Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki csinálta a bowl.hu-s Cards mockot?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Elég elrugaszkodottnak tűnik ez a mock. 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend - a Raiders elleni 3. hetes meccs SNFes országosan közvetített meccs lesz:
Preseason Week 1 (August 13-17)
Kansas City at Arizona (University of Phoenix Stadium)

Preseason Week 2 (August 20-24)
San Diego at Arizona (University of Phoenix Stadium)

Sunday, August 30 at 5:00 PM (MST) on NBC
Arizona at Oakland (O.co Coliseum)

Preseason Week 4 (September 3-4)
Arizona at Denver (Sports Authority Field at Mile High)
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Rob Housler Barna lett egy évre 1,76 m $-ért.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
www.nfl.com/news/story/0ap3000000483993/article/roster-reset-nfc-west
AP-t még mindig emlegetik a Cardssal... de nem lennék meglepődve, ha a draftról futót is húznánk:
"Arians said at the NFL Annual Meeting that there are 15 "really quality" backs available through the draft. The Cards could pluck one."

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha jól olvastam diabetese van.... azzal simán lehet együtt élni még profi sportolóként is...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én tudtam, hogy van betegsége, de azt olvasom mindenhol, hogy rendben lesz. Van egy offseason felkészülnie, én nem aggódok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Sehol egy komment Peterson betegségéről? Engem picit földhöz vágott a hír, mert ha a tavalyi teljesítménye fog állandósulni akkor nagy bajok lesznek. Mindenesetre 1. körre én CB draftot vizionálok.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha már ILB. Nézegettem Benardrick McKinney játékát. Lehet hülyeség, de ILB-k hez képest szerintem iszonyat erő van benne, bár azt mondják lassú. Viszont TE-k ellen jó. Érdekes lenne, ha kihúznánk. Már ha lesz egyáltalán ILB draft, mert nálunk soha nem lehet tudni kiket választunk.
Nálatok van ILB sorrend?
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Mi a véleményetek Achoról? Szerintem nagyon tehetséges a srác, csak nem nagyon tudott eddig egészséges maradni, de még csak 26 szóval akár szép jövő is állhat előtte...Tomcsik
Én sajnálom hogy nem tartottuk meg.... főleg hogy nem állunk valami veretesen OLB-kkel....silent7939
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Irányító siettetésben nem a legjobb, de én úgy érzékeltem, hogy azért futás ellen elég jó volt, és szerzett néhány interception-t is, hasznos tagja volt a csapatnak. Szerintem hiányozni fog.

Asszem egyre jobban érik az 1. körös OLB draft. Kezdhetünk imádkozni, hogy csússzon valaki nagyobb név hozzánk.Leon78
Nem hiszem, hogy OLB-t húzunk 1.körben, csak azért mert Achot leszerződtette a Bears. Jó volt depthben, de tavaly általában a playek kb 30%-ban volt fenn. OLB-nek most ott van Saughnessy, Okafor, Woodley, Kareem Martinnal is OLB-ként számolnak, valamint ha mindenki megsérül ott van még Alexander vagy Josh Mauro, akinek tavaly volt egy két ígéretes snapje, de nagy eséllyel a rosterért harcol idén.
1.körben csakis BPA alapon tudnám elképzelni, hogy OLB jön, ha valaki lecsúszna hoznánk, erre talán Gregorynak van most esélye, aki bevallotta, hogy szereti a marihuánát. Nem tudom, hogy ez az adott esetben mekkora red flag lehet Keiméknél. De ha Matyiból indulunk ki akkor nem, de ugye Washington ügye meg a negatív oldalt mutatta meg az ilyen sztoriknak. Én abból indulok ki, hogy BPA lesz így 2.körtől számítok OLB-re, nagyobb need sztem most a CB és az ILB, valamint simán benne van, hogy kihúzzuk az egyik top RB-et az első körben ha bent lesz még.
Szóval első 3-4 körben CB, ILB, RB, OLB posztokra várok a drafton. Későbbiekben ki tudja de véleményem szerint benne lehet a kalapban WR, C, T, NT posztok is és nem lennék meglepődve ha 3.-4. kör környékén húznánk valamelyikből egyet.
De mivel van hely a sapka alatt Keimből kiindulva még hozunk két-három kezdő szintű free agentet, ha előbb nem max a keretszűkítésekkor.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti (és mi) lefixáltatok egy privát workoutot a többször FCS bajnok John Crockettel, a North Dakota State futójával. Többször láttam az évek folyamán a másodosztály rájátszásban, nagyon jó kis játékos. Ott volt az East-West Shirne Game-en, (és ha jól emlékszem az edzéseken 50 yardos sprinteket vágott le, hogy dicsérje a jó playeket bemutató csapattársait 😀).
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mi a véleményetek Achoról? Szerintem nagyon tehetséges a srác, csak nem nagyon tudott eddig egészséges maradni, de még csak 26 szóval akár szép jövő is állhat előtte...Tomcsik
Én sajnálom hogy nem tartottuk meg.... főleg hogy nem állunk valami veretesen OLB-kkel....silent7939
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Irányító siettetésben nem a legjobb, de én úgy érzékeltem, hogy azért futás ellen elég jó volt, és szerzett néhány interception-t is, hasznos tagja volt a csapatnak. Szerintem hiányozni fog.

