Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
megvan a második veterán combine warrior is, a 6,51 méter magas Ifeanyi Momah személyében.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Amúgy ha már szó volt a draftról nekem 1. körben tetszene Jalen Collins az LSU-ról. Magas, fizikális CB. Jó lenne PP másik oldalára. Néztem róla pár filmet, és eléggé megtetszett. Nem hibátlan, de van benne potenciál. Tovább épülgetne a legion of LSU. 😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hundleyt nagyon promózzák hozzánk.... bár fura volna egy újabb atléta QB húzás LT utánsilent7939
private workout meg ilyenek. kíváncsi vagyok. Azért Thomas helyett elfogadnám 3rd QB-nak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hundleyt nagyon promózzák hozzánk.... bár fura volna egy újabb atléta QB húzás LT után
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A veterán combineról ti igazoltatok elsőként! 😀 Ráadásul egy ex-jaguárt, egy WRt, Nathan Slaughter személyében! Tavaly került UDFAként a ligába, amikor tavaly szinte az összes elkapónknak volt valami baja, akkor igazoltuk le, de pályára nem került nálunk. A West Texas A&M-re járt.iktriad
van egy sejtésem, hogy főleg visszahordóként fogjuk alkalmazni, volt pár szép momentuma collegeban:
 www.youtube.com/watch?v=APzPna4bbfECardinalis
Camp Body 😀
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
A veterán combineról ti igazoltatok elsőként! 😀 Ráadásul egy ex-jaguárt, egy WRt, Nathan Slaughter személyében! Tavaly került UDFAként a ligába, amikor tavaly szinte az összes elkapónknak volt valami baja, akkor igazoltuk le, de pályára nem került nálunk. A West Texas A&M-re járt.iktriad
van egy sejtésem, hogy főleg visszahordóként fogjuk alkalmazni, volt pár szép momentuma collegeban:
 www.youtube.com/watch?v=APzPna4bbfE

