NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Kommentár nélkül



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Az iosra vagy androidra letöltött game pass alkalmazásnál is működik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hm az fura, nekem mondjuk volt nfl.com accountom (gondolom a többségnek van) és így kb. egy kattintás volt a gamepass reg.Rataxes
Ja, rájöttem, hogy nekem is van accom, valszeg az kavarhatott be a server errorral 😀Wyatt
Akartam is kérdezni, de mondom akkor biztos valami "username not availabde" vagy hasonló szöveget írna ki, az meg azért értelmezhető 😊Rataxes
Olyan fasza programozói felület és 250 soros hibaüzenet jött ki alatta, hogy véletlenül sem álltam neki megnézni, mit akar 😀
Viszont el is kezdtük gyorsan megnézni akkor, ha már megy, a 11. heti meccsünket (a kócosok ellenit) 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
FELHÍVÁS!

Mivel a stúdióban megoldható a telefonos bejelentkezés is, szeretnénk a műsort a draft első napján szurkolói véleményekkel is feldobni. Amennyiben szeretnéd élő, egyenes adásban értékelni kedvenc csapatod választását, kérlek dobj egy PM-et, hogy megbeszéljük a részleteket.jjncaa
Én szívesen kiabálok amennyiben véletlenül igaza lesz a "szakiknak" és behúzzuk Jarvis Jonest 😀

On a sidenote, születésnapom lesz (sorozatban második éve van a szülinapomon az első kör 😀) lehet be leszek baszva 😀tenorx
jó pick esetén nincs telefonálgatás, kizárólag bust-szagú egyénnél állunk szóba a drukkerekkel!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Hm az fura, nekem mondjuk volt nfl.com accountom (gondolom a többségnek van) és így kb. egy kattintás volt a gamepass reg.Rataxes
Ja, rájöttem, hogy nekem is van accom, valszeg az kavarhatott be a server errorral 😀Wyatt
Akartam is kérdezni, de mondom akkor biztos valami "username not availabde" vagy hasonló szöveget írna ki, az meg azért értelmezhető 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
FELHÍVÁS!

Mivel a stúdióban megoldható a telefonos bejelentkezés is, szeretnénk a műsort a draft első napján szurkolói véleményekkel is feldobni. Amennyiben szeretnéd élő, egyenes adásban értékelni kedvenc csapatod választását, kérlek dobj egy PM-et, hogy megbeszéljük a részleteket.jjncaa
Én szívesen kiabálok amennyiben véletlenül igaza lesz a "szakiknak" és behúzzuk Jarvis Jonest 😀

On a sidenote, születésnapom lesz (sorozatban második éve van a szülinapomon az első kör 😀) lehet be leszek baszva 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hm az fura, nekem mondjuk volt nfl.com accountom (gondolom a többségnek van) és így kb. egy kattintás volt a gamepass reg.Rataxes
Ja, rájöttem, hogy nekem is van accom, valszeg az kavarhatott be a server errorral 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Hm az fura, nekem mondjuk volt nfl.com accountom (gondolom a többségnek van) és így kb. egy kattintás volt a gamepass reg.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem mondjuk fasza hibaüzenetet ír ki regelésnél :/

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
nfl gamepass-ra szabadon lehet most regisztrálni, és a draft végéig ingyen nézni HD-ben az NFL Network adását


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
FELHÍVÁS!

Mivel a stúdióban megoldható a telefonos bejelentkezés is, szeretnénk a műsort a draft első napján szurkolói véleményekkel is feldobni. Amennyiben szeretnéd élő, egyenes adásban értékelni kedvenc csapatod választását, kérlek dobj egy PM-et, hogy megbeszéljük a részleteket.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha van még, aki nem adta le a nyerő tipposzlopot, de játszana. Gyertek minél többen!  philly.blog.hu/2013/04/15/draftjatek_839
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Michael Ford (RB) és Jake Stoneburner (TE) ismertetője is fent van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
 www.sbnation.com/nfl/2013/4/22/4252074/nfl-draft-2013-twitter-networks-agreementWyatt
Ha ez csak az nfl.com és az ESPN között van, akkor ennek semmi haszna lesz, nem? La Canfora megszólalásából sem úgy tűnt nekem, hogy ő pl. nagyon el fogja kerülni a spoilerezéseket.Schleck
Minden majd a draft közben derül ki, de az nfl is nagyon jól tudja, hogy a spoilerezéssel maguk (vagyis a nézettség) alatt vágják a fát, tehát mindent megtesznek ellene.

Amúgy azzal, hogy az ESPN kamerákat visz Cole Landry, khm.. Matt Barkley házába, gyakorlatilag borítékolhatjuk, hogy első körös lesz, ha csak nem az ominózus Party Down részt készülnek újraforgatni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.sbnation.com/nfl/2013/4/22/4252074/nfl-draft-2013-twitter-networks-agreementWyatt
Ha ez csak az nfl.com és az ESPN között van, akkor ennek semmi haszna lesz, nem? La Canfora megszólalásából sem úgy tűnt nekem, hogy ő pl. nagyon el fogja kerülni a spoilerezéseket.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
 www.sbnation.com/nfl/2013/4/22/4252074/nfl-draft-2013-twitter-networks-agreementWyatt
Van másik jó hír is
 sportsillustrated.cnn.com/-nfl-draft/news/20130422/espn-nfl-network-nfl-draft-plans/?sct=hp_wr_a3&eref=sihp

1g. Markman said he thought last year's Saturday show (Rounds 4-7) swung too far into an NFL discussion show, so look for ESPN to get more into a pick-by-pick analysis during the later rounds. "You saw guys like [Redskins running back] Alfred Morris on Day Three last year," Markman said. "I think we owe it to the fans to show the highlights of these kids. The highlights are the star and then get Mel and Todd to tell us who they are."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Cosell is Suggshoz hasonlítja Jarvis Jonest... 😮 és a leginkább NFL ready pass rushernek tartja. :/

 nflfilms.nfl.com/2013/04/19/greg-cosell-2013-draft-qa-part-1/DoM
1. körös mockja is kijött Cosellnek, vannak benne érdekességek:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/greg-cosell-mock-draft-picks-1-16-142026171--nfl.html
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.sbnation.com/nfl/2013/4/22/4252074/nfl-draft-2013-twitter-networks-agreement

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bob McGinn draft előtti sorozata is érdemes olvasmány az egymásnak ellentmondó scout véleményekkel:  www.jsonline.com/sports/top-defensive-linemen-in-nfl-draft-rt9i5la-204028711.html
DoM
😊 Remek ötlet volt a scoutok véleményeit így egymás mellé tenni. Cornelius Washington játékának leírása tökéletes.

Itt azért csak pislogtam:
Asked why he wasn't high on Okafor, one personnel director replied, "Because he's from Texas." Two other scouts basically said the same thing, reflecting a deep-seated perception of Longhorns players as pampered, talented underachievers.
Montgomery-nek 24 lett a Wonderlic-je, pont mint Genónak 😀


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bob McGinn draft előtti sorozata is érdemes olvasmány az egymásnak ellentmondó scout véleményekkel:  www.jsonline.com/sports/top-defensive-linemen-in-nfl-draft-rt9i5la-204028711.html

Az oldalon ott a link a többi poszthoz is, amelyek már elkészültek.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Cosell is Suggshoz hasonlítja Jarvis Jonest... 😮 és a leginkább NFL ready pass rushernek tartja. :/

 nflfilms.nfl.com/2013/04/19/greg-cosell-2013-draft-qa-part-1/
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
meg lehet csekkolni egy NFL scout jegyzetfüzetét, már az érdekes, amit Warmackról ír 😊
 docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0As8_tcYGCppndG9kSXBqeHJDWDNWY3JJNGVqVmZESlE&f=true&noheader=true&gid=4

(egy aranybánya amúgy ez a dokumentum)jjncaa
Kösz a doksit.
Phillip Thomas és Ertz megkapta a magáét 😊.
Arthur Brown nagyon magas besorolása érdekes, de annyira azért nem meglepő. Ennyire jó a posztján. Csak ugye a nem pass rusher LB poszt nem túl szexi. Szerintem ő a Steelers no.1 első körös célpontja.
Cornelius Washington és Johnathan Franklin itt is második körös. Franklinnél olyanokat is lehet már olvasni, h ő lehet az első RB, akit elvisznek. Nagyon kusza az idei RB class.
A mock-ja is érdekes, vagy most használhattam volna más jelzőt is 😊. Eifert 1/6 -> Browns? Hát hogyne.
Floyd ->Steelers? BPA-nak megfelelne, de öt éven belül a harmadik 34 DE az első körben kicsit soknak tűnik.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
ha így haladunk, Mayock szépen beviszi az első körbe - csont nélkül - Haydent, a Jets-nél már őt pletykálják...jjncaa
helye van ottHöri
lehet, csak szükségünk nincs rá 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha így haladunk, Mayock szépen beviszi az első körbe - csont nélkül - Haydent, a Jets-nél már őt pletykálják...jjncaa
helye van ott

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
ha így haladunk, Mayock szépen beviszi az első körbe - csont nélkül - Haydent, a Jets-nél már őt pletykálják...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal