Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző?

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és akkor mit szólsz a Raiders HC jelöltjeihez? 😊

Tony Sparano
Jack Del Rio
Eric Mangini
Pat Shurmur

nem a szurkolóbázis felrázása a fő cél, az biztos...baggio
Mondjuk Caldwellt is közéjük soroltam volna még tavaly, de elég húzós névsor az biztos.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy tényleg ennyire rossz a helyzet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
és akkor mit szólsz a Raiders HC jelöltjeihez? 😊

Tony Sparano
Jack Del Rio
Eric Mangini
Pat Shurmur

nem a szurkolóbázis felrázása a fő cél, az biztos...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.Bazzani
Szerintem jövőre már érezhető lehet az előrelépésük. Nagyon fiatal a keret, de jó játékosokat húztak a drafton, akik valószínűleg a következő szezonra csak jobbak lesznek.dugo1993
Értem én ezeket, de ha én tulaj lennék akkor elvárnám, hogy egy minimális előrelépés látható legyen.
Valljuk be, hogy az állandó top3 pick nem az. Az meg, hogy melyik rookie milyen ígéretes nem igazán számít ha nincs W.
Én Bortles-ben sem látom a megváltót, de ez már más kérdés.
De elfogadom az érveket amik Bradley maradása mellett írtatok.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.Bazzani
Szerintem jövőre már érezhető lehet az előrelépésük. Nagyon fiatal a keret, de jó játékosokat húztak a drafton, akik valószínűleg a következő szezonra csak jobbak lesznek.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.Bazzani
mert nem olvasod a jax topicot, mondjuk egy iktriadhoz hasonló, a pohár félig teli/félig üres kérdésre "van egy szép poharam" választ adó örök optimista a búvalb@szott lions topicba is elkéne :pbaggio
A kérdés annyiban érdekes, hogy valóban bár kurva mélyen volt a Jax, és látszólag semmi se történt, elképzelhető, hogy egy 4 éves sikersztori felénél vagyunk, mely végén (a 2016-os idényben) a Jax a PO-ba jut.
Nade az is elképzelhető, hogy nem is sikersztori, nincs is semminek a felénél a Jax, és Florida nem Seattle, ahol ugye látjuk mit eredményezett a szisztematikus építkezés, és tehetségmenedzsment, és Jacksonvilleben ugyanaz a fostenger hullámzik a '10-es években végig, mint eleddig.

Vagyis szerintem pusztán azért marad(t) Bradley, mert az elöbbi szcenárióban hisz a tulajdonos.Sobri Jóska
Nyilvánvaló, de ilyen alapon Pettine-t is simán kirúghatnák a Browns-tól, mert szerintem pontosan ugyanott vannak, ahol egy éve, és valószínűleg két 1. körös picket sikerült első próbálkozásból egyszerre kidobni az ablakon. Csak az elődjeiket is egy év után rúgták ki, így a tulajdonos kénytelen-kelletlen megszavazza nekik a bizalmat, bár persze az is kérdés, hogy ez mennyire működőképes elgondolás. Meg ugye érdemes végignézni a piacon levő potenciális jelöltekre, van igazi nagy név szabadon? | (Nincs, mert megjött az esze és visszament az NCAA-be 😊) | A Jacksonville-nél mondjuk el tudnám képzelni, hogy kirúgják Bradley-t, majd szerződtetik Dan Quinnt xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.Bazzani
mert nem olvasod a jax topicot, mondjuk egy iktriadhoz hasonló, a pohár félig teli/félig üres kérdésre "van egy szép poharam" választ adó örök optimista a búvalb@szott lions topicba is elkéne :pbaggio
A kérdés annyiban érdekes, hogy valóban bár kurva mélyen volt a Jax, és látszólag semmi se történt, elképzelhető, hogy egy 4 éves sikersztori felénél vagyunk, mely végén (a 2016-os idényben) a Jax a PO-ba jut.
Nade az is elképzelhető, hogy nem is sikersztori, nincs is semminek a felénél a Jax, és Florida nem Seattle, ahol ugye látjuk mit eredményezett a szisztematikus építkezés, és tehetségmenedzsment, és Jacksonvilleben ugyanaz a fostenger hullámzik a '10-es években végig, mint eleddig.

Vagyis szerintem pusztán azért marad(t) Bradley, mert az elöbbi szcenárióban hisz a tulajdonos.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.Bazzani
mert nem olvasod a jax topicot, mondjuk egy iktriadhoz hasonló, a pohár félig teli/félig üres kérdésre "van egy szép poharam" választ adó örök optimista a búvalb@szott lions topicba is elkéne :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak számomra érthetetlen, hogy Bradley (Jax HC) miért maradt?
Két év alatt egy lépést nem haladtak előre.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Singletary is jelölt a Bears-nél.
Kemény.Bazzani
Az öreglány miatt, de nem kell komolyabb következtetést levonni.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Ezen visítok már egy ideje 😀

Frank Schwab @YahooSchwab
If I had one wish, it would be for the Bears to hire Josh McDaniels and then not be able to trade Jay Cutler.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Singletary is jelölt a Bears-nél.
Kemény.Bazzani
Biztos csak a Rooney rulet akarják letudni vele. 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Singletary is jelölt a Bears-nél.
Kemény.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kozben Mike Smith, Marc Trestman HC, mig Phil Emery GM poszton menesztve.
Eddigi HC kereso csapatok: Raiders, 49ers, Falcons, Bears, Jets
GM: Bears, Jets

Remelem nem hagytam ki senkit.Beki
érdemes lenne listát készíteni szerintem a potenciális HC és GM jelöltekről is 😊 utóbbi nyilván jóval nehezebb, előbbinél ezekkel a nevekkel találkoztam többször

Rex Ryan
Mike Holmgren
Todd Bowles, Arizona DC
Teryl Austin, Detroit DC
Dan Quinn, Seattle DC
Darrell Bevell, Seattle OC
Adam Gase, Denver OC
Jack Del Rio, Denver DC
Pep Hamilton, Indianapolis OC
Kyle Shanahan, Cleveland OC
Josh McDaniels, New England OC
Hue Jackson, Cincinnati OC
Winston Moss, Green Bay AHC/LB coach
Brian Kelly, Notre Dame HC
Jim Mora, UCLA HC
Kevin Sumlin, Texas A&M HC
Gus Malzahn, Auburn HC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kozben Mike Smith, Marc Trestman HC, mig Phil Emery GM poszton menesztve.
Eddigi HC kereso csapatok: Raiders, 49ers, Falcons, Bears, Jets
GM: Bears, Jets

Remelem nem hagytam ki senkit.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@nyjets: This morning Woody Johnson informed John Idzik and Rex Ryan that they will not be returning to the team in 2015."

Black Monday elkezdodott.Beki
WJ állítólag Charley Casserlyt, jelenlegi NFL Network elemzőt, korábbi Redskins és Texans GM-et kérte fel tanácsadónak a GM- és edzőkeresgéléshez.empty taxi
Ron Wolf is csatlakozik Casserlyhez. 😉
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
"@nyjets: This morning Woody Johnson informed John Idzik and Rex Ryan that they will not be returning to the team in 2015."

Black Monday elkezdodott.Beki
WJ állítólag Charley Casserlyt, jelenlegi NFL Network elemzőt, korábbi Redskins és Texans GM-et kérte fel tanácsadónak a GM- és edzőkeresgéléshez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@nyjets: This morning Woody Johnson informed John Idzik and Rex Ryan that they will not be returning to the team in 2015."

Black Monday elkezdodott.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Coaching change tracker:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mtzo67pzafento8yos4l
Coaching tracker
The final domino in the NFL coaching carousel fell Monday, as the Atlanta Falcons officially announced Dan Quinn as their new coach. Look back on the changes since the regular season ended.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.sbnation.com/college-football/2014/12/21/7430373/nfl-teams-targeting-jim-mora-gus-malzahn-per-reportbaggio
Jim Mora is mennyire bevált anno Seattleben. 😀iktriad
Régóta mondogatom hogy visszajönHöri
mondjuk a Miami már biztos, hogy nem érdeklődik Gus iránt, mert Philbin marad...baggio
Nem is adnánk Bradleyt! 😀 | (tudom hogy Malzahnról van szó!) |
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2014/12/21/7430373/nfl-teams-targeting-jim-mora-gus-malzahn-per-reportbaggio
Jim Mora is mennyire bevált anno Seattleben. 😀iktriad
Régóta mondogatom hogy visszajönHöri
mondjuk a Miami már biztos, hogy nem érdeklődik Gus iránt, mert Philbin marad...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.sbnation.com/college-football/2014/12/21/7430373/nfl-teams-targeting-jim-mora-gus-malzahn-per-reportbaggio
Jim Mora is mennyire bevált anno Seattleben. 😀iktriad
Régóta mondogatom hogy visszajön

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.sbnation.com/college-football/2014/12/21/7430373/nfl-teams-targeting-jim-mora-gus-malzahn-per-reportbaggio
Jim Mora is mennyire bevált anno Seattleben. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
 www.sbnation.com/college-football/2014/12/21/7430373/nfl-teams-targeting-jim-mora-gus-malzahn-per-report


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
David Shaw újra megerősítette, hogy a Stanford számára az álomállás, melyről az NFL kedvéért se fog lemondani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal