Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
baggio!
Egyet visszakerestem:
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.
— MMMS
De más topikokban is volt ilyen vélemény szinte tényként közölve.Bazzani
ez jogos, emlékszem is rá, ekkor bántottam meg Toca érzéseit újfent 😊
mondjuk mikor jött a hír, hogy jelentősen csökkentették a kivásárlási árát, onnan már elég valószínű volt, hogy megy

arról nem is beszélek inkább, hogy ő maga nyilatkozta többször, hogy 4 évig biztos nem megy sehova, mert sajnos az ilyen edzői bullshitnek sose szabad hinnibaggio
Ezek szerint a Briles pletyka sem olyan blődség? 😛apeszos
nem az, és egy szóval se mondtam ilyet, amit blődségnek tituláltam, hogy OC lenne, ennek még az ötlete is felháborító (ahogy tavaly Chipnél is sokszor bedobtak ilyet)

sőt, kifejezetten örülnék neki abban az esetben, ha Malzahn is HC lenne a Browns-nál (és behúzná magához Manzielt/Hundley-t) 😊 Kelly talán tényleg forradalmat indított/indíthat el a tekintetben, hogy még az NFL-ben is ráeszmélnek, az új támadásközpontú játéknál a dink & dunk offense-ek hosszabb távon már tényleg nem életképesek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
baggio!
Egyet visszakerestem:
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.
— MMMS
De más topikokban is volt ilyen vélemény szinte tényként közölve.Bazzani
ez jogos, emlékszem is rá, ekkor bántottam meg Toca érzéseit újfent 😊
mondjuk mikor jött a hír, hogy jelentősen csökkentették a kivásárlási árát, onnan már elég valószínű volt, hogy megy

arról nem is beszélek inkább, hogy ő maga nyilatkozta többször, hogy 4 évig biztos nem megy sehova, mert sajnos az ilyen edzői bullshitnek sose szabad hinnibaggio
Ezek szerint a Briles pletyka sem olyan blődség? 😛
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Hue Jackson egy nagyon jó RB coach (talán a liga legjobbja ezen a poszton), de mitől lenne jó OC? Zimmer mellé mondjuk valóban kell egy jó OC, de azt is kötve hiszem, hogy Zimmer megbízna egy külső DC-ben...ő ízig vérig defense koordinátor, emellett nagyon nagy motivátor és tud bánni a játékosokkal.
Jackson már bukott egyszer nagyobb szerepkörben (Raiders HC).MarioAna
leírtam, hogy miért. amikor ő volt az OC, a Raiders O# 6. volt a ligában szerzett pontokat tekintve, pedig nem volt éppen egy elit irányítója. nem mint HC bukott meg, hanem ő volt a de facto GM, és csinált egy faszságot a Palmer-trade-del. amikor HC volt elég jó szezonunk volt, nem ő tehetett róla, hogy kiesett a kezdő irányító meg a kezdő RB, és nem volt épkézláb backup QB, így is 8-8-al zártunk.

choose life
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Hue Jackson egy nagyon jó RB coach (talán a liga legjobbja ezen a poszton), de mitől lenne jó OC? Zimmer mellé mondjuk valóban kell egy jó OC, de azt is kötve hiszem, hogy Zimmer megbízna egy külső DC-ben...ő ízig vérig defense koordinátor, emellett nagyon nagy motivátor és tud bánni a játékosokkal.
Jackson már bukott egyszer nagyobb szerepkörben (Raiders HC).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vicces, hogy Whisenhunt és Zimmer a két legesélyesebb jelölt a Lions HC posztra.
Ők meg éppen egymás ellen csatáznak a hétvégén (Chargers offense- Cincy defense). Amelyik veszít az lehet a nyertese a HC posztnak, vagy várunk tovább türelmesen. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
baggio!
Egyet visszakerestem:
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.
— MMMS
De más topikokban is volt ilyen vélemény szinte tényként közölve.Bazzani
ez jogos, emlékszem is rá, ekkor bántottam meg Toca érzéseit újfent 😊
mondjuk mikor jött a hír, hogy jelentősen csökkentették a kivásárlási árát, onnan már elég valószínű volt, hogy megy

arról nem is beszélek inkább, hogy ő maga nyilatkozta többször, hogy 4 évig biztos nem megy sehova, mert sajnos az ilyen edzői bullshitnek sose szabad hinni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Zimmert Detroitba, Chudzinskivel OCnek!iktriad
maradjunk inkább Jackson mellett. a Raidersben kihozta a legtöbbet McFaddenből, DHB-ből ezek a játékosok azóta sem teljesítettek ilyen jól, mióta elment, sőt, árnyékuk önmagának. megtalálta Reece posztját. kreatív, bevállalós. megérdemelne még egy esélyt OC poszton.

choose life
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
baggio!
Egyet visszakerestem:
nem fogja o
otthagyni a
penn state-
t, ugyhogy
en a
helyedben
nem elnem
bele
magam.
— MMMS
De más topikokban is volt ilyen vélemény szinte tényként közölve.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Zimmert Detroitba, Chudzinskivel OCnek!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Bill O'Brien tuti nem jön az NFL-be mert...

Na ezért nem kell kijelenteni ilyeneket.
Gratulálok a Texansnak, faszt a picsájukba. 😉Bazzani
Ilyet idén ki mondott? BOB-nál mindig is egyértelmű volt, hogy csak kitérő neki a college, azt tartottuk tavaly valószínűtlennek, hogy egy év után lelépne, várt tehát még egyet

Azt sajnálom, hogy a szeptemberi írországi Penn State vs UCF már biztos nem lesz az igazi (O'Brien lett volna a hc az egyik oldalon, O'Leary a másikon), de ha 1/1-re Bridgewatert viszi, megvan bocsájtva 😊

Malzahnnál meg az összes Chip Kelly pro és kontrát el lehet játszani újra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.

choose life
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi szólhat Malzahn mellett és ellen?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vicces lenne Malzahn egy Manziel drafttal 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bill O'Brien tuti nem jön az NFL-be mert...

Na ezért nem kell kijelenteni ilyeneket.
Gratulálok a Texansnak, faszt a picsájukba. 😉

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Bill O'Brien lett a Houston főedzője, és nem találjátok ki, hogy ki a Cleveland egyik kiszemeltje xD

| Gus Malzahn |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha én vagyok a Miami döntéshozója, akkor megtartom Bowles-t vezetőedzőnek 2011-ben.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?DoM
Hortonnal egyetemben ők ketten a legnagyobb esélyesek igen.empty taxi
bowles mié ne lehetne jó HC?braxa88
Simán lehet, én ink úgy értelmeztem a Dom által használt kifejezést h ő lesz az a karakter akit kb. minden csapat el fog hívni ha nincs komoly kisebbségi HC-jelöltjük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?DoM
Hortonnal egyetemben ők ketten a legnagyobb esélyesek igen.empty taxi
bowles mié ne lehetne jó HC?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?DoM
Hortonnal egyetemben ők ketten a legnagyobb esélyesek igen.empty taxi
Mondjuk ha Lovie Smitht elhívod akkor "bohóc" sem kell sőt egy valódi jelöltet is meghallgatsz ezáltal.Bazzani
Miután kijelentette Lovie h Tedford lesz az OC-ja nincs az az isten h HC-interjúra hívjam 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?DoM
Hortonnal egyetemben ők ketten a legnagyobb esélyesek igen.empty taxi
Mondjuk ha Lovie Smitht elhívod akkor "bohóc" sem kell sőt egy valódi jelöltet is meghallgatsz ezáltal.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?DoM
Hortonnal egyetemben ők ketten a legnagyobb esélyesek igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vajon Bowles lesz az idei Rooney Rule bohóc?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Nem elég h ki akarják baszni Chudot hanem egyenesen JMD-t szánja a Browns a helyére xDempty taxi
És ugye kell oda egy irányító is...

 sports-kings.com/downanddistance/wp-content/uploads/2012/03/tebowbrowns.jpgSobri Jóska
őt majd itt keresd:



 en.wikipedia.org/wiki/SEC_Networkbaggio
Nem-nem 😊

 www.terezowens.com/wp-content/uploads/2013/10/Teobw.jpgSobri Jóska
Csak 1 nappal előztem meg a hírrel az ESPN-t, jó vagyok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az idén kirúgott edzők listája a korábbi táblázat alapján, ahol még 1 éve megállapítottuk, hogy legkésőbb harmadik évre illik PO csapatot összehozni, hogy valaki hosszútávra tervezhessen:



A 2013-ban kinevezett új HC-k közül Reid, McCoy és Kelly egyből rájátszásba vitte csapatát:



Garrett és Munchak a még állással rendelkező két kakukktojás, akik három év alatt nem tudtak PO csapatot összehozni. Garrett már negyedik alkalommal "vallott kudarcot". Fischer, Allen és Philbin lép 2014-ben a harmadik évébe.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kis visszatekintés az 1 év után HC-váltásokra:  ftw.usatoday.com/2013/12/nfl-one-and-done-chudzinski-carroll-mora-schottenheimer/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...