Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
John Carlson bejelentette visszavonulását. Mert csak. Csöppet meglepetés.Fucu
Heap, Ballard, Carlson. Veterán TE elfekvő. 😀 Remélem Troy oda teszi magát, mert elég necces a TE állomány.andree
Meglepő, de annyira nem fog hiányzoni a sok dropja nekem. Kb. 1,1 m$ szabadul fel ezáltal a capben.
Van 5 TE most a keretben: Troy Niklas, Darren Fells, Gerald Christian, Ted Bolser, Ifeanyi Momah, ami tényleg nem túl veretes 😀
Felkészül: Jermaine Gresham, Zach Miller?? vagy Logan Thomas? 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
John Carlson bejelentette visszavonulását. Mert csak. Csöppet meglepetés.Fucu
Heap, Ballard, Carlson. Veterán TE elfekvő. 😀 Remélem Troy oda teszi magát, mert elég necces a TE állomány.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Carlson bejelentette visszavonulását. Mert csak. Csöppet meglepetés.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na megvolt az első edzés.

 www.azcardinals.com/videos/videos/Cardinals-begin-on-field-work-/15f45584-e19b-4484-acb5-897cc02f9487

A támadó fal Veldheer-Iupati-Larsen-Cooper-Massie ötösben állt fel Palmer előtt.

Ami nagyon furcsa volt nekem az, hogy 90-esben már nem a Dockett nyomta hanem Redding.

Dockettről egy pár napos fotó 😊

 sqor.com/posts/96ec7674-8730-46ca-828e-c65cb0114607
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Fürge, technikás jó felépítésű tackle, akire férne némi massza még. De sztem foghat rostert. Jó karakter, jó munkamorállal. Ja és 5 csillagos recruit volt.D11
Jól hangzik.
Oda kell tennie magát, mert kevés kiadó rosterspot van az OL-nél. Mondjuk nem hittem, hogy ezt valaha leírom ebbe a topicba. 😀andree
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/c2jj6vyqqgkdwpzebggj
Rob Crisp Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Rob Crisp including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


nfl.comon 3-4 körbe várták
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Fürge, technikás jó felépítésű tackle, akire férne némi massza még. De sztem foghat rostert. Jó karakter, jó munkamorállal. Ja és 5 csillagos recruit volt.D11
Jól hangzik.
Oda kell tennie magát, mert kevés kiadó rosterspot van az OL-nél. Mondjuk nem hittem, hogy ezt valaha leírom ebbe a topicba. 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány

 twitter.com/PackFootball/status/594926974037950464D11
Ki ő mit lehet róla tudni?Ka'deemCarey25
Fürge, technikás jó felépítésű tackle, akire férne némi massza még. De sztem foghat rostert. Jó karakter, jó munkamorállal. Ja és 5 csillagos recruit volt.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277

 twitter.com/PackFootball/status/594926974037950464D11
Ki ő mit lehet róla tudni?
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány

 twitter.com/PackFootball/status/594926974037950464
több mint 9 éve
Imike90 Arizona Cardinals 1
Sziasztok egy kis off ! Valaki tudna segíteni, hogy honnan tudok rendelni Magyarországról cards-os tárgyakat ? Előre is köszi a segítséget 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
ndott.... UDFA LB-kel erősítjük az ILB poszt mélységét... remélem találnak 1-2 gyöngyszemet 😊silent7939
Nem lenne rossz. Amúgy az ILB poszt baromira nagy kérdőjel. Ott van Minter és Alexander fix pontnak, Spoon ha egészséges akkor hatalmas erősítés, ha Washington visszajön, akkor ő még nagyobb, Footeról meg még nem tudjuk beáll-e játszani idén. Buccanonról tudjuk hogy sub package-ekben elvan ott. Szóval nem bántom Keiméket, hogy nem áldoztak korai köröket ide. Durva mekkora különbség van egy best és egy worst case scenario között azon a poszton.

