NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pro Bowl

7 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
img
Igor
lehet, én nem értek annyira hozzá mint akik a keretet eldöntik, illetve nem is láttam annyi Pittsburgh meccset de valaki csak rájuk szavaz, aki jobban ért hozzá mint én, ha mindig all-pro a gyerek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
A bekerülés szimpátia-szavazás alapján működik, ti meg szakmáztok.
Szakmai alapokon ott van az All-Pro meg a HoF, oda bekerülnek a legjobbak, Hawaii meg csak pélóbálás, bohóckodás, szórakozás.
Én szeretem a pro bowl-t, jó móka. Ennyi. 😊dcsicsak
Ezzel csak az a baj, hogy pl. Pouncey összeszed még 4-5 Pro Bowlt, és olyan sima HoF lesz a végén, mint a pinty... aztán egész pályafutása alatt középszerű center volt.

A nagy Reshad Jones imádatot én sem értem, de kb. ennyi ami a cikkből zavar. Snee 😂

Ja, és mondjuk nálam Mankins simán top 10-es azért.. ezek a 6-8 meccsen játszok (még ha elit lenne..) az abszolút csúcs a szememben. Pláne hogy ő se volt annyira kemény, csak az AFC Northban van nálam 3 vagy 4 jobb guard.. és akkor a többi divet nem is néztük.Igor
oké hogy a PB komolytalan, de pouncey eddig minden évben all-pro is volt. az is érdemtelen? 😀eaglesmcnabb

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
A bekerülés szimpátia-szavazás alapján működik, ti meg szakmáztok.
Szakmai alapokon ott van az All-Pro meg a HoF, oda bekerülnek a legjobbak, Hawaii meg csak pélóbálás, bohóckodás, szórakozás.
Én szeretem a pro bowl-t, jó móka. Ennyi. 😊dcsicsak
Ezzel csak az a baj, hogy pl. Pouncey összeszed még 4-5 Pro Bowlt, és olyan sima HoF lesz a végén, mint a pinty... aztán egész pályafutása alatt középszerű center volt.

A nagy Reshad Jones imádatot én sem értem, de kb. ennyi ami a cikkből zavar. Snee 😂

Ja, és mondjuk nálam Mankins simán top 10-es azért.. ezek a 6-8 meccsen játszok (még ha elit lenne..) az abszolút csúcs a szememben. Pláne hogy ő se volt annyira kemény, csak az AFC Northban van nálam 3 vagy 4 jobb guard.. és akkor a többi divet nem is néztük.Igor
oké hogy a PB komolytalan, de pouncey eddig minden évben all-pro is volt. az is érdemtelen? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Hogy homerkedjem kicsit, nekem Colstonért fáj a szívem, 7 profi szezon, 6 ezer yard felett, 0 pro bowl.
Nem mondom hogy idén érdemelte volna meg a legjobban, bár az NFC WR-ben érdekes képet fest, JJ és Cruz bent, Dez, V. Jackson és R. White kint.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
A Pro Bowl szerintem is egy vicc, szimpátiaszavazás, sok szakmai súlya nincs.
De mégis, sokszor a teljesen szakmai HoF-ba kerülés mérőszáma a Pro Bowl szereplések száma, ami számomra így eléggé paradox.
Egy adott év Pro Bowl-ja nem fontos, de ebből sok együtt meg igen.
Ez adhat okot a problémázásra, és vált ki szakmai megközelítést.
Szerintem teljesen jogosan.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nálam ez a Pro Bowl szavazás csak ilyen "ki szereti jobban ezt v. azt a játékost szavazásosdi".

Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy: hol találok olyan oldalt, ahol szavazat számok is megjelennek posztonként? Mondjuk pl.: ki a Top3 egyes poszton (szavazat szám szerint).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kemény, csak az AFC Northban van nálam 3 vagy 4 jobb guard.. és akkor a többi divet nem is néztük.Igor
azért ez megnyugtató 😂Szobi22
de több nem nagyon!

