Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi a véleményetek a live247tv-ről? Van egy ajánlat, azt mondja a srác, hogy egy fél éves passt adna 25000-t. Mi a véleményetek? Kicsit sokallom az árát.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
az őszintét megvallva én csak az összefoglalót néztem meg és az NFL.com-os videókat, JO. Brown-t is érdemes megemlíteni, no persze nem csak a TD-je miatt, de egyébként is igen tetszetős a játéka 😊
tényleg, ottan a hájlájc végén McCoy az, aki a fűbe döngölte Fitzet? és lehet tudni, hogy mire fel ez a nagy pajtáskodás?

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Lindley nincs is a keretben szóval nincs értelme ennek a kérdésnek.

Amúgy az első támadó és védő drive-ot én sem láttam hála az NFL Networknek akik inkább a Tebow bohóckosát adták végig. Az utolsó negyedre pedig elaludtam. 😊
Fucu
Nyilván én is tudom, hogy nincs a keretben, csak arra akartam célozni, hogy ha Lindley-ből az lett ami, akkor valamivel magasabb szintet elérhet e Thomas, vagy teljesen kuka.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lindley nincs is a keretben szóval nincs értelme ennek a kérdésnek.

Amúgy az első támadó és védő drive-ot én sem láttam hála az NFL Networknek akik inkább a Tebow bohóckosát adták végig. Az utolsó negyedre pedig elaludtam. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Cards-Chargers első félidő:
Fucu
Nekem sajnos elment a netem, hiába keltem föl. Johnsont még pont láttam ígéretes a srác, ahogy Nelson is az. Stanton vállalhatatlan, Sowellt se erőltetném az első csapatnál. Azért ígéretes az offense. Majd contesteden megnézem a többieket.
andree
A Logan project elbukni latszik.... Ezt se felejtsük el megemlíteni.
silent7939
Bár az kérdéses, hogy Sims jobb megoldás lenne e a szezonra, mint Thomas. Én azért még nem írnám le, hátha összeszedi magát valamikor.
Szerintetek egyébként Lindley és Thomas között van különbség, és ha igen akkor kinek a javára?
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Cards-Chargers első félidő:
Fucu
Nekem sajnos elment a netem, hiába keltem föl. Johnsont még pont láttam ígéretes a srác, ahogy Nelson is az. Stanton vállalhatatlan, Sowellt se erőltetném az első csapatnál. Azért ígéretes az offense. Majd contesteden megnézem a többieket.
andree
A Logan project elbukni latszik.... Ezt se felejtsük el megemlíteni.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 725
Cards-Chargers első félidő:
Fucu
Nekem sajnos elment a netem, hiába keltem föl. Johnsont még pont láttam ígéretes a srác, ahogy Nelson is az. Stanton vállalhatatlan, Sowellt se erőltetném az első csapatnál. Azért ígéretes az offense. Majd contesteden megnézem a többieket.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cards-Chargers első félidő:
Első O drive kuka. három passz kísérlet egy sack Palmeren kétszer "csak" megütötték. A probléma? Igen, Bradley Sowell. A második drive első játéka is sack volt, ismét Sowell. Jó lesz ez.
Azért Ellingtonnak volt egy két szép futása, valamint Palmer küldött egy 57 yardos passzt JJ Nelsonnak, ha nem botlik el Fire akkor az egy TD (Zoli).
Stanton tényleg mintha szarabb lenne mint tavaly. Olyan INT dobott, hogy még Logan Thomas is megirigyelte. Jaron Brown két ember közötti elkapása gyönyörű volt.
David Johnson, rengeteg labdát kapott és nem vallott kudarcot. Jól is blokkolt a fal, de szépen látta meg a helyet valamint volt egy-két szép stiff arm is. De még mindig túl sokat táncol, viszont látszik, hogy jó lesz.
Védelem elment, volt egy pillanat amikor a szar is megállt bennem mert Bucannon nekiment Calais Campbellnek egy playnél és CC féltérden maradt, de rendben volt a következő driveban újra a pályán volt.
És most jöhetnek a roster helyért küzdők.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Arians is belefáradt a D-Wash kérdésekbe:
"Ask Daryl,” Arians said. “I’m not allowed to talk to Daryl. The league hasn’t notified me of anything, so I would ask the Birdgang to please call Daryl.”



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
szassztok, lassacskán én is képbe kerülök ám, mint Mona Lisa 😊
jók leszünk idén (is 😊, hát lelkesedjünk!
Hathaway Big Red Pt. 2 2015 AZ Cardinals Anthem

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy 49ers szurkoló írja a topikba a híreket? Legajja 😊
Iupati sérülése nagy szívás pont amikor lenne két értelmes futásblokkoló guardunk. Sebaj marad a passz, de ahhoz kell Larsen jó játéka #sweetdreams
Peters kiesése is rosszkor jön, de ott van mélység.

CJ?K 2 milliója úgy jön ki, hogy 1300 yardot kell teljesítenie hogy azt megkapja, nincs garantált fizuja, szóval gond nélkül elküldhetjük. A szokásos prove it szerződés amit elérakott Steve Keim

| Visszatértem. |
Fucu
most mit csináljak, ha ennyi divat van itt? 😛 gondoltam ők is tudják mi van a csapatuk körül 😀
petey
Gondolod csak ezt olvassuk Teeeee 😅
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Egy 49ers szurkoló írja a topikba a híreket? Legajja 😊
Iupati sérülése nagy szívás pont amikor lenne két értelmes futásblokkoló guardunk. Sebaj marad a passz, de ahhoz kell Larsen jó játéka #sweetdreams
Peters kiesése is rosszkor jön, de ott van mélység.

CJ?K 2 milliója úgy jön ki, hogy 1300 yardot kell teljesítenie hogy azt megkapja, nincs garantált fizuja, szóval gond nélkül elküldhetjük. A szokásos prove it szerződés amit elérakott Steve Keim

| Visszatértem. |
Fucu
most mit csináljak, ha ennyi divat van itt? 😛 gondoltam ők is tudják mi van a csapatuk körül 😀

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért szenzációs, hogy minden szezonban történik valami ami szétcseszi az egészet. Persze Peters csak egy NT, de akkor is egy fontos láncszem. remélem Gunter igazolja majd a hypot, és felnő a feladathoz.
3 fontos igazolásból sérült 3, egész jó arány.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Peters Achilles-szakadás 😕 Gunter lesz a kezdő a Chargers ellen.
Iupati 3-8 hetet hagyhat ki, reméljük minél kevesebbet fog.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mégis van garantált tétel CJ szerződésében, 400K teljesen garantált. Belefér ha elküldjük.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na végre, nem tudom hol bóklásztál eddig, de nem is akarom tudni, már azt hittük SF szurkoló lettél, vagy valami ilyesmi. 😊

A sérülések nem season ending sérülések ha jól látom, úgyhogy fel a fejjel.

Fucu mit szólsz az első meccsről szóló írásomról, szerinted van benne igazság? Próbáltalak helyettesíteni, de ez lehetetlen küldetés 😊
Leon78
a fórumot hanyagoltam kellett egy kis szabadság, SF szurkoló na akkor a világ szégyene lennék 😊
hírekért lehet likeolni facbookon az Arizona Cardinals Hungary-t 😊

Nagy részével egyetértek amit írtál a meccsről, de
- Legree nem lesz keretben ha úgy játszik mint a Chiefs ellen. hibát hibára halmozott.
- Logan valóban fejlődött, de a tavalyi első előszezon meccsen is királykodott csak azután kezdett el szarul játszani, szóval várjuk meg mit csinál a Chargers ellen.

A kezdők teljesítménye nagyon jó volt, pörgős támadó drive Ellington sokat volt használva, futott TD-al a végén. A védelem labdaszerzése király volt, azért volt nyomás Alexen.

Majd a Chargers ellenire vagyok kíváncsi amikor a kezdők egy negyedet játszanak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na végre, nem tudom hol bóklásztál eddig, de nem is akarom tudni, már azt hittük SF szurkoló lettél, vagy valami ilyesmi. 😊

A sérülések nem season ending sérülések ha jól látom, úgyhogy fel a fejjel.

Fucu mit szólsz az első meccsről szóló írásomról, szerinted van benne igazság? Próbáltalak helyettesíteni, de ez lehetetlen küldetés 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy 49ers szurkoló írja a topikba a híreket? Legajja 😊
Iupati sérülése nagy szívás pont amikor lenne két értelmes futásblokkoló guardunk. Sebaj marad a passz, de ahhoz kell Larsen jó játéka #sweetdreams
Peters kiesése is rosszkor jön, de ott van mélység.

CJ?K 2 milliója úgy jön ki, hogy 1300 yardot kell teljesítenie hogy azt megkapja, nincs garantált fizuja, szóval gond nélkül elküldhetjük. A szokásos prove it szerződés amit elérakott Steve Keim

| Visszatértem. |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért a ti offseason eseményeitek valószínűleg utolérhetetlenek. 😊

Én bízom a csapatban, a megfelelő pillanatban mindenki egészséges lesz, és ha mindenki visszatér időben nem lehet gond.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Cardinals' LG MIke Iupati is likely to undergo arthroscopic knee surgery this week that would sideline him 6-8 weeks, per source. - Schefter

@mikejurecki 16m16 minutes ago
As for Corey Peters the trainer was looking at his left Achilles-Calf, and he was carted off the field

Nem néz ki jól ez az offseason eddig

több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
"Remek" hírek, úgy néz ki Iupati kihagy min 6-8 hetet, lesz egy térdműtéte..
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amugy lehet mar tudni valamit a számokról a szerződésben? Es itt nem a mez szamra gondolok mert azt tudom 😃
silent7939
1 évre jön 2 millióért, de csak 585 ezer dollárt foglal el a capben. Ez a része amúgy nem tiszta, hogy ezt hogy lehet megcsinálni, de Keimék összehozták. Garantált, ha jól látom nincs.
Részletek itt:  www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/chris-johnson/

A csapat (és a többi csapat) cap helyzetét meg itt lehet nyomon követni nagyon hasznos kis oldal 😉
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/cap/
emberke22
Koszi. Ismerem csak telorol nem akartam buzizni vele. 😀
Korrekt deal. Ha bejön nagyot robbanthatunk ha nem akkor is csak nemi szotyit bukunk az üzleten. CJ-nek meg talan az utolso esélye higy felmutasson valamit es a jelenlegi O fallal kellene is.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Amugy lehet mar tudni valamit a számokról a szerződésben? Es itt nem a mez szamra gondolok mert azt tudom 😃
silent7939
1 évre jön 2 millióért, de csak 585 ezer dollárt foglal el a capben. Ez a része amúgy nem tiszta, hogy ezt hogy lehet megcsinálni, de Keimék összehozták. Garantált, ha jól látom nincs.
Részletek itt:  www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/chris-johnson/

A csapat (és a többi csapat) cap helyzetét meg itt lehet nyomon követni nagyon hasznos kis oldal 😉
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/cap/
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amugy lehet mar tudni valamit a számokról a szerződésben? Es itt nem a mez szamra gondolok mert azt tudom 😃
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
CJ2K 1 évre érkezett, meglátjuk megéli -e az 53-at
Ka'deemCarey25
Egyelore maradjunk csak a CJ-nel sztem. En mar annak us orulnek ha CJ1K lenne belole szezon végére.... Vagy amig bírja 😃
Igy viszont sztem Taylor megy a levesbe. Kar érte.... Többre szamitottam tole es sztem masok is.