NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne legyetek ilyen rosszindulatúak, a Combineon átment a drogteszten, életében először.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
az a durva hogy Hernan Crespo zenélHöri
sztárvendég: Dwight Jonesjjncaa
díler: Jordan Jefferson 😛

Nincs ebben semmi különben, ha a régi rendszer élne és még itteni idő szerint nappal kezdődne a darft, én is tartanék draftpartit 😉atapapa
azt nézd meg, hogy mi van a Draft Party alatti sorba írvajjncaa
te meg azt, hogy mi volt a hsz-m végén 😉
persze hogy vicces. De valszeg jó buli lesz, 3 napig eltart 😀atapapa
Addigra már csak kiválasztják. Mondjuk TV kamera jó lenne oda. Goodell vagy valaki bejelenti, kamera vált, Matyiő meg egy bazi nagy jointal a szájában vicsorog.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
az a durva hogy Hernan Crespo zenélHöri
sztárvendég: Dwight Jonesjjncaa
díler: Jordan Jefferson 😛

Nincs ebben semmi különben, ha a régi rendszer élne és még itteni idő szerint nappal kezdődne a darft, én is tartanék draftpartit 😉atapapa
azt nézd meg, hogy mi van a Draft Party alatti sorba írvajjncaa
te meg azt, hogy mi volt a hsz-m végén 😉
persze hogy vicces. De valszeg jó buli lesz, 3 napig eltart 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
az a durva hogy Hernan Crespo zenélHöri
sztárvendég: Dwight Jonesjjncaa
díler: Jordan Jefferson 😛

Nincs ebben semmi különben, ha a régi rendszer élne és még itteni idő szerint nappal kezdődne a darft, én is tartanék draftpartit 😉atapapa
azt nézd meg, hogy mi van a Draft Party alatti sorba írva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
az a durva hogy Hernan Crespo zenélHöri
sztárvendég: Dwight Jonesjjncaa
díler: Jordan Jefferson 😛

Nincs ebben semmi különben, ha a régi rendszer élne és még itteni idő szerint nappal kezdődne a darft, én is tartanék draftpartit 😉

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
az a durva hogy Hernan Crespo zenélHöri
sztárvendég: Dwight Jones


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a durva hogy Hernan Crespo zenél

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
ez nem vicc, Mathieu maga osztotta meg instagramon (lecsekkoltam, tényleg ő)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Amúgy ezeknek a beatwritereknek mi jó abban ha előre világgá kürtölnek egy picket?Bazzani
ez a munkájuk, a lehető leghamarabb, mindenki mást megelőzve beszámolni a friss hírekről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy ezeknek a beatwritereknek mi jó abban ha előre világgá kürtölnek egy picket?
A cseten meg biztos lesz megint valami idióta aki nem érti meg, hogy elbassza mások szórakozását ha beírja előre a picket.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felraktam matt furstenburg TE ismertetőjét, akiben fogalmam sincs mit látnak egyesek

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
LaCanfora tweetelni fogja a választásokat, szóval ennyit a gentleman's agreementrőljjncaa
Én ezzel úgy vagyok, aki akarja, ki tudja kerülni a twittert.szaba
akkor tudod kikerülni, ha csak a tévét (vagy épp a mi adásunkat) nézed, semmi mást
mert az oké, hogy te nem mész fel twitterre, de mást nem tudsz szabályozni, így szinte biztos, hogy a fórumozók vagy akár a mibbiten épp csetelők közül valaki elhinti az infót