Winterspoon?/Minter/Foote?-Washington?/Alexander
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Eddig
CJ Roberts DB CSU-Pueblo
Trevor Harman WR Shippensburg
Damond Powell RB Iowa
Jaxson Shipley WR Texas
Cariel Brooks DB Adams State
Andrae Kirk ILB FAU
Alani Fua OLB BYU
LB Gabe Martin, Bowling Green
LB Edwin Jackson, Georgia Southern
Solomone Kafu OL

Akiket nálunk olvastam.andree
Akkor beigazolódott amit Keim mondott.... UDFA LB-kel erősítjük az ILB poszt mélységét... remélem találnak 1-2 gyöngyszemet 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Eddig
CJ Roberts DB CSU-Pueblo
Trevor Harman WR Shippensburg
Damond Powell RB Iowa
Jaxson Shipley WR Texas
Cariel Brooks DB Adams State
Andrae Kirk ILB FAU
Alani Fua OLB BYU
LB Gabe Martin, Bowling Green
LB Edwin Jackson, Georgia Southern
Solomone Kafu OL

Akiket nálunk olvastam.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem szexi pickek voltak az ideiek és úgy tűnik kihagytak pár posztot ahova kellett volna játékos, de mindig van egy terv amit követnek. Majd kiderül igazuk volt-e amikor ilyen húzásokat csináltak.

Az mókás story hogy Keimnek "csiripelte egy madár", hogy Guntert ki akarják vinni előlünk, ezért mentünk fel érte és utána az adott csapat GM-e felhívta Keimet és megerősítette, hogy tényleg vitték volna abban a körben.
JJ Nelson meg ugyanarra az egyetemre járt (UAB), ahol korábban Arians fia is játszott és BA egy futóversenyen látta először futni, ahol az unokája is részt vett. 175 fontra szeretne felmenni egyébként 4.28-as 40 yarddal rendelkező elkapó, ami már elfogadható súly lenne az NFL-hez.

Három draft tapasztalata alapján kijelenthető, hogy Keim-ék nem húznak karakter problémás játékost (Matyi kivétel, de volt aki meggyőzze őket, hogy nem lesz gond), jórészt csapatuk kapitányai voltak tehát leaderek,
Ahogy többször elmondta Arians és Keim, nem csak a pályán mutatott játék számít hanem hogy milyen emberek valójában.

Fontosak még az UDFA igazolások és jelenleg 11 ilyen játékost hozhatunk és akkor lesz meg a 90 fős bő keret.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az NFL.com A-t adott a draftunkra.... hát majd meglátjuk.
Stacy egy hetedik körért ment a Jets-be..... jézusom... nekünk nem érte volna meg?????

Még mindig azt kérdezném...... KI LESZ A LB SOR KÖZEPÉÉÉÉÉÉÉÉN???????
Ami van az nagyon kevés....

A Johnson pickel nem vagyok kibékülve... remélem rám cáfol majd.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Amúgy 98%ban egyetértek. Az hogy ki került 53-ba, épp most gondolkodtatott el engem is. Nagyon szűk lesz idén, és tuti lesz pár fájdalmas cut. Ezért nem is zavar a trade. Azok a pickek kb tényleg kizárólag a PS-be mentek volna. Alapvetően tényleg kellemes gondok ezek. Én bízom benne, hogy valamelyik pass rusher beválik a srácok közül. 7 D-Line ember tavaly is volt a rosteren, ahogy Abraham, Acho és Bishop vagy Demens nevét is át lehet írni az új fiúkra a tavalyi 53-hoz képest. Alexanderre se fogadnék, hogy megéri a végső keretet.
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Keim olyasmit mondott, hogy 11 csapat workoutolt Gunterrel, és 2 el is vitte volna előttünk.
A CB-inkel maximálisan elégedett, Bethel készen áll a robbantásra, Powers meg remek volt tavaly, de felvették a kapcsolatot egy rakás nagyon jó UDFA CB-vel.
Összességében 4,5 commitmentnél tartanak.andree
Hát értem én amit Keim mondott, de minek ide DE?? Ráádásul ez a Günter baromi nyersnek tűnt a felvételeken, nem tudom mit kezd egy NFL-es OT-el. Meg ott van a rosteren CC, Rucker, Stinson, hoztuk korrekt pénzért Peterst és Reddinget. Most jött Gunter ott van még Josh Mauro is. Ebből nem élheti meg mki a rostert vagy amit még el tudok képzelni, hogy lassan bemondják, hogy a hibrid 3-4, 4-3-as falunk inkább a 4-3-at preferálja a jövőben Taamu-n kívül nincs kimondott NT a csapatban.
Értem én h Bethel fasza lesz, de kb láttuk fent tavaly kb. 10 snapben CB-ként, nem azt mondom hogy ne játsszon de remélem nem kell kezdőként kényszerből kipróbálni, amikor meg 2 évvel ezelőtt meg nem slot CB volt Powers hanem PP másik oldalán nyomta, nagyon sok yardot kaptunk róla. Nyilván Keim jobban érti ezt mint én, de én nem vagyok nyugodt 😀 meg mi van ha lesérül vki? 😀 meg akkor most HoneyBadger felmozog slotba? és 3 safetynk van? Vagy marad safety és 3 CB-ünk van 2,5-3 CB posztra kb.?? Azért érzitek h 7 emberünk van secondarybe akik közül 1 Bethel, No mind1.. Úgyis kukázunk valakit még FA-ról 😊
Amúgy a többi draftoltunkról általában elsőre nem tetszett DJ.Humphries, bár jobban átgondolva Massie-nek volt jó pár meccse ahol szétalázták, vki a Rams ellenit mondta én pl a Denver ellenire emlékszek, hogy mocsok sokszor megverték. Úgy érzem Keim próbál Dallasi mintára felépíteni egy falat ami utána megadja az egész offense alapját, mely sztem idén DJ.-vel és egy jó Cooperrel top10 O-line lesz ez a company. Palmernek, futóknak is könnyebb az élete. Likeolom.
A választott RB-ünk tetszik, tipikus workhorse, jó futott ideje is van kíváncsi vagyok, hogy lesz rotálva Johnson,Williams,Taylor meg Ellington, itt azt jósolom, hogy Kulabafi a 3. helyig (de inkább a 4. helyig) szorul a depht charton.
Offense oldalnál maradva, ha a JJ. Nelson megéri a rostert tényleg fasza kis(szószerint!) KR lehet.Valahol olvastam mintha 36 yardos KR átlaga lett volna a collegeben. Ezen kívül első csapatos All-America & All-C-USA játékos volt 2014-ben, az egyedüli baj vele, hogy van egy ilyen játékosunk már John Brown személyében, de hát na kellemes gondok ezek 😀
Defensere visszatérve: Golden meg Riddick. Fogalmam sincs mit lehet tőlük várni. Szóval ha már alkotnak vmit csak pozitív mert semmi elvárásom nincs feléjük, de azért így az OLB poszt is tömve lett. Shaughnessy, Okafor, Martin, Woodley meg a 2 új srác és ebből sztem csak négyen élhetik meg a rostert. Shaughnessy, Okafor biztos, Goldenért se hiszem, hogy hiába lőttük el a 2.kört. Woodley benne van h repül már a Raidersbe is kiszorult de akkor most Martinnal mi lesz, annak a projektnek vége? Vagy Riddick szorul ki?
ILB-ét meg se említem 😀 Remélem Minter megtalálja a tacklegyáros ruháját az egyetemről mert ő is nagy bust eddig 😀
Kíváncsi vagyok kit akartunk kihúzni 2.nap aki miatt Keim ideges lett. Keimnek nem szoktak kikerülni a draft után a boardjai? Szívesen megnézném a tavalyit meg az azelőttit is az ideivel együtt. Amúgy minden szép és happy. Palmer ne sérüljön meg és ott leszünk a PO-ba 😀

