Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Hát. Haroldban jobban bíztam volna. Róla fingom sincs.andree
Hihetetlen miket húzunk. ki ez a faszi? visszacserélhettünk volna az 5. körig is, ott is bent lett volna
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Hát. Haroldban jobban bíztam volna. Róla fingom sincs.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
az 5.-ben kétszer jövünk egymás után
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
egyébként mit kaptunk a tradért cserébe?Leon78
ravens 5. körétemberke22
Tűrhető. Na kezdhetünk izgulni. Vajon mit virítunk. 😊
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
egyébként mit kaptunk a tradért cserébe?Leon78
ravens 5. körét
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
egyébként mit kaptunk a tradért cserébe?Leon78
Félek megnézni twitteren, nehogy bespoilerezzék. A pickkünk után utána olvasok. Tippre valami 5-6. körös valami lehet ez a pár hely.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
egyébként mit kaptunk a tradért cserébe?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Igen, bár már semmi sem biztos. 😊 Azért a Bengals 2 db OT-vel nem egyszerű 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Steelers és a Rams van hátra. Csak nem visznek pass rushert, akkor meg ha nincs trade meglehet Harold esetleg Gregory.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Szerinttem a Ravens jön CB-ért
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
NFL tracker szerint hátra cseréltünk. Szóval az elsődleges célpontok vagy elfogytak, vagy sokan vannak még.andree
Tényleg, már megint kitaláltak valamit 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
NFL tracker szerint hátra cseréltünk. Szóval az elsődleges célpontok vagy elfogytak, vagy sokan vannak még.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Na a Dolphins csak azért is kihúzza Suh leigazolása után előlünk a NT-t. 😀 És tippre most viszi majd ki a Bengals a pass rushert akit még akarhatnánk.andree
Mondok rosszabbat Szerintem a lions viszi Tevin Colemant 😊Leon78
De szép is lenne. 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na a Dolphins csak azért is kihúzza Suh leigazolása után előlünk a NT-t. 😀 És tippre most viszi majd ki a Bengals a pass rushert akit még akarhatnánk.andree
Mondok rosszabbat Szerintem a lions viszi Tevin Colemant 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Na a Dolphins csak azért is kihúzza Suh leigazolása után előlünk a NT-t. 😀 És tippre most viszi majd ki a Bengals a pass rushert akit még akarhatnánk.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Dexxter úgy örül Darby-nek mintha mi választottuk volna ki. 😊 Valaki szóljon már neki.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Néhány név akinek örülnék a 2. napon: Tevin Coleman, Eli harold, Mauldin, Gregory, Jordan Philips, Jalen Colins, Eric Rowe, Ronald Darby, PJ Williams
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Amúgy elég nagy LB run van. Remélem Keimék nem pánikolnak be és szépen megvárják míg ölükbe pottyan egy fasza CB.andree
Végül mindegy csak értéken jöjjön, és a védelembe. Úgy nézem DT lesz később is.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Amúgy elég nagy LB run van. Remélem Keimék nem pánikolnak be és szépen megvárják míg ölükbe pottyan egy fasza CB.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
A drafttek-en már hozzánk írják Gregory-t
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem is tudom minek OLB, Okafor nem játszott rosszul, kicsit mondjuk féloldalas így a csapat. 😊Leon78
Igen Martinról elfelejtkeztünk. Szerintem ekkora testtel állat lesz OLB-nek. Durva Gregory mennyit csúszik.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Nem is tudom minek OLB, Okafor nem játszott rosszul, kicsit mondjuk féloldalas így a csapat. 😊Leon78
Igazából nekünk nem OLB kell, hanem jó OLB. 😀

Mennyiségre mindig megvagyunk, de nagyon hiányzik egy elit rusher. Talán most Acho távozása miatt mindenképpen kéne egy valahol, de Martinék ott is fogják tolni elvileg.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem is tudom minek OLB, Okafor nem játszott rosszul, kicsit mondjuk féloldalas így a csapat. 😊
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Eddig jól alakul a draft, bár Collins épp kiment. Legalább nem viszi bele a füves nosztalgiába Matyit.

Néhány név akinek örülnék a 2. napon: Tevin Coleman, Eli harold, Mauldin, Gregory, Jordan Philips, Jalen Colins, Eric Rowe, Ronald Darby, PJ Williams.
andree
Ja...
Talán Darby lecsúszhat, de inkább OLB kellene. Talán.....
Közben a kedvencem is kiment McKinniey
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Eddig jól alakul a draft, bár Collins épp kiment. Legalább nem viszi bele a füves nosztalgiába Matyit.

Néhány név akinek örülnék a 2. napon: Tevin Coleman, Eli harold, Mauldin, Gregory, Jordan Philips, Jalen Colins, Eric Rowe, Ronald Darby, PJ Williams.