NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Urban Meyer személyes kérésére hozta előre Lawrence mára a Pro Dayét március 11-ről és a műtétjét is. Azt hiszem, akinek a mockjában mostantól nem Lawrence az 1/1-es pick, az tényleg csak clickbait.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az fix, h mindketto jo huzas lenne, mindketto kiemelkedo prospect, akik mar 19 evesen kihoztak kb a maxot, es need is mindketto.

Sztem joval nagyobb a kulonbseg a 2.kor eleji WR-ek es Chase kozott, mint a 2.kor eleji OT-k es Sewell kozt.

Ez miatt meg a tavaly elotti Jonah Williams pick miatt en Chaset hoznam a helyukben. Nagyobb upgradeet jelentene, mint Sewell. Azonnal es hosszu tavon is.

De egy hatra csere vmi QB needes csapattal par extra pickert, es a class 2. v 3. legjobb OT-je se lenne rossz megoldas.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez csak az insiderek heppje, hogy a Bengals elviszi Burrownak Chase-t, en azt gondolom, hogy nem lesznek hulyek, es a fo needre huznak, ahol ott van egy Chase-nel is jobb es biztosabbnak tuno LT, Sewell.

Arra, hogy fal nelkul nem lehet jatszani, a donto is raerositett, meg egy Mahomes is vert pisalt. Ugyhogy en amondo vagyok, a Cincinnati falembert huz majd. Es jol teszi.
Stez
De ők úgy számolnak, hogy a Cincy az FA-t teszi bele a támadófalba, Greent elengedik, és akkor a helyére megy majd Chase. Ez így nem annyira irreális. Én is Sewellt húznám, de mégha Higgins és Boyd nem is rosszak, az is valid, hogy kell WR1. Sokáig mondogatták ugye, hogy a Bengalsnál van az egyik legbikább WR-sor, de ettől a duótól önmagában nem fog senki maga alá hugyozni.
Cruyffista
Nem mondtam, hogy irrealis. Boven realis. Csak eppenseggel abba a falba kellene kb 3-4 normalis kezdo, mig azert a Cincy tavaly is draftolt elkapot, meg a poszton annyira trogerul nem allnak. Illetve megitelesem szerint Sewell jobb prospect, mint Chase, biztosabb is, raadasul a WR-classt melyebbnek latom, mint a falembert. Egy fiatal franchise tackle-t nem biztos, hogy ki kene hagyni egy posztert, ahol az elmult evekben szerintem sokkal jobb bevalasi arannyal erkeztek a tehetsegek az elso kor vegen es a masodik korben, mint az elso kor legelejen.

De ez csak az en velemenyem. Akar WR-t, akar OL-t huz a Cincy, vedheto. De en erosen ketlem, hogy meg tudjak oldani Burrow vedelmet piacrol, mint ahogy szerintem nem is volna tul okos, hogy ha osszeigazolgatsz 3-4 falembert dragan, aztan ennyivel elintezed a dolgot.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Es akkor iden milyen lesz a draft?
Janek
Remélem megint olyan, mint tavaly, hogy Goodell a kandalló előtt ilyen nagypapa újságot olvas stílusban mondja be a pickeket, Belichick az első körben demonstratív módon a kutyát rakja oda, stb.
Kampman
Majd a kutya kitrade-el 1/15rol, kizart h az oreg olyan koran fent legyen 😀 meg nagyban a delutani szunyokalas kozepen lesz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintem ez csak az insiderek heppje, hogy a Bengals elviszi Burrownak Chase-t, en azt gondolom, hogy nem lesznek hulyek, es a fo needre huznak, ahol ott van egy Chase-nel is jobb es biztosabbnak tuno LT, Sewell.

Arra, hogy fal nelkul nem lehet jatszani, a donto is raerositett, meg egy Mahomes is vert pisalt. Ugyhogy en amondo vagyok, a Cincinnati falembert huz majd. Es jol teszi.
Stez
De ők úgy számolnak, hogy a Cincy az FA-t teszi bele a támadófalba, Greent elengedik, és akkor a helyére megy majd Chase. Ez így nem annyira irreális. Én is Sewellt húznám, de mégha Higgins és Boyd nem is rosszak, az is valid, hogy kell WR1. Sokáig mondogatták ugye, hogy a Bengalsnál van az egyik legbikább WR-sor, de ettől a duótól önmagában nem fog senki maga alá hugyozni.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Es akkor iden milyen lesz a draft?
Janek
Remélem megint olyan, mint tavaly, hogy Goodell a kandalló előtt ilyen nagypapa újságot olvas stílusban mondja be a pickeket, Belichick az első körben demonstratív módon a kutyát rakja oda, stb.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a top 3 ugye?
Chase nagy kerdojel ha nem mutat valahol valamit
Janek
Már miért lenne kérdőjel? Legkésőbb a Bengals ki fogja venni Burrownak AJ Green utódjaként 1/5-ön. Jefferson szezonja is mellette szól, mert Chase nála is egy klasszissal jobbnak tűnt.