LaCanfora tweetelni fogja a választásokat, szóval ennyit a gentleman's agreementrőljjncaa
La Canfora rendelkezik forrásokkal? Általában abból él, hogy utánközli Scheftert meg Glazert.atapapa
meglátjuk, az kétségtelenül érdekes lesz, hogy mire mennek a nagy beatwriterek Schefter nélkül 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
LaCanfora tweetelni fogja a választásokat, szóval ennyit a gentleman's agreementrőljjncaa
La Canfora rendelkezik forrásokkal? Általában abból él, hogy utánközli Scheftert meg Glazert.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LaCanfora tweetelni fogja a választásokat, szóval ennyit a gentleman's agreementrőljjncaa
Én ezzel úgy vagyok, aki akarja, ki tudja kerülni a twittert.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
LaCanfora tweetelni fogja a választásokat, szóval ennyit a gentleman's agreementről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fúú de utálom az idő eltolódást. Most akkor Csütörtökre virradó hajnal 2 vagy Péntekre virradó hajnal 2 ? Szóval ma kell fent maradni vagy majd holnap 😀Drip
holnap kell éjszakázniFucu
de ma sincs megtiltvaHöri
én pl. már ma is azt fogok, mert át kell állítanom valahogy a biológiai órámat a reggel nyolcas kelésről a reggel nyolcas fekvésre 😀jjncaa
Én meg gyakorlatilag holnaptól vasárnapig összesen 10 órát ha alszok majd. Jobb esetben. De simán megéri, minden évben.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Fúú de utálom az idő eltolódást. Most akkor Csütörtökre virradó hajnal 2 vagy Péntekre virradó hajnal 2 ? Szóval ma kell fent maradni vagy majd holnap 😀Drip
holnap kell éjszakázniFucu
de ma sincs megtiltvaHöri
én pl. már ma is azt fogok, mert át kell állítanom valahogy a biológiai órámat a reggel nyolcas kelésről a reggel nyolcas fekvésre 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fúú de utálom az idő eltolódást. Most akkor Csütörtökre virradó hajnal 2 vagy Péntekre virradó hajnal 2 ? Szóval ma kell fent maradni vagy majd holnap 😀Drip
holnap kell éjszakázniFucu
de ma sincs megtiltva

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
(ezért is ketyeg ott fönn a visszaszámláló) 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez a beszéd 😊 kösz !

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fúú de utálom az idő eltolódást. Most akkor Csütörtökre virradó hajnal 2 vagy Péntekre virradó hajnal 2 ? Szóval ma kell fent maradni vagy majd holnap 😀Drip
holnap kell éjszakázni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Fúú de utálom az idő eltolódást. Most akkor Csütörtökre virradó hajnal 2 vagy Péntekre virradó hajnal 2 ? Szóval ma kell fent maradni vagy majd holnap 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gyakorlott biztos nem, mondjuk azt, hogy ez egy élő főpróba lesz 😊 a műsor amatőr jellegét sem akarjuk teljesen feladni
Minden évben mibbit volt. Nem hinném, hogy az ustream elbír annyi embert. Nem véletlen nem használtuk azt soha.Bazzani
csinálok majd egy "eredménykövető" topicot itt a fórumon, de a biztonság kedvéért akkor mibbit csetszobát is nyitunkjjncaa
Köszönöm.
Nekem a mibbit-es chat nélkül nem is lenne igazi a draft.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már csak egy gyakorlott műsorvezetőre van szükség a szakértők mellett. Olyan is lesz?Shawn84
itt van a legjobb, nincs miért izgulni.
Elég sokat kellett idén Richter MEI Rankings listájára várni, de csak elkészült: az élen OLB/DE Jamie Collins.

 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=521433DoM
Aham, első négyből csak hármat húztam eddig be itt-ott 😀Wyatt
mert akkora hipster vagy, hogy aki 2 hónapnál régebben bent van a köztuatban, az már nem is kell 😛

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
tv adás képét biztos nem mutatjuk, mert az elég durva jogsértés lenne

van a stúdióban egy műsorvezetői állvány és két kanapé, melyen 2-2 ember fér el kényelmesen, 3 kamera lesz ránk állítva, köztünk meg egy nagyképernyős tévé, amire rákötjük az egyik laptopot

Tehát a műsor úgy megy majd, hogy a választásnál valahogy bekeverjük Goodell hangját, jön a reakció az épp stúdióban ülőktől, és miközben elemzik az adott csapat döntését, a képen már az adott illető highlight videója lesz látható (kivéve egy Alualu-szerű picknél 😊)jjncaa
Ez már igazán profin néz ki 😀 Már csak egy gyakorlott műsorvezetőre van szükség a szakértők mellett. Olyan is lesz?Shawn84
gyakorlott biztos nem, mondjuk azt, hogy ez egy élő főpróba lesz 😊 a műsor amatőr jellegét sem akarjuk teljesen feladni
Minden évben mibbit volt. Nem hinném, hogy az ustream elbír annyi embert. Nem véletlen nem használtuk azt soha.Bazzani
csinálok majd egy "eredménykövető" topicot itt a fórumon, de a biztonság kedvéért akkor mibbit csetszobát is nyitunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal