NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Martin Mayhew szerint könnyen lehet, hogy az idei lesz az az év amikor top5ben megy ki egy Guard.
Több helyről olvastam, hogy a Lions letradel a 20.pick környékére. Hú de jó volna.Bazzani
Annak sok csapat örülne mert ha kiviszitek 1/6-ra Lane Johnsont is mint 3. OT, akkor sokan idegesek lesznek 😊Höri
1/5-re húz a Lions. 😊
Amúgy szinte mindegyik zseni azt mondja, hogy hatalmas OT run várható és már 1/7-re a Cardsnak sem lesz elérhető egyik sem a Fisher-Johnson-Joeckel trióból.
Hát meg ugye egyre több a pletyka, hogy Fisherért alapból 1/3-ra fel akarnak menni például.
Érdekes draft lesz, rohadtul várom már.
És hogy "örülj" is, DJ Haydent már mockolják hozzánk 1/24-re. 😀
Mondjuk első körben én ideges lennék, ha elhozná a Colts. 3/24, na az oké.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Delaware Stateben van egy Kazah OT prospect, Nail Muradymov 😀 6'7", 320 lb, youtube-on vagy 4 húsz perces videó is van róla, ha GM játékban valaki faszkodik, őt fogom neki beírni.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Martin Mayhew szerint könnyen lehet, hogy az idei lesz az az év amikor top5ben megy ki egy Guard.
Több helyről olvastam, hogy a Lions letradel a 20.pick környékére. Hú de jó volna.Bazzani
Annak sok csapat örülne mert ha kiviszitek 1/6-ra Lane Johnsont is mint 3. OT, akkor sokan idegesek lesznek 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Martin Mayhew szerint könnyen lehet, hogy az idei lesz az az év amikor top5ben megy ki egy Guard.
Több helyről olvastam, hogy a Lions letradel a 20.pick környékére. Hú de jó volna.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszeten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.iktriad
És már ilyen is van:

The Milwaukee Journal-Sentinel reports West Virginia WR Tavon Austin scored a seven on his Wonderlic Test at the Combine.vassadi
Patterson 11
Hunter 12
Allen 19
Woods 23

Amúgy meg frászt érdekli ez, Green is 10-et ért el, aztán most szétszedi a védelmeket a profiknál.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Tudod, hogy már csak pár nap van a draftig, mikor ilyen dolgok kiderülnek.
Kíváncsi vagyok, mikor jön az első "megbukott a drogteszeten/ 6os Wonderlicot írt XY prospect" pletyka/hír.iktriad
És már ilyen is van:

The Milwaukee Journal-Sentinel reports West Virginia WR Tavon Austin scored a seven on his Wonderlic Test at the Combine.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
A tavalyi draftot le lehet esetleg tölteni valahonnan?(azt az adást amit az espn adott,ha ők adták már nem emlékszem)Kenny
Van ESPNes és az NFL Networkös is.iktriad
Nekem mindegy,bármelyik jó.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?Shawn84
sport tv, digi, vicces is lenne 😀
erzsébetvárosi tévéjjncaa
Teljesen tökéletes. A cuccost (kamera, mikrofon stb.) is adják a műsorhoz?Shawn84
fizetünk érte, Sobrinak köszönhetően jutányos áronjjncaa
Következő draft előtt kirakhatnátok valami önkéntes adakozós számlaszámot, hogy még profibb legyen a dolog.Bazzani
vagy az 1%ot bedobjuk 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tavalyi draftot le lehet esetleg tölteni valahonnan?(azt az adást amit az espn adott,ha ők adták már nem emlékszem)Kenny
Van ESPNes és az NFL Networkös is.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
A tavalyi draftot le lehet esetleg tölteni valahonnan?(azt az adást amit az espn adott,ha ők adták már nem emlékszem)

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt lehet belehallgatni Mayock élő konferecia calljába a draft előtt. 7kor kezdődött. A múltkor 2 és fél órámn át ment.
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap1000000159176/Mike-Mayock-Draft-Conference-Call
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Na még pont időben jött ki az idei viditek 😊Wyatt
miért is?jjncaa
Mert két hét múlva elég hülyén nézett volna ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na még pont időben jött ki az idei viditek 😊Wyatt
miért is?jjncaa
mert még nincs NS behar

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Na még pont időben jött ki az idei viditek 😊Wyatt
miért is?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na még pont időben jött ki az idei viditek 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdemes amúgy visszanézni a tavalyit mert mi sem bizonyítja jobban a rátermedtséget, hogy russell wilson is benne van 😀  www.youtube.com/watch?v=_39uTB0vLokHöri
A Tavalyit vissza lehet még nézni valahol?Shawn84
 www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2012/videos

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
érdemes amúgy visszanézni a tavalyit mert mi sem bizonyítja jobban a rátermedtséget, hogy russell wilson is benne van 😀  www.youtube.com/watch?v=_39uTB0vLokHöri
A Tavalyit vissza lehet még nézni valahol?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Miből gondolod? Mert szerintem az előny számunkra hogy a stábból 10 ember egyetemről jött. Ebben az esetben. Ismerik őket, ezért hátsó körökben is akadhat 1-1 jó fogás.Shawn84
tényleg csak megérzés. az meg, hogy egyetemről jönnek sztem irreleváns, ilyen scout hálózatokkal sztem a többi csapatnál is ugyanúgy ismerik a játékosokatkristof
Majd pár év múlva kiderül. Én mindenképpen előnynek gondolom. Aztán majd lehet megcáfolnak. Mondjuk egy Andy Reid draftokhoz szokott ember már nem nagyon fog kiakadni ha idén nem azok a nevek jönnek akikre számít. Szarabb draftunk meg nem hiszem, hogy lesz mint a 2006-2011 közötti.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miből gondolod? Mert szerintem az előny számunkra hogy a stábból 10 ember egyetemről jött. Ebben az esetben. Ismerik őket, ezért hátsó körökben is akadhat 1-1 jó fogás.Shawn84
tényleg csak megérzés. az meg, hogy egyetemről jönnek sztem irreleváns, ilyen scout hálózatokkal sztem a többi csapatnál is ugyanúgy ismerik a játékosokat
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?Shawn84
sport tv, digi, vicces is lenne 😀
erzsébetvárosi tévéjjncaa
Teljesen tökéletes. A cuccost (kamera, mikrofon stb.) is adják a műsorhoz?Shawn84
fizetünk érte, Sobrinak köszönhetően jutányos áronjjncaa
Következő draft előtt kirakhatnátok valami önkéntes adakozós számlaszámot, hogy még profibb legyen a dolog.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdemes amúgy visszanézni a tavalyit mert mi sem bizonyítja jobban a rátermedtséget, hogy russell wilson is benne van 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezt teljes mértékben meg tudom érteni. Pia nélkül szart sem ér pl. egy Jax pick.Shawn84
mondjuk szerintem idén Kellyvel ti is iszonyatosan szarul fogtok húzni 😉kristof
Miből gondolod? Mert szerintem az előny számunkra hogy a stábból 10 ember egyetemről jött. Ebben az esetben. Ismerik őket, ezért hátsó körökben is akadhat 1-1 jó fogás.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ezt teljes mértékben meg tudom érteni. Pia nélkül szart sem ér pl. egy Jax pick.Shawn84
mondjuk szerintem idén Kellyvel ti is iszonyatosan szarul fogtok húzni 😉
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
nem mintha az Espn nem hívott volna minket, csak New Yorkban nem árulnak se ászokot se kevertet, szóval vissza kellett utasítanunk.Höri
Ezt teljes mértékben meg tudom érteni. Pia nélkül szart sem ér pl. egy Jax pick.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Milyen stúdióban lesztek? Sport TV, Digi? Vagy valami kisebb helyi TV?Shawn84
sport tv, digi, vicces is lenne 😀
erzsébetvárosi tévéjjncaa
Teljesen tökéletes. A cuccost (kamera, mikrofon stb.) is adják a műsorhoz?Shawn84
fizetünk érte, Sobrinak köszönhetően jutányos áron


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal