Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A Titans élén is üresedés van. Kirúgták Munchakot. A Jags "büszke" lehet arra, hogy akit ők legyőztek '13ban, annak a HCjét mind kirúgták.iktriad
Akkor lesz igazán komoly pusztítás, amikor jövőre 16-0-lal zártok. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Titans élén is üresedés van. Kirúgták Munchakot. A Jags "büszke" lehet arra, hogy akit ők legyőztek '13ban, annak a HCjét mind kirúgták.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ez eddig a kedvencem xD

Former Ohio State coach Jim Tressel will interview for #Browns head coach job within next few days

lehet meghallgatásra lel a kislányok kívánsága 😊
 www.freep.com/videonetwork/3004320247001/Kids-Browns-should-hire-Tressel

update: Bob Stoops is a jelöltek közöttbaggio
Tresselnek azért erős visszalépés lenne Buckeyes után Browns

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Munchak kirúgva, remélem nem őt szánják BOB utódjának a PSU-nál

Not sure PSU should go after Mike Munchak. Now that he's been fired, he'll only be more alluring to an NFL that loves failed head coaches.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt mondta Dungy, hogy tetszene neki a Lions HC poszt HA visszatérne de most még nem fog.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tony Dungy mint Detroit HC?? Azt olvastam hogy szívesen visszatérne a focihoz és Detroit szimpatikus neki!!
Mi a véleményetek? 😊Johnnyblaze
Én pont az ellenkezőjét olvastam - hallottam tőle.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
ez eddig a kedvencem xD

Former Ohio State coach Jim Tressel will interview for #Browns head coach job within next few days

lehet meghallgatásra lel a kislányok kívánsága 😊
 www.freep.com/videonetwork/3004320247001/Kids-Browns-should-hire-Tressel

update: Bob Stoops is a jelöltek között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tony Dungy mint Detroit HC?? Azt olvastam hogy szívesen visszatérne a focihoz és Detroit szimpatikus neki!!
Mi a véleményetek? 😊Johnnyblaze
neki mindenki szimpatikus, de nem fog visszatérni. nem látom mi motiválná, csak ronthat a nimbuszán.

több mint 10 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Tony Dungy mint Detroit HC?? Azt olvastam hogy szívesen visszatérne a focihoz és Detroit szimpatikus neki!!
Mi a véleményetek? 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Illetve egy pozíciós edzőt el szoktak e engedni máshová OCnek DCnek?Bazzani
nem. aki nem vezetőedző, az mindenki egyenrangú ebben az olvasatban.
DL coach, OC, ugyanaz rá a szabály

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szakmai kérdés:
A hétvégén játszó csapatok (WC kör) kordinátoraival csak a csapat kiesése után lehet tárgyalni vagy már jövő héten bárkivel lehet már?
Illetve egy pozíciós edzőt el szoktak e engedni máshová OCnek DCnek?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Briles marad a Baylornál, ezt ő maga írta ki twittercsatornájára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
The #Bucs are finalizing a deal for Lovie Smith to be their new coach, per source

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pennlive.com/sports/index.ssf/2014/01/bill_obrien_the_outsider_arriv.html
baggio
Hát, ez nem semmi...DoM
Ha némi összefoglalót magyarul kapok belőle nagyon köszönöm!!! A guglival csak nagyjából sejtem mi lehet a lényeg.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
baggio!
Egyet visszakerestem:
nem fogja o otthagyni a penn state-t, ugyhogy en a helyedben nem elnem bele magam.
— MMMS
De más topikokban is volt ilyen vélemény szinte tényként közölve.Bazzani
ez jogos, emlékszem is rá, ekkor bántottam meg Toca érzéseit újfent 😊
mondjuk mikor jött a hír, hogy jelentősen csökkentették a kivásárlási árát, onnan már elég valószínű volt, hogy megy

arról nem is beszélek inkább, hogy ő maga nyilatkozta többször, hogy 4 évig biztos nem megy sehova, mert sajnos az ilyen edzői bullshitnek sose szabad hinnibaggio
Ó attól még messze vagy hogy komolyan megbánts, igazából csak szar passzban találtál meg azt kicsit túlreagáltam.
De azért annak örülök, hogy végül valamilyen szinten csak igazam lett 😀


Állítólag Frazier lehet Lovie Smith DC-a.
Azért az elég ütős duó.
Ha találnak mellé egy remek OC-t akkor működhet a dolog.Bazzani
Az nagyon komoly lesz, Frazier amennyire lebőgött HC-ként annyira jó DC.


Én Zimmert nagyon szívesen megnézném nálunk valami vagány OC-val, mert pont ilyen emberre lenne msot szükség.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 www.pennlive.com/sports/index.ssf/2014/01/bill_obrien_the_outsider_arriv.html
baggio
Hát, ez nem semmi...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Bill O'Brien tuti nem jön az NFL-be mert...

Na ezért nem kell kijelenteni ilyeneket.
Gratulálok a Texansnak, faszt a picsájukba. 😉Bazzani
Engem meglepett a döntése és kissé csalódtam is benne, hogy otthagyta két év után a Penn State-et. Nem gondoltam, hogy ennyire fontos neki az NFL HC-ség.DoM
 www.pennlive.com/sports/index.ssf/2014/01/bill_obrien_the_outsider_arriv.html

Ha jól olvastam akkor Tedford California HC volt 10évig kb. Milyen OC lenne?Bazzani
passz, nevelt ki pár QB-t és RB-t a NFL-nek, de fogalmam nincs, hogy mit lehetne tőle várni a profiknál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bill O'Brien tuti nem jön az NFL-be mert...

Na ezért nem kell kijelenteni ilyeneket.
Gratulálok a Texansnak, faszt a picsájukba. 😉Bazzani
Engem meglepett a döntése és kissé csalódtam is benne, hogy otthagyta két év után a Penn State-et. Nem gondoltam, hogy ennyire fontos neki az NFL HC-ség.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én Brilest azért nem tartom esélyesnek mert 10 évvel öregebb mint Malzahn vagy mint Kelly volt a kinevezésekor. És ugyebár sose volt profi klubnál, sőt Texasból se tette ki a lábát. Ha GM/owner lennék, hamarabb találnám be Sumlint.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól olvastam akkor Tedford California HC volt 10évig kb. Milyen OC lenne?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Állítólag Frazier lehet Lovie Smith DC-a.
Azért az elég ütős duó.
Ha találnak mellé egy remek OC-t akkor működhet a dolog.Bazzani
Jeff Tedford lesz OC, bárhova is megy főedzőként Smith


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Frazier lehet Lovie Smith DC-a.
Azért az elég ütős duó.
Ha találnak mellé egy remek OC-t akkor működhet a dolog.

több mint 10 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Hue Jackson egy nagyon jó RB coach (talán a liga legjobbja ezen a poszton), de mitől lenne jó OC? Zimmer mellé mondjuk valóban kell egy jó OC, de azt is kötve hiszem, hogy Zimmer megbízna egy külső DC-ben...ő ízig vérig defense koordinátor, emellett nagyon nagy motivátor és tud bánni a játékosokkal.
Jackson már bukott egyszer nagyobb szerepkörben (Raiders HC).MarioAna
leírtam, hogy miért. amikor ő volt az OC, a Raiders O# 6. volt a ligában szerzett pontokat tekintve, pedig nem volt éppen egy elit irányítója. nem mint HC bukott meg, hanem ő volt a de facto GM, és csinált egy faszságot a Palmer-trade-del. amikor HC volt elég jó szezonunk volt, nem ő tehetett róla, hogy kiesett a kezdő irányító meg a kezdő RB, és nem volt épkézláb backup QB, így is 8-8-al zártunk.deyell
köszi, így már más a helyzet (nyilván egy szurkoló a saját csapatával jobban képben van).MarioAna
Még annyival egészíteném ki a dolgot,hogy HC létére maradt a kaptafánál és egy személyben volt OC is és ő hívta a játékokat illetve a game planebe is vastagon benne volt, és volt jó pár kiváló észrevétele amiket utána ki is használt meccseken.
Az egyik ilyen ominózus dolog ami nagyon megragadt egy srceen passz volt a slot wr-nek akit play előtt motionel átmozgatott back sidera mert az akkori chief D nem zárt rá vissza. Lett is belőle egy szép nagy TD ha emlékeim nem csalnak.



több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Hue Jackson egy nagyon jó RB coach (talán a liga legjobbja ezen a poszton), de mitől lenne jó OC? Zimmer mellé mondjuk valóban kell egy jó OC, de azt is kötve hiszem, hogy Zimmer megbízna egy külső DC-ben...ő ízig vérig defense koordinátor, emellett nagyon nagy motivátor és tud bánni a játékosokkal.
Jackson már bukott egyszer nagyobb szerepkörben (Raiders HC).MarioAna
leírtam, hogy miért. amikor ő volt az OC, a Raiders O# 6. volt a ligában szerzett pontokat tekintve, pedig nem volt éppen egy elit irányítója. nem mint HC bukott meg, hanem ő volt a de facto GM, és csinált egy faszságot a Palmer-trade-del. amikor HC volt elég jó szezonunk volt, nem ő tehetett róla, hogy kiesett a kezdő irányító meg a kezdő RB, és nem volt épkézláb backup QB, így is 8-8-al zártunk.deyell
köszi, így már más a helyzet (nyilván egy szurkoló a saját csapatával jobban képben van).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem az, és egy szóval se mondtam ilyet, amit blődségnek tituláltam, hogy OC lenne, ennek még az ötlete is felháborító (ahogy tavaly Chipnél is sokszor bedobtak ilyet)

sőt, kifejezetten örülnék neki abban az esetben, ha Malzahn is HC lenne a Browns-nál (és behúzná magához Manzielt/Hundley-t) 😊 Kelly talán tényleg forradalmat indított/indíthat el a tekintetben, hogy még az NFL-ben is ráeszmélnek, az új támadásközpontú játéknál a dink & dunk offense-ek hosszabb távon már tényleg nem életképesekbaggio
Oké, csak húztalak kicsit.. 😀 Én is örülnék neki, de mérsékelten. Meglenne Griffin öröme, ha nem jön be max együtt repülnek..