NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.
Höri
Szerinted/Szerintetek mennyire befolyásolhatja azt hogy ő OBJ közeli rokona?
Coolearie
Sztem ezt nagy ívben leszarják a csapatok... max a giantsnél tud lobbizni a tesó.
peach
ha a Giants a magyar példát követi, akkor Beckham kuzin mellé megérkezik a drafton Carl Nassib is, DRC pedig szól Antonio Cromartie-nak. Családi vállalkozás!

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.
Höri
Szerinted/Szerintetek mennyire befolyásolhatja azt hogy ő OBJ közeli rokona?
Coolearie
Semennyire. OBJ is csak 2 éve van a ligában.
nyilván az no brainer hogy PM fia 1/1 lesz majd, de a Terron srác sztem még annyi esélyt se fog kapni mint Hayne.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.
Höri
Szerinted/Szerintetek mennyire befolyásolhatja azt hogy ő OBJ közeli rokona?
Coolearie
Sztem ezt nagy ívben leszarják a csapatok... max a giantsnél tud lobbizni a tesó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.
Höri
Szerinted/Szerintetek mennyire befolyásolhatja azt hogy ő OBJ közeli rokona?

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Idén tippelni mi lesz a top 100ban? Igazán bátor dolognak tűnik 😊
dande
Össze lehet hasonlítani az előző évek nyertes pontszámaival utólag 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén tippelni mi lesz a top 100ban? Igazán bátor dolognak tűnik 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a válaszokat! Ha Wentz A Smith szinten tud mozogni, akkor már elégedett leszek, s főleg ha legalább azt a szintet tudja hozni. 😊 Mondjuk ha valaki, akkor DP tud ehhez viszonyítani s reméljük nem is sül fel ezzel a dologgal. Már ha Wentz jön s nem Goff, de azt nehezen tudom elképzleni valóban, hogy a Rams ne őt vigye.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Idén is lehet TOP100-ra tippelni:  bowl.one/forum/tippjatekok/draft-tippelde-2013


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként komolyan kérdeztem a Gerappá Wentz összehasonlítást egy itteni szakértőtől, amennyiben lehetséges? 😀
dande
annyiban egyenlő helyzetből indulnak, hogy mindkettő Zs-ligában edződött, szóval ezt a faktort kivehetjük. Garoppolo viszont idén se lenne 1/1, mert nem a konvencionális QB modell. Wentz nagy, erős a karja, bírja az ütéseket, jól edzhető, szorgalmas, ezek sokkal inkább univerzálisan keresett jó tulajdonságok, mint Gerappa esetében az, hogy gyorsan engedi el a labdát és aránylag jó döntéshozó. Paxton Lynchet beelőzhetné idén, ami első kört ér, de a top2 QB-t nem hiszem.
Höri
Plusz Wentz még rendkívül mobilis is.
iktriad
Aki rendkívül mobilis, az Tyrod Taylor és Cam.
Wentz tud mozogni, maradjunk ennyiben.
Höri
Nekem az utolsó FCS meccséig inkább ezzel tűnt ki, mint a passzaival. Ott aztán volt pár állejtően szép és pontos hosszú passza, mindezt 3 hónap kihagyás után.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként komolyan kérdeztem a Gerappá Wentz összehasonlítást egy itteni szakértőtől, amennyiben lehetséges? 😀
dande
annyiban egyenlő helyzetből indulnak, hogy mindkettő Zs-ligában edződött, szóval ezt a faktort kivehetjük. Garoppolo viszont idén se lenne 1/1, mert nem a konvencionális QB modell. Wentz nagy, erős a karja, bírja az ütéseket, jól edzhető, szorgalmas, ezek sokkal inkább univerzálisan keresett jó tulajdonságok, mint Gerappa esetében az, hogy gyorsan engedi el a labdát és aránylag jó döntéshozó. Paxton Lynchet beelőzhetné idén, ami első kört ér, de a top2 QB-t nem hiszem.
Höri
Plusz Wentz még rendkívül mobilis is.
iktriad
Aki rendkívül mobilis, az Tyrod Taylor és Cam.
Wentz tud mozogni, maradjunk ennyiben.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként komolyan kérdeztem a Gerappá Wentz összehasonlítást egy itteni szakértőtől, amennyiben lehetséges? 😀
dande
annyiban egyenlő helyzetből indulnak, hogy mindkettő Zs-ligában edződött, szóval ezt a faktort kivehetjük. Garoppolo viszont idén se lenne 1/1, mert nem a konvencionális QB modell. Wentz nagy, erős a karja, bírja az ütéseket, jól edzhető, szorgalmas, ezek sokkal inkább univerzálisan keresett jó tulajdonságok, mint Gerappa esetében az, hogy gyorsan engedi el a labdát és aránylag jó döntéshozó. Paxton Lynchet beelőzhetné idén, ami első kört ér, de a top2 QB-t nem hiszem.
Höri
Plusz Wentz még rendkívül mobilis is.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
csúszhat Treadwell olyat mint tavaly Strong? hasonló negatívumokat mondanak LTről mint tavaly Strongról (bár neki jó 40yardos ideje volt), de azért mindkettőt 1.körre várják/várták tavaly, majd jött egy 3.körös meglepi.
braxa88
Meglátjuk, 2 dolog szól ellene:
1. Strong egy bőven erősebb WR classban szerepelt
2. Treadwell kapcsán többen mondták h igazi vezéregyéniség, erre én Strongnál nem emlékszem, ez az interjúkon plusz pont lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként komolyan kérdeztem a Gerappá Wentz összehasonlítást egy itteni szakértőtől, amennyiben lehetséges? 😀
dande
annyiban egyenlő helyzetből indulnak, hogy mindkettő Zs-ligában edződött, szóval ezt a faktort kivehetjük. Garoppolo viszont idén se lenne 1/1, mert nem a konvencionális QB modell. Wentz nagy, erős a karja, bírja az ütéseket, jól edzhető, szorgalmas, ezek sokkal inkább univerzálisan keresett jó tulajdonságok, mint Gerappa esetében az, hogy gyorsan engedi el a labdát és aránylag jó döntéshozó. Paxton Lynchet beelőzhetné idén, ami első kört ér, de a top2 QB-t nem hiszem.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk hoznék egy szabályt, hogy draft előtt ne lehessen bejelenteni a tradeket. Így csak a többi csapatot segítik, ill. eltudom képzelni mekkora örjöngés volna mikor az esemény alatt egymás után írják ki, hogy trade! trade!
peach
nézz NBA draftot és fel is akasztod magad az 1/20 körül kb.
ott ez megy, amit írsz

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csúszhat Treadwell olyat mint tavaly Strong? hasonló negatívumokat mondanak LTről mint tavaly Strongról (bár neki jó 40yardos ideje volt), de azért mindkettőt 1.körre várják/várták tavaly, majd jött egy 3.körös meglepi.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
Mondjuk hoznék egy szabályt, hogy draft előtt ne lehessen bejelenteni a tradeket. Így csak a többi csapatot segítik, ill. eltudom képzelni mekkora örjöngés volna mikor az esemény alatt egymás után írják ki, hogy trade! trade!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként komolyan kérdeztem a Gerappá Wentz összehasonlítást egy itteni szakértőtől, amennyiben lehetséges? 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Mikor cserélt gazdát legutóbb a draft előtt az 1/1 és az 1/2-es pick is?
Vrij6
 www.prosportstransactions.com/football/DraftTrades/Years/1997.htm
empty taxi
Reméljüük nem hasonló beválási százalékkal.... Biztos velem van a baj Pacet ismerem de a többi....
dande
Vegyes a kép, tény ami tény.
Walter Jones lett még ebből a TOP10-ből HoF.
Westbrook és Knight az ordas bust kategória.
Boulware azért alapembere volt minden idők egyik legjobb védelmének (2000 Ravens), 4-szeres Pro Bowler, 2001-ben ő szerezte a legtöbb sacket az AFC-ben.
Farrior hasonló, ami a 2000-es Ravens Boulware-nél, az nála a 2008-as Steelers és neki is össze jött egy 1. és egy 2. csapatos All-Pro.
Shawn Springs szintén All-Pro CB volt anno, amikor 35 éves lett a Seahawks, beválasztották a franchise álomcsapatába.
Darrell Russell egy elképesztő freak volt, 4.80-as 40 yardot tudott a maga szolid 320 fontjával, nagyon szépen indult a karrierje, 2. évében 10, 3. évében 9.5 sackig jutott ekkora disznóként, aztán rákapott a drogra, doppingeltiltása is volt, elkallódott.
Hilliard és Naeole is szép hosszú NFL-karrier futott be, mindketten 150+ alapszakaszmeccsen léptek pályára, viszont a tényleges teljesítményük alapján azért én azt mondanám h ők kisebb bustok voltak.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 070 — WHO DAT!!!!
Ha már itt tartunk engem egy Gerappa Wentz ösdzehasonlítás érdekelne, ha lehet ilyet. Bár tartok tőle Jimmy konszenzusos 1/1 lenne idén 😊
dande
amilyen szar idén a qb felhozatal biztosan.


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csupa szakmaiság
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t7358xlf10wpgqx4zrye
Season 6 Game of Thrones mock draft
The sixth season of HBO's hit show "Game of Thrones" begins on Sunday, April 24 and, like the upcoming 2016 NFL Draft, it is an event filled with uncertainty. See which characters from the show each NFL team would pick if a Westeros-based draft was held.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már itt tartunk engem egy Gerappa Wentz ösdzehasonlítás érdekelne, ha lehet ilyet. Bár tartok tőle Jimmy konszenzusos 1/1 lenne idén 😊
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Létezik, hogy Roseman felhívta a trade előtt a Rams illetékesét, hogy kit akarnak húzni, aki el is árulta neki? Gondolom LAben ha lenne kétség a választottat illetően, nem adtak volna egy talicska picket. Létezik ilyesfajta "barátság" (mert ugye a Ramsnek mindegy, nekik nem tudnak bekavarni), vagy az Eaglesnek mindegy, hogy melyik qb marad, így is, úgy is fölmennek érte?
Baluba
 twitter.com/JimmyKempski/status/722859538823536642
baggio
Rule number 1.: Kempskinek nem szabad hinni!

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 836 — No es importante
Létezik, hogy Roseman felhívta a trade előtt a Rams illetékesét, hogy kit akarnak húzni, aki el is árulta neki? Gondolom LAben ha lenne kétség a választottat illetően, nem adtak volna egy talicska picket. Létezik ilyesfajta "barátság" (mert ugye a Ramsnek mindegy, nekik nem tudnak bekavarni), vagy az Eaglesnek mindegy, hogy melyik qb marad, így is, úgy is fölmennek érte?
Baluba
 twitter.com/JimmyKempski/status/722859538823536642


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal