Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Jim Mora Jr. -> Chargers?jjncaa
Senkinek nem lenne jó szvsz.Sanco
Nem saját ötlet, megtörtént a kapcsolatfelvétel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Jim Mora Jr. -> Chargers?jjncaa
Senkinek nem lenne jó szvsz.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Jim Mora Jr. -> Chargers?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Asked at CBS event promoting Super Bowl XLVIII whether he plans to coach again at some time, Bill Cowher told Newsday's @sportswatch, "yes."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki az új GMmel, Dave Caldwellel nálunk új HC is jön. Greg Roman, a 49ers OCje válthatja Mike Mularkeyt.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Mortensen dobta be a köv. nevet : Troy Calhoun, Air Force HC. Megnéztem, Texans OC is volt + a Broncosnál is dolgozott.Joey Tribbiani
ő nagyon futás orientált, még az irányítója is több futás kísérlettel rendelkezik mint passzal. Amadeus91
Jajj istenem, szerinted a Texans-nál is triple optiont játszottak?jjncaa
én kérek elnézést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)Newman
ki tudja mi van a háttérben? nyilván nem akar mindenáron NFL HC lenni és valószínűleg határozott elképzelései vannak arról mit is akar. Lehet a másik részről meg nem adták volna meg neki azt amit akar. úgy meg csak kínszenvedés lenne a dolog mindenkinek. azért láttunk már pár NCAA/NFL váltást ami mögött ilyen ellentétek is meghúzódtak csak páran nem bírtak ellenállni a csábításnak, lett is belőle viharos távozás.ne akarjunk már innen mindent tudni. ehh
Na ezzel egyetértek én is. 😉
DoM-mal értek egyet leginkább, bár az én nézeteim radikálisabbak valamennyivel. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mortensen dobta be a köv. nevet : Troy Calhoun, Air Force HC. Megnéztem, Texans OC is volt + a Broncosnál is dolgozott.Joey Tribbiani
ő nagyon futás orientált, még az irányítója is több futás kísérlettel rendelkezik mint passzal. Amadeus91
Jajj istenem, szerinted a Texans-nál is triple optiont játszottak?jjncaa
az simple option volt: Andre Johnson 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mortensen dobta be a köv. nevet : Troy Calhoun, Air Force HC. Megnéztem, Texans OC is volt + a Broncosnál is dolgozott.Joey Tribbiani
ő nagyon futás orientált, még az irányítója is több futás kísérlettel rendelkezik mint passzal. Amadeus91
Jajj istenem, szerinted a Texans-nál is triple optiont játszottak?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles and former Bears head coach Lovie Smith scheduled to meet on Thursday, team announced.

Lassan minden nevet kilövünk.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Mortensen dobta be a köv. nevet : Troy Calhoun, Air Force HC. Megnéztem, Texans OC is volt + a Broncosnál is dolgozott.Joey Tribbiani
ő nagyon futás orientált, még az irányítója is több futás kísérlettel rendelkezik mint passzal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.oregonlive.com/ducks/index.ssf/2013/01/oregon_athletic_director_rob_m_4.html
A nyilatkozatából nekem nem tűnt úgy, hogy az AD-t nagyon zavarná ez, hogy ilyen módon maradt végül is: "(Kelly) did exactly what he said he would do: He would talk, he would gather all the information and then he would reflect and make a decision — and that's exactly what he did,"

Bár bennem az egész nyilatkozat kicsit olyan hatást kelt, mintha ő lenne Kelly beosztottja, nem pedig fordítva. 😀

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kelly PR szempontból nem kezelte legjobban a helyzetet. Az ideális az lehetett volna számára, ha a Fiesta bowlon lepattint minden megkeresést azzal, hogy visszarepül a csapattal Oregonba, ahol átgondolja, hogy mi legyen a jövőjével. Ezzel időt is nyer, hogy tényleg lesz-e ott üresedés, ahova bevállalná a nagy ugrást és mondjuk nem járatja le magát alibi interjúkkal, mert a híradások szerint ez utóbbi történt.

Bár, hogy az interjúkon mi vagy éppen mi nem hangzott el, legjobb esetben is csak educated guess lehet. Különösen, ha egy csalódott vezetőségből szivárogtattnak ki olyan féligazságot a riportereknek, hogy biztosan ne ők legyenek a rosszfiúk, hogy nem tudták megszerezni az elsőszámú jelöltjüket.