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tietek lesz az idei Mr. Irrelevant. A Cards egy extra 7. körös kompenzációs picket kapott (7/39), amely a draft utolsó cetlije is lesz egyben. Keimot ismerve tuti valami future Pro Bowler lesz a pick.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A veterán combineról ti igazoltatok elsőként! 😀 Ráadásul egy ex-jaguárt, egy WRt, Nathan Slaughter személyében! Tavaly került UDFAként a ligába, amikor tavaly szinte az összes elkapónknak volt valami baja, akkor igazoltuk le, de pályára nem került nálunk. A West Texas A&M-re járt.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Hát ő tényleg jó lenne de sztem is top 10 körül kimegy sajnos!Viszont nem tudom lesz-e például feltradeünk mert lehet, hogy inkább a minősègi draftra kéne menni és nem a mennyiségre!Én például jobban örülnék 2-3 kezdőkaliberű játékosnak mint 5-6 nagy potenciállal rendelkezőnek!Rattlesnake
Nekem az a filozófiám, hogy a draft nem egy egzakt tudomány. Igen változatos képet mutat, milyen és hol húzott prospectek válnak be. Első kör elején van pár sure thingnek tűnő játékos(aminek azért még így is jó része bust), szóval én nem szívesen áldozok 3-4. köröket egy kicsivel jobbnak tűnő játékosért. Maximum akkor ha valami hatalmas need és nagy run van a poszton.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Mivel a FA lényegibb része nagyjából lezajlott, ha valakinek van kedve nyomjon már be egy pár nevet a Draft Class-ról, hogy kit szeretne jövőre a csapatban látni!A needeket nyilván mindenki tudja meg BPA persze, de nem az érdekel hogy kit választunk hanem, hogy szerintetek ki lenne jó vagy kinek örülnétek!Persze azért reális eséllyel indulókat írjatok 😀!Akár több kört is! Na nekem 1.kör Jalen Collins CB vagy Melvin Gordon RB, 2.kör Tevin Coleman RB(persze ha az első nem Gordon 😀 ) vagy Marcus Peters CB ( ha nem Collins 😀 ), akár másodikban de lehet, hogy feltréddel 3.ban is elérhető lesz egy jó LB Denzel Perryman OLB!Nos nekem egyenlőre ennyi a hátsókörökbe még nem ástam bele magam annyira! 😀Rattlesnake
Én az uccsó két évben csináltam ilyesmit, de idén nem igazán néztem meccseket. Majd draft előtt garázdálkodok noonkicken/youtubeon pár hetet, és összedobok egy ilyet. Nekem amúgy Vic Beasley, mert még a Taj Boyd-féle Clemsonon sok meccsen láttam, és nagyon tetszett Vic. Sajnos ő ki fog menni TOP15ben valószínűleg.andree
Hát ő tényleg jó lenne de sztem is top 10 körül kimegy sajnos!Viszont nem tudom lesz-e például feltradeünk mert lehet, hogy inkább a minősègi draftra kéne menni és nem a mennyiségre!Én például jobban örülnék 2-3 kezdőkaliberű játékosnak mint 5-6 nagy potenciállal rendelkezőnek!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Mivel a FA lényegibb része nagyjából lezajlott, ha valakinek van kedve nyomjon már be egy pár nevet a Draft Class-ról, hogy kit szeretne jövőre a csapatban látni!A needeket nyilván mindenki tudja meg BPA persze, de nem az érdekel hogy kit választunk hanem, hogy szerintetek ki lenne jó vagy kinek örülnétek!Persze azért reális eséllyel indulókat írjatok 😀!Akár több kört is! Na nekem 1.kör Jalen Collins CB vagy Melvin Gordon RB, 2.kör Tevin Coleman RB(persze ha az első nem Gordon 😀 ) vagy Marcus Peters CB ( ha nem Collins 😀 ), akár másodikban de lehet, hogy feltréddel 3.ban is elérhető lesz egy jó LB Denzel Perryman OLB!Nos nekem egyenlőre ennyi a hátsókörökbe még nem ástam bele magam annyira! 😀Rattlesnake
