NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mintha az Espn nem hívott volna minket, csak New Yorkban nem árulnak se ászokot se kevertet, szóval vissza kellett utasítanunk.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?Shawn84
sport tv, digi, vicces is lenne 😀
erzsébetvárosi tévéjjncaa
Teljesen tökéletes. A cuccost (kamera, mikrofon stb.) is adják a műsorhoz?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?Shawn84
sport tv, digi, vicces is lenne 😀
erzsébetvárosi tévé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oktv

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jjncaa
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
egyre több helyen téma, hogy hány éves Ansah 😊
 tracking.si.com/2013/04/17/byu-ziggy-ansah-passport-viewed/?xid=si_nfl

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mark Harrisont pedig azért írtam meg mert a combine-on 2 versenyszámban is ő lett a legjobb, plusz ő a legnehezebb WR, szóval simán elvihetik a drafton hiába nem jó elkapó 😀  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523Höri
Jól időzítetted az ismertetőt 😀, hozzá köthető egy friss, ropogós sztori kommentár nélkül:
Two draft hopefuls trashed their room at the Combine, WOW
A másikra sajnos csak tippelni lehet.Robilluma
persze mert én voltam a másik

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazi kuriózum a fickó, vagy azért évről évre akadnak ilyenek, akiket akár még komolyan is lehet venni?Húsrágó
én egyetlen játékosra sem emlékszem aki futballmúlt nélkül bekerült volna a ligába, kivéve persze az ausztrál focis puntereket.
olyan előfordul, hogy egyetemi rutin nélkül lesz az ember NFL játékos. Stephen Neal bírkózó volt, Antonio Gates és társai kosaraztak, de minimum középiskolás rutinja nekik is volt.

2004-ben volt rá példa, hogy Brock Lesnar a Minnesota Vikings edzőtáborát végignyomta, de a végső cutoknál elhullott. Ennek ellenére a stáb javasolta neki, hogy szerepeljen az NFL Europeban, de arra nem volt hajlandó, mert a WWE-ből is azért lépett ki mert sose látta a családját. Na az ő esetében nem tudom focizott-e gimiben. Lehet hogy nem, mert 56-an voltak végzősök összesen valahol South Dakotában, gondolom a többi korosztály se volt népesebb.

Illetve 2006-ban Justin Gatlin sprintert eltiltották és elment a Texans-hoz próbajátékra, de sose kapott szerződést.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.iktriad
már megvolt, Keenan Allenjjncaa
Csak én érzem az iszonyatos hasonlóságot közte és Jeffery között? 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.iktriad
már megvolt, Keenan Allenjjncaa
Látszik, hogy le vagyok maradva.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.iktriad
már megvolt, Keenan Allen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszeten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mark Harrisont pedig azért írtam meg mert a combine-on 2 versenyszámban is ő lett a legjobb, plusz ő a legnehezebb WR, szóval simán elvihetik a drafton hiába nem jó elkapó 😀  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/717523Höri
Jól időzítetted az ismertetőt 😀, hozzá köthető egy friss, ropogós sztori kommentár nélkül:
Two draft hopefuls trashed their room at the Combine, WOW



"The crude behavior included urine and feces scattered about the bathroom, toothpaste on the mirror and garbage strewn about the room. Among the garbage was partially eaten food left on one of the beds."

One of the two was Rutgers WR Mark Harrison according to Pro Football Weekly draft guide.
A másikra sajnos csak tippelni lehet.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
nemhogy small-school de no-school prospect, 1 éve még biztos lett volna, hogy hol landol 😉
Igazi kuriózum a fickó, vagy azért évről évre akadnak ilyenek, akiket akár még komolyan is lehet venni?Húsrágó
HA UDFA lesz, simán kiköthet nálunk így is. mint tudod, Caldwell velük akarja feltölteni a keretet.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
Van videó is hozzá:  blogs.nfl.com/2013/04/07/lawrence-okoye-impresses-at-super-regional-combines-first-day/
1:18tól a combine gyakorlataiból néhányat mutatnak. Nekem baromi merevnek tűnik.

De ilyenkor mindig előkerülnek kosárlabdázó Gates-utódjelöltek is:
The never ending search for the next Tony Gonzalez continues as NFL teams are looking to Oxford, Mississippi in the hopes of mining gold. The apple of their eye is all-SEC basketball player Murphy Holloway, who was a four year starter for the ‘Ole Miss hoops team. The high school receiver recently spent a few days at the Portsmouth Invitational Tournament and NFL teams have been trying to gauge his commitment to football. The P.I.T. is sort of the Senior Bowl of college basketball as 64 seniors are invited to practice and play in front of NBA teams. I was told over the weekend Holloway mentioned to people he is ready to move forward on the NFL front.
- To revisit the Murphy Holloway story from yesterday, I am told while Holloway would like to give football a try many in his camp are pulling him towards basketball. The thinking is even if Holloway does not make an NBA roster he could earn $400K-to-$500K playing basketball overseas. Holloway has since tweeted the largest overseas offer he’s received to date is $150K. This is in contrast to the NFL, where he will likely spend the season on a practice squad and make a fraction of that amount. I’m told Holloway would prefer not to go overseas- something I’m sure to get a tweet about. The NFL is still interested and sources have told me the Tampa Bay Bucs are hoping to workout Holloway prior to the draft.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
felírtam magamnak hetedik körre GM játékban 😊
college: NFL draft 😀gabokocka
Egy hete fent van már CBS top200-ban, előtte ott sem volt még fenn, mondjuk elsőre No College-ként rakták fel 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 828 — Keep pounding
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
felírtam magamnak hetedik körre GM játékban 😊
college: NFL draft 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
Még anno én is olvastam róla, de nem vettem komolyan azt,hogy " egy hátsó körös cetlit megérne" UDFA ként viszont állat lenne 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
de, ő miért draft eligible?sapka
eltelt már legalább három év azóta, hogy befejezte a középiskolát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
de, ő miért draft eligible?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ezen a csávón beszartam, eddig hogy nem írt róla senki?
Mindenkinek érdemes elolvasni, Lawrence Okoye  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/758799
21 éves angol manus, életében nem focizott, diszkoszvető olimpikon és igazi kőkemény workout warrior számai vannak 😀 wowHöri
nemhogy small-school de no-school prospect, 1 éve még biztos lett volna, hogy hol landol 😉
Igazi kuriózum a fickó, vagy azért évről évre akadnak ilyenek, akiket akár még komolyan is lehet venni?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
kommentár nélkül

Landry Jones: "I think I'm better than RGIII"jjncaa
most igen.Höri
Most sem.apeszos
Valami rémlett neki, hogy tavaly leverték a Baylort, az már nem, hogy RGIII addigra eligazolt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
West Virginia WR Tavon Austin, who visited with the Detroit Lions Wednesday, April 17, said he would provide the team with another weapon similar to RB Reggie Bush. "Another type of player like Reggie (Bush). Me and him would probably be twins back there," Austin said.
😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kommentár nélkül

Landry Jones: "I think I'm better than RGIII"jjncaa
most igen.Höri
Most sem.