Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kijött Mike Mayock mock draftja, az ő szavára valamennyire adok, azért ő neki elég szoktak ezek sikerülni, nyilván nem 100%-osan, de érdekes látni, hogy már nem ő az első aki OT-t írt hozzánk első körben, nagy rejtély, hogy kit fogunk húzni, tippeket tessék: WR,OT,RB,CB,ILB,OLB? 😀emberke22
OT-t nem szeretnék első körben. CB vagy ILB/DE pick-nek örülnék.Natloz
Elnézve az elmúlt évek OT-it akiket első körben választottak ki.... háááááát.... elég elszomorító. És az idei felhozatal nem is valami fényes. Nálam pont az OT az ahová nem spórolnék a veteránokon. Mayock egy pöcs. 😀
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Kijött Mike Mayock mock draftja, az ő szavára valamennyire adok, azért ő neki elég szoktak ezek sikerülni, nyilván nem 100%-osan, de érdekes látni, hogy már nem ő az első aki OT-t írt hozzánk első körben, nagy rejtély, hogy kit fogunk húzni, tippeket tessék: WR,OT,RB,CB,ILB,OLB? 😀emberke22
OT-t nem szeretnék első körben. CB vagy ILB/DE pick-nek örülnék.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kijött Mike Mayock mock draftja, az ő szavára valamennyire adok, azért ő neki elég szoktak ezek sikerülni, nyilván nem 100%-osan, de érdekes látni, hogy már nem ő az első aki OT-t írt hozzánk első körben, nagy rejtély, hogy kit fogunk húzni, tippeket tessék: WR,OT,RB,CB,ILB,OLB? 😀emberke22
Az én sorrendem:
CB/DE/OLB/ILB
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Kijött Mike Mayock mock draftja, az ő szavára valamennyire adok, azért ő neki elég szoktak ezek sikerülni, nyilván nem 100%-osan, de érdekes látni, hogy már nem ő az első aki OT-t írt hozzánk első körben, nagy rejtély, hogy kit fogunk húzni, tippeket tessék: WR,OT,RB,CB,ILB,OLB? 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Na ez az én kis mockom, van benne egy pár hajmeresztő húzás, de szinte minden évben van valami csavar, úgyhogy várom a meglepi draftot. 😊

 predictpick.nfl.com/picks/view?entry_id=155085&period_id=1Leon78
Nekem nem mutatja.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na ez az én kis mockom, van benne egy pár hajmeresztő húzás, de szinte minden évben van valami csavar, úgyhogy várom a meglepi draftot. 😊

 predictpick.nfl.com/picks/view?entry_id=155085&period_id=1Leon78
Látom RB fetised van 😀 A titans láma ha elengedi MM-et.... báááár Hiz-el az élen nem lepődnék meg rajta. 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Na ez az én kis mockom, van benne egy pár hajmeresztő húzás, de szinte minden évben van valami csavar, úgyhogy várom a meglepi draftot. 😊

 predictpick.nfl.com/picks/view?entry_id=155085&period_id=1
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na a Draft előtt még aktiváltuk Floydnak az ötödik éves opcióját, így marad 2016-ra is 7,3m$-ért.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Én egy első körös mockra gondoltam, remélem össze tudom hozni.Leon78
Csak a játék kedvéért, itt az enyém. Sok poszton vakon vagyok, és pár csapatnál a prioritásokat se ismerem kellő mélységben, szóval tényleg inkább fun a dolog. Trade-eket se írtam bele pont ezért. A mi választásunknál biztosra mentem és szakadt tértű RB-t meg drogos LB-t se írtam magunknak, de nem sírnék ha a valóságban kihúznánk őket.

 cdn.pbrd.co/images/5v5CpmP.png
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Próbálom felvenni a draft ritmust. Mostanában Mauldin tetszett meg. Ha lecsúszunk az első körös pass rusherekről vele kiegyeznék később. Tudom hogy nem feltétlenül system fit, de valahogy ő tetszett meg a második vonalból. Harold a másik ilyen de ő valszeg pont a két pickünk között megy majd ki. A többi pass rusherből egy Ray vagy Gregory csúszást bevállalnék, és a sok olvasott pozitívum miatt Dupreet is kikapnám, de nála nagyon nem tetszett, hogy beleragad egy blokkba onnan csöndes szemlélő. Nem láttam nála esélyt se, hogy onnantól játékba avatkozzon. Ellenpéldának ott van Beasley akiben érzem azt a tüzet, hogy csak azért is megcsinálja a playt, max seggre ül. 😊

