NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor cserélt gazdát legutóbb a draft előtt az 1/1 és az 1/2-es pick is?
Vrij6
 www.prosportstransactions.com/football/DraftTrades/Years/1997.htm
empty taxi
Reméljüük nem hasonló beválási százalékkal.... Biztos velem van a baj Pacet ismerem de a többi....
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahhoz képest,hogy februárban még úgy volt,hogy az idei qb class az egyik leggyengébb az utóbbi időben szépen belehúztak.
Peter
Még a Dallasnak kéne beruháznia Lynchre 1/4en. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahhoz képest,hogy februárban még úgy volt,hogy az idei qb class az egyik leggyengébb az utóbbi időben szépen belehúztak.

több mint 8 éve
Baluba New York Giants 65
Létezik, hogy Roseman felhívta a trade előtt a Rams illetékesét, hogy kit akarnak húzni, aki el is árulta neki? Gondolom LAben ha lenne kétség a választottat illetően, nem adtak volna egy talicska picket. Létezik ilyesfajta "barátság" (mert ugye a Ramsnek mindegy, nekik nem tudnak bekavarni), vagy az Eaglesnek mindegy, hogy melyik qb marad, így is, úgy is fölmennek érte?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel nagyjából eldőlt, hogy Carson Wentz lesz minden idők legmagasabban kiválasztott FCS játékosa. Brock Jensen nyert 3 bajnoki címet kezdőként a Bisonnal és UDFA lett, az utódjának van másfél szezonja, mint 1. számú QB és 1/2es pick lesz legrosszabb esetben. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 686 — tracker ember
Mikor cserélt gazdát legutóbb a draft előtt az 1/1 és az 1/2-es pick is?
Vrij6
 www.prosportstransactions.com/football/DraftTrades/Years/1997.htm


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 411
egy egészséges már rutinos RG3 önbizalommal jó edzővel meg 1 rakás top 100-as húzással megtámogatva a köv 2-3 évben jóval többet érhet mint egy rookie QB akiket még véletlenül se hasonlítottak a mostani hype előtt se a Luck, RG3 évfolyamhoz tehetségben, sőt...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Mikor cserélt gazdát legutóbb a draft előtt az 1/1 és az 1/2-es pick is?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
csak a puszta trollkodás kedvéért egy 1/1+Foles <-> 1/2+Bradford cserét azért csak megnéznék még a Fisher-Rózsi párostól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Még legalább 3 trade-et tippelek az első körben.
Bazzani
Kérdés, hogy Lynch megítélése milyen magasan van, mert akk a Browns elé még bejöhet vki.
Beki
Van ott eleve egy 49ers, meg azért nekem még mindig kérdés, hogy esetleg a Cowboys látja-e valakiben a potenciális Romo-utódot 1-2 év tanulással. Szóval lesz itt még kavarodás. 😊 Főleg amikor az Eagles behúz valami brutál brainfart prospectet. 😊

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Még legalább 3 trade-et tippelek az első körben.
Bazzani
Kérdés, hogy Lynch megítélése milyen magasan van, mert akk a Browns elé még bejöhet vki.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még legalább 3 trade-et tippelek az első körben.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Rég volt ennyire érdekes a draft előtti időszak.
Várom már a jövő csütörtököt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/AdamSchefter/status/722457681303248896

Tippeket kérnék, mit szívott Gruden. A legutóbb ugye azt találta mondani, hogy Connor Cook a draft legjobb irányítója.
mustaine
"Megint valami jó kis jamaicai gandzsa"?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/AdamSchefter/status/722457681303248896

Tippeket kérnék, mit szívott Gruden. A legutóbb ugye azt találta mondani, hogy Connor Cook a draft legjobb irányítója.
mustaine
én olvastam a mockját, és az alapján Hacky helye tényleg elég biztos az első körben.
Be is másolom:

LA Rams: Cook, Connor QB Michigan St.
Browns: Goff, Jared QB California
Chargers: Lynch, Paxton QB Memphis
Cowboys: Wentz, Carson QB North Dakota St.
Jaguars: Hackenberg, Christian QB Penn St.
Ravens: Brissett, Jacoby QB N.C. State
49ers: Prescott, Dak QB Mississippi St.
Eagles: Allen, Brandon QB Arkansas
Buccaneers: Jones, Cardale QB Ohio St.
Giants: Kessler, Cody QB USC
Bears: Bercovici, Mike QB Arizona State
Saints: Coker, Jake QB Alabama
Dolphins: Rudock, Jake QB Michigan
Raiders: Sudfeld, Nate QB Indiana
Titans: Hogan, Kevin QB Stanford
Lions: Driskel, Jeff QB Louisiana Tech
Falcons: Doughty, Brandon QB Western Kentucky
Colts: Stave, Joel QB Wisconsin
Bills: Adams, Vernon QB Oregon
Jets: Boykin, Trevone QB TCU
Redskins: Woodrum, Josh QB Liberty
Texans: Nadler, Liam QB Gannon
Vikings: Frohnapfel, Blake QB Massachusetts
Bengals: Johnson, Matt QB Bowling Green
Steelers: Rivers, Stephen QB Northwestern St. (LA)
Seahawks: Chuckie Keeton QB Utah State
Packers: Sean Goldrich QB New Hampshire
Chiefs: Joe Licata QB Buffalo

Cardinals: Alex Ross QB Coastal Carolina
Panthers: Morgan Roberts QB Yale
Broncos: Jesse Scroggins QB Lindenwood

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/722457681303248896

Tippeket kérnék, mit szívott Gruden. A legutóbb ugye azt találta mondani, hogy Connor Cook a draft legjobb irányítója.

több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
bocsi, ha volt már a téma tárgyalva, de Moritz Boehringer hogyhogy draftolható és nem FA? nem világos nekem, hogy működik ez a külföldiekkel.
winston
gondolom mert ő amatőr volt eddig, míg mondjuk egy ausztrál focis nem, de jobbat én se tudok.
Höri
 mmqb.si.com/mmqb/2016/04/13/nfl-draft-2016-who-german-prospect-moritz-boehringer

Boehringer happened to be exactly four years past his high school graduation date, so he was eligible to enter the NFL draft this year. (Dablé is 27 and had to go the free-agent route.) But it wasn’t until his Pro Day that anyone, including Boehringer, thought he might actually have a chance of getting drafted. “He opened some eyes,” one scout assured Umenyiora after his workout. Said another, “He’s a project, but on the other hand you can’t teach that height, weight and speed.”


JT Daniels fan
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
(lehet volt már)
Emlékeztek h 2 éve a drafton egy nagydarab, betegséből felépült fekete srác mondta be a Rams választását, és Aaron Donald nevét?
Shon Coleman volt az, akit most a 2.napon vihetnek el.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Meglepne, ha Jaylon elmenne a 3. kör előtt.
adam8
engem annyira nem
kapitnono
Jó, én se kapnék infarktust tőle, de akkor úgy mondom, hogy hibának tartanám. 😀
adam8
lehet valakinek megéri, hogy egy évet kihagyjon, és bevállalja. Tavaly is sejteni lehetett, hogy mondjuk B. Perriman vagy K.White sokat ki fognak hagyni, mégis az első körben draftolták őket. Vagy ott van Ekpre Olomu, aki elsőkörös tehetség volt, de a sérülése miatt csak a 7. körben kelt el. Nehéz lenne megtippelni, hogy Jaylon melyik csoportba fog tartozni, de szerintem valaki behúzza az első 3 kör valamelyikében.
kapitnono
Whitot nemtudom de Perrimant miből lehetett sejteni?snapet sem hagyott ki szinte egyetemen.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Meglepne, ha Jaylon elmenne a 3. kör előtt.
adam8
engem annyira nem
kapitnono
Jó, én se kapnék infarktust tőle, de akkor úgy mondom, hogy hibának tartanám. 😀
adam8
lehet valakinek megéri, hogy egy évet kihagyjon, és bevállalja. Tavaly is sejteni lehetett, hogy mondjuk B. Perriman vagy K.White sokat ki fognak hagyni, mégis az első körben draftolták őket. Vagy ott van Ekpre Olomu, aki elsőkörös tehetség volt, de a sérülése miatt csak a 7. körben kelt el. Nehéz lenne megtippelni, hogy Jaylon melyik csoportba fog tartozni, de szerintem valaki behúzza az első 3 kör valamelyikében.


több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Meglepne, ha Jaylon elmenne a 3. kör előtt.
adam8
engem annyira nem
kapitnono
Jó, én se kapnék infarktust tőle, de akkor úgy mondom, hogy hibának tartanám. 😀

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Meglepne, ha Jaylon elmenne a 3. kör előtt.
adam8
engem annyira nem


több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bocsi, ha volt már a téma tárgyalva, de Moritz Boehringer hogyhogy draftolható és nem FA? nem világos nekem, hogy működik ez a külföldiekkel.
winston
gondolom mert ő amatőr volt eddig, míg mondjuk egy ausztrál focis nem, de jobbat én se tudok.
Höri
nekem is ez a tippem, bár gondolom van szerződése németországban is. legalább egy 7. köröst adhatnának érte 😀 (bocs)

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Meglepne, ha Jaylon elmenne a 3. kör előtt.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bocsi, ha volt már a téma tárgyalva, de Moritz Boehringer hogyhogy draftolható és nem FA? nem világos nekem, hogy működik ez a külföldiekkel.
winston
gondolom mert ő amatőr volt eddig, míg mondjuk egy ausztrál focis nem, de jobbat én se tudok.