NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
McShaynél Joeckel már csak 1/11-es, más szerint két OT lesz az első két pick a drafttörténelemben először, ez a legjobb része az egész draftnak 😊

Ja és pl. felerősödtek az Austin -> Eagles pletykákjjncaa
legszebb lenne letrade 1/11re Luke Joeckelért 😊
btw beszarnék 1/4re egy Austinon

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
McShaynél Joeckel már csak 1/11-es, más szerint két OT lesz az első két pick a drafttörténelemben először, ez a legjobb része az egész draftnak 😊

Ja és pl. felerősödtek az Austin -> Eagles pletykák


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
NFL Network's Albert Breer hears the Browns could be trying to trade up to No. 3 overall.

Mégis lenne valamilyen alapja, hogy Sheard 2. körért mozdítható lenne a Brownstól, mert nem tartják 34 OLB-nek? 😮 Ezen a drafton pass rushért feltrade-elni top3-ba elég LOL kategória lenne még Lombarditól is.DoM
Az lehet opció, ill. paráznak h kiviszi előttük az Eagles-Lions duó vmelyike Millinert.empty taxi
Még viziten sem volt nálunk, mert lemondtuk. Ez Eagles nyelven annyi, hogy kösz de nem. Meg van más nagyobb need is. Én nem számítok Milliner érkezésére 1/4-re. Sokkal esélyesebb, hogy valaki becserél a helyünkre egy OT-ért, vagy DL emberért.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
NFL Network's Albert Breer hears the Browns could be trying to trade up to No. 3 overall.

Mégis lenne valamilyen alapja, hogy Sheard 2. körért mozdítható lenne a Brownstól, mert nem tartják 34 OLB-nek? 😮 Ezen a drafton pass rushért feltrade-elni top3-ba elég LOL kategória lenne még Lombarditól is.DoM
Az lehet opció, ill. paráznak h kiviszi előttük az Eagles-Lions duó vmelyike Millinert.empty taxi
Felmegyünk Manuelért, Chipnek állítólag nagyon tetszik 😊 És jöhet a Seahawks-sapi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NFL Network's Albert Breer hears the Browns could be trying to trade up to No. 3 overall.

Mégis lenne valamilyen alapja, hogy Sheard 2. körért mozdítható lenne a Brownstól, mert nem tartják 34 OLB-nek? 😮 Ezen a drafton pass rushért feltrade-elni top3-ba elég LOL kategória lenne még Lombarditól is.DoM
Az lehet opció, ill. paráznak h kiviszi előttük az Eagles-Lions duó vmelyike Millinert.empty taxi
Mmmm kétlem. Ha meg Ancsáért megyünk fel én szívrohamot kapok ... akkor már inkább letrade

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
irtó nagy faszság lenne.
második körös nélkül felmenni egy olyan posztért, amiben talán a legmélyebb az egész class, és amúgy is van első számú opció, nem valami okos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
NFL Network's Albert Breer hears the Browns could be trying to trade up to No. 3 overall.

Mégis lenne valamilyen alapja, hogy Sheard 2. körért mozdítható lenne a Brownstól, mert nem tartják 34 OLB-nek? 😮 Ezen a drafton pass rushért feltrade-elni top3-ba elég LOL kategória lenne még Lombarditól is.DoM
Az lehet opció, ill. paráznak h kiviszi előttük az Eagles-Lions duó vmelyike Millinert.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
NFL Network's Albert Breer hears the Browns could be trying to trade up to No. 3 overall.

Mégis lenne valamilyen alapja, hogy Sheard 2. körért mozdítható lenne a Brownstól, mert nem tartják 34 OLB-nek? 😮 Ezen a drafton pass rushért feltrade-elni top3-ba elég LOL kategória lenne még Lombarditól is.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
tavalyi műsorba(bowl.hu) valahol bele lehet nézni?thebeke
 www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2012

idén az első nap nem teljesen ilyen lesz, hanem csak a második


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
tavalyi műsorba(bowl.hu) valahol bele lehet nézni?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Anno Joe Horn története volt hasonló. Ő a South Caroinára akart bekerülni, sikerltelenül. 2 év JuCo után se jött össze neki az akadémiai küszöb, ezután 2 évig gyorsétteremben meg bútorgyárban melózott, ezután vett egy videókazit Jerry Rice-ról, elkezdte utánozni a benne lévő drilleket, csinál magáról egy highlight vidit, azt elküldte az összes létező profi csapatnak az USA-ban és Kanadában, 2 CFL csapat PS-e után a Memphis a Mad Dogsban már 71 elkapásból 1415 yardot hozott össze 1995-ben. Ez elég volt a Chiefsnek h '96-ban rááldozzon egy 5. kört az akk 24 éves Hornra, 4 év a KC-ben jobbára mint returner és csere WR majd FA-n a Saintshez vitte az útja, az ott eltöltött 7 szezonjából meg 4x ugye 1000 yard fölé jutott.empty taxi
+ elégedetten akaszthatta szögre a sisakját, mert nálunk is szerepelhetett! így a pontos 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Anno Joe Horn története volt hasonló. Ő a South Caroinára akart bekerülni, sikerltelenül. 2 év JuCo után se jött össze neki az akadémiai küszöb, ezután 2 évig gyorsétteremben meg bútorgyárban melózott, ezután vett egy videókazit Jerry Rice-ról, elkezdte utánozni a benne lévő drilleket, csinál magáról egy highlight vidit, azt elküldte az összes létező profi csapatnak az USA-ban és Kanadában, 2 CFL csapat PS-e után a Memphis a Mad Dogsban már 71 elkapásból 1415 yardot hozott össze 1995-ben. Ez elég volt a Chiefsnek h '96-ban rááldozzon egy 5. kört az akk 24 éves Hornra, 4 év a KC-ben jobbára mint returner és csere WR majd FA-n a Saintshez vitte az útja, az ott eltöltött 7 szezonjából meg 4x ugye 1000 yard fölé jutott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb sleeper akiről még nem esett szó:

Courtney Gardner, WR, Sierra College.

Ez egy JuCo csapat, onnan pedig nem szoktak NFL-be draftolni, nem véletlen ígérkezett el Gardner az Oklahomához, de olyan kevés elvégzett kurzusát tudta volna megfeleltetni, hogy inkább hagyta a faszba az egészet és elment profinak. Nyilván eddig elég alacsony szinten szerepelt, de ott van Cordarelle Patterson példája, aki 1 év alatt lett első körös, sőt #1 WR prospect. Szóval kis szerencsével Gardnerből is lehet egy olyan játékos 2014-re mint amilyen Corda most, és nem kell rá sokat áldozni.

Volt egy pályán kívüli ügye. Megállította egy rendőr a kocsiját mert pia és marijuana szagot érzett benne, de mivel nem volt benn semmi így Gardner felkapta a vizet és ellökte a biztos urat.

6'3" magas, 215 font, 4.4-es 40 yardja van, legutóbb a Sierrában 61 elkapásból 1099 yard és 13 TD volt a mérlege.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Óóó, törölve a füves draft partyja.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Janeket az érdekli, ha jól értem, hogy ha a tévéadást nem lehet leadni, akkor hogy lehet majd titeket nézni
Illetve mi megy majd a tv-adásba (amit neten akkor elvileg nem lehet látni) és mit lehet majd nézni a neten
Legalábbis szerintem erre gondol, aztán, ha nem, akkor majd kijavít legfeljebbWyatt
és igen

végre egy ember aki érti a sajátságos nyelvemJanek
erre válaszoltam az előbb, ennél magyarabbul nem tudom megírni

Protected: Fűzővel kifelé! – Minden, ami amerikai foci

vagy
 www.facebook.com/bowlhu/app_196506863720166
vagy
 bowl.hu/draft_elo
vagy
 www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2013


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Janeket az érdekli, ha jól értem, hogy ha a tévéadást nem lehet leadni, akkor hogy lehet majd titeket nézni
Illetve mi megy majd a tv-adásba (amit neten akkor elvileg nem lehet látni) és mit lehet majd nézni a neten
Legalábbis szerintem erre gondol, aztán, ha nem, akkor majd kijavít legfeljebbWyatt
és igen

végre egy ember aki érti a sajátságos nyelvem

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
According to the Milwaukee Journal-Sentinel's Bob McGinn, LSU SS Eric Reid has been red flagged by NFL teams for "bad shoulders."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Janeket az érdekli, ha jól értem, hogy ha a tévéadást nem lehet leadni, akkor hogy lehet majd titeket nézni
Illetve mi megy majd a tv-adásba (amit neten akkor elvileg nem lehet látni) és mit lehet majd nézni a neten
Legalábbis szerintem erre gondol, aztán, ha nem, akkor majd kijavít legfeljebb

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Peter King ‏@SI_PeterKing 2 perc
Fisher/Joeckel 1-2 in some order at the top. Not exactly breaking news, but it will be an upset if those are not first two names called.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
feladom 😊

keresek egy kávét

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
tehát akkor az adás nem látható?illetve lehet én vagyok hülye de valaki mondja meg mi van 😊Janek
mi van az NFL Network/ESPN adásában:
- stúdióbeszélgetés az eseményekről
- Goodell a pódiumon bejelenti az adott csapat választását
- örömködés/búbánat képei
- highlight videó az épp kiválasztott játékosról

a négyből melyik lesz nálunk? check-check-check-check


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
tehát akkor az adás nem látható?illetve lehet én vagyok hülye de valaki mondja meg mi van 😊Janek
az nfl network/espn/game pass/tökömtudja adása nem látható, viszont a választásnál hallható goodell hangja. minden másban jobb a miénk, de vissza tudod nézni az elmúlt éveket 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
tehát akkor az adás nem látható?illetve lehet én vagyok hülye de valaki mondja meg mi van 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Egy az egyben másodközölni valóban jogilag aggályos, de pár másodperces részleteket gond nélkül fel lehet használni a forrás megjelölésével.
Pláne a neten szabadon hozzáférhető anyagból.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor hol lehet a bowl hudraftot kovetni este?Janek
van fölül egy menüsör aminél ott van az új Draft menüpont. Rákattintasz és láss csodát.
Valamint lesz majd kiemelt cikk is (azt hiszem)Fucu
En mar sok csodat lattam ez nem az.
Itt olvastam,hogy a tv adast jogsertes lenne tovabb adni ezert kerdeztem