Chase, Devonta Smith, Waddle (bár nekem utóbbi nem tetszik annyira, de szerintem ő lesz a harmadik)

Jelen állás szerint Devontának van a legnagyobb esélye 1/3-ra, az meg eléggé affelé terelné a dolgokat, hogy az első kör végébe beférjen néhány második körbe projektált WR.
Cruyffista
Szerintem ez csak az insiderek heppje, hogy a Bengals elviszi Burrownak Chase-t, en azt gondolom, hogy nem lesznek hulyek, es a fo needre huznak, ahol ott van egy Chase-nel is jobb es biztosabbnak tuno LT, Sewell.

Arra, hogy fal nelkul nem lehet jatszani, a donto is raerositett, meg egy Mahomes is vert pisalt. Ugyhogy en amondo vagyok, a Cincinnati falembert huz majd. Es jol teszi.

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mert nekem (tudom covid) furcsa lenne egy top5 cetlit adni azert aki egy eve nem jatszik plusz nem talalkozhatsz vele csak mondjuk zoomon...

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mindig is ott volt
r.baggio
Nalad lehet 😀
Ahogy Tavon Austin is anno.

Nalam 2.koros Moore, az egeszsege, merete meg eddigi kihasznaltsaga miatt is. Meg azert csak a big10ben jatszott...
A top3on kivul Batemant meg Toneyt vinnem max 1.korben.
Borbinho
Mi a top 3 ugye?
Chase nagy kerdojel ha nem mutat valahol valamit
Janek
Chase, Smith, Waddle.

Miert lenne kerdojel Chase?
Ha vmeikben ketelkednek, akk az Smith a felepitese miatt. De sztem o a kovi Marvin Harrison lesz (route runningra + meretre is stimmel, meg hasonloak szopatjak le a nagyobb darab cbket akik presselni probaltak), szoval miatta se aggodnek 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Mi a top 3 ugye?
Chase nagy kerdojel ha nem mutat valahol valamit
Janek
Már miért lenne kérdőjel? Legkésőbb a Bengals ki fogja venni Burrownak AJ Green utódjaként 1/5-ön. Jefferson szezonja is mellette szól, mert Chase nála is egy klasszissal jobbnak tűnt.

Chase, Devonta Smith, Waddle (bár nekem utóbbi nem tetszik annyira, de szerintem ő lesz a harmadik)

Jelen állás szerint Devontának van a legnagyobb esélye 1/3-ra, az meg eléggé affelé terelné a dolgokat, hogy az első kör végébe beférjen néhány második körbe projektált WR.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Es akkor iden milyen lesz a draft?
Azaz sokkal tobb meglepetes pick lesz vagy inkabb a mockok igazolodnak be?
Janek
Jo kerdes.
Ugye mockokat a needek alapjan tudnak irni, meg ha valaki jobban utananez, akkor draft history, meg kulonbozo meetingek alapjan lehet talalgatni.

Iden nem tudom lesz-e barmi info ezekrol, mert a top30as meg az osszes tobbi meeting is elv virtualisan lesz, nem lesznek private workoutok, visitek.

Egyedul a pro dayeken talalkozhatnak majd a prospectekkel, de oda a csapatok is korlatozott szamu scoutokat kuldhetnek, meg sulinkent csak 5 underclassmen vehet reszt a pro dayeken.

Ezek alapjan sztem iden meg jobban fognak dominalni a power5 egyetemek, es onnan is azon playak, akik nem opt outoltak a tavalyi szezon elott/kozben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
mindig is ott volt
r.baggio
Nalad lehet 😀
Ahogy Tavon Austin is anno.

Nalam 2.koros Moore, az egeszsege, merete meg eddigi kihasznaltsaga miatt is. Meg azert csak a big10ben jatszott...
A top3on kivul Batemant meg Toneyt vinnem max 1.korben.
Borbinho
Mi a top 3 ugye?
Chase nagy kerdojel ha nem mutat valahol valamit

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mindig is ott volt
r.baggio
Nalad lehet 😀
Ahogy Tavon Austin is anno.

Nalam 2.koros Moore, az egeszsege, merete meg eddigi kihasznaltsaga miatt is. Meg azert csak a big10ben jatszott...
A top3on kivul Batemant meg Toneyt vinnem max 1.korben.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Es akkor iden milyen lesz a draft?
Azaz sokkal tobb meglepetes pick lesz vagy inkabb a mockok igazolodnak be?

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
mindig is ott volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rondale Moore berepul az 1.korbe :

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ezt csak iderakom Wilsonról.
iktriad
A top12 QB-nál kicsit feljebb van nála a plafon. Ilyen dobótechnikaval az is lehet, hogy ő viszi a legtöbbre és top5 QB lesz, meg a csalóka ellenfelek miatt az is, hogy 2 év múlva nem lesz a ligában. Mar csak azert is, mert akik beválnak és ennyire tudnak dobni, azok eleg ritkan csusznak ki a top10-bol (de inkabb 8-bol).

Egyebkent nagyon sokan osszeboronaljak a Friscoval, amihez nyilvanvaloan fel kell cserelniuk. De szerintem semennyire nem illik ossze egyreszt Shanahan rendszerevel, masreszt azzal, ahol jelenleg tart a projekt. Top 3 legerősebb rosterhez nem rookie boom or bust QB illik drágán. Mondjuk nem igazan van jobb megoldas, az is igaz. Stafford volt az emberuk. Vagy tavaly Brady. Igaz, a serulesektol o sem ovta volna meg a csapatot, cserebe beleorul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt csak iderakom Wilsonról.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kerdes. Valaki olvasott valami konkretumot erről az új dologról Zach Wilson kapcsán, hogy NFL scoutok szerint "poor football character"?

Az egyik NFC csapat goreja azt mondta róla, hogy Manziel drogok nélkül. Ez vajon mit jelent? Alkoholista? Utcai troger? Eleg nehez a kindercsoki feje melle ezeket parositani.

Eddig dicsertek a vezeregyeniseget, es a munkamoraljat is. Szoval fura.
Cruyffista
Egy QB-t kereső NFC team scouting directora mondta róla:

 walterfootball.com/nflhotpress/article/Some-Teams-Have-Makeup-Concerns-with-Zach-Wilson

 larrybrownsports.com/college-football/zach-wilson-character-concerns-nfl-draft-prospect/570554
Willie Parker
Nem azert, de ez olyan, mintha valami okostoni kb altalanositana, es rahuzna a sracra, hogy na, gazdag, akkor biztosan elkenyeztetett, onzo hulyegyerek.

Sokkalta inkabb lehetne akkor mar mutogatni Mac Jonesra peldaul, akit meg el is tiltott a Bama, mert piasan letartoztattak 2019-ben. Raadasul olyanokat is pletykaltak, hogy hamis iratokkal csaszkalt.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kerdes. Valaki olvasott valami konkretumot erről az új dologról Zach Wilson kapcsán, hogy NFL scoutok szerint "poor football character"?

Az egyik NFC csapat goreja azt mondta róla, hogy Manziel drogok nélkül. Ez vajon mit jelent? Alkoholista? Utcai troger? Eleg nehez a kindercsoki feje melle ezeket parositani.

Eddig dicsertek a vezeregyeniseget, es a munkamoraljat is. Szoval fura.
Cruyffista
Egy QB-t kereső NFC team scouting directora mondta róla:

 walterfootball.com/nflhotpress/article/Some-Teams-Have-Makeup-Concerns-with-Zach-Wilson

 larrybrownsports.com/college-football/zach-wilson-character-concerns-nfl-draft-prospect/570554
Willie Parker
Minden edzoje meg jatekostarsa kiallt mellette (a kozossegi mediaban) miutam lejottek azok a hirek decemberben.

Vannak eleg erdekes "hiedelmek" a mormonokrol, azok alapjan lehet egy kis ketely par csapatban.
De volt mar par eleg nagy sztar QB a BYU-rol, ketlem h ezzel baja lenne.

Ne menjen el isten szolgalatra szezon kozben oszt josag lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Kerdes. Valaki olvasott valami konkretumot erről az új dologról Zach Wilson kapcsán, hogy NFL scoutok szerint "poor football character"?

Az egyik NFC csapat goreja azt mondta róla, hogy Manziel drogok nélkül. Ez vajon mit jelent? Alkoholista? Utcai troger? Eleg nehez a kindercsoki feje melle ezeket parositani.

Eddig dicsertek a vezeregyeniseget, es a munkamoraljat is. Szoval fura.
Cruyffista
Egy QB-t kereső NFC team scouting directora mondta róla:

 walterfootball.com/nflhotpress/article/Some-Teams-Have-Makeup-Concerns-with-Zach-Wilson

 larrybrownsports.com/college-football/zach-wilson-character-concerns-nfl-draft-prospect/570554
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Kerdes. Valaki olvasott valami konkretumot erről az új dologról Zach Wilson kapcsán, hogy NFL scoutok szerint "poor football character"?

Az egyik NFC csapat goreja azt mondta róla, hogy Manziel drogok nélkül. Ez vajon mit jelent? Alkoholista? Utcai troger? Eleg nehez a kindercsoki feje melle ezeket parositani.

Eddig dicsertek a vezeregyeniseget, es a munkamoraljat is. Szoval fura.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka úgy köszönt el a közvetítés végén, hogy drafton találkozunk legközelebb, szóval valószínűleg az Arena4 adja legalább az 1. kört.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawrence jövő héten ilyenkor dobál majd az NFL csapatoknak, utána viszont meg fogják műteni.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
szegény Favre, mintha elvesztette volna a realitását a valósággal



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal