NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meghallgattam a podcast-et és meglepődve tapasztaltam hogy még WC-ra sem tartanak esélyesnek minket....
silent7939
Szerintem ti ott lesztek a playoffban. | És a csoportgyőzelem sem kizárt, ha Palmer mind a 16 meccsen játszik. |
iktriad
köszi jinxtriad 😀
Löfli
Palmer meglátta a posztot és elszakadt az összes szalag a lábaiban :S 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Meghallgattam a podcast-et és meglepődve tapasztaltam hogy még WC-ra sem tartanak esélyesnek minket....
silent7939
Szerintem ti ott lesztek a playoffban. | És a csoportgyőzelem sem kizárt, ha Palmer mind a 16 meccsen játszik. |
iktriad
köszi jinxtriad 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Momah OUT...silent7939
FUCK!
pedig ezzel az akciójával a szívembe zárta magát...
 www.azcardinals.com/videos/videos/Highlights-Arizona-Cardinals-vs-Denver-Broncos/ad53ce76-0001-49c3-89fd-ae4f111840a6#/videos/videos/Highlight_Momah_goes_for_16_yards_and_a_pileup/014a1e03-279b-4358-83f2-b8fcd4734b41
Cardinalis
Hoztuk helyette Joseph Fauriát....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meghallgattam a podcast-et és meglepődve tapasztaltam hogy még WC-ra sem tartanak esélyesnek minket....
silent7939
Szerintem ti ott lesztek a playoffban. | És a csoportgyőzelem sem kizárt, ha Palmer mind a 16 meccsen játszik. |
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ebben nincs semmi meglepő. 😊
Fucu
Valóban.... végül is Rajna és gabó csinálta 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ebben nincs semmi meglepő. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Meghallgattam a podcast-et és meglepődve tapasztaltam hogy még WC-ra sem tartanak esélyesnek minket....
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Momah OUT...silent7939
FUCK!
pedig ezzel az akciójával a szívembe zárta magát...
 www.azcardinals.com/videos/videos/Highlights-Arizona-Cardinals-vs-Denver-Broncos/ad53ce76-0001-49c3-89fd-ae4f111840a6#/videos/videos/Highlight_Momah_goes_for_16_yards_and_a_pileup/014a1e03-279b-4358-83f2-b8fcd4734b41

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Momah OUT...
több mint 9 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
remélem bírni fogják végig a srácok...
Team OK with three CBs "Arians said Deone Bucannon could be used at cornerback in a pinch."
tehát 3,5 és még egy csipetnyi CB-énk van, akkor az mondjuk 3,55 :o))
Cardinalis
Itt a pinch nem azt jelenti.
"in a pinch" - "vészhelyzet esetén, ha nagyon szükséges"
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bucannon lassan már csak safety nem lesz nálatok 😀

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
remélem bírni fogják végig a srácok...
Team OK with three CBs "Arians said Deone Bucannon could be used at cornerback in a pinch."
tehát 3,5 és még egy csipetnyi CB-énk van, akkor az mondjuk 3,55 :o))

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na action volt. BA megnevezte a kezdőket az Oline-ba. Watford már tudott volt mint RT, de a kezdő center Sendlein lesz.
Valamint szerdán újra fog edzeni Floyd.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ennek én is tudnék örülni 😊

 espn.go.com/blog/arizona-cardinals/post/_/id/15758/2015-arizona-cardinals-game-by-game-predictions
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fura, hogy senki nem írta még, hogy csupán 3 és fél CB van a keretben. Plusz sok az a 6 WR, ha Floyd felépül Golden szerintem menni fog, ha meg Massie eltiltása akkor meg Sowell.
Fucu
Akartam írni a kevés CB-et, de megelőztél. Tulajdonképpen a 3 4, gondolom, mert Matyi játszik majd nikkel cornert, ha jól írom 😊. Egyébként meg sérülés esetén gyorsan kle lehet akasztani egy két cornert, ha nem tévedek.

DT-ből sem vagyunk eleresztve, ráadásul ha jól látom, akkor kifejezett NT egy sincs a keretben, ez meglepő annak fényében, hogy a futás ellen első down-nál általában Dan Williams volt fenn nálunk. Kíváncsi vagyok, hogy Gunter meg tudja e oldani a feladatot.
Leon78
Azért írtam 3,5 cb-t mert Matyi a fél 😊

Az udfa Xavier Williams és Günter barátunk az NT ide nem várható már senki. (a PSbe érkezett Okoye, tudjátok az olmpikon diszkoszvető aki a 49ersnél volt az elmúlt két évben.)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Fura, hogy senki nem írta még, hogy csupán 3 és fél CB van a keretben. Plusz sok az a 6 WR, ha Floyd felépül Golden szerintem menni fog, ha meg Massie eltiltása akkor meg Sowell.
Fucu
Akartam írni a kevés CB-et, de megelőztél. Tulajdonképpen a 3 4, gondolom, mert Matyi játszik majd nikkel cornert, ha jól írom 😊. Egyébként meg sérülés esetén gyorsan kle lehet akasztani egy két cornert, ha nem tévedek.

DT-ből sem vagyunk eleresztve, ráadásul ha jól látom, akkor kifejezett NT egy sincs a keretben, ez meglepő annak fényében, hogy a futás ellen első down-nál általában Dan Williams volt fenn nálunk. Kíváncsi vagyok, hogy Gunter meg tudja e oldani a feladatot.
Leon78
Vagy mondjuk jöhetne Red Bryant 1 évre, nem csodálom h abba a Bills falba nem fért oda.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fura, hogy senki nem írta még, hogy csupán 3 és fél CB van a keretben. Plusz sok az a 6 WR, ha Floyd felépül Golden szerintem menni fog, ha meg Massie eltiltása akkor meg Sowell.
Fucu
Akartam írni a kevés CB-et, de megelőztél. Tulajdonképpen a 3 4, gondolom, mert Matyi játszik majd nikkel cornert, ha jól írom 😊. Egyébként meg sérülés esetén gyorsan kle lehet akasztani egy két cornert, ha nem tévedek.

DT-ből sem vagyunk eleresztve, ráadásul ha jól látom, akkor kifejezett NT egy sincs a keretben, ez meglepő annak fényében, hogy a futás ellen első down-nál általában Dan Williams volt fenn nálunk. Kíváncsi vagyok, hogy Gunter meg tudja e oldani a feladatot.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 725
Fura, hogy senki nem írta még, hogy csupán 3 és fél CB van a keretben. Plusz sok az a 6 WR, ha Floyd felépül Golden szerintem menni fog, ha meg Massie eltiltása akkor meg Sowell.
Fucu
A Shipley-Sendlein-Larsen hármasból is max 2 marad szerintem, de inkább csak 1.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fura, hogy senki nem írta még, hogy csupán 3 és fél CB van a keretben. Plusz sok az a 6 WR, ha Floyd felépül Golden szerintem menni fog, ha meg Massie eltiltása akkor meg Sowell.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Logant Thomast elvitte a Dolphins. Szívük joga. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kerwynn Williams el lett küldve
emberke22
Számomra kicsit meglepő ez a hír. Volt egy két futó, aki még nála is gyengébben produkált. PL.: Taylor, és Grice
Leon78
Taylor jó ST-ben Kerwyn maximum visszahordóként, de arra van már egy-két ember.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
#azcardinals cuts;
T Cameron Bradfield
DB Cariel Brooks
CB Jonte Green
G Jon Halapio
WR Trevor Harman
RB Robert Hughes
LB Gabe Martin
G Antoin McClain
CB C.J. Roberts
DE Matt Shaughnessy
WR Jaxon Shipley
QB Philip Sims
G/C Anthony Steen
NT Alameda Ta’amu
QB Logan Thomas

A teljes cut lista.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Alameda Ta'amu is ki lett téve.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Kerwynn Williams el lett küldve
emberke22
Számomra kicsit meglepő ez a hír. Volt egy két futó, aki még nála is gyengébben produkált. PL.: Taylor, és Grice
Leon78
Taylor talán a legjobb blokkoló RB a keretben. Én azt hittem 5 RB-kel megyünk bele a szezonba Grice nélkül és Williams-sel. Lehet, hogy csak 4 RB lesz a rosteren.

Szerkesztette: emberke22
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kerwynn Williams el lett küldve
emberke22
Számomra kicsit meglepő ez a hír. Volt egy két futó, aki még nála is gyengébben produkált. PL.: Taylor, és Grice