Sok az apró kérdőjel de végezetül csak ennyit: Keep Calm and trust in Keim&Arians 😀

*vazze Mr. Irrelevantot kifelejtettem, de az nem oszt nem szoroz... (azt lehet most karmázok be neki egy future HOF címet 😀 )
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Keim olyasmit mondott, hogy 11 csapat workoutolt Gunterrel, és 2 el is vitte volna előttünk.
A CB-inkel maximálisan elégedett, Bethel készen áll a robbantásra, Powers meg remek volt tavaly, de felvették a kapcsolatot egy rakás nagyon jó UDFA CB-vel.
Összességében 4,5 commitmentnél tartanak.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
J.j. 24 karátos lehet itt az ötödik körben, érdemes lesz figyelni erre a gyerekre.Ka'deemCarey25
Tegnap pont beszélték a közvetítésben, hogy Arians nem nagyon szokott melléfogni ezekkel a középső-hátsó körös WR-ekkel. Returnerként tuti látjuk majd párszor, aztán ki tudja.andree
Vagy mikor a kis Johnny lennt kuksol majd az oldalvonal mellett, akkor is veszély leselkedhet az ellenfél védőire ha Nelson ott van a pályán. Lehet ugyanúgy fogja Arians használni mint Brownt.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
J.j. 24 karátos lehet itt az ötödik körben, érdemes lesz figyelni erre a gyerekre.Ka'deemCarey25
Tegnap pont beszélték a közvetítésben, hogy Arians nem nagyon szokott melléfogni ezekkel a középső-hátsó körös WR-ekkel. Returnerként tuti látjuk majd párszor, aztán ki tudja.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
J.j. 24 karátos lehet itt az ötödik körben, érdemes lesz figyelni erre a gyerekre.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
A sok kérdőjellel én is egyetértek. Az tuti, hogy baromira letértünk az általános boardoktól, de várjuk meg mint mondanak Keimék. Nem szoktak nagyon rosszul kijönni ezekből. Minterről pl áradoztunk mekkora steal és eddig nem sokat mutatott, John Brownnál meg csak néztük honnan jött ez a srác és busásan megtérült a dolog.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A támadók nálam rendben vannak, brutál lett a fal, a futók terén is megvagyunk, a védelem viszont nagy zsákbamacska nekem. Egyrészt nyilván elment Bowles, ezzel nem lehetett mit kezdeni, az FA CB-ek pedig eléggé túl lettek fizetve idén, de akkor legalább egy fiatalt hozhattunk volna ide. Pl Ifo szerintem 5. kör végén simán jó lett volna (bár nyilván nem véletlen van még mindig benn).

Na mindegy, összességében szerintem nem feltétlenül rossz ez, de egyenlőre nekem sok a kérdőjel.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Fura egy draft lett ez a végére, de nem a 4-7. körös játékosok alapján kell megítélni. Igazából egyikről se tudunk sokat, szóval még akár igaza is lehet Keiméknek. A TOP3 jó lett, innen meg ha kapunk 1-2 rotációs playat akkor ez már egy nagyon jó draft.andree
Jo hat akkor Bethel lesz a cornerkiralyRattlesnake
Én azért nem úgy gondolok a rookiekra, hogy fogod az üres posztot és berakod az 4-5. körös fiatalt. Egy jó csapat ritkán draftol a kezdőbe itt. Ha nem láttak megfelelő cornert, akkor nem kell csak azért behúzni, hogy legyen valaki a PS-ben is. FA-ról tuti jön majd még egy kis mélység oda. Az első két-három körben nagyon örültem volna cornernek, de itt már nem ostorozom a csapatot, hogy nem posztra húz.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ekpe Olomu még mindig benn van? Miért nem húztuk még be?