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kemény, csak az AFC Northban van nálam 3 vagy 4 jobb guard.. és akkor a többi divet nem is néztük.Igor
azért ez megnyugtató 😂

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sherman nem ott léte a legnagyobb vicc.
top5 DPOY esélyes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
A bekerülés szimpátia-szavazás alapján működik, ti meg szakmáztok.
Szakmai alapokon ott van az All-Pro meg a HoF, oda bekerülnek a legjobbak, Hawaii meg csak pélóbálás, bohóckodás, szórakozás.
Én szeretem a pro bowl-t, jó móka. Ennyi. 😊dcsicsak
Ezzel csak az a baj, hogy pl. Pouncey összeszed még 4-5 Pro Bowlt, és olyan sima HoF lesz a végén, mint a pinty... aztán egész pályafutása alatt középszerű center volt.

A nagy Reshad Jones imádatot én sem értem, de kb. ennyi ami a cikkből zavar. Snee 😂

Ja, és mondjuk nálam Mankins simán top 10-es azért.. ezek a 6-8 meccsen játszok (még ha elit lenne..) az abszolút csúcs a szememben. Pláne hogy ő se volt annyira kemény, csak az AFC Northban van nála 3 vagy 4 jobb guard.. és akkor a többi divet nem is néztük.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
- Richard Sherman leads the NFL in passes defensed with 23, and is 2nd in the NFL with 7 interceptions

- Sherman has 7 interceptions, 3 forced fumbles, 2 touchdown returns, and a sack. Only two other players in NFL history have accomplished that, Ed Reed and Charles Woodson.

Úgy látszik ez a teljesítmény nem ér pro bowl-t. Röhej...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A pro bowl több, mint egyszerű szimpátiaszavazás szerintem, azért ez nem az NBA All Star, ahol Yao Ming egész évben egy meccsen se lépett pályára, és kezdő AS lett a kínaiak miatt.
Itt van értelme a szezonbeli teljesítménynek is, nemrég valamelyik topicban csináltam is egy összehasonlítást a tavalyi All Pro és Pro Bowl keret között, és az elvileg szakmai oldalról összeválogatott All Pro komoly átfedést mutatott a pro bowl keretekkel.
Felmentem a nagyobb NFL-s oldalakra, és mindenhol azzal foglalkozó cikkek vannak a címlapokon, hogy kik vannak ott érdemtelenül és kik hiányoznak, "szakmai alapon megközelítve".
Szegények nem tudják, mennyire értelmetlen ez.

Arról alkotsz véleményt, amiről akarsz, akár falun, akár városban, csak ilyen módon nem látom értelmét, ahogy annak se, amikor homofóbok a saját szabadidejüket feláldozva mennek ki ordítozni a melegfelvonulásra.
Aki nem látja értelmét valamiről vitázni, "felháborodni", az ne pazaroljon rá időt, gondolom én, bár lehet hogy tévedek.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
dcsicsak
Én azt nem értem, ha bárkit zavar egy téma (jelen esetben a pro bowllal kapcsolatban), akkor az illető miért nem kerüli azt el?
Engem abszolút hidegen hagy a baseball, nem is megyek az adott topicba hozzászólást gyártani.

Én szeretem a pro bowllal kapcsolatos véleményeket olvasni és a saját meglátásaimat megosztani, még akkor is, ha ezekben évről-évre vannak visszatérő elemek.

Ha valakit ez zavar, kattintson a piros x-re, nálam be szokott válniatapapa
Az nem számít pro bowl-al kapcsolatos véleménynek, saját meglátásnak, hogy úgy gondolom nem kellene szakmai oldalról megközelíteni egy szimpátiaszavazáson alapuló "all-star" mérkőzést?

Továbbá pontosítanék, hogy a pro bowl, mint téma nem zavar. A témával kapcsolatban nem értem a "felháborodást", hogy "ez bekerült, bezzeg az nem".

A "ha nem tetszik valami, akkor ne szólj hozzá" pedig már az oviban se volt divat, legalábbis nálunk falun.

Szánom-bánom bűnömet, elnézést, hogy iderondítottam a hozzászólásaimmal. További jó zsörtölődést 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
dcsicsak
Én azt nem értem, ha bárkit zavar egy téma (jelen esetben a pro bowllal kapcsolatban), akkor az illető miért nem kerüli azt el?
Engem abszolút hidegen hagy a baseball, nem is megyek az adott topicba hozzászólást gyártani.

Én szeretem a pro bowllal kapcsolatos véleményeket olvasni és a saját meglátásaimat megosztani, még akkor is, ha ezekben évről-évre vannak visszatérő elemek.

Ha valakit ez zavar, kattintson a piros x-re, nálam be szokott válni

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
PFF sárdobálás  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/26/the-pro-bowls-jokes/Höri
hihetetlen hogy nyomják mathist. 😂eaglesmcnabb
People seem to think that because we applaud the play of Evan Mathis that we’re overstating how good he has been. To those people I say just put on the tape and watch how he plays. There’s a reason why he is dominating our grading system for guards.


tenorx
Mathisről egyébként mindenkinek megvan ez a videó: ?
Ezt még a lockout alatt nyomta végig, de nem semmi.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
PFF sárdobálás  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/26/the-pro-bowls-jokes/Höri
hihetetlen hogy nyomják mathist. 😂eaglesmcnabb
People seem to think that because we applaud the play of Evan Mathis that we’re overstating how good he has been. To those people I say just put on the tape and watch how he plays. There’s a reason why he is dominating our grading system for guards.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én őszintén nem értem, hogy mit lehet minden évben problémázni a ProBowl-on.
A bekerülés szimpátia-szavazás alapján működik, ti meg szakmáztok.
Szakmai alapokon ott van az All-Pro meg a HoF, oda bekerülnek a legjobbak, Hawaii meg csak pélóbálás, bohóckodás, szórakozás.
Én szeretem a pro bowl-t, jó móka. Ennyi. 😊
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
viccbriareos
az idei meltonon kivul full korrekt.
aztan majd lemondja a 3/4e. na akkor mar tenyleg vicc lesz.MMMS
Melton jobban megérdemli, mint Peppers. Holvan Briggs? és Mike Punci?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
PFF sárdobálás  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/26/the-pro-bowls-jokes/Höri
hihetetlen hogy nyomják mathist. 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ez a kansasi 2 győzelem 5 pro bowler önmagában kérdőjelezi meg az egész értelmét. Rendben, nincs irányítójuk, de pl. Colquitt átlagai a 9. meg a 10. helyen vannak csak az AFC-ben. Húszon belülre jól puntol, viszont két rúgását is TD-re vitték, ami a legtöbb a ligában.
Azt se hiszem, hogy Berry annyival a többi AFC-s safety felett állna, hogy a 2W ellenére be kellett hívni. Bár ahogy a PFF is írja, az egész safety-helyzet elcseszett az AFC-ben.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PFF sárdobálás  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/26/the-pro-bowls-jokes/

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
viccbriareos
az idei meltonon kivul full korrekt.
aztan majd lemondja a 3/4e. na akkor mar tenyleg vicc lesz.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
vicc

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Lehet szavazni, míg Goodell meg nem szünteti
 www.nfl.com/probowl/ballot?module=HP11_content_stream_voting_probowl

több mint 12 éve
gsn 3 548
Természetesen az NFL erről sem dönthet egyoldalúan, az NFLPA pedig elzárkózik a Pro Bowl megszüntetésétől a jelek szerint. Legalábbis George Atallah azt írta, hogy a játékosok és az NFLPA a Pro Bowl mellett állnak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness