Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
menetrend 😊
vs. Saints
at Bears
vs. 49ers
vs. Rams
at Lions
at Steelers
vs Ravens MNF
at Browns
bye
at Seahawks SNF
vs Bengals
at 49ers
at Rams
vs. Vikings
at Eagles
vs Packers
vs SeahawksDexxter Tailor
megelőztél 😊

Jónak tűnik a sorsolás, idén a bye weak is középre esett. Azért a Packers&Hawks duó a végén még ha otthon is lesz elég hardnak néz ki, a Saints,Bears,49ers,Rams kvartettnek én örülök az elején, annak fényében, hogy mindenhol rebuildingszerű folyamatok vannak és talán még nem állnak úgy össze az első hetekben..
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 849 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megint megússzuk a hideget, mondjuk Phillyben lehet egy kis hó decemberben 😊 viszonylag hamar lemennek a csoportmeccsek, de azért a szezon második fele elég erősnek néz ki


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 849 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
menetrend 😊
vs. Saints
at Bears
vs. 49ers
vs. Rams
at Lions
at Steelers
vs Ravens MNF
at Browns
bye
at Seahawks SNF
vs Bengals
at 49ers
at Rams
vs. Vikings TNF
at Eagles
vs Packers
vs Seahawks


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 849 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2. héten megyünk Chicagoba. legalább nem decemberben 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nézzétek meg a teljes verziót (  www.azcardinals.com/videos/videos/Adrian_Wilsons_full_retirement_press_conference_/b9dff6fd-12c4-403c-a3b1-408f7832b989 ) ami ugyan 18 perc, de megéri.
Amikor Steve Keimről beszél akkor érzékenyült ez nagyon ADub. Nem csoda mivel 17 éves kora óta ismeri Keim-et, még a NC State egyik segédje volt amikor odakerült Wilson.
Jó volt, hogy volt csapattársak is kérdeztek Wilsontól, (PP, mondjuk nem kérdezett, hanem köszönetet mondott, Bertrand Berry).

Ma éjjel hirdetik ki a teljes alapszakasz menetrendet és majd választanak egy hazai meccset amikor beiktatják a Ring of Honorba.
Amúgy tegnap volt napra pontosan 14 éve amikor a Cards a draft harmadik körében kiválasztotta. Remek időzítése az egynapos szerződésnek és visszavonulás bejelentésnek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Minden egyben. 😊
Wilsont egy napra leigazolta a Cards, így a csapat játékosaként vonult vissza, valamint Bidwill bejelentette, hogy a szezon valamelyik meccsén felkerül a Ring of Honorra is.
Sajnos kikapcsoltam már a gépet amikor kezdődött és csak telefonról twitteren követtem, de ma megnézem az egészet, fent van a Cards honlapján.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Es mi lett?

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Magyar idő szerint este 10-kor sajtótájékoztató lesz Michael Bidwill, Steve Keim és Adrian Wilson közreműködésével. twitteren kicsit elhamarkodott kijelentést tettem, hogy Ring of Honor lesz, de inkább egy napos szerződés és Cards játékosként visszavonulás lesz ebből. De másfél óra múlva kiderül.Fucu
Ez a legvalószínűbb forgatókönyv 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Magyar idő szerint este 10-kor sajtótájékoztató lesz Michael Bidwill, Steve Keim és Adrian Wilson közreműködésével. twitteren kicsit elhamarkodott kijelentést tettem, hogy Ring of Honor lesz, de inkább egy napos szerződés és Cards játékosként visszavonulás lesz ebből. De másfél óra múlva kiderül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Akikkel dumcsiztunk:

TE Blake Bell, Oklahoma*
RB Melvin Gordon, Wisconsin
RB Tevin Coleman, Indiana
DE/OLB Shane Ray, Missouri*
LB Darius Allen, Colorado State-Pueblo
OT Laurence Gibson, Virginia Tech
QB Brett Hundley, UCLA
CB Tray Walker, Texas Southern
DT Tyeler Davison, Fresno State*
OT T.J. Clemmings, Pittsburgh*
WR DeAndre Carter, Sacramento State*
TE Gabe Holmes, Purdue*
CB Kevin Johnson, Wake Forest
WR Breshad Perriman, Central Florida
DE Randy Gregory, Nebraska

A boldozottakkal workout is volt, vagy lesz.