Asszem egyre jobban érik az 1. körös OLB draft. Kezdhetünk imádkozni, hogy csússzon valaki nagyobb név hozzánk.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi a véleményetek Achoról? Szerintem nagyon tehetséges a srác, csak nem nagyon tudott eddig egészséges maradni, de még csak 26 szóval akár szép jövő is állhat előtte...Tomcsik
Én sajnálom hogy nem tartottuk meg.... főleg hogy nem állunk valami veretesen OLB-kkel....
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Mi a véleményetek Achoról? Szerintem nagyon tehetséges a srác, csak nem nagyon tudott eddig egészséges maradni, de még csak 26 szóval akár szép jövő is állhat előtte...

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Bears signed OLB Sam Acho, formerly of the Cardinals, to a one-year contract.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Máris van egy Mr. Irrelevant a csapatban és a draft még nem is volt. 😀
Chandler Harnish (QB) a 2012-es draft utolsó kiválasztottja volt a Colts által.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Miért ne szeretné az edzői stáb hogy visszajöjjön Washington? Persze hogy szeretnék, de nem számolnak vele amíg nem tudják mikor csatlakozhat a csapathoz és mennyi plusz büntetést kap még.

Amúgy Spoon lesz a kezdő és mellette lesz Minter és emiatt fog több safety-t játszani Bucannon. De nehogy azt higgyük, hogy csak két safety két corner felállásban fog játszani a secondary. Mivel elég jól néz ki a S poszt így adott Bettcher számára a variációk tárháza. Matyi használható slot cornerként is, Bucannon meg LB-ként amit biztos ki fognak használni, ha olyan a matchup.Fucu
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy még használható, és nem esett vissza annyira a formája, hogy lemondjanak róla.

Fucu, te nem írtál esetleg egy mock draftot? Mit szólnátok, hogy ha tartanánk egy mock versenyt, itt magunk között?Leon78
Én támogatom az ötletet bár én sem ismerem mélységben eléggé jól az egyetemi felhozatalt de egy kicsit utána nézek és egyet szívesen összehozok én is!Pörögjön már a fórum 😀Rattlesnake
Én egy első körös mockra gondoltam, remélem össze tudom hozni.Leon78
Okés akkor a héten én is összerakok egy elsőköröst!
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Miért ne szeretné az edzői stáb hogy visszajöjjön Washington? Persze hogy szeretnék, de nem számolnak vele amíg nem tudják mikor csatlakozhat a csapathoz és mennyi plusz büntetést kap még.

Amúgy Spoon lesz a kezdő és mellette lesz Minter és emiatt fog több safety-t játszani Bucannon. De nehogy azt higgyük, hogy csak két safety két corner felállásban fog játszani a secondary. Mivel elég jól néz ki a S poszt így adott Bettcher számára a variációk tárháza. Matyi használható slot cornerként is, Bucannon meg LB-ként amit biztos ki fognak használni, ha olyan a matchup.Fucu
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy még használható, és nem esett vissza annyira a formája, hogy lemondjanak róla.

Fucu, te nem írtál esetleg egy mock draftot? Mit szólnátok, hogy ha tartanánk egy mock versenyt, itt magunk között?Leon78
Én támogatom az ötletet bár én sem ismerem mélységben eléggé jól az egyetemi felhozatalt de egy kicsit utána nézek és egyet szívesen összehozok én is!Pörögjön már a fórum 😀Rattlesnake
Én egy első körös mockra gondoltam, remélem össze tudom hozni.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Miért ne szeretné az edzői stáb hogy visszajöjjön Washington? Persze hogy szeretnék, de nem számolnak vele amíg nem tudják mikor csatlakozhat a csapathoz és mennyi plusz büntetést kap még.

Amúgy Spoon lesz a kezdő és mellette lesz Minter és emiatt fog több safety-t játszani Bucannon. De nehogy azt higgyük, hogy csak két safety két corner felállásban fog játszani a secondary. Mivel elég jól néz ki a S poszt így adott Bettcher számára a variációk tárháza. Matyi használható slot cornerként is, Bucannon meg LB-ként amit biztos ki fognak használni, ha olyan a matchup.Fucu
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy még használható, és nem esett vissza annyira a formája, hogy lemondjanak róla.

Fucu, te nem írtál esetleg egy mock draftot? Mit szólnátok, hogy ha tartanánk egy mock versenyt, itt magunk között?Leon78
Én támogatom az ötletet bár én sem ismerem mélységben eléggé jól az egyetemi felhozatalt de egy kicsit utána nézek és egyet szívesen összehozok én is!Pörögjön már a fórum 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Soha nem írtam mock draftot, egyszer elkezdtem, de a felénél rájöttem, hogy nem ismerem eléggé az egyetemi játékosokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Miért ne szeretné az edzői stáb hogy visszajöjjön Washington? Persze hogy szeretnék, de nem számolnak vele amíg nem tudják mikor csatlakozhat a csapathoz és mennyi plusz büntetést kap még.

Amúgy Spoon lesz a kezdő és mellette lesz Minter és emiatt fog több safety-t játszani Bucannon. De nehogy azt higgyük, hogy csak két safety két corner felállásban fog játszani a secondary. Mivel elég jól néz ki a S poszt így adott Bettcher számára a variációk tárháza. Matyi használható slot cornerként is, Bucannon meg LB-ként amit biztos ki fognak használni, ha olyan a matchup.Fucu
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy még használható, és nem esett vissza annyira a formája, hogy lemondjanak róla.

Fucu, te nem írtál esetleg egy mock draftot? Mit szólnátok, hogy ha tartanánk egy mock versenyt, itt magunk között?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miért ne szeretné az edzői stáb hogy visszajöjjön Washington? Persze hogy szeretnék, de nem számolnak vele amíg nem tudják mikor csatlakozhat a csapathoz és mennyi plusz büntetést kap még.

Amúgy Spoon lesz a kezdő és mellette lesz Minter és emiatt fog több safety-t játszani Bucannon. De nehogy azt higgyük, hogy csak két safety két corner felállásban fog játszani a secondary. Mivel elég jól néz ki a S poszt így adott Bettcher számára a variációk tárháza. Matyi használható slot cornerként is, Bucannon meg LB-ként amit biztos ki fognak használni, ha olyan a matchup.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Coach Bruce Arians said Deone Bucannon will move back to safety this season.

Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz hír, ezek szerint Minter bekerül kezdő pozícióba, ha Washington nem tér vissza, bár úgy érzékelem az edzői stáb szeretné ha visszajönne? Valószínűleg Jefferson sem nagyon örül ennek a nyilatkozatnak, ha igaz.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
megvan a második veterán combine warrior is, a 6,51 méter magas Ifeanyi Momah személyében.shawnka
Fakezű szegény, de tavaly offszezonra sokat fejlődött 2013-hoz képest.

több mint 9 éve
Gerix New York Giants 139
megvan a második veterán combine warrior is, a 6,51 méter magas Ifeanyi Momah személyében.shawnka
A Guinness rekordok konyvebol igazoltak😀