Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!Rattlesnake
Mi a biztosíték hogy az idei top 2 nem fog besülni az nflben?
Az első két körben nem húznék futót.Fucu
Jól beszéltél.... ufff 😀silent7939
Nincs biztosíték de ennyi erővel egyik poszton sincs, a Drafton ritkán van olyan akire azt mondod ez tuti befog vállni,mert ezt egyszerűen nem lehet tudni!Viszont ugye van LB mg CB needünk még, de egy értelmes valóban elsőkört érő LB nem lesz bennt,olyan akit ne lehetne 2-3 körben találni( Eli Harold haggyuk már)!CB meg van kettő aki valóban elsőkörös Waynes akit tuti kivisznek és Jalen Collins akit szintén lehet, hogy már kivisznek, de ha Collins bennt lesz akkor nagyon valószínűséggel kihúzzuk és ennek örülnék én is mint ahogy ezt már régebben írtam!Viszont ha ö sem lesz akkor mièrt lenne elképzelhetetlen a RB Draft egyszerűen nem is maradna jobb opció max valami föl vagy le trdelés!Persze lehet mondani, hogy húzzuk ki a benntmaradt legjobbat, igaz hogy bőven megvagyunk a poszton de azért elfér alapon, hát ezt talán ne az elsőkörben csináljuk amikor van jobb megoldás!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!Rattlesnake
Mi a biztosíték hogy az idei top 2 nem fog besülni az nflben?
Az első két körben nem húznék futót.Fucu
Jól beszéltél.... ufff 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!Rattlesnake
Mi a biztosíték hogy az idei top 2 nem fog besülni az nflben?
Az első két körben nem húznék futót.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Kijött Iupati fizetésének a számai
 www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/mike-iupati/
valamint
Shipley 2 évre 1,57m$-ért írt alá 300e$ garantált résszel

Így valamivel 9m$ dollár felett vagyunk capspaccel idénre
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 852 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Isten ments hogy futóra basszuk el az első 3 kört.... ezt nem gondoljátok komolyan.silent7939
Én a második körben nem tartanám ördögi dolognak a futó húzást. Ez Keiméknél mindig is a BPA-need kombó végeredménye, és nem fognak sokat gondolkodni, ha igazi gyémántot látnak valamelyik srácban. Első körnél én is húznám a szám erősen, mert már nem gyakorlat ott húzogatni a futókat, de egy PO csapat simán megteheti szerintem, hogy oda húzzon top tehetséget a második-harmadik körben, ha nagy need a futó.

Amúgy Travon Colemannal is beszélgettünk. Ő a leírás alapján a tökéletes prospectnek tűnik számunkra. Lehet draftig be is pótolok pár egyetemi meccset. Idén sajnos alig láttam néhányat, de kezdek rápörögni a dologra. 😀andree
Nem találom sehol ezt a travon coleman nevű srácot, hol játszott?Ka'deemCarey25
Indiana. Tevin amúgy, csak emlékezetből írtam és elrontottam. Itt van a Fucu által linkelt oldalon is.
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Isten ments hogy futóra basszuk el az első 3 kört.... ezt nem gondoljátok komolyan.silent7939
Én a második körben nem tartanám ördögi dolognak a futó húzást. Ez Keiméknél mindig is a BPA-need kombó végeredménye, és nem fognak sokat gondolkodni, ha igazi gyémántot látnak valamelyik srácban. Első körnél én is húznám a szám erősen, mert már nem gyakorlat ott húzogatni a futókat, de egy PO csapat simán megteheti szerintem, hogy oda húzzon top tehetséget a második-harmadik körben, ha nagy need a futó.

Amúgy Travon Colemannal is beszélgettünk. Ő a leírás alapján a tökéletes prospectnek tűnik számunkra. Lehet draftig be is pótolok pár egyetemi meccset. Idén sajnos alig láttam néhányat, de kezdek rápörögni a dologra. 😀andree
Nem találom sehol ezt a travon coleman nevű srácot, hol játszott?
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Isten ments hogy futóra basszuk el az első 3 kört.... ezt nem gondoljátok komolyan.silent7939
Én a második körben nem tartanám ördögi dolognak a futó húzást. Ez Keiméknél mindig is a BPA-need kombó végeredménye, és nem fognak sokat gondolkodni, ha igazi gyémántot látnak valamelyik srácban. Első körnél én is húznám a szám erősen, mert már nem gyakorlat ott húzogatni a futókat, de egy PO csapat simán megteheti szerintem, hogy oda húzzon top tehetséget a második-harmadik körben, ha nagy need a futó.

