NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nagyon túlértékelted empty ezt a Lions draftot. Ez jó esetben C+. Slayt például már meg is műtötték. A 2.körös pickjeinknél mondjuk ez alapfeltétel (lásd Broyles).Bazzani
Attól h megműtötték még jó játékos lesz, elég ritka h 1-2 nap egy csapat nem húz olyat, amibe bele lehet kötni, nálam a Lionsé ilyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon túlértékelted empty ezt a Lions draftot. Ez jó esetben C+. Slayt például már meg is műtötték. A 2.körös pickjeinknél mondjuk ez alapfeltétel (lásd Broyles).

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg Höri is jön majd a maga rangsorával az NSO-rajjncaa
igen, elvileg csütörtökön jön a 8 legrosszabb.
én osztottam Dét is 😀 igaz így is kurva sok B lesz a végére, ez sajna nem a fokozatosságról szól

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
eddig 20 csapat utan a legrosszabb erdemjegy c+, ami meg mindig jobb, mint az atlagos minosites. az a es b+ erdemjegyek ugy ropkodnek, mintha kotelezo lenne. kerdesem a kovetkezo: melyik csapat draftolt szarul, illetve ezt direkt csinaljatok a konfliktusminimalizalas jegyeben v hogyan kellene erteni a dolgot ?MMMS
várj, az AFC East még nem volt 😊 meg Höri is jön majd a maga rangsorával az NSO-ra

amúgy a legrosszabb szerintem egyértelműen a Browns draftja, bár annak megvan a háttértörténete


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eddig 20 csapat utan a legrosszabb erdemjegy c+, ami meg mindig jobb, mint az atlagos minosites. az a es b+ erdemjegyek ugy ropkodnek, mintha kotelezo lenne. kerdesem a kovetkezo: melyik csapat draftolt szarul, illetve ezt direkt csinaljatok a konfliktusminimalizalas jegyeben v hogyan kellene erteni a dolgot ?MMMS
senkinek nincs fogalma arról, hogy ezek a játékosok mire lesznek jók, és mennyire volt helyénvaló a választást. imho teljesen nyolc az érdemjegy, mert senki sem lát a jövőbe.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Az én véleményem szerint az NFC Southban volt három hasonlóan jó draft mindegyiknél némi hiányérzettel fűszerezve, és egy közepes, így is osztályoztam. Szerintem. Aztán nyilván más másképp látja. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
eddig 20 csapat utan a legrosszabb erdemjegy c+, ami meg mindig jobb, mint az atlagos minosites. az a es b+ erdemjegyek ugy ropkodnek, mintha kotelezo lenne. kerdesem a kovetkezo: melyik csapat draftolt szarul, illetve ezt direkt csinaljatok a konfliktusminimalizalas jegyeben v hogyan kellene erteni a dolgot ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft értékelő V. - NFC North
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7c82d658573b64c0ff772d995dbd9ccd.jpg
Draft értékelő V. - NFC North | Bowl.hu
Terítéken az NFC északi divíziója.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Úristen, szentségtörés!!! (ki nem szarja le? 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza lett, de csak ma néztem, direkt 2012-es draftos képet választottatok? 😊

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft értékelő IV. - NFC South
https://bowl.hu/images/cache/uploads/c80ac7bacafbfaa4ceada0b5f0018f7d.jpg
Draft értékelő IV. - NFC South | Bowl.hu
A Buccaneers, a Falcons, a Panthers és a Saints draftjának értékelése.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Igazából már JJ is tolt ilyet, asszem a tavalyi GM draft értékelésnél 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Draft értékelő III. - NFC East
 bowl.hu/draft_ertekelo_iii_-_nfc_eastvassadi
Jó ötlet volt a "Mit hallgattak a War Roomban?" Kristof!iktriad
(It was my idea) 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft értékelő III. - NFC East
 bowl.hu/draft_ertekelo_iii_-_nfc_eastvassadi
Jó ötlet volt a "Mit hallgattak a War Roomban?" Kristof!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft értékelő III. - NFC East
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7c82d658573b64c0ff772d995dbd9ccd.jpg
Draft értékelő III. - NFC East | Bowl.hu
Az NFC keleti csoportja következik.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Draft értékelő II. - AFC West
 bowl.hu/draft_ertekelo_ii_-_afc_westvassadi
legrosszabb erdemjegy b- ? terjed a melkiper-kor ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Draft értékelő II. - AFC West
https://bowl.hu/images/cache/uploads/c80ac7bacafbfaa4ceada0b5f0018f7d.jpg
Draft értékelő II. - AFC West | Bowl.hu
Draft értékelő sorozatunk második részében az AFC nyugati csapatai kerülnek sorra.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az AFC North topikba akartam írni egy 4 csapatos értékelést, de így, hogy ezt megírtad, akkor a már kész Steelers-szel abbamarad.
Mind az én,mind a magam nevében kösz.😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vassadi értékelésében Tomlin szerint Jarvis Jones kezdeni fog idén, pedig ez nagyon nincs így:
„Everybody talks about Jarvis coming in and stuff like that and is Jarvis going to start his first year?
We’ve never started a linebacker since I’ve been here. His first year, Jarvis Jones has a wealth of talent and I’m very fortunate to have him. He put up 28 sacks in the last two years in the toughest, in my opinion, the best conference in the land. He’s done it. He’s been very productive. He’s going to come in and compete, but he’s not going to be given the position. Some of you think that way. I certainly don’t think that way.
Persze Tomlin rendszerint átnyúl Butler feje felett, szóval bármi lehet.Robilluma
A kiemelt részt én úgy értelmeztem, hogy azokat, akik úgy gondolják, hogy JJ a két szenzációs georgiai éve után itt is kapásból alapember lesz, felvilágosította Tomlin, hogy ez egyáltalán nincs így, meg kell küzdenie a kezdőcsapatbeli helyért. Tehát "idejön és versenyezni fog, de nem fogjuk csak úgy odaadni neki a posztot". A fenti nyilatkozat alapján írtam a következőt: "Mike Tomlin vezetőedző szerint a Georgiáról draftolt újonc már idén megkapja a lehetőséget, hogy a training camp során kivívja magának a kezdőcsapatbeli tagságot Jason Worilds-szel szemben." Nem azt írtam, hogy (biztosan) kezdő lesz, hanem hogy versenyezhet Worilds-szel (és a többiekkel) a kezdő helyért.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az AFC North topikba akartam írni egy 4 csapatos értékelést, de így, hogy ezt megírtad, akkor a már kész Steelers-szel abbamarad.
Robilluma
Szerintem lenne igény a 4 csapatosra, részemről legalábbis biztosan 😊
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jönnek a draft értékelők, elsőként az AFC North:
 bowl.hu/draft_ertekelo_i_-_afc_northvassadi
Az AFC North topikba akartam írni egy 4 csapatos értékelést, de így, hogy ezt megírtad, akkor a már kész Steelers-szel abbamarad.

A játékosok értékelése előtt mindenképpen megér pár sort a Steelers pre-draft trükközése a vizitekkel, pro day látogatásokkal, fals hírek kreálásával. Mármint mindennek a teljes hiánya.
Ezzel nem is lenne semmi gond, nem kell minden csapatnak Patriots-féle hidegháborús (dez)információ-közlési módszerekhez folyamodni, de jó lenne, ha a csapat vezetői nem tennék ki a kártyáikat a flop előtt az asztalra…
Mert ez volt a helyzet. Bárki, aki olvasta Rob Rang, Gil Brandt és Tony Pauline pro day beszámolóit (ennyit, mindössze 3 emberét!) és rápillantott a Steelers pre-draft vizit listájára (ami csak 24 főt tartalmaz!), nem csupán össze tudta rakni a Steelers pozíciós needjeit, hanem a big board 80%át is birtokolhatta, mert a célba vett játékosok is teljesen nyilvánvalóak lettek.
Ezáltal sokkal könnyebb is draftelemzést írni, mert látszik, hogy a célba vett játékosok milyen erényekkel rendelkeznek, vagyis milyen elképzelés szerint draftolt adott posztokra játékosokat az FO.

Íme a vizit lista posztokra bontva, mellé írva azon Steelers-es pro day érdekeltségek, ahol Tomlin/Colbert/vagy pozíciós edző jelen volt és akár személyesen végeztetett gyakorlatokat. Pirossal a végül draftolt játékosok, zölddel az UDFA igazolások.
A 9 draftolt játékosból csak WR Wheaton, QB Jones és DE Nick Williams nincs a listán (no persze 6 vizitálóról nincs tudomásunk…). Számomra döbbenetes volt az eredménykövetésnél, hogy nem csak a posztot, hanem névre is a Shamarko Thomas-Hawthorne-Brown-Williams négyest előre lehetett tudni, mert a vizitlistán a többi játékos a poszton akkor már kiment. Ha ez nem csak a Steelers-nél volt így, hanem más csapatnál is volt ilyen szintű egybeesés a vizit lista és a draft között, akkor örülnék, ha beírná valaki a draft topikba.

RB Eddie Lacy - Alabama - April 13
RB Johnathan Franklin - UCLA - April 4
RB Christine Michael - Texas A&M - April 1
• Christine Michael, RB (5-10, 221) — Michael stood on his combine numbers and worked out for Pittsburgh Steelers running backs coach Kirby Wilson. Michael discussed the situation that transpired during the combine when he overslept and missed two meetings with NFL teams, explaining how he was sick while in Indianapolis and took night-time cold medicine to help with sleeping, causing him to oversleep.
• The Pittsburgh Steelers were well-represented at Michigan State’s pro day, with head coach Mike Tomlin, running backs coach Kirby Wilson, tight ends coach James Daniel, as well as general manager Kevin Colbert in attendance. Dion Sims and Le’Veon Bell were winners before the workout even started, as they had dinner with Pittsburgh Steelers coach Mike Tomlin on Tuesday night at Champs sports restaurant and pub in Lansing.

WR Josh Boyce - Texas Christian - April 4
WR Justin Brown Oklahoma - April 15
WR Tavarres King - Georgia - April 16

G Nic Embernate - San Diego State - April 8
• The Pittsburgh Steelers, Houston Texans and Miami Dolphins were in Birmingham to take in UAB pro-day and offensive lineman Chris Hubbard was the star of the show. Measuring 6034/290lbs, the athletic blocker ran the forty in the upper 4.8’s and posted 21 reps on the bench. Those on hand told us Hubbard looked terrific in drills.

ILB Sio Moore - Conneticut - April 11
ILB Vince Williams - Florida State - April 1
ILB Khaseem Greene - Rutgers- April 2
ILB Michael Mauti - Penn State - April 3
• If you follow my twitter account you’d know by now Arthur Brown/LB blew up his workout. There were representatives of 24 teams and Brown said among them were linebacker coaches for the Detroit Lions, Jacksonville Jaguars and Pittsburgh Steelers. During drills Brown was sensational, showing a quick change of direction and losing no momentum altering his angle of attack. Late word is the Jacksonville Jaguars and Pittsburgh Steelers met extensively/had dinner with Brown.

OLB John Simon - Ohio State - April 1
• Reports have surfaced that James Harrison, the 2008 Defensive Player of the Year might be willing to return to Pittsburgh, but general manager Kevin Colbert has never been one to wait for replacement options and, judging by his appearance Monday at a private workout for Ohio State pass rusher John Simon, Harrison may have waited too long.
OLB Malliciah Goodman - Clemson - April 3
OLB Jamie Collins - Southern Mississippi - April 2
OLB Jarvis Jones - Georgia - April 2
(Colbert: When he worked out at his pro day and he ran the 4.9 we were happy because we knew that we had a chance. We didn’t even talk to Jarvis at the combine because we didn’t think there was any chance that he’d get to us. When he ran the 4.9, the first thing I did was go over and see his agent and set up the visit because I knew that we had a chance.) - Ha valaki még nem lett volna biztos benne, ezután már egyértelmű a helyzet :o 😂 .
• Corey Lemonier, DE (6-3, 255) — Lemonier stood on most of his numbers from the NFL Scouting Combine (he posted the third-best time for defensive linemen in the 40 — 4.60 seconds). He did do the vertical at Auburn’s pro day, jumping 34 inches. Lemonier did position drills led by Pittsburgh Steelers linebacker coach Keith Butler.
Damontre Moore and the other prospects on-hand worked out for representatives from all 32 NFL teams, led by a contingent of five from the New York Jets, including head coach Rex Ryan. The Steelers were reportedly well represented there.
LBs coach Keith Butler and scout Joe Green were both at the TCU pro day to observe OLB prospect Stansly Maponga, 6020, 251 pounds.

