NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pro Bowl

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még valami cheerleadert sem küldetek?Deny
Nincs is cheerleaderünk. 😀Bazzani
same old NFC North 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még valami cheerleadert sem küldetek?Deny
Nincs is cheerleaderünk. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még valami cheerleadert sem küldetek?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron helyett Roddy WhiteHöri
Na akkor ennyi volt a csapatunk.
0 szereplő.Bazzani
ez befolyásolja, hogy megnézed-e? 😛Szobi22
Igen.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megatron helyett Roddy WhiteHöri
Na akkor ennyi volt a csapatunk.
0 szereplő.Bazzani
ez befolyásolja, hogy megnézed-e? 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron helyett Roddy WhiteHöri
Na akkor ennyi volt a csapatunk.
0 szereplő.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megatron helyett Roddy WhiteHöri
Logikus, hogy lemondta, az utolsó két héten megvolt neki a bohóckodás

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megatron helyett Roddy White

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Urlacher sérülés miatt nem lesz ott, Fletcher pótolja. Twitteréről: "Aloha! Officially added to the pro bowl roster today!"Deny
Briggs helyett meg Greenway.

Alakul 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Urlacher sérülés miatt nem lesz ott, Fletcher pótolja. Twitteréről: "Aloha! Officially added to the pro bowl roster today!"Deny
Just(ice).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Urlacher sérülés miatt nem lesz ott, Fletcher pótolja. Twitteréről: "Aloha! Officially added to the pro bowl roster today!"
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Itt Dalton a 1st alternate Cam mellett, nem Tebow.

Von Miller - LB - Broncos

Broncos OLB Von Miller, Cardinals CB Patrick Peterson and Bengals WR A.J. Green are the only rookies currently heading to next month's Pro Bowl.
Cam Newton is the NFC's first alternate at quarterback, while Andy Dalton is the AFC's first alternate signal caller. Miller's 12 sacks are tied for eighth in the league, while Peterson's four punt return touchdowns give him twice as many as anyone else. Green has made 63 catches for 1,031 yards and seven scores.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Newton meg Stafford helyett 😛Höri
Az utóbbi évek Pro Bowlt lemondós hagyományait tekintve simán elképzelhető, hogy végül Cam és Stafford is bekerül majd. 😊iktriad
egy pár ember lusta, hogy akrobatázva parádézzon 😀
szóval ez a szám is lehetne a pro bowl official zenéje, utalva a komolyságra:
http://www.youtube.com/watch?v=KO4y3nkJXDA&ob=av2e

😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Én nem néztem Texans meccseket ,de ahányszor megnéztem őket az összefoglalóban, mindig azt láttam, hogy Tate sokkal jobb átlaggal fut és mégis Foster 2-szer annyi labdát kap. Nyilván a jobb átlag következik a kevesebb futásból, dehát Foster már volt és ráadásul csapattársak is, most mehetett volna Tate. Rice-t meg sokkal jobban kedvelem Bush-nál, de a celebfutó az idény második felében nagyon kitett magáért, Ray meg csak hozta az átlagosat, egy sokkal erősebb csapatban.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
bár délelőtt volt téma, gondolom nem is kell mondanom mennyire egyetértek deaconnal, csak 1 dologban nem; szerintem Fletch. vezetői képessége nem tartozik a kiemelkedőek közé, ebben biztosan alulmaradna az összehasonlításban, valamint az biztosan óriási hátrány, hogy őt sohasem kapta fel a média reklámokkal stb., mindig is háttérbe húzódó típus volt.
Kíváncsi vagyok ez mennyire befolyásolhatja a HoF esélyeit, úgy sejtem lenne rá sansza.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stafford Eli helyett
Tulloch Urlacher helyett