Amúgy Travon Colemannal is beszélgettünk. Ő a leírás alapján a tökéletes prospectnek tűnik számunkra. Lehet draftig be is pótolok pár egyetemi meccset. Idén sajnos alig láttam néhányat, de kezdek rápörögni a dologra. 😀
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Isten ments hogy futóra basszuk el az első 3 kört.... ezt nem gondoljátok komolyan.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
Elvileg ma volt találkozónk vele, pont olvastam twitteren. Ez az acl szakadásos srác, akit Lynchez hasonlítgatnak? Első körben necces sérült futót húzni szerintem, de amúgy szívesen látnám egy második körrel(akár letrade után) Én mondjuk CB draftot szívesebben vennék, mert baromi nehéz mostanában FA-n értelmes(fizetési igényekkel rendelkező) kezdő cornert találni(Tavaly nagy mákunk volt). OLB se ártana, szóval én továbbra is inkább a középső körös tehetségek közti kutakodást érzem a helyes útnak a futók között.andree
Egyetértek, a futók tehetségének nagy részét úgyis a támadó fal adja. 😊

Ha százalékban kéne kifejezni, szerintetek mennyit javulhat a fal futás blokkolása. 2015-ben?Leon78
Az alap, hogy az erős támadófal segíti a futót, de azért óriási különbség van futó és futó közt, ez srác hihetetlen tehetséges és ha őszintén megnézem nálunk még csak megközelítő kaliberű RB sincs! Okés vannak fiatalok, ebből Ellington egész ügyes( a többiek max. átlagosak), de őszintén nem látom egyikben sem a franchise jövőbeli ikonját!Értem én, hogy mi alapból passzoló csapat vagyunk, de egy jó RB minden csapatba kell, kivéve ha van egy Brady vagy Manning QB pozícióban 😀 )!Ha pedig már felturbóztuk az támadófalat miért ne legyen egy hatékony futónk is( aki egyrészt Ellingtonnal együtt veszélyes párost alkotna másrészt pedig Palmert is segíti ha tudják, hogy itt komoly futásokkal is kell számolni). Így szerintem a need más értelmet nyer és ahelyett, hogy hoznánk egy átlagos LB-t vagy CB-t inkább egy tuti RB-t hoznék!Bár Gordon sztem nem lesz már rég benn mire draftolunk de nagyon örülnék! Ha nincs benn akkor CB Jalen Collins lenne még jó bár ő is necces( Lehet fel kéne tradelnünk valamelyikért)!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
😊
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetok_2014?oldal=0#1269117Fucu
Alapból innen emlékeztem rá, de még meló mellett pötyögtem, nem akartam teljesen dekoncentrálódni a lapozgatással-scrollozással. 😊

Edit: Na megnéztem kivel kevertem. 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Ha százalékban kéne kifejezni, szerintetek mennyit javulhat a fal futás blokkolása. 2015-ben?Leon78
Elvileg lesz jobban blokkoló center, egy klasszis Guard és a nagy kérdőjel Cooper. Alapvetően már az is klasszisokat emelt volna, ha Cooper azt hozza amit draft előtt tudott, mert jó mozgékony húzóguardunk kb nem is volt(Ami egy egészséges Ellington mellé nagyon sokat dobott volna). Százalékban nem merném kifejezni, de ha megpróbálnám 200 fölött lenne.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
Elvileg ma volt találkozónk vele, pont olvastam twitteren. Ez az acl szakadásos srác, akit Lynchez hasonlítgatnak? Első körben necces sérült futót húzni szerintem, de amúgy szívesen látnám egy második körrel(akár letrade után)andree
😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2015-ös prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
Elvileg ma volt találkozónk vele, pont olvastam twitteren. Ez az acl szakadásos srác, akit Lynchez hasonlítgatnak? Első körben necces sérült futót húzni szerintem, de amúgy szívesen látnám egy második körrel(akár letrade után) Én mondjuk CB draftot szívesebben vennék, mert baromi nehéz mostanában FA-n értelmes(fizetési igényekkel rendelkező) kezdő cornert találni(Tavaly nagy mákunk volt). OLB se ártana, szóval én továbbra is inkább a középső körös tehetségek közti kutakodást érzem a helyes útnak a futók között.andree
Egyetértek, a futók tehetségének nagy részét úgyis a támadó fal adja. 😊

Ha százalékban kéne kifejezni, szerintetek mennyit javulhat a fal futás blokkolása. 2015-ben?
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
Elvileg ma volt találkozónk vele, pont olvastam twitteren. Ez az acl szakadásos srác, akit Lynchez hasonlítgatnak? Első körben necces sérült futót húzni szerintem, de amúgy szívesen látnám egy második körrel(akár letrade után) Én mondjuk CB draftot szívesebben vennék, mert baromi nehéz mostanában FA-n értelmes(fizetési igényekkel rendelkező) kezdő cornert találni(Tavaly nagy mákunk volt). OLB se ártana, szóval én továbbra is inkább a középső körös tehetségek közti kutakodást érzem a helyes útnak a futók között.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
 www.youtube.com/watch?v=wFDCMDJwKzwRattlesnake
Nem hinném, hogy futót húzunk az első 3-4 körben. OLB, ILB, DT, CB, szerintem ezek a prioritások, de ki tudja, hogy a boardunkon hol fog állni. 😊
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?Rattlesnake
 www.youtube.com/watch?v=wFDCMDJwKzw
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Mit gondoltok Melvin Gordonról? Szerintetek jó lenne és ha igen van rá sanszunk , hogy behúzzuk?
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Közben kiderült, hogy Dan Williams 4 évre írt alá a Raidershez 25m$-ért, amiből 15,2m$ garantált és ezt az első két évében meg is kapja. Sok sikert neki.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
van jó és rossz oldala is ennek.
A rossz a magas draft pick draft pick (az első kört kizárnám, de egy második benne lehet), a média felhajtás és a fizetése.
A jó, hogy frissek a lábai nem sérült és motivált.

Meglátjuk.Fucu
Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen idős futókkal kapcsolatban. Miért lenne ő kevésbé elhasználva, mint bármelyik ilyen korban lévő RB. Szerintem már nem túl sok lehet benne. Persze az is lehet, hogy futna 1500 yardot jövőre. Ha én döntenék, lehet nem kockáztatnék. Ki tudja lehet a megerősített fal mögött a jelenlegi RB állomány is hozna egy egy erős idényt. Azért amikor játszott Cooper, nem volt olyan katasztrófa a futó játék, ráadásul most még erősödött is a fal.Leon78
Egyetértek. Különleges játékos, de most lesz 30. 30 éves futóért nem adok magas picket, bárki legyen is az. Egyre másra nőnek ki a jobbnál jobb futók. Van 13-14-15 millás fizetése a következő 3 évre, amit hiába strukturálunk baromi nagy érvágás lesz hosszútávon. Persze lehet hajlandó lenne új szerződést kötni, de én inkább megvárom hátha cutolják, akkor akár 9-10 millát se sajnálnék tőle, de magas picket és ennyi capet beáldozni egy futóra őrültség szerintem. Az más kérdés, hogy nincs ember aki ne látná szívesen AP-t a pályán.andree
Ezzel a tradeddel, már talán a bowl.hu-s podcastbe is bekerülnénk. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
van jó és rossz oldala is ennek.
A rossz a magas draft pick draft pick (az első kört kizárnám, de egy második benne lehet), a média felhajtás és a fizetése.
A jó, hogy frissek a lábai nem sérült és motivált.

Meglátjuk.Fucu
Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen idős futókkal kapcsolatban. Miért lenne ő kevésbé elhasználva, mint bármelyik ilyen korban lévő RB. Szerintem már nem túl sok lehet benne. Persze az is lehet, hogy futna 1500 yardot jövőre. Ha én döntenék, lehet nem kockáztatnék. Ki tudja lehet a megerősített fal mögött a jelenlegi RB állomány is hozna egy egy erős idényt. Azért amikor játszott Cooper, nem volt olyan katasztrófa a futó játék, ráadásul most még erősödött is a fal.Leon78
Egyetértek. Különleges játékos, de most lesz 30. 30 éves futóért nem adok magas picket, bárki legyen is az. Egyre másra nőnek ki a jobbnál jobb futók. Van 13-14-15 millás fizetése a következő 3 évre, amit hiába strukturálunk baromi nagy érvágás lesz hosszútávon. Persze lehet hajlandó lenne új szerződést kötni, de én inkább megvárom hátha cutolják, akkor akár 9-10 millát se sajnálnék tőle, de magas picket és ennyi capet beáldozni egy futóra őrültség szerintem. Az más kérdés, hogy nincs ember aki ne látná szívesen AP-t a pályán.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
van jó és rossz oldala is ennek.
A rossz a magas draft pick draft pick (az első kört kizárnám, de egy második benne lehet), a média felhajtás és a fizetése.
A jó, hogy frissek a lábai nem sérült és motivált.

Meglátjuk.Fucu
Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen idős futókkal kapcsolatban. Miért lenne ő kevésbé elhasználva, mint bármelyik ilyen korban lévő RB. Szerintem már nem túl sok lehet benne. Persze az is lehet, hogy futna 1500 yardot jövőre. Ha én döntenék, lehet nem kockáztatnék. Ki tudja lehet a megerősített fal mögött a jelenlegi RB állomány is hozna egy egy erős idényt. Azért amikor játszott Cooper, nem volt olyan katasztrófa a futó játék, ráadásul most még erősödött is a fal.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van jó és rossz oldala is ennek.
A rossz a magas draft pick draft pick (az első kört kizárnám, de egy második benne lehet), a média felhajtás és a fizetése.
A jó, hogy frissek a lábai nem sérült és motivált.

Meglátjuk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Állítólag magas draft picket kínálunk Petersonért, ha a Vikings hajlandó lenne eltradelni.Leon78
Ne mááááár