Pro Bowl

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Smitty meg viszi magával az összes WR-ünket 😊gabokocka
No belőle kevésbé néztem volna ki, de megsüvegelendő.
Nagy bulik lehetnek ezek a PB-ok.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Smitty meg viszi magával az összes WR-ünket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Úrnak születni kell.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mostmár direkt kíváncsi vagyok, hogy lemondja-e valaki az irányítók közül (pl BB) sérülés miatt és Tebow is kijut-e a PB-ra.Delonso_
BB kijelentette rögtön a kiesés után, hogy mindenképpen megy, mert 2 WR-e is ott lesz. Sőt én úgy tudom, már ott vannak, mert Wallace vagy Brown írta vmi közösségi portálon, hogy beszéltek a repcsin, hogy mennyit fognak külön dolgozni (az OTA-kon kívül), hogy jövőre qrva faszák legyenek.Soldados
Hiába no, lehet szídni BB-t, de a hozzáállása és a morálja tökéletes.Delonso_
Amúgy tuti Brown volt ez a WR, mert az ő work ethic-je kifogástalan. Továbbá BB már azt is jelezte egy hete, hogy személyes vendégeként ott lesz a PB-n Bruce Arians (most már ex OC) és Randy Fichtner QB coach.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mostmár direkt kíváncsi vagyok, hogy lemondja-e valaki az irányítók közül (pl BB) sérülés miatt és Tebow is kijut-e a PB-ra.Delonso_
BB kijelentette rögtön a kiesés után, hogy mindenképpen megy, mert 2 WR-e is ott lesz. Sőt én úgy tudom, már ott vannak, mert Wallace vagy Brown írta vmi közösségi portálon, hogy beszéltek a repcsin, hogy mennyit fognak külön dolgozni (az OTA-kon kívül), hogy jövőre qrva faszák legyenek.Soldados
Hiába no, lehet szídni BB-t, de a hozzáállása és a morálja tökéletes, bár inkább a csajokat szeresse, mint drogot áruljon, nekem ez nem bűn.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mostmár direkt kíváncsi vagyok, hogy lemondja-e valaki az irányítók közül (pl BB) sérülés miatt és Tebow is kijut-e a PB-ra.Delonso_
BB kijelentette rögtön a kiesés után, hogy mindenképpen megy, mert 2 WR-e is ott lesz. Sőt én úgy tudom, már ott vannak, mert Wallace vagy Brown írta vmi közösségi portálon, hogy beszéltek a repcsin, hogy mennyit fognak külön dolgozni (az OTA-kon kívül), hogy jövőre qrva faszák legyenek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
így h a SB előtt van a probowl kb semmi értelme, gyak. az lesz probowl választott aki éppen ráér meg van kedve hozzá...peach
tavalyi hsz:

Igazából csak azért feltűnő, mert mindenkit beírunk, aki nem lesz ott, és ki megy helyette. De már ezer éve ez van. Ahogy Dzsoki is írta, a végső roster általában nevetséges 😀deny79
igen.

évek óta ekézem a pro bowlt, szóval ha valaki nem értené miért, akkor idén ékes példával szolgáltatjuk, hogy beírunk mindenkit, aki lemondja. Végülis csak napi 4-5 emberHöri
tavaly is ez volt mar
amikor meglattam h kik lesznek az afc qbjei dobtam egy hatast
schaub meg hagyjan. de vy es garrard bazze ?Fake
évről-évre ugyanaz a felfedezés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mostmár direkt kíváncsi vagyok, hogy lemondja-e valaki az irányítók közül (pl BB) sérülés miatt és Tebow is kijut-e a PB-ra.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
így h a SB előtt van a probowl kb semmi értelme, gyak. az lesz probowl választott aki éppen ráér meg van kedve hozzá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb nevek a résztvevők között:
Brandon Browner, CB (Seattle) Carlos Rogers helyett. Azért CFL-ből Pro Bowlra jutni nem rossz 😊
Kim Chancellor, S (Seattle) Dashon Goldson helyett.
Peppers pedig nem Babin, hanem JPP helyett megy hivatalos állásfoglalás szerint.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ahhoz képest, hogy milyen gyengének tartották a classt, nem rossz ez.Delonso_
Én mindig is úgy gondoltam, hogy nagyon erős a '11 QB class és Mallett, Tyrod Taylor iilletve Stanzi még be sem mutatkozott. És remélem Gabbert és Ponder is csak jobb lesz idén.iktriad
T-Mobile mint NFL starter, OMG :oempty taxi
Anno Bradyről is voltak hasonló megnyilvánulások 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végül csak összejött a Harbaugh csata, a Pro Bowl-ban. Bár ők nem így képzelték, de mindketten jó csapatot csináltak, elismerés illeti őket!garrett27
Nem lesz így sajna. Mert mióta az SB előtt van a pro bowl, azóta a főcsoport elődöntőben vesztő legjobb mérlegű csapatok edzői mennek. Így az AFC-ből a Houston, az NFC-ből pedig a GB stábja megy elvileg.

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Végül csak összejött a Harbaugh csata, a Pro Bowl-ban. Bár ők nem így képzelték, de mindketten jó csapatot csináltak, elismerés illeti őket!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
With Cam Newton and Andy Dalton Honolulu-bound, 2012 Pro Bowl will be first in NFL history with two rookie quarterbacks.vassadi
Ahhoz képest, hogy milyen gyengének tartották a classt, nem rossz ez.Delonso_
Én mindig is úgy gondoltam, hogy nagyon erős a '11 QB class és Mallett, Tyrod Taylor iilletve Stanzi még be sem mutatkozott. És remélem Gabbert és Ponder is csak jobb lesz idén.iktriad
T-Mobile mint NFL starter, OMG :o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
With Cam Newton and Andy Dalton Honolulu-bound, 2012 Pro Bowl will be first in NFL history with two rookie quarterbacks.vassadi
Ahhoz képest, hogy milyen gyengének tartották a classt, nem rossz ez.Delonso_
Én mindig is úgy gondoltam, hogy nagyon erős a '11 QB class és Mallett, Tyrod Taylor iilletve Stanzi még be sem mutatkozott. És remélem Gabbert és Ponder is csak jobb lesz idén.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
With Cam Newton and Andy Dalton Honolulu-bound, 2012 Pro Bowl will be first in NFL history with two rookie quarterbacks.vassadi
Ahhoz képest, hogy milyen gyengének tartották a classt, nem rossz ez.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem tom ki helyett James HarrisonHöri
Sizzle/Ray Lewis. Bár lehet Sizzle DE-ként van, nemtom.szaba
Suggs helyett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
With Cam Newton and Andy Dalton Honolulu-bound, 2012 Pro Bowl will be first in NFL history with two rookie quarterbacks.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matthew Slater helyett Montell Owens
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem tom ki helyett James HarrisonHöri
Sizzle/Ray Lewis. Bár lehet Sizzle DE-ként van, nemtom.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brady, Welker, Gronkowski, Mankins, Waters, Wilfork helyett Dalton, Vincent Jackson, Gresham, Grubbs, Brandon Moore, Atkins
Rice helyett Mathews

nem tom ki helyett James Harrison

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kuhn helyett Michael Robinson

Pouncey helyett Myers
Mark Anderson helyett Antonio Smith

és Condo fog long snappelni

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vitz

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Clady, te jóóóó ég...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Foster helyett McGahee
Long helyett Clady