De ez csak elfogultság.
Miért is néznék a teljesítményt...Bazzani
Newton meg Stafford helyett 😛Höri
Az utóbbi évek Pro Bowlt lemondós hagyományait tekintve simán elképzelhető, hogy végül Cam és Stafford is bekerül majd. 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Milyen fasza dolog lesz elmondani, hogy "bekerültem, mert bár megelőztek 6-an, de 5-en lemondták". Persze annak is örültünk, mikor Baumgartner pontot szerzett, leszarva, hogy így is utolsó lett, csak a mezőny 80%-a kiesett 😊fetomy
én leszarnám, hogyan kapok ingyenjegyet Hawaiira 😀Szobi22
nem is tudtam hogy csak pro bowl-meghívóval lehet eljutni oda 😛JJ

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 840 — No es importante
Tebow így is ott lesz mivel Big Ben sérülés miatt mondja le,Brady meg mert kiesnek hamar és szomorú lesz.Höri
Milyen fasza dolog lesz elmondani, hogy "bekerültem, mert bár megelőztek 6-an, de 5-en lemondták". Persze annak is örültünk, mikor Baumgartner pontot szerzett, leszarva, hogy így is utolsó lett, csak a mezőny 80%-a kiesett 😊fetomy
én leszarnám, hogyan kapok ingyenjegyet Hawaiira 😀Szobi22
nem is tudtam hogy csak pro bowl-meghívóval lehet eljutni oda 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyértelmű hogy az évszázad blamája hogy Tebowt nem hívták be utolsó lehetősége lett volna PB-re mielőtt zsinórban 16 SBt nyer 😕Toca
Tebow így is ott lesz mivel Big Ben sérülés miatt mondja le,Brady meg mert kiesnek hamar és szomorú lesz.Höri
Milyen fasza dolog lesz elmondani, hogy "bekerültem, mert bár megelőztek 6-an, de 5-en lemondták". Persze annak is örültünk, mikor Baumgartner pontot szerzett, leszarva, hogy így is utolsó lett, csak a mezőny 80%-a kiesett 😊fetomy
én leszarnám, hogyan kapok ingyenjegyet Hawaiira 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jah és egyértelműen Tebow a Köcsög helyett.valaki2
Egyértelmű hogy az évszázad blamája hogy Tebowt nem hívták be utolsó lehetősége lett volna PB-re mielőtt zsinórban 16 SBt nyer 😕Toca
Tebow így is ott lesz mivel Big Ben sérülés miatt mondja le,Brady meg mert kiesnek hamar és szomorú lesz.Höri
Milyen fasza dolog lesz elmondani, hogy "bekerültem, mert bár megelőztek 6-an, de 5-en lemondták". Persze annak is örültünk, mikor Baumgartner pontot szerzett, leszarva, hogy így is utolsó lett, csak a mezőny 80%-a kiesett 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah és egyértelműen Tebow a Köcsög helyett.valaki2
Egyértelmű hogy az évszázad blamája hogy Tebowt nem hívták be utolsó lehetősége lett volna PB-re mielőtt zsinórban 16 SBt nyer 😕Toca
Tebow így is ott lesz mivel Big Ben sérülés miatt mondja le,Brady meg mert kiesnek hamar és szomorú lesz.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bár nem lehetett szurkolóként rá szavazni, de sztem Aldon Smith nagyon elfért volna a LB sorban (nem az elfogultság miatt, mert pl Staley meg nem nagyon fér be szerintem a PB keretbe).diverdoc
Smith szerintem azért maradt ki, mert elég egysíkú. Szituációs játékosként nagyon jó vitathatatlanul, de egyelőre ennyi. persze amennyit én láttam

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Jah és egyértelműen Tebow a Köcsög helyett.valaki2
Egyértelmű hogy az évszázad blamája hogy Tebowt nem hívták be utolsó lehetősége lett volna PB-re mielőtt zsinórban 16 SBt nyer 😕
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bár nem lehetett szurkolóként rá szavazni, de sztem Aldon Smith nagyon elfért volna a LB sorban (nem az elfogultság miatt, mert pl Staley meg nem nagyon fér be szerintem a PB keretbe).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Peppers Babin helyett
Hester Peterson helyettkovi470
PP 4 TD, Hester 3
a másik meg hót mindegy. Babib is jó volt idén, meg Pep se volt rossz.