S Shamarko Thomas - Syracuse - April 8
DB coach Carnell Lake was spotted at the Syracuse pro day where SS Shamarko Thomas is tought to be the focus of the visit.
S Jonathan Meeks - Clemson- April 2
S Phillip Thomas - Fresno State- April 2
S Duke Williams - Nevada - TBA
Two Steelers scouts were at Nebraska pro day to see defensive backs. They spent a good amount of time drilling and talking with Daimion Stafford/P.J. Smith


CB Terry Hawthorne - Illinois - TBA
CB Will Davis - Utah State - April 8
CB Blidi Wreh-Wilson - Conneticut - April 9
CB Xavier Rhodes - FSU - April 9
CB Tharold Simon - LSU - TBA
CB B.W. Webb - William & Mary – TBA

QB Ryan Griffin - QB, Tulane - TBA
The Pittsburgh Steelers reportedly took Tennessee QB Tyler Bray out to dinner prior to his pro day workout.
• A total of 22 teams — including quarterbacks coaches from the Cincinnati Bengals, Denver Broncos, New York Jets and Pittsburgh Steelers — were represented at Miami of Ohio’s pro day on March 21. Dysert — who draws an obvious comparison to former RedHawks quarterback Ben Roethlisberger — has a private workout scheduled with the Philadelphia Eagles.

A TE, C, OT és a NT posztokat ignorálta a csapat a vizitek és pro day-ek esetén is. Nem is jött senki ide a drafton. Persze a jó NT prospectek nagy sulikban játszanak, ahol jelen volt általában a GM/HC, de pozíciós edző ritkán, és akkor sem végeztetett gyakorlatokat.

És akkor jöjjön a draftolt játékosok értékelése (nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy teljesen szubjektív a dolog):
Formabontó módon a 2. körrel kezdeném, mert a virtuálisan feltett „Jó vagy a rossz hírrel kezdjem?” kérdésre én most a jót választom, mégse nézzen úgy ki az egész, mintha mindjárt az elejétől ZS- lenne a draft. A sok nagyon negatív hang ellenére szerintem nem a „Fej vagy gyomor” kérdés a helytálló, mert jó játékosok szép számmal kerültek végül a csapathoz. Szóval jöjjenek a szerintem jó választások.

2. kör: Le’Veon Bell RB.
Miért kellett RB?
A tavalyi szezon RB kálváriája után mindenki sejthette, hogy jönni fog egy workhorse RB. Redman sajnos csak egy jó short-yardage RB, open fielden és ekapójátékban gyenge, Dwyer pedig óriási csalódás. Hiába rimánkodtam be sütivel a csapatba a 6. körben, most a „takarodj” szó az első, ami eszembe jut az egykori GT futó kapcsán. Nem csak a gyenge játéka (lemegy a nap mire eléri a LOS-t, oldalirányba képtelen mozogni, a passzjátékban használhatatlan , az hogy 10 yard egyenes irányú futás után nagyon be tud gyorsulni az sokat nem ér, amikor nincsenek valaki előtt folyamatosan kamionnyi rések), hanem elsősorban a hozzáállása miatt. 3 offseasonja volt, de mindegyikből 5 hónapos terhesen érkezett meg a TCbe. Hiába fogadkozott, hiába hívták fel rá a figyelmét, hogy „utolsó alkalom”. A kaput az tehette be végleg, amikor az RFA tenderét (6. körös ellenértékűt) másnap aláírta, mondván, hogy ő lesz a kezdő RB. A stáb pedig szerintem nagyon el akarta trédelni, azért is kapta az original round tendert. A draft után a hírek szerint azonnal trade blockra is került…
Don’t mess with the coaching staff!
Nem véletlen, hogy 2 egymást követő 100 yardos meccse után is Kirby Wilson azt válaszolta a „Ki lesz kezdő RB, ha Mendenhall 100%osan felépül ACL szakadásából” kérdésre, hogy Mendy! Mert ő egy komplett futó.
Ilyet keresett a Steelers az offseasonban. Bradshaw-nál is bepróbálkoztak, de nem volt még rendben eü-ileg. Elég megnézni, hogy kik iránt érdeklődött a Steelers a draft előtt: Michael, Lacy, Bell, Franklin. Utóbbit leszámítva egyértelmű all-down RB-k, akik ha csak a fizikumukat nézzük 30 carry-re jók meccsenként. Lacy-t sérülékenysége miatt hanyagolták végül, Michael kissé problémás (pedig fizikumra Mendenhall klón), szóval Bell jött végül. Haley a sajtótájékoztatón kiemelte, hogy Bell csak 20 éves (juniorként jött ki) és nem túl lehasznált (107+182+382 cipelés 3 év alatt): „I just think anytime you’re talking about a guy that’s 20 years old, when other guys are 23 and 24 coming out, that automatically gives him some upside”. A szezont 250 fonthoz közeli súllyal játszotta végig, de a comine-on már 230 font volt és a súlyvesztés hatására a beszámolók szerint mintha egy új játékost láttak volna a scoutok. Nem is teszek be róla ide egy videót sem, mert teljesen más játékost látunk majd reményeim szerint. Igen magas futó (6’1 3/8), aki emellé nagyon fordulékony és a súlypontja is kellően alacsonyan van, ezt a kiváló 6.75-ös 3 cone drillje is igazolja. Passzjátékban és OTken kívüli futásoknál is használható.
Kemény, fizikális játékát nagyon fogja szeretni a Steelers Nation.
Ehhez egy érdekes Q & A a sajtótájékoztatóról:
„Stephen Jackson said he’s a back that reminds him of himself, would you agree with that comparison?
I didn’t hear that, but I would say that’s a good one coming from Stephen Jackson.”
Kezd már tetszeni a választás 😀?
Sokan mondják erre a pickre, hogy reach, de én nem érzem annak, a 3. körös választásnál sztem már nem lett volna benn. Haley is elégedett: „I think when you see the picks go in as quick as the last two that is usually a good sign from our end.”

