NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Jelentem ios on csak nevek es kepek vannak szoveg nincs.Janek
ipaden safari böngészővel próbáltam, ott jó volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jelentem ios on csak nevek es kepek vannak szoveg nincs.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tanner Hawkinson is olvasható az OT-k közt, a legjobb becenevű prospect

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
minden poszt feltöltve
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár sok újdonságot nem tartogat már, de van egy ilyen is

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Amit Mathieu leművel a draft előtt, azt nehéz minősíteni. Kivéve, ha szóltunk neki, hogy La-ben csak akkor marad, ha a 7. körben is bent lesz 😊
Elképesztő, hogy mekkora karaktergyilkosságot képes művelni egy már amúgy is zombi imidzsen.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na ez egy jó ötlet volt, grat.
Faszom tele volt már, hogy minden keresésnél fél órát kellett görgetnem, hogy megtaláljam az illetőt. 😊Stez
F3...legalábbis mozillaban 😀Bébé
illetve ctrl+f szinte mindenben.

Ettől függetlenül ez nagyon jó ötlet volt! Régen is volt ilyen a nfl.hun, csak aztán az valahogy behalt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Na ez egy jó ötlet volt, grat.
Faszom tele volt már, hogy minden keresésnél fél órát kellett görgetnem, hogy megtaláljam az illetőt. 😊Stez
F3...legalábbis mozillaban 😀
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ezért egy nagy-nagy kössz!!
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
tádámm!
a fenti menüsorban elméletileg megjelent a DRAFT részleg, melynek legfőbb eleme ez
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

a névre kattintva megjelenik az adott játékos adatlapja, megpróbálom még a mai nap folyamán feltölteni majd az összesetjjncaa
Az én gépemen egyedül Chrome-ban működik az adatlap megjelenítése. Máshol sajnos nem.Schleck
Elfelejtettem átírni a stíluslap és a script paraméterét, hogy mindenkinél legyen egy force refresh.... a lényeg, hogy most már jónak kell lennie mindenkinél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ez egy jó ötlet volt, grat.
Faszom tele volt már, hogy minden keresésnél fél órát kellett görgetnem, hogy megtaláljam az illetőt. 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tádámm!
a fenti menüsorban elméletileg megjelent a DRAFT részleg, melynek legfőbb eleme ez
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

a névre kattintva megjelenik az adott játékos adatlapja, megpróbálom még a mai nap folyamán feltölteni majd az összesetjjncaa
Az én gépemen egyedül Chrome-ban működik az adatlap megjelenítése. Máshol sajnos nem.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
tádámm!
a fenti menüsorban elméletileg megjelent a DRAFT részleg, melynek legfőbb eleme ez
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok

a névre kattintva megjelenik az adott játékos adatlapja, megpróbálom még a mai nap folyamán feltölteni majd az összeset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hamarosan jön egy nagy-nagy draftos meglepijjncaa
Mikor hamarosan? Napok vagy órák kérdése?Shawn84
szerintem még ma aktiváljukjjncaa
Remekül hangzik.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
hamarosan jön egy nagy-nagy draftos meglepijjncaa
Mikor hamarosan? Napok vagy órák kérdése?Shawn84
szerintem még ma aktiváljuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
hamarosan jön egy nagy-nagy draftos meglepijjncaa
Mikor hamarosan? Napok vagy órák kérdése?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
hamarosan jön egy nagy-nagy draftos meglepi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki Hopkins, te észlény... 😀
Gondolom ezzel csúszik egy kicsit.
Bár van egy ilyen is: "Hopkins and Harrison have denied their involvement, and one GM told FOX Sports' Alex Marvez that Hopkins had left the room "several hours" before it was destroyed."
Ki tudja. 😊Newman
Ronaiah Tuiasosopo.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Baszki Hopkins, te észlény... 😀
Gondolom ezzel csúszik egy kicsit.
Bár van egy ilyen is: "Hopkins and Harrison have denied their involvement, and one GM told FOX Sports' Alex Marvez that Hopkins had left the room "several hours" before it was destroyed."
Ki tudja. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt írja Schefter, hogy Harrisonnak nincs köze az állatkodáshoz. Tehát Hopkins vagy egyedül fosta teli vagy betörtek, esetleg Teo nője vagy Liban Abdi volt.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Mark Harrisont pedig azért írtam meg mert a combine-on 2 versenyszámban is ő lett a legjobb, plusz ő a legnehezebb WR, szóval simán elvihetik a drafton hiába nem jó elkapó 😀  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523Höri
Jól időzítetted az ismertetőt 😀, hozzá köthető egy friss, ropogós sztori kommentár nélkül:
Two draft hopefuls trashed their room at the Combine, WOW
A másikra sajnos csak tippelni lehet.Robilluma
persze mert én voltam a másikHöri
akkor ezentúl DeAndre Hopkinsnak szólítalak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Martin Mayhew szerint könnyen lehet, hogy az idei lesz az az év amikor top5ben megy ki egy Guard.
Több helyről olvastam, hogy a Lions letradel a 20.pick környékére. Hú de jó volna.Bazzani
Annak sok csapat örülne mert ha kiviszitek 1/6-ra Lane Johnsont is mint 3. OT, akkor sokan idegesek lesznek 😊Höri
Mayock szerint ez meg is fog történni. Szerinte Fluker se lesz bent a 1. kör közepén már!


A Delaware Stateben van egy Kazah OT prospect, Nail Muradymov 😀 6'7", 320 lb, youtube-on vagy 4 húsz perces videó is van róla, ha GM játékban valaki faszkodik, őt fogom neki beírni.Höri
Gene Smith álom prospectje lenne a manus. De lehet nélküle is kiköthet nálunk az UDFA sereg egyik tagjaként...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még pont időben jött ki az idei viditek 😊Wyatt
miért is?jjncaa
mert még nincs NS beharHöri
Jaja, ma csak a feléig jutottam, szal, ha gondolod, belerakom oda majd a végére 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft a bowl.hu-n | Bowl.hu
Oldalunk szokásához hűen idén is kiemelten foglalkozik a játékosbörze mindhárom napjával. A program.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én majd valahogy feltápászkodom hajnali 3.30-kor, hátha elkapom a kóvbojok pickjét, ha meg nem, akkor megyek vissza aludni 😀