NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem. Én is alig találtam meg a mi pickünket.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Csak nálam vannak összevissza ustreamen a részek? Van egy 33 perces 1. rész, aztán egy 48 perces, egy 15 perces és 1 perces draft show 2013, egy 28 perces 2. rész és egy 130 perces harmadik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
köszönöm 😊. akkor még egy triviális kérdés: gondolom a 2.rész vége a 2.kör utolsó pickjéig tart?
tehát először a 3.rész, majd a 2.rész jön sorban.MarioAna
mmint az első kör utolsó pickjéig tart, és igen, ha a felvezető műsor nem érdekel akkor a két hosszút nézd meg, sorrendben 3, 2 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
köszönöm 😊. akkor még egy triviális kérdés: gondolom a 2.rész vége a 2.kör utolsó pickjéig tart?
tehát először a 3.rész, majd a 2.rész jön sorban.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így van, a 3. rész az 1/1 - 1/20 és a 2-es számmal jelölt pedig a Bengals pickel kezdődik
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Asszem a 3. rész az 1/1, előtte 2 rész a pre-draft.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Egy hülye kérdésem lenne. Most kezdtem el nézni a bowl.hu-s draft showt. Meg tudná mondani valaki, hogy az 1/1 hány perctől van és hanyadik részben (van egy szám nélküli, de abban egy Bears pick van)? (vagy esetleg a pre-draft beszélgetés külön van?) 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
bejött a Frederick első körös lesz mondatom 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az 1. kört hogyan tudom visszanézni?Nandito
 www.ustream.tv/recorded/31960909Bébé
Köszönöm!

Music City Miracle
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Az 1. kört hogyan tudom visszanézni?Nandito
 www.ustream.tv/recorded/31960909
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Az 1. kört hogyan tudom visszanézni?

Music City Miracle
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
1963 óta ez az első draft amikor nem választottak ki RBt az 1. körben.iktriad
a QB se sokon múlott

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1963 óta ez az első draft amikor nem választottak ki RBt az 1. körben.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
jó estét mindenkinek!
olyan kérdésem lenne hogy nemtudna valaki linkelni egy streamet a magyar mellett? 😀wr21
Az nfl game pass-re ingyen lehet most regisztrálni és hd-ben nézheted az nfl networköt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
wr21 Washington Commanders 7
jó estét mindenkinek!
olyan kérdésem lenne hogy nemtudna valaki linkelni egy streamet a magyar mellett? 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel nekem ez lesz az első élő draftom, hogy kb. meddig fog tartani magyar idő szerint a mai etap? Csak mert reggel 8-tól du.3-ig előadáson leszek, ami kötelező... 😀 Előre is köszi a választ 😊emberke22
Kb. 3 óra hossza, olyan 5:10 körül lesz vége. (a tavalyi év alapján 😊 )

több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel nekem ez lesz az első élő draftom, hogy kb. meddig fog tartani magyar idő szerint a mai etap? Csak mert reggel 8-tól du.3-ig előadáson leszek, ami kötelező... 😀 Előre is köszi a választ 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem akarom lelőni az összes témát, de nagyrészt szerkesztői vélemények a draft szinte minden szempontjából, esetleg ha marad idő nézői kérdések megválaszolása. megéri nézni!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Éjféltől mi lesz a műsorban ?? Csak kérdezem, hogy miről maradnék le, ha csak 2től csatlakoznék ( ha már kérdezték és volt rá válasz elnézést)

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Utolsó bereklámozás. Eagles Draft játék. A tippek leadhatók a Blogon  philly.blog.hu/2013/04/15/draftjatek_839
és Facebookon is:  www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=642781509081940&id=197800653580030
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rams árulja az 1/22-t.Nem meglepő.Shawn84
hetek óta valószínűsítik a letrédünket az első kör valamelyik pickjére. nekünk minél több emberke kell, az első 50-60 helyen meg jól lehet válogatni a jelöltekből

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Pletykákat ezentúl ide, ha kérhetem
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013_-_eredmenykovetes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Rams árulja az 1/22-t.Nem meglepő.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért nem mostanában volt olyan draft ahol ennyire kétséges a top5. Régebben legalább a posztot sejtettem, hogy hova húzunk, most még azt se.
Jó lesz ez.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
McShaynél Joeckel már csak 1/11-es, más szerint két OT lesz az első két pick a drafttörténelemben először, ez a legjobb része az egész draftnak 😊

Ja és pl. felerősödtek az Austin -> Eagles pletykákjjncaa
Kb 2 napja hallok efféléket. Azokat Bébé terjeszti az Eagles topikban :d De nem annyira örülnék neki. Bőven ráérne nekünk WR-t húzni a hátsó körökben...jövőre!