NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
azért neki nem újdonság egy Vince Wilfork méretű emberkével együtt zuhanyozniBigBen7
És visszahúzza a szíve az öltözőbe, ugyan is újra csapatot akar találni magának.
Van még benne egy-két jó év?laccoo74
Valamiben biztos jó lesz még 1-2 évig, akár többig is, de nem hiszem hogy az a foci lenne
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
azért neki nem újdonság egy Vince Wilfork méretű emberkével együtt zuhanyozniBigBen7
És visszahúzza a szíve az öltözőbe, ugyan is újra csapatot akar találni magának.
Van még benne egy-két jó év?
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
azért neki nem újdonság egy Vince Wilfork méretű emberkével együtt zuhanyozniBigBen7
Jason Collins biztos volt nála beszélőn, hogy tanácsokat adjon 😀Shawn84
Szerintem Plaxicoval meg Vickel is tartottak egy szemináriumot, amire elhívták Titus Youngot is 😊 Tebow pedig bement volna megtéríteni a rabokat
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
azért neki nem újdonság egy Vince Wilfork méretű emberkével együtt zuhanyozniBigBen7
Jason Collins biztos volt nála beszélőn, hogy tanácsokat adjon 😀
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
azért neki nem újdonság egy Vince Wilfork méretű emberkével együtt zuhanyozni
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
The three highest paid officials on the Pentagon budget? The football coaches at Army, Navy and Air Force.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kierőszakolta, hogy megerőszakolják!
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.laccoo74
Megmondanák, hogy ott ő kért seggrepacsit 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?BigBen7
Szerintem, nagyon VIP cellája lehetett.
Nem lenne jó pr a büntetés végrehajtásnak sem, ha esetleg akaratán kívül szerelembe esett volna egy 150 kilós életfogytossal.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.laccoo74
Vajon szegény Chad tud már ülni?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ocho bocsánatot kért a bírótól a múltkori ügyvédpopózásért, aki ennek örömére szabadlábra helyezte.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
A Jags Lions átigazolási hullám neve VesddLePöttyeid. 😉

Egyébként Bilzfan recruiting van, ki mennél többet összekapál annyival több izét kap, majdmég ki gondolom mi a kapósabb a cserkészjelvény vagy a sör...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon súlyos offszezon van.Höri
Mit akarsz Veldmant leigazolta a Lions. Mellesleg ezt kihagytad a podcastben mint gyakori útvonal (Jaguars -> Lion) 8 hónap alatt Veldman a 6. aki odamegy tőlünk (mondjuk Spurlock kis San Diegoi kitérővel került Michiganbe).

Van bé verze is: Bom Tredy sírva áll az oldalvonalnál, mer miután szénné futották az első tíz drájvot, most váltogatják a vertical pass sémákkal és úgyszopják a timecontrollt, mint a malac csecsét, közbe Ejj Emánuel a kicsi gesztenye című számot dudorássza, ettűl agyfaszt kap Tredy, elis szór egypár piksixet, benyomják Tibót, de behorpad Dáriuszon, Belicsek kirohan az öltözőbe és kanadai vízumot kér. Kraft csak telefonál, de Putyi nem veszi fel. Üvölt a destinychild BILLSBILLSBILLS merugye mindenért fizetni kell, eljött a napja... Befaló feltohonyászkodik a szarbúl... Ééés csak süti a nap.sutianap
Ez nem tudom mit keres itt, de awesome.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Van bé verze is: Bom Tredy sírva áll az oldalvonalnál, mer miután szénné futották az első tíz drájvot, most váltogatják a vertical pass sémákkal és úgyszopják a timecontrollt, mint a malac csecsét, közbe Ejj Emánuel a kicsi gesztenye című számot dudorássza, ettűl agyfaszt kap Tredy, elis szór egypár piksixet, benyomják Tibót, de behorpad Dáriuszon, Belicsek kirohan az öltözőbe és kanadai vízumot kér. Kraft csak telefonál, de Putyi nem veszi fel. Üvölt a destinychild BILLSBILLSBILLS merugye mindenért fizetni kell, eljött a napja... Befaló feltohonyászkodik a szarbúl... Ééés csak süti a nap.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon súlyos offszezon van.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nekem a Bills mármár a második kedvenc csapatom lett.
Én is a bizakodók táborát erősítem.
Lions-Bills SB-t akarok! 😊Bazzani
Én 2011-ben úgy a 7.-8.hét környékén amikor 5-2-vel vezették az AFC-t a Steelers mellett elkezdtem reménykedni, hogy ezek tényleg playoffba juthatnak? 😮 Aztán a következő 9 meccs választ adott rá, hogy nem, és még pár évig nem....
Alternate:A Patsben Brady megsérül a Jets elleni meccsen, a 2. héten, és az egész szezont ki kell hagynia. A következő mérkőzésen már Tebow irányítja a csapatot. Győzelmet aratnak, és a szezon végén 11-5-el állva bejutnak a rájátszásba, és megnyerik a Super Bowlt. Bradyt kirúgják, és a Buffalo Bills igazolja le, akivel új fejezetek nyílnak meg a Bills történelmében 😀 Teljesen véletlenül hasonlít a Bledsoe-Brady történetre....😛
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az igazán ínyenc mazochizmus Chargers szurkernek lenni, elvégre ott egy jó csapat van/volt ultimate chokerséggel fűszerezve.empty taxi
Az elmúlt 3 év azért az Eaglesösöknek is kemény ostorozás volt.Shawn84
Csak az elmúlt 3 év? 😀iktriad
Előtte azért néha ott voltunk. De lényegében 2006-tól szopóágon vagyunk. Na de majd Chip Kelly megmutatja, hogy hol lakik az úristen. Igaz még nem idén.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem a Bills mármár a második kedvenc csapatom lett.
Én is a bizakodók táborát erősítem.
Lions-Bills SB-t akarok! 😊Bazzani
Végre ennyi év után valaki ki meri mondani az igazat!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igazán ínyenc mazochizmus Chargers szurkernek lenni, elvégre ott egy jó csapat van/volt ultimate chokerséggel fűszerezve.empty taxi
Az elmúlt 3 év azért az Eaglesösöknek is kemény ostorozás volt.Shawn84
Csak az elmúlt 3 év? 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az igazán ínyenc mazochizmus Chargers szurkernek lenni, elvégre ott egy jó csapat van/volt ultimate chokerséggel fűszerezve.empty taxi
Az elmúlt 3 év azért az Eaglesösöknek is kemény ostorozás volt.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az igazán ínyenc mazochizmus Chargers szurkernek lenni, elvégre ott egy jó csapat van/volt ultimate chokerséggel fűszerezve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Robilluma
Jó olvasni, hogy más is ennyire optimista a Bills kapcsán.DoM
az a 4 ember szinte túl sok isBigBen7
és még mennyien vannak akik nem mernek megszólalni 😀sutianap
titokban tele van az oldal Bills fetisisztákkalBigBen7
Sok mazohista. 😀iktriad
Azok inkább Oakland vagy Jax szurkolók.Shawn84
A Browns hogy maradt ki? 😀iktriad
Feledékenységből 😀 De jogos. A Ramst is ide lehetne sorolni, de ők most kezdenek kipofásodni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Robilluma
Jó olvasni, hogy más is ennyire optimista a Bills kapcsán.DoM
az a 4 ember szinte túl sok isBigBen7
és még mennyien vannak akik nem mernek megszólalni 😀sutianap
titokban tele van az oldal Bills fetisisztákkalBigBen7
Sok mazohista. 😀iktriad
Azok inkább Oakland vagy Jax szurkolók.Shawn84
A Browns hogy maradt ki? 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem a Bills mármár a második kedvenc csapatom lett.
Én is a bizakodók táborát erősítem.
Lions-Bills SB-t akarok! 😊

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Robilluma
Jó olvasni, hogy más is ennyire optimista a Bills kapcsán.DoM
az a 4 ember szinte túl sok isBigBen7
és még mennyien vannak akik nem mernek megszólalni 😀sutianap
titokban tele van az oldal Bills fetisisztákkalBigBen7
Sok mazohista. 😀iktriad
Azok inkább Oakland vagy Jax szurkolók.