Arra is csak tippelni lehet, hogy a Nike milyen szerepet vállalt ebben az egészben.

Ez a herce-hurca biztos nem szolgálta az esetleges NFL karrierjét, különösen úgy, hogy a Ducks sportigazgatója se ugrál szerintem örömében, hogy évről-évre ott lebeg felette, hogy na majd most lép le a sikeredző és szalad szét a stáb. Jó időre pont kerülhet ennek a sztorinak a végére.

Emberileg ezért biztos nem ítélném el, viszont nem dimenzionálnám túl az NFL vezetőedzői posztot sem, mert ahol Zorn, Shurmur kaliberű emberek is csúcsállást tudnak kapni, ott nincs olyan magasan a léc. Inkább csak arról van szó, hogy a csapatok tulajai, döntéshozói nagyon tartanak az újtól, "biztosra" próbálnak menni, nem mernek radikálisan elszakadni a megszokott normáktól, mert ha besülnek rajtuk röhög a teljes média, mert minek kellett nekik trükközni. Míg ha bukik egy közepes OC HC-ként mindenki csak legyint egyet. Besült? Igen. Volt más ilyen. Semmi szenzáció nincs itt.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mortensen dobta be a köv. nevet : Troy Calhoun, Air Force HC. Megnéztem, Texans OC is volt + a Broncosnál is dolgozott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)Newman
olyan csapathoz, ahol megvan a tökéletes QB a rendszeréhez... Joey Tribbiani
btw, ha ez igaz, akkor sok mindent elárul arról, hogy mennyire nincs köze a profi focihoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A seattle két edzője mennyire válhat be?

Vagy ez a sosem volt HC milyen lesz olyan mint a lutri?
Mi alapján lehet ebben dönteni?
Tesztelik mikor mit csinálna ,mi az elképzelése stb. gondolom.

De ezen túl mi kell még hozzá?

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)Newman
ki tudja mi van a háttérben? nyilván nem akar mindenáron NFL HC lenni és valószínűleg határozott elképzelései vannak arról mit is akar. Lehet a másik részről meg nem adták volna meg neki azt amit akar. úgy meg csak kínszenvedés lenne a dolog mindenkinek. azért láttunk már pár NCAA/NFL váltást ami mögött ilyen ellentétek is meghúzódtak csak páran nem bírtak ellenállni a csábításnak, lett is belőle viharos távozás.ne akarjunk már innen mindent tudni.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Jöjjön a Raidersbe, itt is van tökéletes ember a rendszeréhez! 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)Newman
olyan csapathoz, ahol megvan a tökéletes QB a rendszeréhez... ha jövőre kirúgnák Shanny-t, tuti bejelentkezne 😛 Joey Tribbiani
Viszont akkor meg már lehet hogy nem kell senkinek. Azért az NFL főnökök sem hülyék. Kétszer eljátszotta ezt a megyek nem megyek dolgot. Harmadszorra már nem veszik be. Mert a lóf@sznak is van ám vége. Még az NFL-ben is.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ha jövőre kirúgnák Shanny-t, tuti bejelentkezne 😛 Joey Tribbiani
akkor leadom a szerelést, vagy mittudomén😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)Newman
olyan csapathoz, ahol megvan a tökéletes QB a rendszeréhez... ha jövőre kirúgnák Shanny-t, tuti bejelentkezne 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
hatalmas nagy +1
nevetséges ez az ember (pláne, ha igaz, hogy csak a Panthers-höz ment volna, ami mondjuk gigalol
persze nem a Panthers, mivel no3 kedvenc csapatom, de baszki válogat az ember, ráadásul egy olyan csapathoz amelynek van HC-a, kész...)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
Ritka az olyan csapat ahol edzőváltáskor a tutiba ül az ember.
Amúgy persze ugyanezt gondolom én is.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.gabtsi
vagy csak akart pár ingyen vacsit 😊

egybk. teljesen egyetértek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bohócgabtsi
Az. Tavaly Tampa, idén Browns & Eagles... Joey Tribbiani
ha én lennék tulajdonos biztos h nem hívnám ezek után.
vagy teljesen komolytalan az ember, vagy csak a tutiba szeretne beülni. egyik se olyan típus akit szívesen látnék a csapatom élén.

ami nem hajlik, az törik!