NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Trackerrel próbálkoztunk, csak a relatíve alacsony felbontás miatt a szöveg sehogyse akart látszódni... Mágnestáblás megoldás lesz legközelebb 😊

Terveink szerint az NFL szezonban jönne egy heti mondjuk 1 órás beharangozóműsor, mindig a vasárnapi meccseket megelőzendő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nagyon jó volt az adás. Egyedül annyi hiányzott, hogy nem volt tracker. Azt belőttem máshonnan, esetleg időnként fel lehetett volna villantani.
A lényeg, hogy király volt. Össze sem lehet hasonlítani a nyomorgással egy webkamera előtt. Én sem néztem mást.
(Sőt a chatet is kilőttem, mikor pár troll csak azért is beírogatta a választottakat előre.)
Csak így tovább! Ezt akár referenciának is felhasználhatjátok, akinek olyan a munkája, szakmája, sulija. Ez már minőségi közvetítés volt.

Egy kicsit néha nekem sok volt a szakzsargon. Nem magamra gondolok, én értettem. És persze ki néz péntek hajnalban ilyen műsort? Aki tudja mi mit jelent. Mégis néha kicsit el lehetne mondani dolgokat. Te'o esetét én tudom, de lehet van aki csak 25x hallotta most, csak nem értette. Vagy hogy 5 tech DT, vagy pro style QB, akármi. Egyszer el lehet mondani, hadd legyen egyre több rajongó. Felvételről is meg fogják nézni páran hétvégén sztem, és lehet ott fognak pislogni. Nem az a baj, hogy nem tudja a USC mennyire erős suli, mert nem számít, egy suli és kész. De amikor arról megy az eszmecsere tizedszerre, hogy guardot nem húzunk korán, meg TE-t sem, akkor el lehetne mondani miért nem. Vagy oké, hogy gyenge a QB/WR felhozatal, de mihez képest? Milyen szokott lenni, vagy mi a gond. Ilyesmik nekünk alapinfónak számítnak. Nem kell elemezni, hogy a német srác miért LDE és nem RDE, azt elég megemlíteni, mert valakinek ez a véleménye, ez nekünk megszállottaknak infó csak. Olyan is kell. Attól nem romlik a közérthetőség.
Illetve volt "alapszótár" itt leírva valahol, ami külön jó. Legalább egyszer el legyenek mondva a visszatérő fogalmak adásban is. Úgyis van idő, főleg éjféltől kettőig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sajnos én tegnap este munka miatt nem tudtam követni az első kört, de utólag megnéztem a közvetítést és meg kell, hogy mondjam, hogy színvonalas és informatív volt a műsor, remélem ma is ilyen jó lesz a közvetítés.
több mint 10 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Srácok pletykák ide
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013_-_eredmenykovetes

Ebben a topicban mondjuk a tegnapi adásról szeretnénk észrevételeket, kritikákat olvasni 😊jjncaa
Érezhető volt, hogy nem vagytok profi tévések. Nem is azon izgultatok, hogy mit fogtok mondani, hanem sokkal inkább azon, hogy hogyan. Számomra nagyon szimpatikus ez a "amatőr drukk", amit tapasztaltam. Kifejezetten élvezetesnek tartottam az egész adást, és örültem, hogy idén csak ritkán volt spoilerezés. Ha nem lett volna jó, akkor is megköszönném, mert becsülöm azt, ha valaki csinál bármit is azért, hogy másoknak, egy közösségnek nyújtson valamit - fikázni mindig könnyebb valahogy. Viszont még tetszett is, amit szerintem legjobban az támaszt alá, hogy semmilyen más csatornán nem követtem a draftot, csak itt. 😉
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Srácok pletykák ide
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013_-_eredmenykovetes

Ebben a topicban mondjuk a tegnapi adásról szeretnénk észrevételeket, kritikákat olvasni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?kristof
Jets, Cards vagy Raiders.iktriad
Ennek szerintem nem sok teteje van a Cards vagy a Raiders szempontjából. Magunkat még csak-csak eltudnám képzelni, de ha ennyire nem kell nektek Geno, akkor fölösleges lenne felmenni érte, lecsúszna odáig.
Azért én Gabbert helyett bepróbálnám!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?kristof
Jets, Cards vagy Raiders.iktriad
?Amadeus91
2. körös picket akartak, azt nem mondták, hogy hol akarjják felhasználni. És Flynn meg Pryor mellé elférhet Geno.
Még egy esélyes lehet az Eagles, csak ők nem adnának olyat sokat ellenértékként.iktriad
kizártnak tartom a Geno picket. Flynn van a dc élén, 2 picket adtunk érte, sajtreszelő a csapat (annyi luk van).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?kristof
Jets, Cards vagy Raiders.iktriad
?Amadeus91
2. körös picket akartak, azt nem mondták, hogy hol akarjják felhasználni. És Flynn meg Pryor mellé elférhet Geno.
Még egy esélyes lehet az Eagles, csak ők nem adnának olyat sokat ellenértékként.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?kristof
Jets, Cards vagy Raiders.iktriad
?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lattimoret.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Frisco kit/mit akarhat húzni? WR?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De meg lennék lepve, ha nem sikerülne egy letradet összehozni.iktriad
ez meg megint olyan, mint a Dion Jordan hypeod, hogy jags biztosan kiviszi 1/2-őn, vagy Ansaht, stb.
most visztek QB-t 😛
uffsapka
Nem hiszem:
 twitter.com/APMarkLong/status/327582446163996672iktriad
ő egy beatwriter nem?sapka
Az AP helyi tudosítója, gyakorlatilag beat, de Hallorennel ellentétben nem csak a jags a területe, hanem pl a Gators is. Azt is írta még, hogy a 3. körben is csak akkor QB pick, ha valaki olyan marad bent akit nagyon kedvelünk
 twitter.com/APMarkLong/status/327582828235739136

A Jags garantált kezdőt akar húzni a 2. körös pickjével is. Ez OLB/S/CB választást sugal nekem.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
De meg lennék lepve, ha nem sikerülne egy letradet összehozni.iktriad
ez meg megint olyan, mint a Dion Jordan hypeod, hogy jags biztosan kiviszi 1/2-őn, vagy Ansaht, stb.
most visztek QB-t 😛
uffsapka
Nem hiszem:
 twitter.com/APMarkLong/status/327582446163996672iktriad
ő egy beatwriter nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De meg lennék lepve, ha nem sikerülne egy letradet összehozni.iktriad
ez meg megint olyan, mint a Dion Jordan hypeod, hogy jags biztosan kiviszi 1/2-őn, vagy Ansaht, stb.
most visztek QB-t 😛
uffsapka
Nem hiszem:
 twitter.com/APMarkLong/status/327582446163996672
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
De meg lennék lepve, ha nem sikerülne egy letradet összehozni.iktriad
ez meg megint olyan, mint a Dion Jordan hypeod, hogy jags biztosan kiviszi 1/2-őn, vagy Ansaht, stb.
most visztek QB-t 😛
uff

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
legfeljebb 9 helyet a második kör elején senkinek nem érne meg, főleg, hogy egyiknek sincs sok pickje, a Geno/Nassib/Barkley vonalból pedig egy úgyis megmarad, sztem viszitek Mooret.kristof
Ha nincs letrade akor szerintem Arthur Brown vagy Cyprien a pickünk. Ha DE jön akkor Carradine.
De meg lennék lepve, ha nem sikerülne egy letradet összehozni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
legfeljebb 9 helyet a második kör elején senkinek nem érne meg, főleg, hogy egyiknek sincs sok pickje, a Geno/Nassib/Barkley vonalból pedig egy úgyis megmarad, sztem viszitek Mooret.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?kristof
Jets, Cards vagy Raiders.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt.iktriad
mégis ki lenne az a sok jelentkező?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én tippem, hogy Nassib hamarabb megy ki mint Geno.
Mindegy csak Warford és a top WRek maradjanak benn a 2/4ig, majd az okosaink választanak közülük.
Valaki jöhetne a topikunkba egy Ansah esszével, mert még nem tudtam megemészteni.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit szólsz JJ, hogy nem választottak idén RBt az 1. körben? Egy klasszikus poszt háttérbe szorulását látjuk?iktriad
Nem volt kit. Bernard talán elmehetett volna, de teljesen érthető, hogy végül ő is hoppon maradt, jó lesz majd a második kör elején valakinek

Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊jjncaa
Én is ebben reménykedem, és remélem ez minimum egy 3. körös pickjébe kerül majd egy csapatnak a sok jelentkező miatt. Mark Long (AP) szerint a Jags már az éjjel aktívan elkezdte árulni a picket egy extra középső körös cetliért.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Mit szólsz JJ, hogy nem választottak idén RBt az 1. körben? Egy klasszikus poszt háttérbe szorulását látjuk?iktriad
Nem volt kit. Bernard talán elmehetett volna, de teljesen érthető, hogy végül ő is hoppon maradt, jó lesz majd a második kör elején valakinek

Szerintem 2/1-re jön egy csapat majd fel qb-ért, bár remélem Geno nem jár úgy, mint Clausen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit szólsz JJ, hogy nem választottak idén RBt az 1. körben? Egy klasszikus poszt háttérbe szorulását látjuk?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
bejött a Frederick első körös lesz mondatom 😛sapka
Szólhattál volna neki is 😀

Uh, Travis Frederick said he was surprised Cowboys picked him because, "I thought I was a 2nd round offensive lineman." That kinda night.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Nem. Én is alig találtam meg a mi pickünket.Bazzani
Na kisilabizáltam és átneveztem, most már jó. Van egy egy perces rész, azt ignoráljátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal