Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Whisenhunt elkezdte építgetni a Titans támadósort. Meglepően tökös volt. Mondjuk elég érdektelen volt eddig ez a Titans, most lehet érdemes lesz megnézni 1-1 meccsüket. Remélem nem akarja bebetonozni a zsebbe Mariotat.andree
Néha nálunk is húzhatott volna egy jót. 😊

Egyébként ahhoz képest, hogy a második kör elején vagyunk van egy két baromság. Ennyi szar húzásra nem számítottam.
Sajna Collins most ment ki. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Whisenhunt elkezdte építgetni a Titans támadósort. Meglepően tökös volt. Mondjuk elég érdektelen volt eddig ez a Titans, most lehet érdemes lesz megnézni 1-1 meccsüket. Remélem nem akarja bebetonozni a zsebbe Mariotat.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Éjfélkor rendezünk egy kis dumálást itt a fórumon?Leon78
A topicot követem majd folyamatosan, de a közvetítést nézem így skype kilőve.andree
én is erre gondoltam 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Éjfélkor rendezünk egy kis dumálást itt a fórumon?Leon78
A topicot követem majd folyamatosan, de a közvetítést nézem így skype kilőve.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Éjfélkor rendezünk egy kis dumálást itt a fórumon?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tudtad-e, hogy DJ Humphries apja, az idősebb DJ elkapó volt a Presbyteiran egyetemen ahol div-II-es All.Amercan elkapó volt és 2002-ben a Ravensnél volt majd két évet a Carolina Cobras arána liga csapatban játszot?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó rövidre sikeredett, de az jó hangulatú volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most megy Humphries sajtótájékoztatója. Nagyon laza a srác, kurva jó arcnak tűnik.
 www.azcardinals.com/videos-photos/live-video.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Elégedett vagyok!
Kellett erősíteni az OL-t. A tavalyi szezont a D vitte a hátán. 2-3 kört meg a védelemre lőni!catattack
Te még élsz? Azt hittem seahawks fun lettél 😊


Ebben igazad van, de azért azt el kell ismerni, hogy Massie ahhoz képest, hogy 4. körös maximálisan jól játszott. Ezért érezzük talán luxusnak a picket. Szóval igazán nagy előrelépést nem biztos hogy fogunk tapasztalni. A QB sérülések emlékeim szerint nem abból jöttek, hogy állandóan letarolták őket, inkább a szerencsétlenség számlájára írhatóak. Egyébként meg nem is beszélnénk a dologról, ha nem alakul ilyen szarul az előttünk lévő néhány húzás, vagy összejön a trade. 😊Leon78
Massinél azért emlékszem jó pár nagy hibára. Az biztos, hogy teszi a dolgát és nem egy csapni való RT, de soha nem gond ha előre tudunk lépi. A mélység meg tényleg csapni való volt a kezdők mögött, szóval én már megbarátkoztam ezzel a húzással. Amúgy a Rams ellen azért csúnyán megverték párszor a falunkat, és attól, hogy balszerencsés mozdulatok után jöttek a sérülések egy jobb O-Line egyáltalán nem árt. 2-3 év múlva úgy is érik a QB csere, neki se lesz gond, ha egy összeszokott erős fal mögé kerül.andree
Ebben igazad van, már csak egy franchise QB kerestetik 😊Leon78
Ne sértegess ilyennel egy Cards fant mert letépi az arcod 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Elégedett vagyok!
Kellett erősíteni az OL-t. A tavalyi szezont a D vitte a hátán. 2-3 kört meg a védelemre lőni!catattack
Te még élsz? Azt hittem seahawks fun lettél 😊


Ebben igazad van, de azért azt el kell ismerni, hogy Massie ahhoz képest, hogy 4. körös maximálisan jól játszott. Ezért érezzük talán luxusnak a picket. Szóval igazán nagy előrelépést nem biztos hogy fogunk tapasztalni. A QB sérülések emlékeim szerint nem abból jöttek, hogy állandóan letarolták őket, inkább a szerencsétlenség számlájára írhatóak. Egyébként meg nem is beszélnénk a dologról, ha nem alakul ilyen szarul az előttünk lévő néhány húzás, vagy összejön a trade. 😊Leon78
Massinél azért emlékszem jó pár nagy hibára. Az biztos, hogy teszi a dolgát és nem egy csapni való RT, de soha nem gond ha előre tudunk lépi. A mélység meg tényleg csapni való volt a kezdők mögött, szóval én már megbarátkoztam ezzel a húzással. Amúgy a Rams ellen azért csúnyán megverték párszor a falunkat, és attól, hogy balszerencsés mozdulatok után jöttek a sérülések egy jobb O-Line egyáltalán nem árt. 2-3 év múlva úgy is érik a QB csere, neki se lesz gond, ha egy összeszokott erős fal mögé kerül.andree
Ebben igazad van, már csak egy franchise QB kerestetik 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Ebben igazad van, de azért azt el kell ismerni, hogy Massie ahhoz képest, hogy 4. körös maximálisan jól játszott. Ezért érezzük talán luxusnak a picket. Szóval igazán nagy előrelépést nem biztos hogy fogunk tapasztalni. A QB sérülések emlékeim szerint nem abból jöttek, hogy állandóan letarolták őket, inkább a szerencsétlenség számlájára írhatóak. Egyébként meg nem is beszélnénk a dologról, ha nem alakul ilyen szarul az előttünk lévő néhány húzás, vagy összejön a trade. 😊Leon78
Massinél azért emlékszem jó pár nagy hibára. Az biztos, hogy teszi a dolgát és nem egy csapni való RT, de soha nem gond ha előre tudunk lépi. A mélység meg tényleg nulla volt a kezdők mögött, szóval én már megbarátkoztam ezzel a húzással. Amúgy a Rams ellen azért csúnyán megverték párszor a falunkat, és attól, hogy balszerencsés mozdulatok után jöttek a sérülések egy jobb O-Line egyáltalán nem árt. 2-3 év múlva úgy is érik a QB csere, neki se lesz gond, ha egy összeszokott erős fal mögé kerül.
több mint 9 éve
catattack 3 520
Elégedett vagyok!
Kellett erősíteni az OL-t. A tavalyi szezont a D vitte a hátán. 2-3 kört meg a védelemre lőni!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Meg ugye ott van az a faktor, hogy most erősen BPA környékén volt egy OT, szóval gond nélkül ki lehet húzni akár backupnak/projectnek is. Aztán ha jövő tavasszal valaki megőrül, és túl nagy pénzt rak Massie elé, akkor nem kell 2016-ban reachelni tackle-t mert most lényegében árán jött egy kezdő potenciállal rendelkező játékos, aki akár már idén is előrelépés lehet Massiehez képest.

Azért emlékezzünk, hogy pár éve Floyd helyett bármilyen suta O-line embert szívesebben láttunk volna olyan állapotban volt a fal, most meg szinte luxuspicknek érzünk egy kezdő LT tehetséget.andree
Ebben igazad van, de azért azt el kell ismerni, hogy Massie ahhoz képest, hogy 4. körös maximálisan jól játszott. Ezért érezzük talán luxusnak a picket. Szóval igazán nagy előrelépést nem biztos hogy fogunk tapasztalni. A QB sérülések emlékeim szerint nem abból jöttek, hogy állandóan letarolták őket, inkább a szerencsétlenség számlájára írhatóak. Egyébként meg nem is beszélnénk a dologról, ha nem alakul ilyen szarul az előttünk lévő néhány húzás, vagy összejön a trade. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Meg ugye ott van az a faktor, hogy most erősen BPA környékén volt egy OT, szóval gond nélkül ki lehet húzni akár backupnak/projectnek is. Aztán ha jövő tavasszal valaki megőrül, és túl nagy pénzt rak Massie elé, akkor nem kell 2016-ban reachelni tackle-t mert most lényegében árán jött egy kezdő potenciállal rendelkező játékos, aki akár már idén is előrelépés lehet Massiehez képest.

Azért emlékezzünk, hogy pár éve Floyd helyett bármilyen suta O-line embert szívesebben láttunk volna olyan állapotban volt a fal, most meg szinte luxuspicknek érzünk egy kezdő LT tehetséget.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a kezdő támadófal a 2012-es szezon végén (oké Sendlein sérült volt ezért volt Snyder a center)
LT D.Batiste
LG D. Colledge
C A. Snyder
RG P. McQuistan
RT B. Massie

Azért ehhez képest fényévekkel jobb a mostani keret. A centert sem látom akkor gondnak, mivel ha Larsen vagy Shipley egy Sendlein szinten el tudnak karistolni akkor már spóroltunk egy csomó lóvét és a teljesítmény sem romlott.

Amúgy a harmadik körbe egy Josh Shaw vagy Alex Carter CB picket el tudnék viselni lelkileg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Egy kicsit átgondolva én cseppet sem bánom az OT húzást legalább van egy tökös elképzelés melyet a vezetés végigvisz!Pár éve az O-Line volt a csapat achilles-sarka most szisztematikusan kijavítjuk ezt a gyengeséget úgy hogy a többi egység vészesen nem gyengül!CB kell de nem vagyok meggyőződve hogy 2. számú, Powers feljebb léphet egy szintet mire a tavalyi teljesítménye abszolút predesztinálja!3.számú cornert pedig akár 4-5.körben is hozhatunk!Úgyhogy szerintem nyugodtan jöhet 2. körben OLB vagy DT PBA alapon, majd ILB és RB később bár RB 3. körbe várok de ha nem lesz igazán kiemelkedő futó akkor lehet hogy csak az 5.kör körül húzunk vagy tradelünk valakit!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jurecki szerint fel akartunk cserélni Steelers elé, hogy behúzzuk Dupree-t, nem jött össze.Fucu
Szerencsés csillagzatú a Steelers az biztos, ráadásul mindig a mi kárunkra. Hogy az elvesztett SB-ről már ne is beszéljek.Leon78
A Broncos is betett nekünk, szerintem vittük volna Ray-t.Fucu
Inkább Dupree-t sajnálom. Ahogy így nézegetem talán még Preston Smith lehet elérhető részünkről, sok csúszást már nem tudok elképzelni sem Harold, sem Gregory részéről. Az viszont nyilvánvaló, hogy nem fogunk érték alatt választani csak azért játékost, mert kell.Leon78
Vajon miért nem sikerült? Ha a Bengals volt a trade partner, akkor több okból is könnyű üzletnek kellett volna legyen. Egyrészről a Bengals olyan játékost draftzolt, akit később is be tudtak volna húzni, másrészről meg gondolhatták, hogy egy olyan playa miatt megyünk fel, aki a Steelers-nek is fontos lenne.

Agyrém 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 726
Sajnálatos, hogy az edge rushereket kikapkodták előlünk, de ránézve a depth chartra, egyáltalán nem bánom, hogy nem Sowell a 3. számú OT a csapatban, és JV sérülésmúltjával megnyugtató, hogy egy LT tapasztalattal bíró első körös tehetség van mögötte.

Igaz sokban különböznek de Dupree engem pont Achora emlékeztetett abban, hogy értelmes, szimpatikus játékos, akit el lehet küldeni zónázni is, de a folyamatos nyomással adós. Mikor vidiket néztem róla, csinált 1-1 szép playt, de többnyire ráragadt egy blokkra. CC mögött lehet jól ki tudta volna használni a fizikális adottságait és baromi jó lett volna nálunk, de sajnos ezt nem fogjuk megtudni. Azért van még bent pár hasonló játékos, reméljük hullik hozzánk valaki. Olyan őrült run még nem volt LB poszton.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jurecki szerint fel akartunk cserélni Steelers elé, hogy behúzzuk Dupree-t, nem jött össze.Fucu
Szerencsés csillagzatú a Steelers az biztos, ráadásul mindig a mi kárunkra. Hogy az elvesztett SB-ről már ne is beszéljek.Leon78
A Broncos is betett nekünk, szerintem vittük volna Ray-t.Fucu
Inkább Dupree-t sajnálom. Ahogy így nézegetem talán még Preston Smith lehet elérhető részünkről, sok csúszást már nem tudok elképzelni sem Harold, sem Gregory részéről. Az viszont nyilvánvaló, hogy nem fogunk érték alatt választani csak azért játékost, mert kell.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jurecki szerint fel akartunk cserélni Steelers elé, hogy behúzzuk Dupree-t, nem jött össze.Fucu
Szerencsés csillagzatú a Steelers az biztos, ráadásul mindig a mi kárunkra. Hogy az elvesztett SB-ről már ne is beszéljek.Leon78
A Broncos is betett nekünk, szerintem vittük volna Ray-t.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jurecki szerint fel akartunk cserélni Steelers elé, hogy behúzzuk Dupree-t, nem jött össze.Fucu
Szerencsés csillagzatú a Steelers az biztos, ráadásul mindig a mi kárunkra. Hogy az elvesztett SB-ről már ne is beszéljek.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jurecki szerint fel akartunk cserélni Steelers elé, hogy behúzzuk Dupree-t, nem jött össze.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Néhány név akinek örülnék a 2. napon: Tevin Coleman, Eli harold, Mauldin, Gregory, Jordan Philips, Jalen Colins, Eric Rowe, Ronald Darby, PJ Williams.andree
Adom ezeket én is a legjobb 2.Gregory 3.Collins lenne de azért ez necces!😀
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Jó lenne a kövi 2 körre egy Kendricks, Langford vagy Collins, de ez csak álom sztem. Nem biztos h olyan rossz húzás az az OT, legalább futásbiztos a fal ami tavaly nagy probléma volt + Palmer se szenved majd annyit a műtött térdére.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha nem tradel a Denver, és a szemét vasasok nem szipkázzák el Dupree-t, akkor kit választunk. Jól alakult a draft egészen addig szerintem, amíg ki nem mentek éppen előttünk ezek a játékosok.
Kicsit sajnálom az OT húzást, mert így szerintem elég nehéz lesz megoldani a need posztokat használható játékosokkal.
Ha rajtam múlna, akkor én a RB posztot ki is hagynám ezek után. Max az 5-6 körben hoznék oda játékost, talán erősödött annyit a fal, hogy Taylor, és Ellington tudna hozni jobb számokat.

Második körben nem tudom ki lehetne a jó választás, de látva a védekező játékosok csúszását, talán egy jó ILB-t kerítenék, kedvencem McKinney valszeg már nem lesz benn,pedig sokat segítene a TE védekezésünkön, ha ne lesz Wash. Az is kérdés, hogy Jalen Collins meddig csúszik, őt 3. körben el tudnám képzelni, bár ki tudja. 4. körben pedig jöhetne egy drabális NT, ahogy látom lesz még elérhető itt is, bár nem nagyon ismerem a felhozatalt.
5. körtől pedig jöhet a kukázás. RB, DE, esetleg egy lecsúszó G.