NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bocsi, ha volt már a téma tárgyalva, de Moritz Boehringer hogyhogy draftolható és nem FA? nem világos nekem, hogy működik ez a külföldiekkel.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem kockáztatnék vele, max 1/20 utáni cetlit.
Stez
és mindezek után láttam olyat, ahol hozzánk 1/2re már Jacket írják (szeretnék) ...

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Philadelphia Daily News' Les Bowen was told by an NFL source UCLA LB Myles Jack's knee is "a time bomb."
Jack's medical recheck did not go well, with CBS Sports' Dane Brugler reporting several teams had "long-term question marks."

Ezek a vicces névtelen források. xd
Stez
És mi van ha csak 15 év múlva robban? 😊 Amúgy a videó alapján momentán nincs gond vele.
 twitter.com/JohnThornton/status/722137837861216256
iktriad
Mi alapján?
Mert látsz egy párperces workoutot, ahol a csávó konkrétan meg sem izzad és ránézel a mozgására, látod, hogy nem mozog teljes intenzitással? A lábmunkája is darabos, nem mellesleg, tök szép és jó, ha valaki papíron medical clear, mert az irányváltások problémamentesek, csak éppen ez egy kontaktsport, ahol a legnagyobb veszélyt ez jelenti, nem pedig az, hogy valaki rosszul lép és leragad a térde.

Teszem hozzá, hogy ettől függetlenül én annyira nem parázom Jack térde miatt, azzal, hogy a sérülése óta nem engedték a pályára (amikor ugyanezzel a sérüléssel van, aki két vagy három hónap után játszott), mert a jövőjét tartották szem előtt, óriásit nyerhetnek, ami az újboli térdsérülést illeti. De ha lenne egy top5 pickem, biztosan nem lőném el rá, itt a térde, itt van az, hogy nem pass rusher, aki évente 10+ sacket csinál. Hiába szörnyeteg, tacklegyár linebackert találok másik hármat, minden drafton. Nem kockáztatnék vele, max 1/20 utáni cetlit.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Lesz a sport tv-n draft közvetités?
steelwolf
állitolag, de sehol nem irják h lenne
braxa88
damon hill

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lesz a sport tv-n draft közvetités?
steelwolf
állitolag, de sehol nem irják h lenne
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lesz a sport tv-n draft közvetités?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The Philadelphia Daily News' Les Bowen was told by an NFL source UCLA LB Myles Jack's knee is "a time bomb."
Jack's medical recheck did not go well, with CBS Sports' Dane Brugler reporting several teams had "long-term question marks."

Ezek a vicces névtelen források. xd
Stez
És mi van ha csak 15 év múlva robban? 😊 Amúgy a videó alapján momentán nincs gond vele.
 twitter.com/JohnThornton/status/722137837861216256
iktriad
tavaly juliusban hasonló videot tett fel paul richardson,ami alapján hasonló kiejelentést tettem, majd a WR a 10.fordulóban játszott először (majd ujra megsérült...)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Philadelphia Daily News' Les Bowen was told by an NFL source UCLA LB Myles Jack's knee is "a time bomb."
Jack's medical recheck did not go well, with CBS Sports' Dane Brugler reporting several teams had "long-term question marks."

Ezek a vicces névtelen források. xd
Stez
És mi van ha csak 15 év múlva robban? 😊 Amúgy a videó alapján momentán nincs gond vele.
 twitter.com/JohnThornton/status/722137837861216256
több mint 8 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
vassadi
Várható idén is a szokásos Mock Draft tőled?

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Philadelphia Daily News' Les Bowen was told by an NFL source UCLA LB Myles Jack's knee is "a time bomb."
Jack's medical recheck did not go well, with CBS Sports' Dane Brugler reporting several teams had "long-term question marks."

Ezek a vicces névtelen források. xd

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jaylon Smith szinte biztos hogy kihagyja a 2016 szezont

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:

Keith Marshall, RB
Isaac Seumalo, CG
TJ Green, S

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ezt azért tegyük el, mert hátha mégis bejön 😀

 twitter.com/NFL/status/721748844975796224



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Dodd csak 4-3-ba illik? Darron Lee-ről szintén ez a kérdésem
Chargers LT
Ne kérdezz ilyet, most tudom a boardod. (8
Stez
Akkor húzd be Leet 1/3-ra : D annyira nem meglepő, de most tudsz 2 nevet a 30-as listáról : D asszem ők mindenki boardján ott vannak amúgy, akik 1/15 után vannak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
DeForest Buckner-t elég sok helyen mockolják 4-3as csapathoz mint DE.
Mennyire illene ő abba a pozícióba?
Bazzani
Szerintem egyáltalán nem

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Dodd csak 4-3-ba illik? Darron Lee-ről szintén ez a kérdésem
Chargers LT
Dodd jó 34-be is ,Lee is jó de kell rá súly még

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dodd csak 4-3-ba illik? Darron Lee-ről szintén ez a kérdésem
Chargers LT
Ne kérdezz ilyet, most tudom a boardod. (8

több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Dodd csak 4-3-ba illik? Darron Lee-ről szintén ez a kérdésem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
a bwin kihozta a fogadási ajánlatait az 1/1-re...
Who will be the first draft pick?
Laremy Tunsil1.35
Jalen Ramsey3.75
Joey Bosa8.00
Carson Wentz8.00
Jared Goff17.00
Myles Jack26.00
Ronnie Stanley41.00
Vernon Hargreaves III51.00
Klaci79
ha megtette valaki Goffot akkor...: D vagy Wentzt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DeForest Buckner-t elég sok helyen mockolják 4-3as csapathoz mint DE.
Mennyire illene ő abba a pozícióba?

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Jaylon Smith a sérülése miatt várhatóan kihagyja a 2016-os szezont... mondjuk ez sanszos volt eddig is....valaki aki megteheti és megengedheti magának nagyot húzhat vele. Kíváncsi vagyok hányadik körben fogják elvinni...Sajna a Falconsnak az az 5 pickje kevés egy ilyen akcióhoz..


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem írják
 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2016/04/28
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Egy hete linkeltem Brugler top60ját, de most valami sokkal jobb jött ki tőle. 400 újonc profilja, top100...

 www.myfootballnews.com/product/2016-Guide
gyeek
ez fizetős?
Janek
Az, 7 dollár, pdf. Az egyetlen bajom, hogy már csak két hét van a draftig, de az aki minimum félprofi szinten foglalkozik az NFLlel és a drafttal egy elég tiszteletre méltó adatbázist tud szerezni, amire évek múlva is ránézhet egy egyedi hozzáértő véleményért, mivel Brugler nagyon iparkodik, ő nem hagyatkozik más megitélésére, lelkiismeretesen megnézi az összes prospectet. Én a részemről túlköltekeztem magam az elmúlt pár hétben és valahol meg kell húznom a vonalat, de ez a Brugler gyerek fiatal kora ellenére elég nagy tekintélyre tett szert joggal szóval szánom-bánom, de ki kell hagynom az irományát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Egy hete linkeltem Brugler top60ját, de most valami sokkal jobb jött ki tőle. 400 újonc profilja, top100...

 www.myfootballnews.com/product/2016-Guide
gyeek
ez fizetős?

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Egy hete linkeltem Brugler top60ját, de most valami sokkal jobb jött ki tőle. 400 újonc profilja, top100...

 www.myfootballnews.com/product/2016-Guide

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.