NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
 www.profootballfocus.com/blog/2016/04/06/draft-jalen-ramsey-selected-no-1-in-pffs-first-3-round-mock-draft/
a mock amiben Tunsil 1/6 😀 . és még ha ez lenne benne a legnagyobb hülyeség
braxa88
A dodd-lee duó harmadik kör közepe a legjobb 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.profootballfocus.com/blog/2016/04/06/draft-jalen-ramsey-selected-no-1-in-pffs-first-3-round-mock-draft/
a mock amiben Tunsil 1/6 😀 . és még ha ez lenne benne a legnagyobb hülyeség

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
a bwin kihozta a fogadási ajánlatait az 1/1-re...
Who will be the first draft pick?
Laremy Tunsil1.35
Jalen Ramsey3.75
Joey Bosa8.00
Carson Wentz8.00
Jared Goff17.00
Myles Jack26.00
Ronnie Stanley41.00
Vernon Hargreaves III51.00
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lett egy ilyen is:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/ac1b30752a580b9b037e6825a7e5c935.jpg
A Hackenberg-rejtély | Bowl.hu
Vajon mi történt 2014 óta, amikor Christian Hackenberg freshmanként 12 iskolai rekordot megdöntve a legígéretesebb irányítónak tűnt az egész egyetemi színtéren?


| Köszönet az MMQB-nak a remek alapért! |

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/718101726243516416?s=09
Ámen

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sheldon Rankins nagy erőssége a pass rush, de lehet e jó belső pass rusher egy olyan DT aki ennyire lassan indul el? (pár gifet csináltam erről):
braxa88
Lehet, hogy rossz napja volt az Auburn ellen, vagy nem kapott aznap vitamint 😉
Egon
Lehet. Az NC State elleni tape már nem ilyen gyászos.
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Sheldon Rankins nagy erőssége a pass rush, de lehet e jó belső pass rusher egy olyan DT aki ennyire lassan indul el? (pár gifet csináltam erről):
braxa88
Lehet, hogy rossz napja volt az Auburn ellen, vagy nem kapott aznap vitamint 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sheldon Rankins nagy erőssége a pass rush, de lehet e jó belső pass rusher egy olyan DT aki ennyire lassan indul el? (pár gifet csináltam erről):
 cdn.makeagif.com/media/4-07-2016/mrCphx.gif (bal oldali DL)
 cdn.makeagif.com/media/4-07-2016/F1JuEG.gif
 cdn.makeagif.com/media/4-07-2016/hMeiMc.gif
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új ismertetők:
Dan Vitale (FB/TE/OW/SUPERBACK), Northwestern
Zack Sanchez (CB), Oklahoma
Joshua Perry (LB), Ohio State
mustaine
és Sean Davis és Jayron Kearse, safety-k.
Miért kompromitálod a munkámat? 😥

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kétlem, hogy első körben elvinné a Chargers.
Másodikig meg szerintem nem jut el, én azt mondanám, hogy a Broncos elviszi, ha addig nem szerzi meg Kaepernicket.
Stez
Feltéve ha elvéj hajlandó felmenni érte. Ha szeretné egyáltalán. Mert 1/31ig sztem kizárt, hogy lecsússzon.
peach
szerintm simán lecsúszhat addig. Én kb. a Brownstól, meg a Ramstől várok max qb picket a Broncos-ig. De persze benne van, hogy mondjuk a Philly vagy a 49ers is azt húz.


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Kétlem, hogy első körben elvinné a Chargers.
Másodikig meg szerintem nem jut el, én azt mondanám, hogy a Broncos elviszi, ha addig nem szerzi meg Kaepernicket.
Stez
Feltéve ha elvéj hajlandó felmenni érte. Ha szeretné egyáltalán. Mert 1/31ig sztem kizárt, hogy lecsússzon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kétlem, hogy első körben elvinné a Chargers.
Másodikig meg szerintem nem jut el, én azt mondanám, hogy a Broncos elviszi, ha addig nem szerzi meg Kaepernicket.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Paxton Lynch pro daye elvileg nagyon jól sikerült, ami szerintem érdekes az az, hogy az nfl.com-on azt emelték ki, hogy Whisenhunt kért tőle plusz drilleket.
Na, ha bent marad a második kör elején behúzza az SD Rivers mögé tanulni? (Még vadabb, első körben?)
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Új ismertetők:
Dan Vitale (FB/TE/OW/SUPERBACK), Northwestern
Zack Sanchez (CB), Oklahoma
Joshua Perry (LB), Ohio State

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Április 28 éjszaka, első kör közvetítése (sportTV) a Neked csak Dezsőben! Gyertek!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők by our very own empty taxi