Én az uccsó két évben csináltam ilyesmit, de idén nem igazán néztem meccseket. Majd draft előtt garázdálkodok noonkicken/youtubeon pár hetet, és összedobok egy ilyet. Nekem amúgy Vic Beasley, mert még a Taj Boyd-féle Clemsonon sok meccsen láttam, és nagyon tetszett Vic. Sajnos ő ki fog menni TOP15ben valószínűleg.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Mivel a FA lényegibb része nagyjából lezajlott, ha valakinek van kedve nyomjon már be egy pár nevet a Draft Class-ról, hogy kit szeretne jövőre a csapatban látni!A needeket nyilván mindenki tudja meg BPA persze, de nem az érdekel hogy kit választunk hanem, hogy szerintetek ki lenne jó vagy kinek örülnétek!Persze azért reális eséllyel indulókat írjatok 😀!Akár több kört is! Na nekem 1.kör Jalen Collins CB vagy Melvin Gordon RB, 2.kör Tevin Coleman RB(persze ha az első nem Gordon 😀 ) vagy Marcus Peters CB ( ha nem Collins 😀 ), akár másodikban de lehet, hogy feltréddel 3.ban is elérhető lesz egy jó LB Denzel Perryman OLB!Nos nekem egyenlőre ennyi a hátsókörökbe még nem ástam bele magam annyira! 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Ha minden igaz Washington elvégzett valami dühkezelési tanfolyamot, és a büntije óta pozitív drogtesztje sem volt. Láttok rá esélyt hogy nem büntetik tovább? Szerintem elég motiváltan térne vissza 😊Kexandro
Ha jól vettem le az olvasottakat, akkor még DV miatt eltilthatják teljesen szabadon választott időtartamra. 2-2,5 év kihagyás után nem várok nagyon sokat tőle, de jó lenne végre a pályán látni. 3 éve még tuti Washington mezt vettem volna, baromira hiányzik a csapatból.andree
Egyetértek, nekem is a kedvencem volt, és még most uis az, egy igazi playmaker a szememben. Szinte minden meccsen hoz valami extrát, vagy egy sack, vagy egy INT, vagy valami más. Szerintem nem véletlenül nem vágtuk még ki, azért ilyen középső LB nem terem minden bokorban, kell ő a csapatba, és remélem max az 5. fordulóban üdvözölhetjük. Minden esetre fantasy-ban a hátsó körökben vevő leszek rá. 😊
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Ha minden igaz Washington elvégzett valami dühkezelési tanfolyamot, és a büntije óta pozitív drogtesztje sem volt. Láttok rá esélyt hogy nem büntetik tovább? Szerintem elég motiváltan térne vissza 😊Kexandro
Ha jól vettem le az olvasottakat, akkor még DV miatt eltilthatják teljesen szabadon választott időtartamra. 2-2,5 év kihagyás után nem várok nagyon sokat tőle, de jó lenne végre a pályán látni. 3 éve még tuti Washington mezt vettem volna, baromira hiányzik a csapatból.
több mint 9 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ha minden igaz Washington elvégzett valami dühkezelési tanfolyamot, és a büntije óta pozitív drogtesztje sem volt. Láttok rá esélyt hogy nem büntetik tovább? Szerintem elég motiváltan térne vissza 😊
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Azért hozzá kell tenni, hogy miután BPA alapú draft várható a részünkről, nem túl valószínű a letrade Keim-ék részéről.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.Fucu
Szerintem nem is az a kérdés, hogy adnánk-e mert sztem 2. kör simán belefér és sztem adnánk is csak a fizuját nem nagyon akarjuk felvállalni úgyhogy én sem hiszem, hogy jönni fog! Mondjuk én nem
bánnám azért, mert ha bejönne ütős lehetne az offense is!Persze azért van benne nem kevés rizikó!Rattlesnake
Max egy 3. kört adnék érte, azt is, hogy trade-el szerzünk egy plusz másodikat, meg egy harmadikat, magyarán első körből letradelünk második elejére., és ennek egy harmadik lenne az ára, bár ez nem tudom mennyire reális.Leon78
 www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.aspandree
Ezek szerint a mi első körünk akár érhetne egy második és egy 3. kör elejét is?Leon78
Hát ez inkább egy iránymutatás, ugye a lehetőségek is korlátozottak, mert a Tampa nehezen adja ide a Houston pickjét. 😀 Szerintem inkább ilyen 2. kör eleje+4. kör eleje a reális. Kell ugye szándék, és lehetőség egy ilyen cserére, nem mellesleg partner se árt. Szerintem ezt lefelé érdemes kerekíteni. 1. kör végére eléggé összecsúsznak a prospectek, Nincs már olyan must have játékos, mint a draft elején-közepén, és a táblázathoz képest inkább a lefelé cserélő csapatnak kell leadni az összértékből nem a felfelé trade-előnek. (ugye több pick sokszor jobb, kisebb pénzt kell fizetni a játékosoknak, stb)

Történetileg nézve tavalyról ezek az irányadó cserék:
2013:
Falcons adja: 30+92
Rams adja: 22+future 5. kör

Vikings adja 52+83+102+229
Pats adja 29

2012:
Bengals adja 21
Pats adja: 27+93

Pats adja: 31+126
Denver adja: 26

Vikings 35+98
Ravens: 29

Ezek alapján nem ördögtől való gondolat a 3. kör eleje se ellenértékként, csak ahhoz kell is olyan játékos aki valakinek nagyon kell.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.Fucu
Szerintem nem is az a kérdés, hogy adnánk-e mert sztem 2. kör simán belefér és sztem adnánk is csak a fizuját nem nagyon akarjuk felvállalni úgyhogy én sem hiszem, hogy jönni fog! Mondjuk én nem
bánnám azért, mert ha bejönne ütős lehetne az offense is!Persze azért van benne nem kevés rizikó!Rattlesnake
Max egy 3. kört adnék érte, azt is, hogy trade-el szerzünk egy plusz másodikat, meg egy harmadikat, magyarán első körből letradelünk második elejére., és ennek egy harmadik lenne az ára, bár ez nem tudom mennyire reális.Leon78
 www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.aspandree
Ezek szerint a mi első körünk akár érhetne egy második és egy 3. kör elejét is?
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.Fucu
Szerintem nem is az a kérdés, hogy adnánk-e mert sztem 2. kör simán belefér és sztem adnánk is csak a fizuját nem nagyon akarjuk felvállalni úgyhogy én sem hiszem, hogy jönni fog! Mondjuk én nem
bánnám azért, mert ha bejönne ütős lehetne az offense is!Persze azért van benne nem kevés rizikó!Rattlesnake
Max egy 3. kört adnék érte, azt is, hogy trade-el szerzünk egy plusz másodikat, meg egy harmadikat, magyarán első körből letradelünk második elejére., és ennek egy harmadik lenne az ára, bár ez nem tudom mennyire reális.Leon78
 www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart.asp
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.Fucu
Szerintem nem is az a kérdés, hogy adnánk-e mert sztem 2. kör simán belefér és sztem adnánk is csak a fizuját nem nagyon akarjuk felvállalni úgyhogy én sem hiszem, hogy jönni fog! Mondjuk én nem
bánnám azért, mert ha bejönne ütős lehetne az offense is!Persze azért van benne nem kevés rizikó!Rattlesnake
Max egy 3. kört adnék érte, azt is, hogy trade-el szerzünk egy plusz másodikat, meg egy harmadikat, magyarán első körből letradelünk második elejére., és ennek egy harmadik lenne az ára, bár ez nem tudom mennyire reális.
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.Fucu
Szerintem nem is az a kérdés, hogy adnánk-e mert sztem 2. kör simán belefér és sztem adnánk is csak a fizuját nem nagyon akarjuk felvállalni úgyhogy én sem hiszem, hogy jönni fog! Mondjuk én nem
bánnám azért, mert ha bejönne ütős lehetne az offense is!Persze azért van benne nem kevés rizikó!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Továbbra sem hiszem, hogy magas draft picket adnánk egy 30 éves futóért még akkor is ha Peterson az.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
www.rotoworld.com/player/nfl/4169/adrian-peterson
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!Rattlesnake
Mi a biztosíték hogy az idei top 2 nem fog besülni az nflben?
Az első két körben nem húznék futót.Fucu
Jól beszéltél.... ufff 😀silent7939
Nincs biztosíték de ennyi erővel egyik poszton sincs, a Drafton ritkán van olyan akire azt mondod ez tuti befog vállni,mert ezt egyszerűen nem lehet tudni!Viszont ugye van LB mg CB needünk még, de egy értelmes valóban elsőkört érő LB nem lesz bennt,olyan akit ne lehetne 2-3 körben találni( Eli Harold haggyuk már)!CB meg van kettő aki valóban elsőkörös Waynes akit tuti kivisznek és Jalen Collins akit szintén lehet, hogy már kivisznek, de ha Collins bennt lesz akkor nagyon valószínűséggel kihúzzuk és ennek örülnék én is mint ahogy ezt már régebben írtam!Viszont ha ö sem lesz akkor mièrt lenne elképzelhetetlen a RB Draft egyszerűen nem is maradna jobb opció max valami föl vagy le trdelés!Persze lehet mondani, hogy húzzuk ki a benntmaradt legjobbat, igaz hogy bőven megvagyunk a poszton de azért elfér alapon, hát ezt talán ne az elsőkörben csináljuk amikor van jobb megoldás!Rattlesnake
Huha....van némi gond az okfejtéseddel.
Vannak sokkal értékesebb posztok mint az RB és ne csak azt nézd hogy MOST megvannak az emberek hanem van-e olyan playa bent aki következő évre benevelődhet egy olyan pozícióba ahol egy valag pénzt kellene adni az épp aktuális kezdőnek ha meg akarjuk tartani. Egy LT sokkal de sokkal értékesebb és ismerve az elmult év draftjait, simán BPA alapon nem az RB lesz a legmagasabb prioritás Keimék szemében, főleg hogy nem runheavy csapat vagyunk.

Erre fel mernék tenni egy kissebb összeget 😉silent7939
Én nem fogadnék mert ez csak egy spekulációs játék és nyílván alapvető trendek alapján neked van igazad!Nyílván nem vagyunk futó csapat de ezt írtam korábban is de azért egy jó futó elfér mindenhol!Értem én, hogy egy tackle alapvetően fontosabb pozíció, nyilván egy jó tackle nem is olcsó, de azt azért nem szabad elfelednünk nem a 8-10 hely környèk draftolunk hanem a 24.en és legjobb esetben is a class 4-5 szamú tackleje lesz bennt és az egyáltalán nem biztos hogy hasonló képességűt nem találunk ķésőbb!De ami szerintem ennél is sokkal fontosabb bár nyilván nem mindent egy lapra feltéve, de BA és Keim szerintem egyértelműsítette, hogy ebben az évben kell valami nagy dobás kell(akár Superbowl győzelem 😀 ) és ha ezt veszed alapul, akkor a jövőévi reményeink szerint fantasztikus meneteléshez mi kell jobban.....egy future LT vagy egy nagyszerű RB vezette megbízható futójáték, mert így azért mindjárt másképp fest az amúgy egyébként általad helyesen leírt tendenciálisan vállalható 1 körös pick!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
1. és 2. körös RB pickjeink:  www.revengeofthebirds.com/2015/3/18/8240893/2015-nfl-draft-should-the-arizona-cardinals-draft-a-rb-early-history 😊Dexxter Tailor
Wellsnek voltak jó meccsei Williams állandóan sérült volt, egyszer már be is jöhet! Egyébként ők nem az a kategória mint a mostani TOP2!!Rattlesnake
Mi a biztosíték hogy az idei top 2 nem fog besülni az nflben?
Az első két körben nem húznék futót.Fucu
Jól beszéltél.... ufff 😀silent7939
Nincs biztosíték de ennyi erővel egyik poszton sincs, a Drafton ritkán van olyan akire azt mondod ez tuti befog vállni,mert ezt egyszerűen nem lehet tudni!Viszont ugye van LB mg CB needünk még, de egy értelmes valóban elsőkört érő LB nem lesz bennt,olyan akit ne lehetne 2-3 körben találni( Eli Harold haggyuk már)!CB meg van kettő aki valóban elsőkörös Waynes akit tuti kivisznek és Jalen Collins akit szintén lehet, hogy már kivisznek, de ha Collins bennt lesz akkor nagyon valószínűséggel kihúzzuk és ennek örülnék én is mint ahogy ezt már régebben írtam!Viszont ha ö sem lesz akkor mièrt lenne elképzelhetetlen a RB Draft egyszerűen nem is maradna jobb opció max valami föl vagy le trdelés!Persze lehet mondani, hogy húzzuk ki a benntmaradt legjobbat, igaz hogy bőven megvagyunk a poszton de azért elfér alapon, hát ezt talán ne az elsőkörben csináljuk amikor van jobb megoldás!Rattlesnake
Huha....van némi gond az okfejtéseddel.
Vannak sokkal értékesebb posztok mint az RB és ne csak azt nézd hogy MOST megvannak az emberek hanem van-e olyan playa bent aki következő évre benevelődhet egy olyan pozícióba ahol egy valag pénzt kellene adni az épp aktuális kezdőnek ha meg akarjuk tartani. Egy LT sokkal de sokkal értékesebb és ismerve az elmult év draftjait, simán BPA alapon nem az RB lesz a legmagasabb prioritás Keimék szemében, főleg hogy nem runheavy csapat vagyunk.

Erre fel mernék tenni egy kissebb összeget 😉