Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco írása a szerinte egyre jobb Honeybadgerről, plusz 3 észrevétele a Cardinals TCjéről videó formájában a cikkhez mellékelve:
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/25260949/from-star-to-backup-cardinals-tyrann-mathieu-continues-to-beat-the-odds
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Cardinals official said Arizona WR Michael Floyd will miss 3-4 weeks after he dislocated multiple fingers during practice today.@AdamSchefter
3 ujja ment el a helyéről, első meccset valószínű kihagyja. Nem jóó 😕Natloz
epp akartam linkelni a Schefter tweetet is. Frissebb mint Rapoporte, akkor valszeg nem tores tortent

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 8h8 hours ago
#AZCardinals WR Michael Floyd broke three fingers on his left hand, source said. He’s out six weeks, likely to miss start of the season.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
A Cardinals official said Arizona WR Michael Floyd will miss 3-4 weeks after he dislocated multiple fingers during practice today.@AdamSchefter
3 ujja ment el a helyéről, első meccset valószínű kihagyja. Nem jóó 😕

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem melegítenek be rendesen a lusta dögök


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
mi folyik ott Gyöngy Glendélben? mindenkinek hamstring húzódása van

@Cardschatter 39m39 minutes ago
RB David Johnson is day to day with a hamstring injury. #CardsCamp

@Cardschatter 38m38 minutes ago
Arians: Gresham and Niklas will be strictly walkthrough for now. Need to get into better shape. Will be cautious. #CardsCamp

@Cardschatter 33m33 minutes ago
RB Andre Ellington will miss practice today after his hamstring tightened up. Not serious, Arians said. #CardsCamp

@Cardschatter 31m31 minutes ago
Arians said LB Shaq Riddick will miss "some time" with his hamstring problem. #CardsCamp

@Cardschatter 23h23 hours ago
Weatherspoon's hammy,

@Cardschatter 24m24 minutes ago
Patrick Peterson said he had Type 1 diabetes but it was reversible, and as of now he is "diabetes free." Still watching diet. #CardsCamp

@Cardschatter 2m2 minutes ago
Folks, I'm not a doctor. I just relayed what Peterson said. Do not know details of his diabetes. Do know he looks much better than 2014.

Patrick Peterson expects to have a much better year than last year when struggling with his blood sugar levels. It was addressed this offseason. Could explain some of the decrease in performance (But not all)

@Cardschatter 42m42 minutes ago
Arians, with #CardsCamp getting started with pads today: "FIFA is over." #AZCardinals ELOEL

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Közben kivágtuk a waiverről felszedett Dennardot.emberke22
Hát az kurva jó Powers meg még annyit se tud mint ő. Szét fogják dobálni szerencsétlent, liga alján leszünk air-ben benyelt yardokat tekintve. Jó lenne hozni valaki olyat aki meg is ragad, bár mostmár egyre kevesebb az esély erre sajnos.Ka'deemCarey25
Tehat semmi valtozas nem lesz az elozo szezonhoz kepest 😀
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Közben kivágtuk a waiverről felszedett Dennardot.emberke22
Hát az kurva jó Powers meg még annyit se tud mint ő. Szét fogják dobálni szerencsétlent, liga alján leszünk air-ben benyelt yardokat tekintve. Jó lenne hozni valaki olyat aki meg is ragad, bár mostmár egyre kevesebb az esély erre sajnos.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Közben kivágtuk a waiverről felszedett Dennardot.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Most nézem, hogy Keim leszerződtetett 3 játékost is a 2010 draft első köréből ebben a holtszezonban.
Nevezetesen:
1/17 Mike Iupati, G
1/19 Sean Weatherspoon, LB
1/21 Jermaine Gresham, TE

Szép kis sorminta 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
hamár történelmi hírértéke van 😉
The Arizona Cardinals made history Monday, announcing the hiring Jen Welter of the Indoor Football League as the NFL's first woman to hold a coaching position.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qfvh5dfhbqzuqie7ldir
Cards hire Jen Welter as first female assistant coach
The Cardinals hired Jen Welter of the Indoor Football League as the first woman to hold a coaching position in the NFL. Hear what coach Bruce Arians has to say about breaking the league's gender barrier.

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most nézem, hogy Gresham 2x is volt Pro Bowlba választva? 😮 lol mire fel? Soha nem tudta azt hozni, amit vártak tőle (1/21es volt talán?), de ez egyelőre Eiffertre is igaz Cincyben, szal lehet a rendszer hibája.
Gresham mindenesetre Maddenben nagy király, titeket mindig is csíptelek (első online madden ligában Cardsal toltam 😀), szóval remélem jól jöttök ki belőle. Ha meccsenként egy jó blokkot kioszt amivel megvédi Palmert az IR-től vagy szerez egy-egy first downt esetleg TD-t, akkor már megérte.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
John Carlson bejelentette visszavonulását. Mert csak. Csöppet meglepetés.Fucu
Heap, Ballard, Carlson. Veterán TE elfekvő. 😀 Remélem Troy oda teszi magát, mert elég necces a TE állomány.andree
Meglepő, de annyira nem fog hiányzoni a sok dropja nekem. Kb. 1,1 m$ szabadul fel ezáltal a capben.
Van 5 TE most a keretben: Troy Niklas, Darren Fells, Gerald Christian, Ted Bolser, Ifeanyi Momah, ami tényleg nem túl veretes 😀
Felkészül: Jermaine Gresham, Zach Miller?? vagy Logan Thomas? 😀emberke22
és bejött 😀
én sokat várok tőle, meg Fellstől is titokban 😊
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem elegge tul van ertekelve, de hasonlo kaliber mar nem volt elerheto. Az biztos hogy erosodtunk vele, az anyagiakrol tudunk mar valamit?
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Na jott Gresham. Annyira nem tartom nagyra, de needre jon, elfer az erosites, es az utobbi idoben ezekbol az 1 eves szerzodesekbol is jol jottunk ki, meglehet hogy kiviragzik nalunk 😊.
Ha Palmer tenyleg jo formaban lesz iden, szerintem barmi lehet 😊Kexandro
Azért én néztem róla videókat komolyan megnövelheti a levegőben tett yardok számát. Szerintem a legjobb elérhető tight end volt, én nagyon örülök az érkezésének. Amúgy meg szerintem jó kis playa a csávó.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na jott Gresham. Annyira nem tartom nagyra, de needre jon, elfer az erosites, es az utobbi idoben ezekbol az 1 eves szerzodesekbol is jol jottunk ki, meglehet hogy kiviragzik nalunk 😊.
Ha Palmer tenyleg jo formaban lesz iden, szerintem barmi lehet 😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá ti 😊

több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Bengals free-agent TE Jermaine Gresham will the visit Arizona Cardinals this week, per source. Saints already have offered the 27-year-old Gresham, who is coming off back surgery, a contract. Gresham also has other visits planned the next two weeks and is expected to sign with a team before camp, per source. But Gresham is now the NFL's most sought-after available tight end.

Adam Schefter
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
egy kis lelkesítő 😉
OUR STATE OF FOOTBALL
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11403708_10153448556892298_659853950_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=aZxZGeT-YPoQ7kNvgFku-t7&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AT9IgYeZhXSsABVqLny2hbK&oh=00_AYBpbNPKH1KK1uBgLn8j-ytjXMzZzWEHk_RW1WwDuhkfxA&oe=670B41D0
293.602 Aufrufe · 5.965 Reaktionen | From Green to Fitzgerald...Warner to Palmer...Tillman, Wilson and Mathieu. From the End-Zonies to the Red Sea. Our history runs deep in Arizona. It's our... | By Arizona Cardinals | Facebook
From Green to Fitzgerald...Warner to Palmer...Tillman, Wilson and Mathieu. From the End-Zonies to the Red Sea. Our history runs deep in Arizona. It's our...

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.Ka'deemCarey25
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.Ka'deemCarey25
Már hozzászokhattunk, hogy mindig lehúzzák a csapatot. 😊Leon78
.... Majd meglátjuk. Van ott egy ClayMatthews52 nevű emberke, az kicsoda?.Coolearie
pedig szerintem korrekt értékelés. pláne ez szezon előtti, nem tudni kivel mi lesz.

az meg hogy szedett-vedett védelmünk van, eloel bocs 😊

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem túl jó hír.

According to the NFL, there has been "no change" in indefinitely suspended ILB Daryl Washington's status.
"There is no change in his status, and we have nothing further to report," was spokesman Greg Aiello's full statement. Washington admitted late last month that he had yet to hear anything about his potential reinstatement, but said he was "confident that something will work out." Washington's ban currently stands at the 408-day mark. He'll be facing additional punishment for his May 2014 domestic-violence arrest upon his return.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.Ka'deemCarey25
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.Ka'deemCarey25
Már hozzászokhattunk, hogy mindig lehúzzák a csapatot. 😊Leon78
.... Majd meglátjuk. Van ott egy ClayMatthews52 nevű emberke, az kicsoda?.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.Ka'deemCarey25
Már hozzászokhattunk, hogy mindig lehúzzák a csapatot. 😊
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---tamadok
 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---nfc-west---vedelem
Nekem meglepő h a védelmet így lehúzták, még a 49ers szedett vedett védelmét is előbbre rakták.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Láttam egy két topikban, hogy megtippelték a végső 53-as kereteket, gondoltam elütöm én is az időt, és összeállítok egy listát. Várom a véleményeket, remélem beindul végre a topik. 😊
Leon78
-1 védőfalember és -1-2 linebacker +1 futó és + 1 elkapó/támadófalember/secondary
Személyek, akik nálam kérdésesek itt:
Thomas, Logan
Taylor, Stepfan
Nelson, J.J.
Ta'amu, Alameda
Williams, Xavier
Demens, Kenny
Alexander, Lorenzo
Martin, Kareem
Riddick, Shaq
Woodley, LaMarremberke22
Valóban, szerintem is vannak rizikós tippek, de....
Nem tudom elképzelni, hogy Nelson ugyanúgy járjon, mint tavaly Walt Powell. Nagy valószínűséggel nem indulunk neki a szezonnak 2 DT-vel. ILB poszton sokk függ Washingtontól, ha eltiltással kezdi az évet, akkor valószínűleg Demens lehet a helyettese. Kicsit talán sok OLB-t raktam 53-ba, de nem lehet elfelejteni azokat a szezonokat, amikor szezon végére gyakorlatilag elfogytak a szélső LB-k. Lorenzo special Teamer inkább, de ha választani kellene, akkor inkább rá tippelnék, hogy kimarad. Szeretném megnézni Martint OLB-ben, és kíváncsi lennék Riddick teljesítményére is.😊
Valóban egy CB szerintem sem ártana még, ha bekerül valaki, akkor Legree, Jimmy lehet a legesélyesebb szerintem.