Jerald Hawkins OT
Max Tuerk C
Maliek Collins DT
Joe Schobert LB

meg Vernon Adams Jr is van
Höri
and mustaine

Kenny Lawler, WR
Aaron Burbridge, WR
John Theus, OT
Bronson Kaufusi DE
Lawrence Thomas, DT

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ezt főleg a Kindle használóknak, mert tudtommal még mindig nem szállítanak Mo-ra. Luxus cikk, de hasznos lehet.

 www.amazon.co.uk/NFL-Draft-Elite-60-Superstars-ebook/dp/B01DFTMOSI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1459866706&sr=8-1&keywords=nfl+draft+elite+60

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők by our very own empty taxi

Jerald Hawkins OT
Max Tuerk C
Maliek Collins DT
Joe Schobert LB

meg Vernon Adams Jr is van

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tehát akkor ha egy játékost draftolnak, majd nem kötnek vele szerződést, majd utána elkel szabadon, akkor az eredetileg draftolt csapat is viheti vetminért, és bármelyik másik csapat egyaránt?

Az eredetileg draftoló csapatnak meg kell indokolnia, hogy miért nem köt szerződést a draftoltjával (eü. ok, hozzáállásbéli ok, szerződéskötés elött megdugja a Hc lányát, stb.)?
Sobri Jóska
Nem kell indokolni, Sulákot se mondták meg.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És arra van lehetőség, hogyha húz X csapat valakit mondjuk 2/30-on, de nem szerződnek vele, és szabadon igazolhatóvá válik, akkor késöbb, mint szabadügynök szerződjön vele az X csapat?
Vagy akkor mindenki más szerződtetheti mondjuk szotyiért, de az eredeti csapat csak a kötelező 2/30-as minimumért?
Sobri Jóska
Mivel nem UDFA volt, így szvsz minden csapat a bértábla szerinti 2/30-as rookie szerződést kell, hogy kössön vele.
empty taxi
De a waivelése után a drafthely már irrelevánsá válik, szóval minimálbérért is aláírhat.
Höri
A waivelés csak meglévő szerződésű játékosnál játszik, itt meg arról van szó h nem is ír alá semmilyen contractot az őt kiválasztó csapattal.
empty taxi
Akkor a release szót kellett volna használnom, de a többi részét tartom.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Tehát akkor ha egy játékost draftolnak, majd nem kötnek vele szerződést, majd utána elkel szabadon, akkor az eredetileg draftolt csapat is viheti vetminért, és bármelyik másik csapat egyaránt?

Az eredetileg draftoló csapatnak meg kell indokolnia, hogy miért nem köt szerződést a draftoltjával (eü. ok, hozzáállásbéli ok, szerződéskötés elött megdugja a Hc lányát, stb.)?

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg amúgy is, a waivelt játékost ha valaki viszi a listáról, akkor marad a fizuja, ha nem viszi senki, akkor vihetik vetminért

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És arra van lehetőség, hogyha húz X csapat valakit mondjuk 2/30-on, de nem szerződnek vele, és szabadon igazolhatóvá válik, akkor késöbb, mint szabadügynök szerződjön vele az X csapat?
Vagy akkor mindenki más szerződtetheti mondjuk szotyiért, de az eredeti csapat csak a kötelező 2/30-as minimumért?
Sobri Jóska
Mivel nem UDFA volt, így szvsz minden csapat a bértábla szerinti 2/30-as rookie szerződést kell, hogy kössön vele.
empty taxi
De a waivelése után a drafthely már irrelevánsá válik, szóval minimálbérért is aláírhat.
Höri
A waivelés csak meglévő szerződésű játékosnál játszik, itt meg arról van szó h nem is ír alá semmilyen contractot az őt kiválasztó csapattal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És arra van lehetőség, hogyha húz X csapat valakit mondjuk 2/30-on, de nem szerződnek vele, és szabadon igazolhatóvá válik, akkor késöbb, mint szabadügynök szerződjön vele az X csapat?
Vagy akkor mindenki más szerződtetheti mondjuk szotyiért, de az eredeti csapat csak a kötelező 2/30-as minimumért?
Sobri Jóska
Mivel nem UDFA volt, így szvsz minden csapat a bértábla szerinti 2/30-as rookie szerződést kell, hogy kössön vele.
empty taxi
De a waivelése után a drafthely már irrelevánsá válik, szóval minimálbérért is aláírhat.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És arra van lehetőség, hogyha húz X csapat valakit mondjuk 2/30-on, de nem szerződnek vele, és szabadon igazolhatóvá válik, akkor késöbb, mint szabadügynök szerződjön vele az X csapat?
Vagy akkor mindenki más szerződtetheti mondjuk szotyiért, de az eredeti csapat csak a kötelező 2/30-as minimumért?
Sobri Jóska
Mivel nem UDFA volt, így szvsz minden csapat a bértábla szerinti 2/30-as rookie szerződést kell, hogy kössön vele.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...