3. kör: Marcus Wheaton WR
Ez igazi steal szerintem. Fantasztikusan illik a dink-and-dunk O-be, mert nagyon fürge, koordinált elkapó remek oldalirányú separationnel, mindenféle sebességvesztés nélkül vág ki a route-jain. Engem Derrick Masonre emlékeztet kicsit.
Sokan Wallace-hoz hasonlítják, pedig a rövid-közepes útvonalakon ég és föld a két WR. Ő is gyors, noha nem annyira, mint Wallace (van egyáltalán ilyen?), de jó vertikális célpont. Kicsit sok dropja van, a koncentráción és a kézhasználaton javítania kell.
Amit Haley kiemelt vele kapcsolatban a sajtótájékoztatón, hogy sokoldalú játékos, a Beavers-ben oldalvonal mellett, slotban és RB poszton (!) is láthattuk. Vagyis okos játékos, érti annyira a játékot, hogy többféle felállásban szerepeljen. Emlékezhetünk, hogy Haley draftolta McClustert is a 36. pickkel anno és a centire azonos Tavon Austint is nagyon szerette a stáb. Wheaton ezerszer inkább WR, mint elkapó, de kíváncsi vagyok, lehet hogy váratlan helyeken is fel fog tűnni az offense-ben.
„This guy has played the slot a bunch when he wasn’t outside. He is a little wider base, a little more running back build in my opinion.” 😉.
Wheaton vs California (mindkét CBjüket draftolták):  www.youtube.com/watch?v=h5-DwyPWQj8
A vizitáló magasabb, fizikálisabb Boyce-Brown-King hármashoz képest meglepetésre elég nagy a kontraszt, de a possession WR csak késik, nem múlik…

4. kör: Shamarko Thomas S
Ahogy azt egy ilyen class esetén tenni kell, remekül időzítette a stáb a safety húzást a középső körökre! És ami a lényeg, egy igazi predator safety-t szereztek.
Thomas két ok miatt csúszott idáig: a magassága és a bő safety felhozatal miatt. A magasságát illetően Carnell Lake véleményéhez nincs mit hozzáfűzni: „I am not worried about his size at all. The kid has a 40-inch vertical. That kind of explosiveness gives him great range when it comes to making plays.” Egy átlagos safety 5 centivel magasabb nála, de neki az emelkedése nagyobb ennyivel. És könyörgöm, az 5’9es magassága mellé 213 font párosul!
A tehetséget amúgy sem mindig centiben mérik DB poszton. Earl Thomas és Polamalu után ezen nincs mit vitázni, pláne egy Steelers fannak. „I think if he had two more inches he would have been in the first round in my opinion; that’s how highly I think of this young man.”
A Steelers safety poszton Clark és Polamalu személyében két olyan safety-vel rendelkezik, akik sokoldalúságuk miatt kiemelten fontos szerepet játszanak a védelemben. Egy csak a mély zónát védő cover 2 safety vagy egy egydimenziós box safety feladatköre a fasorban sincs az övékéhez képest. Ők mindent játszanak, m2m TE ellen, boxban futás ellen, cover 3ban egyedül védik a mély zónát, mennek blitz-re stb. (Kettőjük posztját nem is nagyon lehet szétválasztani free meg strong posztra.)
Ehhez viszont komoly skillset kell. Nagy területet kell bejátszani, jó m2m cover képesség kell laza csípővel, keményen kell ütközni és érteni kell a játékot.
Ilyen sokoldalú safety-t keresett Carnell Lake és szerencsére talált is egyet Thomas személyében:
„The great thing about this young man is if you were in a pinch and you didn’t want to put the nickel package out there and you wanted him to play man-to-man on the slot, he could do it. He has done it in big games already against some of the receivers that have been drafted in the first two rounds, and he shut them down. That is the kind of safety I like. That is the kind of safety that the Steelers are looking for. Not only will he cover well, but he will hit you and hit you hard”
A USC elleni meccsre gondolt Lake a m2m coverezésnél, ezen a meccsen Woods-zal szemben emberezett is, remekül:  www.youtube.com/watch?v=OuGOpQLtskE
A Pitt ellen:  www.youtube.com/watch?v=u1DCB6SmkDU
Itt is jól védekezik többször is m2m slot WRek ellen, 1:11nél remekül szerel a STben, 0:50nél egy igazi Polamalusat szerel. 4:53nál milyen hosszú üldözés után is szerelni tud. Nem egy play közben feladós játékos, a USC ellen is többször is megmutatta ezt.
A Rutgers O ellen: Itt az összes D snapet mutatják, jól látszik, hogy milyen sokoldalúan használja a DC. Slotból mindjárt az elején a korábbiakban nem látott módon blitzre is küldi.
Nehéz nem lelkesedni a játéka láttán. Nem véletlenül hasonlítják a durr bele stílusa és robbanékonysága miatt Bob Sanders-hez.
A szülei halála miatt korán kellett felnőnie, nem egy balhés típus:
0:38-nál az a pár másodperces bejátszás a gyúrásról 😀. Egy predator a pali.
Ja, és jobb safety lesz, mint a hasonló felépítésű, első körös Ravens választás, Matt Elam :p .

4. kör, 2. pick: Landry Jones QB
Minek kellett QB Big Ben (és Gradkowski) mögé, miért Jones, miért nem Dysert a 6. körben, miért adtunk egy 3. köröst, miért nem vártunk egy kört? Sokakat meglepett ez a pick.
Colbert mindezt megválaszolta a héten egy rádióműsorban: Azért, mert a QB a csapat legfontosabb posztja, akármilyen szinten játsszák is ezt a sportot. Pont.
Az idei QB class-ban nem volt Luck vagy Griffin, de volt 7-8 olyan QB, aki a korábbi évek bármelyik draftján kimehetett volna lazán a 2. körben! Ilyen megvilágításban, ha a csapat által kiszemelt QB még benn van a 4. körben a mély class miatt, akkor ott behúzni már egy ajándék.
Mindegyik idei QBnak van komoly hiányossága, amit kijavítva egy nagyon jó kezdő/backup QB-t nyer az őt draftoló csapat. Jones-nál ez a csőlátás, a pálya közepén sokszor nem érzékeli a védőket.
A Texas A&M elleni idei bowl meccsük remek példa erre:
Nem játszott rosszul, de az az interception 4:00nál…
Emellett néha pánikol a zsebben, ilyenkor a dobáspontosság óriásit romlik, sokszor méterekkel felüldobja a célpontot. Pedig szerintem kifejezetten jól mozog a zsebben és a nyomást is viszonylag jól érzi, csak épp tele a gatya. A UTEP ellen több ilyen homály dobása is volt:
Na de akkor jöjjön a jobbik oldala: nagyon pontos, erős keze van. Az oldalvonal mellé egészen kiváló back shoulder passzokat ágyúz. Kellően atletikus (nem a futásokra értem), jól áll át a második célpontra, a zsebből kimozogva szépen, pontosan dob, ekkor valamiért nem is stresszel már annyira. Értelmes, kifejezetten okos QB, gond nélkül működtette a Sooners up-tempo O-ét :  www.youtube.com/watch?v=DlA3jQmgp2M
Jó WCO QB alapanyag. Akár tetszik, akár nem.
Dysert persze jobb lett volna, de mint tudjuk, shit happens. 😀

Az összeesküvés elméleteket keresőknek pedig egy kis háttérinfó:
Why Landry over some of the other QBs?
I don’t know if it’s one over the other. Landry is a good fit, and we generally stick to our board.
and he has some background in Pittsburgh here in general. His wife Whitney played basketball with Ben’s sister Carlee and they had been friends and I believe Carlee was in their wedding last summer.

5. kör, Terry Hawthorne CB:
Miért kellett CB? Ike nem mai gyerek, és bár a felkészülése, kondija mindig példaértékű, kora miatt bármelyik lehet az utolsó szezonja. Curtis Brown még nem bizonyított (a testcselekre reagálással muszáj kezdeni vmit), Cortez Allen bíztató, de egyelőre nem több, Gay pedig inkább nCB. Ez 4 CB. Az pedig kevés.
Hawthorne az idei szokásosan mély CB class-ban egyértelműen top 3 szerelés terén. Az Ohio State elleni meccsen van alkalma ezt bizonyítani. Elképesztően jó technikával viszi le a támadókat. Kellően atletikus, nem véletlenül volt a szezon előtt első körökbe is írva. Az Illinois D összeomlása miatt viszont mindegyik D játékosuk komolyat csúszott a szezon során a boardokon.
Ettől még ő egy jó CB, komoly upside-dal. Lake is hasonlóan nyilatkozott:
„Is Hawthorne fast?
He is fast. What I like about Terry is that he has a lot of upside potential that I see in him. I think he has all the physical tools. He is big. He is fast. He doesn’t mind tackling, and he can play press coverage well, kind of in the same way as an Ike Taylor.
Azért Lake nem szokott dobálózni ilyen komoly nevekkel ha hasonlítani kell valakit. Ez jó jel.
Ami érdekes, hogy folytatódik a Lake DB coach időszaka alatt jellemző press coverben inkább jobb CB-k draftolása! Nem baj, ha az újonc kicsit rosszabbul szerel a McFadden/Ike Taylor féléknél, de még mindig átlag felett (mint pl Curtis Brown vagy Cortez Allen), de legyen jó press coverben! Ez számomra nagyon örömteli. Sztem a feljavult és egyre inkább előtérbe helyezett m2m CB coverezés az egyik oka a tavalyi kirívóan jó secondary teljesítménynek.
„On Hawthorne previously playing a lot of cover three:
Yes. A lot of man, a little bit of three. His best asset right now is press, bump and run.

vs. Ohio State: (miket szerel, te jó ég)
vs. Quinton Patton:  www.youtube.com/watch?v=a3qXjswWdUw
Az 1:42nél benyelt hosszú TD-t leszámítva jól védekezett rajta (olyan mintha ott safety besegítésre várt volna).
Nagyon tetszik ez a pick. Lehet, hogy Ike Taylor utódja in da house? Szerintem nagy steal az ötödik körben.

6. kör, Justin Brown WR
Végre egy igazi possession WR is lesz a rosteren! Brown nem volt valami ismert játékos a draft előtt, pedig jó szezonja volt a Sooners-ben. Kizárólag a jobb oldalon játszott, ott is számít rá Mann, az új WR coach, mert szerinte a jó futásblokkolásával a futójátékhoz komolyan hozzá tud járulni. Az erőssége mégis a koordinált mozgása, jó route-futása, ügyessége, hogy jól támadja a labdát. Az 5-15 yardos passzoknál nagyon megbízható célpont, a QB legjobb barátja, a RZ-ban különösen jól használható. Nem szélvészgyors, de nem is lehet figyelmen kívül hagyni ellene a mély passzokat. Nagy szükség volt már egy ilyen elkapóra a sok Antonio Brown felépítésű WR mellett. Remek választás, én azt hittem, hogy hamarabb is kimegy. Több helyen is ps-be írják, pedig szerintem Plaxico elől meg kell csípnie az 5. WR posztot a rosteren (talán Cotchery-t is beelőzheti, hiszen slot WR az van dögivel).
3 meccsen a Sooners-ben: (de bármelyik 2012es Landry Jones videóban szinte végig ő áll fel a jobb oldalvonal mellett)
Még a Penn State-es 2011 highlights:  www.youtube.com/watch?v=tpP44JkBF4g

6. kör, 2. pick: Vince Williams:
Kellett az ILB, jobban is, mint az OLB, mert a futás ellen sajnos már teljesen súlytalan Foote mögött csak a ST-en kívül másra nem igazán jó Sylvester és Rolle található a rosteren.
A Spence-t csapatában tudó GM játékosoknak rossz híreket hozott a sajttájon a LB coach Keith Butler:
„Spence won’t be back this year?
I don’t think he is going to be. It will be miraculous if he does come back. It will be miraculous if he comes back next year.
We are going to take a chance on him and see if he can come back.” :o
Muszáj volt ILBt draftolni. Buck vagy Mack posztra? Tök mindegy. Timmons mindkét posztot eljátssza, így azt kell behúzni, aki a legjobb ILB. A viziten lévők közül Moore és Brown Mack, Greene és Williams inkább Buck posztra való. Az ötödik körben azonban már csak utóbbi maradt benn. Sőt, a hatodik kör utolsó választásával sikerült kiválasztani. Számomra érthetetlen, hogy miért maradt benn eddig. Egy őserő a pali, igazi old school zúzógép, akiről lepattannak a RB-ek. Azonban nem teljesen egydimenziós, egyenes irányban gyorsan mozog a pályán, noha az első lépése nem épp Polamalué (ez a VT elleni meccs legelején egy blitz-nél látszik), a csípője nem elég laza, ezért az irányváltásokkal akadt problémája. A játékot azonban kifejezetten jól olvassa, jól jön le a blokkokról, jól mozog a blokkoló támadófalemberek között.
Az FSUban 2 down játékos volt, mert 3rd downokra passz szituban mindig lecserélték egy CBre.
Csakhogy míg a szezont 247 fonttal tolta végig , a pro day-en már csak 233 volt (nem izomból vesztett)! Biztos hogy sokkal könnyebben mozog már. És plusz izommal, kb 240 fontosra felturbózva bitang jó „faltörő kos” LB lehet belőle.
Ez Keith Butlerre fordítva így hangzik:
„What type of player is he? Does he run at the ball well?
He runs at the ball well. He gets off blocks well. He destroyed Gutierrez. We try to stay away from players who are not going to be physical. We think that he is all those things. He can get to the ball and he can hit you when he gets to the ball.
The thing that attracts us to him is that he will hit you. There are two things you can’t teach linebackers in this league. One of them is how fast are you going to be and the other one is will you hit somebody.
Vs. Virginia tech:  www.youtube.com/watch?v=KJ1g5Ne5qRo (1:01nél bumm a falemberbe majd lejövetel, ott van a szeren)
Vs. Georgia Tech:  www.youtube.com/watch?v=iCLB9SQaEfo
Vs. NIU (bowl meccs):
És ami még tetszhet benne, hogy vezéregyéniségnek tartják. A Senior Bowlon is ő volt a LB corps hangadója. Vagány, jó kedélyű srác: , ugyanakkor nem buta:
Hiába volt megjósolható ez a választás is, nekem nagyon tetszik ez a pick (is). Minimum egy ütközőgép ILB, de fizikailag rengeteg fejlődési lehetőség van benne a tavalyi szezonjában mutatott sportformája után. A jövője ezen a ponton fog eldőlni, hogy mennyivel mozog majd könnyedebben a súlyvesztés után. Azért 14 font nem kevés. Nagy meglepetést szimatolok ennél a választásnál.

7. kör, Nick Williams DE
Erről a választásról nem lehet túl sokat írni, belekötni is nehéz. A nagybetűs PROJECT választás. Williams egy ex kosaras focista alsóbb osztályból kevés játékperccel a háta mögött, aki John Mitchell szerint a 6’4, 320 fontjával úgy mozog, mintha sokkal kevesebb lenne. A college felvételei bevallottan rosszak, de majd ő kineveli „the Steelers way” 😊. „I think this guy has tremendous upside. I’m excited about him.”
No comment.

Ezek a választások eddig nálam a „nem rossz” és a „baromi jó” között helyezkednek el. És ez momentán 8 választás a kilencből.
NT választás hiányának örülök, nagy reményeim voltak a college szezon előtt, de a draft előtt már egyik NT prospectért sem voltam oda. Sőt.
Különben is, jövőre jön ki Wilfork óta a legjobb NT Louis Nix személyében, már most elégedett lennék a következő draftunkkal, ha őt valahogy ki tudnánk választani az első körben. Szenzációs NT! Fiatalabbként is sokkal jobb, mint bármelyik idén draftolt társa.
John Mitchell véleménye a NT szitunkról 😊 :
"Are you happy with what you have at nose tackle?
Yes, I’m very happy. I’m very happy. I remember sitting here last year. You guys had a coronation for Alameda Ta’amu. I told you if you look we had a guy who wore number 90 who was going to have a chance to play. I remember that. So I’m very happy with him.
How much did he play?
He played 150 plays. You have Casey Hampton who is a good football player so yes."

És akkor jöhetnek a draft negatívumai:
HOGY A F@SZBA NEM LETT ARTHUR BROWN STEELER?
Első körben, másodikban, letrade-del, lesz@rom hogyan, de be kellett volna húzni (Cowboys egy 3. körösért ment le a 49ers-hez mögülünk, ami kevés, de pont kiváltotta volna a 4. körös Browns-trade-et Landry Jones-ért). Ő lett volna a tökéletes LeBeau ILB. Sean Spence kicsivel nagyobb kiadásban, 100x fizikálisabb játékkal, tökéletes kézhasználattal. A stábnak is nagyon tetszett, ebédeltek is vele, ami nálunk már pettingnek minősül, akkor? Hát persze, jött Tomlin és asztalra csapott. Pont úgy ahogy 2010-ben Worildsnál (miközben a teljes D edzői stáb Sean Lee mellett tüntetett…), vagy ahogy Sean Spence-nél. Előbbibe a pro day-en szerelmesedett bele a HC, utóbbiba a Senior Bowlon (mert nagyon értelmes és gyorsan reagál a snapre…).
Most Jarvis Jones-on volt a sor. Elment Colberttel megnézni a Georgia pro day-t és a drilleken a szavaival élve lenyűgöző volt. Kész, itt el is dőlt az első körösünk.
A második körösünk? Hát nem Butleren múlt:
„If they had done what I felt like doing we would have taken one in the second round.
As I told them, last time we picked first and second with linebackers we won the Super Bowl two years later. We didn’t go to it, we won it. I tried to make that argument, it didn’t work. It worked for one round, but it didn’t work for the second round.”
Így maradtunk le Arthur Brownról…

És a másik nagy negatívum: Jarvis Jones kiválasztása az első körben.
2 játékost különösen nem szerettem volna az összes játékos közül, hogy a Steelers draftoljon poszttól és drafthelytől függetlenül: Jarvis Jones és Matt Elam (mindkettő első körben ment az AFC North-ba 😊). Nem tehetek róla, utálom Jones játékát. Azaz remélem csak utáltam, mert most már Steelers playaként minden nap egy kicsivel jobban megbékélek vele, szezonkezdésre talán sikerül is egy komplett önagymosást véghezvinni.
Miért kellett OLB, miért a jobb oldalra és miért ennyire korán?
Harrison kiválásával nagyon megcsappant a minőség mellett mennyiségileg is az OLB corps. A sérülékeny, de a sok b@szogatás hatására februártól Arizonában edző Woodley mellett Worilds-t prognosztizálták a draft előtt a kezdőbe, de ő sajnos nem veri halomra az OTket, csupán a blitzekből és a rendszerből él. Mögöttük backup poszton van még a korábbi 5. körös Chris Carter ROLB posztra, (aki nálam már nem lenne rosteren, futás ellen használhatatlan), valamint a rendkívül ígéretes tavalyi UDFA Adrian Robinson, akit egész évben 5. OLBként rosteren tartottak, mert olyan szenzációs, oktatófilmbe illő pass rush technikái vannak, hogy öröm nézni a játékát. A preseasonben és a szezon alatt főleg a STben remek dolgokat mutatott. A 34 OLB posztot még tanulnia kell, de az OT-k elleni egy az egyezésben egyértelműen ő a legjobb Woodley mellett a keretben. LeBeau sem véletlenül őt nevezte meg a középiskolai HoF beiktatása utáni interjún, mint "Watch out for" játékost.
Én jelenleg abban bízok leginkább, hogy Robinson megnyeri a TC battle-t Worilds ellen a ROLB posztért és lerak egy 14+ sackes szezont az asztalra 😊 .
Szóval ez a 4 OLB volt a draft előtt komolyabb 53as roster esélyekkel. Közülük Woodley-t kivéve bármelyik játékos tud ROLB-t játszani, ezért nem is volt egyértelmű a draft előtt, hogy melyik oldalra húz az FO. A vizit listából is látszik, hogy az első három körre terveztek kezdő potenciálú ROLB-t (Jones, Collins, Lemonier, Moore), és a draft 3. napjára egy backup LOLB-t (Simon, Maponga, Goodman).
Végül persze Jones lett. Ami a játékában nem tetszik:
Egy fizikumra és technikára eléggé limitált embert látok. Vannak persze jó tulajdonságai, ez kétségtelen, a legnagyobb bajom mégis az, hogy nem látom azt a technikát, amivel egy az egyben megveri majd az OT-ket. A Harrison féle külső speed rush-hoz merev a dereka és a térdei (egyszer sem látni, hogy 45 fokban bedőlve veri az embert), bull rushban elég közepes, főleg mert a súlypontja is rendszerint túl magasan van. Ez a párosítás így aggasztó, mert leginkább erre a kettőre kellene épülnie egy nem túl nagy méretű 34 OLB pass rush repertoárjának. Ő másban jó, igaz, abban nagyon: jól használja a kezeit kontakt után, könnyen lerántja magát oldalra és szinte sebességvesztés nélkül megy tovább a jó értelemben vett ugrálós stílusa miatt. Jól is cselez kontakt előtt. De kb ennyi. Kívülről úgy próbál elmenni, hogy szalad az OT MELLETT és kézzel rántja tovább magát és nem a vállát besüllyesztve nekiszalad az OT külső vállának és felkarral továbbverekszi magát. Ezt a merevsége miatt sztem nem is tudná. És ez a baj.
Fizikumra persze fejleszthető, a felsőtestén van mit erősíteni (kb nincs bicepsze) és remélem combra is tudja még gyúrni a kondiedzőnk, Garrett Giemont. Az, hogy Tom Shaw-val készül Floridában Ike Taylorral együtt, az azért jó jel. A kondija biztos rendben lesz.
Persze jönnek a cikkek sorban, hogy ő majd milyen jól lesz használva a Georgiához hasonló D-nkben. JJ is linkelt egy cikket, amiben leírják, hogy covert Woodley se sokat játszott a Wolverines-ben (hat alkalmat számolt össze 😊), mégis megtanulta. A baj ott van, hogy a rendszer ismerete nálunk az alap. Elég Worilds-ra nézni. Volt 6 sack-je idén erősen korlátozott snapszám mellett úgy, hogy a vele szemben álló OT-t kb összesen egyszer tudta megverni sackért cserébe (volt olyan statja, hogy 2 meccs alatt kezdőként hozott 1 db pressure-t az OTvel szemben). De a hívott playeket jól lejátszotta, jól olvasta az O-t és összejöttek neki ezek a statok. Akkor ő most egy elit pass rusher? Hát nem az. A DC és a rendszere az elit, nem pedig ő. A stuntok, blitzek során szerzett statokra bárki képes, akit beillesztenek és kellően atletikus (Lemonier emiatt sztem sokkal jobb lett volna). Egy OLB attól jó, hogy konstans módon megveri a vele szemben álló OT-t és nem kell rá rajzolni mindenféle csilivili play-t ahhoz, hogy legyenek sackjei. Harrison is ettől volt jó. Jó volt minden másban is, de a OTken átgázoló QB terrorja (és a fumble gyárként működő remek run D-je) miatt volt elit OLB és nem azért, mert hű de jól coverezett vagy mert okos blitzeknél ember nélkül letarolta a QB-kat. Azt is megcsinálta persze.
Jarvis Jones-ban én is látom, hogy illik a rendszerbe, de azt nem látom hogy fogja megverni az LTket. Az nfl csapatok a college-nál sokkal jobban fel vannak készítve, ki vannak hegyezve a párharcokra, itt semmit nem fog ajándékba kapni, pláne egy olyan divízióban, ahol Whitworth-ök meg Joe Thomasok ellen kell játszania.
Na mindegy, nem károgok tovább, nagyon szeretnék meglepődni és egy (fizikumra és lazaságra) egészen más játékost látni az első preseason meccsen, mint a Georgiában. Ilyesmi azért elő szokott fordulni más sportokban is pl egy olimpiai felkészülés/ komoly alapozás után, pláne az nfl-ben, ahol a HGH-t kb a reggeli kávéhoz kapják.

Vassadi értékelésében Tomlin szerint Jarvis Jones kezdeni fog idén, pedig ez nagyon nincs így:
„Everybody talks about Jarvis coming in and stuff like that and is Jarvis going to start his first year?
We’ve never started a linebacker since I’ve been here. His first year, Jarvis Jones has a wealth of talent and I’m very fortunate to have him. He put up 28 sacks in the last two years in the toughest, in my opinion, the best conference in the land. He’s done it. He’s been very productive. He’s going to come in and compete, but he’s not going to be given the position. Some of you think that way. I certainly don’t think that way.
Persze Tomlin rendszerint átnyúl Butler feje felett, szóval bármi lehet.

Szóval akkor milyen volt az idei draft? Bell, Wheaton, Shamarko Thomas, Hawthorne, Justin Brown és Vince Williams kiváló pick (6 játékos!). Landry Jones és Nick Williams is még rendben van. Ugyanakkor jött Jones és nem jött Arthur Brown. Nem könnyű értékelni.

UDFA:
A legfontosabb volt OL depthet találni, legalább ps-be néhány ember, mert jelenleg kb 6 használható embernek van szerződése az OLbe.
Meg is szereztük az UABról a rendkívül atletikus OT/OG/C Chris Hubbardot, aki ügyes, technikás, de fizikálisan még fejlődnie kell. Írtam róla már itt:  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/778744

Jött még a vizitáló Nik Embernate (becenév: Embernasty 😀 )
Kinézete alapján azonnal helye van a kezdőben 😊 (szerintem kitaláljátok melyik ő a háromból):
Highlights: (tényleg igazi mocsok módon játszik, jellemző rá az 1:04kor kezdődő play vége 😀)
Két 2011es meccsén RGban:
vs Boise State 2012:  www.youtube.com/watch?v=shM3g5vK1Eg
Van mit fejlődnie fizikálisan is, meg eléggé merev is, de hát ő egy UDFA. Viszont jó gyors, ezért jól is húz, jól reagál a snapre, ZBS fit. Kb ennyit tud jelenleg.

És egy jó méretű (6’5, 302) Big Tenes DE prospect a Northwesternről is szimpatikus nekem: Brian Arnfelt.
HL1
HL2
Arcra:  www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k4TQ6rHyyto#!
Erős a point of attacknál, nehéz hátrafelé mozdítani, jól olvassa a játékot, a blokkoklról is elég jól jön le. Irányváltásai nem valami jók, nem túl laza, de 2 gap DL feladatokat sztem jól el tud látni. 4.83at futott 40 yardon! Látszik, hogy az előremozgás az erőssége. Kicsit a játékstílusa Keiselére emlékeztet (még véletlenül sem gondolom, h tehetségre hasonlóak).
Az első highlights videóbal jól elbánik a double teamekkel 3:20, 5:10 és 7:05-nél, 6:05-nél egy szimpla blokkot ráz le, 2:50nél meg mutat egy kis sebességet.
A másodikban 4:28 és 7:45-nél megmutatja milyen agilis játéka van, 8:50 megint szimpa blokkot ver meg könnyen, 9:05-nél pedig a Michigan ellen nagyon szépen tartja a goal line-t dupla blokk ellen.
A 2012es Meineke Car Care Bowlon a Texas A&M OL ellen különösen jól játszott, sok bevágás van arról a meccsről.
Szurkolok neki.

NT posztra jött a gyenge Omar Hunter a Gators-ból és Anthony Rashad White a Spartans-ból, de ők a roster közelébe se fognak kerülni szerintem, bár utóbbinak voltak jó meccsei, de inkább a 2011es szezonban.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Jönnek a draft értékelők, elsőként az AFC North:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/7c82d658573b64c0ff772d995dbd9ccd.jpg
Draft értékelő I. - AFC North | Bowl.hu
Csoportonként értékeljük, miként teljesítettek a csapatok a 2013-as újoncbörzén. Az AFC északi divíziójával kezdünk.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Az első 2014-es mock Rob Rangtől, főleg ilyeneket érdemes elmenteni és visszanézni egy év múlva:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfldraftscout-RobRang
A playoff mezőnye mondjuk érdekes. Elfogadom, ha úgy gondolja, idén is erősebb lesz az NFC, de ez azért túlzás. 😛vassadi
Chris Burke is megírta az elsőt:  nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/empty taxi
1/1, really?Amadeus91
A Raiders jelen állapotában ez sztem simán benne lehet, persze anno a Carolinát vagy KC-t se várta senki 1/1-re.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Az első 2014-es mock Rob Rangtől, főleg ilyeneket érdemes elmenteni és visszanézni egy év múlva:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfldraftscout-RobRang
A playoff mezőnye mondjuk érdekes. Elfogadom, ha úgy gondolja, idén is erősebb lesz az NFC, de ez azért túlzás. 😛vassadi
Chris Burke is megírta az elsőt:  nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/empty taxi
1/1, really?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
alig várom, hogy Bridgewaterről is ilyeneket olvassak majdjjncaa
tessék 😊
Teddy Bridgewater is the cream of the crop when it comes to quarterbacks in college football and his skill set is made just for the pros. His smooth deliver has hints of Aaron Rodgers in it and his mobility allows him to make plays on the run.

 fansided.com/2013/05/02/nfl-draft-2014-player-rankings-top-five-prospects-heading-in-to-the-season/5/Drip
Jaj, azért egy 4.55-ös 40 yardot futó QB-ról hadd lehessen már leírni azt, hogy mobilis. 😉Schleck
Rodgers 4.71et futott, úgyhogy Hídvíz hozzá képes speedster 😀