NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Vissza lehet nézni az nfl networkos 2.napot, mert nem találom

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, ez a Jarvis Jones -> Steelers gyakorlatilag minden mockban benne volt.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 909 — No es importante
12 draft előtti utolsó (!) mock draft találati arányai az első körben

Mike Mayock, NFL Network: 27/32 players selected, 8 slotted correctly.Todd McShay, ESPN: 27/32 players selected, 4 slotted correctly.Mel Kiper, ESPN: 26/32 players selected, 6 slotted correctly.Bob McGinn, Milwaukee Journal-Sentinel: 26/32 players selected, 6 slotted correctly.Walter Football: 26/32 players selected, 3 slotted correctly.Peter Schrager, Fox Sports: 26/32 players selected, 1 slotted correctly.Mike Florio, PFT: 25/32 players selected, 6 slotted correctly.Doug Farrar, Yahoo: 25/32 players selected, 1 slotted correctly.Gil Brandt, NFL.com: 24/32 players selected, 1 slotted correctly.Peter King, NFL.com: 24/32 players selected, 1 slotted correctly.Matt Miller, Bleacher Report: 24/32 players selected, 1 slotted correctly.Pete Prisco, CBS: 23/32 players selected, 2 slotted correctly.

Congrats to Mike Mayock on correctly mocking just 25% of the NFL Draft's 1st Round and being far and away the most skilled mocker. Incredibly, multiple NFL writers at major national outlets could only muster one, yes, one pick slotted correctly at the right pick. One. Uno. Peter King and Gil Brandt's lone correct pick was Jarvis Jones going to the Steelers at #17, which was actually the pick nailed most often with 7 of 12 correctly projecting.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 909 — No es importante
Ha már Jesse Williams, Alabama és az SEC, az eddigi 97-ből 32 játékos jött ebből a konfból, tehát minden harmadik választás... Más kávéház, gyakran mondjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
olyan sokan voltak odáig itt Jesse (jamesszel) Williamsszel, tőlük kérdezném hová csúszik?sapka
Remélem csak az Eagles-ig, de szvsz 4. körnél semmiképp sem továbbShawn84
Kicsit túlértékelték, sajnos én tartottam ettől, bár hogy eddig csúszik arra nem.Alabama Niners
Nagy hátránya hogy kissé egysíkú. de én látok benne fejlődési lehetőséget. 1-2 év múlva majd meglátják.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
olyan sokan voltak odáig itt Jesse (jamesszel) Williamsszel, tőlük kérdezném hová csúszik?sapka
Remélem csak az Eagles-ig, de szvsz 4. körnél semmiképp sem továbbShawn84
Kicsit túlértékelték, sajnos én tartottam ettől, bár hogy eddig csúszik arra nem.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
olyan sokan voltak odáig itt Jesse (jamesszel) Williamsszel, tőlük kérdezném hová csúszik?sapka
Remélem csak az Eagles-ig, de szvsz 4. körnél semmiképp sem tovább
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
olyan sokan voltak odáig itt Jesse (jamesszel) Williamsszel, tőlük kérdezném hová csúszik?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 877 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A közvetítés remek volt, élvezhető. Fucun éreztem egy kis megilletődöttséget, vagy csak ennyire szorított a letrade-ért?! 😀 Reméljük a fejlődés üteme legalább ilyen lesz, további jó "munkát" mára is srácok! 😊Medvepapa
nem a megilletődöttség a megfelelő szó, hanem a fáradtság és az hogy nem készültem eleget a közvetítésre. Rohadtul mérges voltam magamra utóbbi miatt.Fucu
Belefért. Még az előzőhöz hozzátenném, hogy engem pl. annyira lekötött a műsorotok, hogy a chatet be se kapcsoltam, egyszerűen elfelejtettem. 😊Medvepapa
Én terveztem, de a spoiler veszély miatt inkább én is békén hagytam 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A közvetítés remek volt, élvezhető. Fucun éreztem egy kis megilletődöttséget, vagy csak ennyire szorított a letrade-ért?! 😀 Reméljük a fejlődés üteme legalább ilyen lesz, további jó "munkát" mára is srácok! 😊Medvepapa
nem a megilletődöttség a megfelelő szó, hanem a fáradtság és az hogy nem készültem eleget a közvetítésre. Rohadtul mérges voltam magamra utóbbi miatt.Fucu
Belefért. Még az előzőhöz hozzátenném, hogy engem pl. annyira lekötött a műsorotok, hogy a chatet be se kapcsoltam, egyszerűen elfelejtettem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A közvetítés remek volt, élvezhető. Fucun éreztem egy kis megilletődöttséget, vagy csak ennyire szorított a letrade-ért?! 😀 Reméljük a fejlődés üteme legalább ilyen lesz, további jó "munkát" mára is srácok! 😊Medvepapa
nem a megilletődöttség a megfelelő szó, hanem a fáradtság és az hogy nem készültem eleget a közvetítésre. Rohadtul mérges voltam magamra utóbbi miatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A közvetítés remek volt, élvezhető. Fucun éreztem egy kis megilletődöttséget, vagy csak ennyire szorított a letrade-ért?! 😀 Reméljük a fejlődés üteme legalább ilyen lesz, további jó "munkát" mára is srácok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a tavalyi remek GIF pick elemzés idei verziója  www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?t=56552

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A SportM-en a HírM műsorban volt egy elég korrekt kis beszámoló a draftról.
2-3perc volt, meg is lepődtem.
Fisher, Joeckel, Vikings, Werner, Manuel volt benne.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A betelefonálós részek jók voltak.😊Go Vikings!
"Öööööö".iktriad
Az nem én voltam, ugye?

Amúgy on:

 www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Inside-the-draft-room/050bfcb0-ebeb-48c1-864b-07ff74ee1256

inside
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én csak egy dolgot mondanék a közvetítéssel kapcsolatban: egyszerűen kurva királyak vagytok, pont. 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 211 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A betelefonálós részek jók voltak.😊Go Vikings!
"Öööööö".
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 720 — Scream and scout
(Kicsit csodálkoztam, hogy JJ ilyen kevés "szerepet" kapott .)
Bazzani
Ez előre tervezett dolog volt, JJ mondta Höri fülére a dolgokat miközben kint volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 430 — Bowl Winner
A betelefonálós részek jók voltak.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 211 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre profibb a draft stream, évről évre látni a fejlődést. Gratula az első napi közvetítésért (a hangomért meg öööökért meg ezúton is elnézést kérek).
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 909 — No es importante
Sok prospectnél megfigyeltem, hogyha másban nem is verticalban nagyon sokan rengeteget javítanak a combine hoz képest a pro dayen. Prodayen is helyből ugorják vagy esetleg mint a NBA-s combineon lépésből?D11
Helyből, de a pro day erről szól általában azoknak, akik a combine-on is részt vettek
Ha már utóbbin jó eredményt értek el értékítéletük szerint, akkor előbbin nem is nagyon törik magukat, de hazai környezetben lehet itt-ott azért javítani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csatlakoznék én is.
Egyszerűen csak le a kalappal.
(Kicsit csodálkoztam, hogy JJ ilyen kevés "szerepet" kapott .)
Nagyon várom már az estét, most jönnek az igazi nevetős pickek szerintem.

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Már hajnalban is megemlítettem az eredménykövetésben, de itt is köszönet a felvezetőért és az egész stúdiós munkáért a draft első napján minden résztvevőnek. Rengeteg hasznos infót lehetett megtudni, olyanoknak, mint én is, aki NCAA fronton néhány kiemelt bowl meccset meg a döntőt követi egy idényben.
Különösen tetszett a telefonos beszélgetés az adott választás vagy éppen mint a Patsnél letrade után, remek ötlet volt.
Nem semmi hova sikerült eljutni ismerve a kezdeteket, egy recsegő mikrofontól meg akadozó stream adástól egy kész stúdióig! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sok prospectnél megfigyeltem, hogyha másban nem is verticalban nagyon sokan rengeteget javítanak a combine hoz képest a pro dayen. Prodayen is helyből ugorják vagy esetleg mint a NBA-s combineon lépésből?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 720 — Scream and scout
ilyen is van:  bowl.hu/kik_maradtak_a_2_napra


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...