Valami olyan draftal kiegyeznék, hogy első kör CB/NT 2. kör Mauldin, 3 körben front7 depth(Attól függően mi jött 1. körben), utána meg Mike Davis, esetleg Yeldon ha csúszik. A futók között ma Michael Dyeren akadt meg a szemem. Mauldin miatt néztem egy Louisville meccset és megtetszett. Sok jót nem olvastam róla, de a játéka alapján nem tűnt olyan rossznak. Mondjuk 1 meccs az csalóka, mert pl Pettynek is pont olyan meccsét kaptam el, ahol úgy dobált mint Manning. 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.Leon78
Azért egy nyugdíjassal és egy problémással nem venném kp-nak hogy nem lesz ILB pick az első 3 körben. Erre nem lehet alapozni.silent7939
Szerintem max a 3.körben, első kettőben tuti CB RB húzás lesz!Rattlesnake
Ismert az álláspontom korai RB pick ügyben 😊

3. körben már jöhet valaki....

Viszont örülnék 1-2 olyan movenak amivel szerzünk néhány extra picket....silent7939
Azért gondolom hogy így lesz( nyilván más csapatok meglepetés húzási áthúzhatják a számításom ☺), mert a legjobb LB-k már hamar kimennek utána a maradékból ahogy nézem óriási tehetség nem marad benn és közel hasonlót találunk 3.körben is mint a másodikban!Viszont a másik 2 need-re van játékos bőven az első 2 körben aki igazi előrelépést hozhat, viszont félő ha valamelyik needre nem húzunk az első két körben utána már szintén csak átlagost taláunk!Mert én úgy kalkulálok hogy RB 2 CB 4 aki elsők körös tehetség, illetve 2.körben is van 3-4 még mindig nagyon tehetséges futó,illetve szintén 3-4 jó corner!Ezek után van egy szakadék szerintem és ezért húzunk mindkettőből 1-1-et az első két körben!Ezek alapján úgy gondolom először CB jön ha bennt lesz a TOP4 ha viszont ezek kimennek előttünk és Gurley vagy Gordon közül valaki bennt van akkor valószínű berántjuk!Akkor lesz gáz ha mind a 6 kimegy előttünk, de azért ezt nem gondolnám!Rattlesnake
Nem valószínű, hogy mind kimegy, de ha mégis, akkor viszont valószínűleg jöhet egy nagyon jó edge rush játékos. Létezhetetlen, hogy mindenki kimegy előttünk.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.Leon78
Azért egy nyugdíjassal és egy problémással nem venném kp-nak hogy nem lesz ILB pick az első 3 körben. Erre nem lehet alapozni.silent7939
Szerintem max a 3.körben, első kettőben tuti CB RB húzás lesz!Rattlesnake
Ismert az álláspontom korai RB pick ügyben 😊

3. körben már jöhet valaki....

Viszont örülnék 1-2 olyan movenak amivel szerzünk néhány extra picket....silent7939
Azért gondolom hogy így lesz( nyilván más csapatok meglepetés húzási áthúzhatják a számításom ☺), mert a legjobb LB-k már hamar kimennek utána a maradékból ahogy nézem óriási tehetség nem marad benn és közel hasonlót találunk 3.körben is mint a másodikban!Viszont a másik 2 need-re van játékos bőven az első 2 körben aki igazi előrelépést hozhat, viszont félő ha valamelyik needre nem húzunk az első két körben utána már szintén csak átlagost taláunk!Mert én úgy kalkulálok hogy RB 2 CB 4 aki elsők körös tehetség, illetve 2.körben is van 3-4 még mindig nagyon tehetséges futó,illetve szintén 3-4 jó corner!Ezek után van egy szakadék szerintem és ezért húzunk mindkettőből 1-1-et az első két körben!Ezek alapján úgy gondolom először CB jön ha bennt lesz a TOP4 ha viszont ezek kimennek előttünk és Gurley vagy Gordon közül valaki bennt van akkor valószínű berántjuk!Akkor lesz gáz ha mind a 6 kimegy előttünk, de azért ezt nem gondolnám!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.Leon78
Azért egy nyugdíjassal és egy problémással nem venném kp-nak hogy nem lesz ILB pick az első 3 körben. Erre nem lehet alapozni.silent7939
Szerintem max a 3.körben, első kettőben tuti CB RB húzás lesz!Rattlesnake
Ismert az álláspontom korai RB pick ügyben 😊

3. körben már jöhet valaki....

Viszont örülnék 1-2 olyan movenak amivel szerzünk néhány extra picket....
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.Leon78
Azért egy nyugdíjassal és egy problémással nem venném kp-nak hogy nem lesz ILB pick az első 3 körben. Erre nem lehet alapozni.silent7939
Szerintem max a 3.körben, első kettőben tuti CB RB húzás lesz!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.Leon78
Azért egy nyugdíjassal és egy problémással nem venném kp-nak hogy nem lesz ILB pick az első 3 körben. Erre nem lehet alapozni.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azt hittem ez már véglegesen eldőlt. Erre kiderül, hogy semmi sem biztos. Ezek szerint szinte teljesen kizárható a korai ILB draft, ha jól értem a dolgot.

Larry Foote - LB - Free Agent
"Retired" free agent ILB Larry Foote said he's still 50-50 on playing in 2015.
Foote was released from the Cardinals' roster in February so he could take a job on Arizona's coaching staff. He hasn't officially hung up the cleats, yet, and wants to see how his knee feels in a couple months and what happens with suspended ILB Daryl Washington. Foote will turn 35 later this summer.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A második körös picket Adrian Wilson fogja bejelenteni Chicagoban.Fucu
Megérdemli..... respect 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A második körös picket Adrian Wilson fogja bejelenteni Chicagoban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Darren Urban ‏@Cardschatter 8m8 minutes ago
GM Steve Keim on weighing off-field issues for prospects: "If Hannibal Lecter ran a 4.3, we'd probably diagnose it as an eating disorder."
Ez hatalmas.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Elkezdődött a tippelde 😊

 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118442/game-by-game-predictions-arizona-cardinals

9-7-et hoztak ki így elsőre.... számomra ez pillanatnyilag egy egészséges Palmerrel csalódás volna.silent7939
Nehezen értelmezhető ez most április végén. 😀 Mindennél jobban utálom mikor egy faktort kiemelve és minden elé helyezve döntik el mi lesz a meccs vége. Pl a Rams D-Line>Cards O-Line így ez győzelem a Ramsnek. Nem azt mondom, hogy auto win nekünk, mert baromira nem, de ez ebben a formában hülyeség.andree
Jól látod.... elég nagy faszság ez így ebben a formában de gondoltam bedobom mert kicsit leültünk 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Elkezdődött a tippelde 😊

 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118442/game-by-game-predictions-arizona-cardinals

9-7-et hoztak ki így elsőre.... számomra ez pillanatnyilag egy egészséges Palmerrel csalódás volna.silent7939
Nehezen értelmezhető ez most április végén. 😀 Mindennél jobban utálom mikor egy faktort kiemelve és minden elé helyezve döntik el mi lesz a meccs vége. Pl a Rams D-Line>Cards O-Line így ez győzelem a Ramsnek. Nem azt mondom, hogy auto win nekünk, mert baromira nem, de ez ebben a formában hülyeség.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Elkezdődött a tippelde 😊

 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118442/game-by-game-predictions-arizona-cardinals

9-7-et hoztak ki így elsőre.... számomra ez pillanatnyilag egy egészséges Palmerrel csalódás volna.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000487334/Mariucci-Cardinals-will-win-NFC-West
és szórványos ováció a közönség soraiból... 😊Cardinalis
Meg némi huhogás 😀
De: Az nevet aki utoljára nevet 😉
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000487334/Mariucci-Cardinals-will-win-NFC-West
és szórványos ováció a közönség soraiból... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ahogy írtátok egy meccs lesz hidegben. Kétszer játszunk back to back otthon és idegenben is, kíváncsi vagyok, hogy a Lions meccs után visszatér-e a sivatagba a csapat vagy ott maradnak a keleti parton.
Három prime time meccs, amiből kettő hazai pályán.
Szerencsésnek tűnik a féltávnál lévő bye week (utána ugye SNF at Seattle, kell az extra pihenő)
Öt korai kezdésű meccs lesz.

Ez így elég csapat barát menetrend elosztás.
| Szerintem a harmadik heti 49ers elleni meccsen kerül Wilson a RoH-ra |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter