NFL Draft 2021

24 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ő lehet aki forradalmasítja a NFL O felfogást. (ugyanezt mondták Chip Kellyre is... )Jan
és ez 100%-ig be is jött, csak nem maga Kelly arat(ott) vele sikereket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Ehlinger amúgy jön a draftra?
warr_b
elég valószínű
r.baggio
Második, harmadik kör lehet?
warr_b
kell egy újabb Colt McCoy az NFL-be?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ehlinger amúgy jön a draftra?
warr_b
elég valószínű
r.baggio
Második, harmadik kör lehet?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Amennyiben J. Fields, kis csapataval, esetleg meggyozoen nyerne a Bama ellen is, akkor a Jax komolyan elemezgehetne, kit is valasszon.
ulpianus
azt hittem a scoutoknál fontosabb a mechanics, mint az, hogy milyen ellenfeleket vert meg a játékos csapata
Löfli
Akkor tolem kell megtudnod, hogy van ahol az szamit, ki a magasabb, kinek van agyukarja, kinek milyen jok a statok, stb.
Nem mintha Lawrence nyujtotta mechanics olyan marha jo lenne. Vagy ahogy mostansag kihagyja a korrekt elso readeket, stb. (De nekem nyolc volt eddig is az ilyen sorrendezes, sokat nem er.)

Ezert lehetett elso koros Tebow, vagy Johnny Football, akik szimplan elorebactak a labdakat, normalis dobomozdulat hijjan. Ellenben nagyon nepszeruek voltak, es nyertek. Es igen, van ahol az is szamit, eladhato-e a QB a kozonsegnek. Ha szupernepszeru, jon a bevetel, azt majd csak nyerunk is.
ulpianus
kiegészíteném azzal hogy azért is lehetett Tebow vagy akár idén Trask, Jones, Lance félék első körösek mert irányító needes csapatok mindig voltak és lesznek, ami nem jelenti hogy megoldva a probléma de elmondhatják van egy első körös franchise QB-nk, aminek a legtöbbször pofára esés a vége
wide open
Tebow esetében azért elég nagy volt a hype, és többen mondogatták, hogy ő lehet aki forradalmasítja a NFL O felfogást. (ugyanezt mondták Chip Kellyre is... )

Nyilván egy olyan QB, aki 50% alatti pontossággal passzol, nem fog forradalmasítani semmit, de jól hangzott 😊
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Amennyiben J. Fields, kis csapataval, esetleg meggyozoen nyerne a Bama ellen is, akkor a Jax komolyan elemezgehetne, kit is valasszon.
ulpianus
azt hittem a scoutoknál fontosabb a mechanics, mint az, hogy milyen ellenfeleket vert meg a játékos csapata
Löfli
Akkor tolem kell megtudnod, hogy van ahol az szamit, ki a magasabb, kinek van agyukarja, kinek milyen jok a statok, stb.
Nem mintha Lawrence nyujtotta mechanics olyan marha jo lenne. Vagy ahogy mostansag kihagyja a korrekt elso readeket, stb. (De nekem nyolc volt eddig is az ilyen sorrendezes, sokat nem er.)

Ezert lehetett elso koros Tebow, vagy Johnny Football, akik szimplan elorebactak a labdakat, normalis dobomozdulat hijjan. Ellenben nagyon nepszeruek voltak, es nyertek. Es igen, van ahol az is szamit, eladhato-e a QB a kozonsegnek. Ha szupernepszeru, jon a bevetel, azt majd csak nyerunk is.
ulpianus
kiegészíteném azzal hogy azért is lehetett Tebow vagy akár idén Trask, Jones, Lance félék első körösek mert irányító needes csapatok mindig voltak és lesznek, ami nem jelenti hogy megoldva a probléma de elmondhatják van egy első körös franchise QB-nk, aminek a legtöbbször pofára esés a vége
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A jövendőbeli Mrs. Trevor Lawrence friss instagram posztjának utolsó sorai nagyon is arra utalnak, hogy megszületett a döntés: Trevor otthagyja a Clemsont és jön ki a draftra.

iktriad
Lehet h csak Trevort hagyja ott, és lesz Mrs. Fields 😃
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Ehlinger amúgy jön a draftra?
warr_b
elég valószínű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Neeeeee 😮
Wyatt
Mi neeeeeeee

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ehlinger amúgy jön a draftra?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Neeeeee 😮

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jövendőbeli Mrs. Trevor Lawrence friss instagram posztjának utolsó sorai nagyon is arra utalnak, hogy megszületett a döntés: Trevor otthagyja a Clemsont és jön ki a draftra.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Amennyiben J. Fields, kis csapataval, esetleg meggyozoen nyerne a Bama ellen is, akkor a Jax komolyan elemezgehetne, kit is valasszon.
ulpianus
azt hittem a scoutoknál fontosabb a mechanics, mint az, hogy milyen ellenfeleket vert meg a játékos csapata
Löfli
Akkor tolem kell megtudnod, hogy van ahol az szamit, ki a magasabb, kinek van agyukarja, kinek milyen jok a statok, stb.
Nem mintha Lawrence nyujtotta mechanics olyan marha jo lenne. Vagy ahogy mostansag kihagyja a korrekt elso readeket, stb. (De nekem nyolc volt eddig is az ilyen sorrendezes, sokat nem er.)

Ezert lehetett elso koros Tebow, vagy Johnny Football, akik szimplan elorebactak a labdakat, normalis dobomozdulat hijjan. Ellenben nagyon nepszeruek voltak, es nyertek. Es igen, van ahol az is szamit, eladhato-e a QB a kozonsegnek. Ha szupernepszeru, jon a bevetel, azt majd csak nyerunk is.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amennyiben J. Fields, kis csapataval, esetleg meggyozoen nyerne a Bama ellen is, akkor a Jax komolyan elemezgehetne, kit is valasszon.
ulpianus
azt hittem a scoutoknál fontosabb a mechanics, mint az, hogy milyen ellenfeleket vert meg a játékos csapata


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Amennyiben J. Fields, kis csapataval, esetleg meggyozoen nyerne a Bama ellen is, akkor a Jax komolyan elemezgehetne, kit is valasszon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Mennyi az elso koros QB rekord?
Borbinho
6, 1983-ból.
A 6-ból lett 3 HoF (John Elway, Jim Kelly, Dan Marino).
Rajtuk kívül:
Ken O'Brien is egykori Pro Bowler QB, ő volt az 1. aki tökéletes QB ratinggel dobott 400+ yardot 1 meccsen, ill. ugye ő volt Carson Palmer pozíciós edzője a USC-n.
Tony Eason is Super Bowlba vezette a Pats-et, mondjuk ott nem bírt a legendás Bears-védelemmel.
Az egyedüli ordas bust Todd Blackledge, akit 1/7-re vitt a Chiefs, egyébként nem érdemtelenül: bajnoki címig vezette anno a Penn State-et és ő nyerte a legjobb irányítónak járó Davey O'Brien Awardot is '82-ben. Ugye tegnap ő volt a szakkommentátor a Rose Bowl-on.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kis PFF draft prospect elemzes/statok:









Itt az utcsonal emliti, hogy egyik hibaja Fieldsnek, hogy neha lassan szabadul a labdatol, tul sokat var es odaer a nyomas vagy csak siman rossz dontest hoz. A vidi 30.adikai, es kb pont olyan picket dobott Fields, mint a peldaban 😀

NFL szinten azert nem biztos h top csapat lesz korulotte, es iden a Northwestern meg az Indiana ellen is megszenvedtek, a ket top 15-20as vedelem ellen.
Tegnap kurva jo volt a playhivas, jol tamadtak Venables mely zonait is, de volt egy tavalyi peldajuk mar.
Ettol fuggetlenul kurva jo volt Fields, de Lawrence sztem legalabb olyan tuti h 1/1 lesz, mint Luck volt.

Nalam a Mormon Mahomes a 2., Fields a 3. Sztem top5 lesz mind3, de az se lepne meg ha elso 3 pick mind QB lenne (akar cserevel, de a Dolphins helyeben elhoznam Tua melle barmelyiket a 3bol), es utanuk lesz meg egy top10ben meg 2-3 az 1.korben 😀


Mennyi az elso koros QB rekord?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Mac Jones-ról mit érdemes tudni? Több mockban is láttam hozzánk írva...
warr_b
Túl sok minden szerencsés összejátszása kellene ahhoz, hogy NFL csapat irányítója legyen. Olyan Mason Rudolph típus. Annál több kell, hogy odapasszolod a liga legjobb WR-einek a labdát, hogy aztán azok megoldják. Viszont idén sok csapat keres QB-t, akar első kort is megérhet, pedig amúgy hát sokra nem számítok.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Valaki kissé derűsebben látja a qb helyzetet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Azért nem egyedül Lawrence kapta a 49 pontot, és semmivel se rosszabb játékos, mint csütörtökön volt, csak azért, mert a csapata kikapott.
Orbitális baromság lenne a Jax-nek nem őt draftolni, vagy egy meccs alapján dönteni.
Az tény, hogy Fields valóban kemény, de utolsó egyetemi meccsén legyen is az.
Sobri Jóska
Ezt nem is mondtam, hogy egyedül kapta. Viszont sem az LSU, sem a Bucks ellen nem láttam, hogy hátára tudná venni a csapatát. Megcsinálja a dobásokat, kivasalja a gyengébb ellenfeleket, de azonos erejű csapatok ellen mintha nem lenne meg fejben az az átütőerő, ami ahhoz kell, hogy a csapata felülkerekedjen.
Amadeus
Vagyis tökéletesen systemfit a Jaguarsba.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért nem egyedül Lawrence kapta a 49 pontot, és semmivel se rosszabb játékos, mint csütörtökön volt, csak azért, mert a csapata kikapott.
Orbitális baromság lenne a Jax-nek nem őt draftolni, vagy egy meccs alapján dönteni.
Az tény, hogy Fields valóban kemény, de utolsó egyetemi meccsén legyen is az.
Sobri Jóska
Ezt nem is mondtam, hogy egyedül kapta. Viszont sem az LSU, sem a Bucks ellen nem láttam, hogy hátára tudná venni a csapatát. Megcsinálja a dobásokat, kivasalja a gyengébb ellenfeleket, de azonos erejű csapatok ellen mintha nem lenne meg fejben az az átütőerő, ami ahhoz kell, hogy a csapata felülkerekedjen.
Amadeus
azért egy Bamát jól elvert freshman évében, meg tavaly se volt rossz a második félidőben az OSU ellen. szerintem kurvajó prospect, de én elfogult vagyok 😊

szerintem ez egy nagyon jó elemzés róla, kár, hogy a hang nem a legjobb:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Nem vagyok egy szakértő, de Lawrence passzai legalább harmada NFL szinten INT vagy incomplete lenne annyira védelmi hibákből jön össze
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Azért nem egyedül Lawrence kapta a 49 pontot, és semmivel se rosszabb játékos, mint csütörtökön volt, csak azért, mert a csapata kikapott.
Orbitális baromság lenne a Jax-nek nem őt draftolni, vagy egy meccs alapján dönteni.
Az tény, hogy Fields valóban kemény, de utolsó egyetemi meccsén legyen is az.
Sobri Jóska
Ezt nem is mondtam, hogy egyedül kapta. Viszont sem az LSU, sem a Bucks ellen nem láttam, hogy hátára tudná venni a csapatát. Megcsinálja a dobásokat, kivasalja a gyengébb ellenfeleket, de azonos erejű csapatok ellen mintha nem lenne meg fejben az az átütőerő, ami ahhoz kell, hogy a csapata felülkerekedjen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Azért nem egyedül Lawrence kapta a 49 pontot, és semmivel se rosszabb játékos, mint csütörtökön volt, csak azért, mert a csapata kikapott.
Orbitális baromság lenne a Jax-nek nem őt draftolni, vagy egy meccs alapján dönteni.
Az tény, hogy Fields valóban kemény, de utolsó egyetemi meccsén legyen is az.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
1. Lawrence - 1/1 szint
2. Fields - 1/1 szint
3. Zach Wilson - 2. kör szint, magas plafon miatt legit lehet első kört is adni érte
4. Trey Lance - Ugyanaz igaz rá, mint Wilsonra, de a plafon alacsonyabb
5. Brock Purdy - 2. kör, nem volt nagy éve, de tud olyan dolgokat, ami miatt legalább az esély megvan hogy komoly irányító lesz
6. Kyle Trask - 2. kör, de első kör végén egy kiöregedő QB mögé valid lehet elvinni kínálat híjan. game-manager QB-nak akár tökéletessé is formálható
7. Jamie Newman - 2-3. kör, hasonló prospect mint Lance, de a dobásai korlátozotabbak
8. Mac Jones - 2-3. kör, címeres csere QB, aki majd 15 év múlva beáll sérülés miatt irányítani és a kommentátorok megjegyzik érdekességként, hogy ugyanazon a drafton kelt el, mint az ellenfélnél irányító Fields/Lawrence, az Alabamával döntőzött, ez a 16. csapata
Cruyffista
Csak én érzem úgy, vagy Lawrencenél tényleg vannak mental breakdownok?

Már az LSU ellen is éreztem rajta és most a Bucks ellen is mintha lett volna egy syntax_error.

Field viszont kemény, bármikor elvinném 1/1-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Carson Strong ha kijön most meggyőződésem h Trask és Jones előtt kel el, de ha marad még 1 évet még akár 1/1 is lehet '22-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...