoportban van/volt, ezért távozott, de lehet igazad van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Gruden teljesen kiesett? Szerintetek már nem jönne vissza? Még tavaly volt 1-2 pletyka hogy Phillybe szívesen jönne.Shawn84
Egyre erősebb a pletyka h Gruden megy collegeba a Tennesseehez HC-nak.
Ami még szerintem kérdés h Coughlin meddig akar még edzősködniempty taxi
Gruden azt nagyon jól tenné😀, újra elkezdenék a Fulmer éra után Vols meccseket nézni😊😊, dejólenne
Coughlinnál akkor lehet esélyes a visszavonulás, ha megvédenék az Sb-t (bár erre most kevés esélyt látok)
+1 jut eszembe ha a jelenlegi tendenciák folytatódnak Washingtonban is esélyes valami házon belüli cserebere (ha már van 3 Hc potenciálú segéd)sapka
Az öreg Shannyt nem hiszem h elküldenék így h végre talált egy franchise QB-t így lesz még legalább 1 éve szvsz, hacsak ő maga nem dönt a visszavonulás mellett, de ő sztem tipik az a fószer aki addig áll a partvonal mellett ameddig él.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Reed az Reid akart lenni? Az ő érkezése szinte kizárt, a hírek szerint Banner (az új Browns CEO) pont miatta távozott az Eaglestől.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Gruden teljesen kiesett? Szerintetek már nem jönne vissza? Még tavaly volt 1-2 pletyka hogy Phillybe szívesen jönne.Shawn84
Egyre erősebb a pletyka h Gruden megy collegeba a Tennesseehez HC-nak.
Ami még szerintem kérdés h Coughlin meddig akar még edzősködniempty taxi
Gruden azt nagyon jól tenné😀, újra elkezdenék a Fulmer éra után Vols meccseket nézni😊😊, dejólenne
Coughlinnál akkor lehet esélyes a visszavonulás, ha megvédenék az Sb-t (bár erre most kevés esélyt látok)
+1 jut eszembe ha a jelenlegi tendenciák folytatódnak Washingtonban is esélyes valami házon belüli cserebere (ha már van 3 Hc potenciálú segéd)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Gruden teljesen kiesett? Szerintetek már nem jönne vissza? Még tavaly volt 1-2 pletyka hogy Phillybe szívesen jönne.Shawn84
Egyre erősebb a pletyka h Gruden megy collegeba a Tennesseehez HC-nak.
Ami még szerintem kérdés h Coughlin meddig akar még edzősködni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A nagyon biztosnak tűnő hármak: Buffalo, Cleveland, Carolina.

San Diego, Dallas, Philadelphia, Detroit esetében sokat fog számítani, hogyan fejezik be az évet. 4-5 meccses nyeretlenségi szériát egyikőjük se élne túl. Bár a PO-ról való lemaradás is lehet elég bűn lesz a tulajok szemében.

A legmegdöbbentőbb, hogy Norv Turnert már évekkel ezelőtt nem zavarták el.

Crennelt egy év után nem hiszem, hogy Pioli leváltja, az gyakorlatilag egy lemondással ér fel a részéről. Rex Ryan Revis kiesése miatt kap még egy évet. Illetve ha nagyon érezné a "heatet a sarkon", akkor már Tebow lenne a kezdő. Olyan jelzéseket kaphat fentről, hogy még nem billeg a szék.

Ha Garrettet most még nem is rúgja ki Jerry, akkor pár év múlva körülbelül ott fog tartani, mint Norv Turner. Nem látni benne a HC-t az playcalling sheet mögött.

+1 Whisenhuntot se igazán látom, hogy mi és meddig tartja a helyén. Hogyan gondolhatta komolyan ezt a támadófalat, az rejtély. Az irányítókeringő meg no komment.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykáksapka
Gruden teljesen kiesett? Szerintetek már nem jönne vissza? Még tavaly volt 1-2 pletyka hogy Phillybe szívesen jönne.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?Bazzani
Cleveland! talán a Jets
de úgy tudom erősödnek a Reed és staff->Browns, és Kelly->Eagles rotációról szóló pletykák

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.DoM
Szerinted/szerintetek hol lesz HC váltás?Bazzani
A PR utolsó x helyezettjénél + Philly, Dallas.gabokocka
Detroit? (ha nincs PO természetesen)Bazzani
Nálatok biztosan nem. Shawn84
A tulaj egyértelműen SB győzelmet ígért a szezon előtt.
Ha nincs PO (és jön még pár meglepő vereség) akkor inoghat az a pad.
Bár sztem most egy jó sorozat jön de ez itt off.
Kansas City, Carolina, Jax, (Dallas, Philly). Ki még?

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.DoM
Szerinted/szerintetek hol lesz HC váltás?Bazzani
A PR utolsó x helyezettjénél + Philly, Dallas.gabokocka
Detroit? (ha nincs PO természetesen)Bazzani
Nálatok biztosan nem.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.DoM
Szerinted/szerintetek hol lesz HC váltás?Bazzani
A PR utolsó x helyezettjénél + Philly, Dallas.gabokocka
Detroit? (ha nincs PO természetesen)

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.DoM
Szerinted/szerintetek hol lesz HC váltás?Bazzani
A PR utolsó x helyezettjénél + Philly, Dallas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.DoM
Szerinted/szerintetek hol lesz HC váltás?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Chip Kelly és az NFL
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/stewart_mandel/11/01/chip-kelly-oregon/index.htmljjncaa
Én még mindig úgy gondolom, hogy HC-ként elég nagy kockázat, OC-nak meg nyilván nem jönne át olyan könnyen az Oregontól. Látva, hogy egy-két csapatnak mennyire kilátástalan, fogalmatlan a játéka, biztos lesz olyan tulaj/GM aki vállalja a rizikót.