Bár ez semmit nem jelent mert az előző évi vizitálók közül egyedül Logan-t draftoltuk 😀
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Gyerekek! Tudom hogy saját csapatról negatív (vagy negatívnak tűnő) kritikát nem szeret senki se olvasni, de nem volt célom lehúzni az Arizonát. Lehet kicsit már az én osztályozásom a gradek kapcsán lehuzonak tünik, de a C osztályzat az egy közepest jelent nálam. Ami azt mutatja, hogy se jelentős erősítés, se jelentős gyengülés nem történt és a csapat nem használt ki minden lehetőséget az FA ami lehet hogy kínálkozott volna. Én elfogadom, hogy javul nagyon az O-line és Iupati tényleg nagy upgrade, de most mondjátok hogy nem lehetett volna még bepróbálkozni 1-2 emberrel, a mélység javítás érdekében legalább még? Vagy hogy Cromartie távozása nem fájó egy kicsit, akrácsak Dan Williams. Biztos vagyok benne hogy több Cards meccset láttatok mint én (bár igyekeztem minél többet megtekinteni), de Dockett is hasznos lehetett volna még. Szal azért van távozó akit sajnálni lehet.

És persze hogy lehet hozni a draftról emberek, de itt most kizárólag az FA-ról volt szó és én úgy ítéltem meg, hogy ez se nem rossz se nem jó. Sokan úgy vannak vele, hogy a C egy orbitális szar grade. Pedig ez nem így van. Csupán nem erősödtek szerintem. Aztán az idő úgyis eldönti, hogy igazunk van-e. Most nem akarok más oldalakat linkelgetni, de csak azért mert túl szigorúnak itéltek sokan, megnéztem pár FA osztályzatátot a Cards-ra és találtam C osztályzatot is..

Ettől függetlenül persze köszönöm hogy elolvastátok és a kritikát ott is nyugodtan megfogalmazhattátok volna, mert akkor tudom hogy vélekedjek a csapat terveiről illetően, olyanoktól akik jobban is beleássák magukat a csapat mindennapjaiba.

Sikeres évet és jó meccseket kívánok a Cardsnak! 😉Leonidasz007
Ahogy írtam is, inkább az osztályzat ütötte meg a szemem, a szöveg teljesen korrekt összegzése az offseasonnek. A legtöbb oldalon a B szokott lenni a korrekt, a C már inkább a gyenge kategória. Ha te másképp értékelsz, akkor akár ez is rendben lehet.

Néhány tényező, amit még hozzá lehet tenni a dolgokhoz:
-Keim többször mondta, hogy nem akarja deadmoneyba fullasztani a csapatot. Elég szar szituban vette át a gárdát. Rengeteg meló volt, hogy ilyen keret álljon össze, és ne kelljen minden évben fél csapatot cutolni tél végén. Az a filozófiája, hogy FA-n csak a legégetőbb needeket tölti fel, hosszú távon a drafton keresgél. Szóval nem is kell nálunk számítani 3-4 top szabadügynökre minden évben, inkább minőségi stop gap emberkék jönnek rövid, kezelhető szerződésekkel. Ezzel nincs is semmi baj, a legtöbb konzisztensen elöl lévő csapat hasonló elven igazol, míg a nagy költekezők gyakran ragadnak a mezőny közepén-végén. Az eddigi drága embereit nézve, Palmer és JV a csapatban régóta gyenge pontnak számító premier pozíciókra jöttek, míg Iupati esetében nem volt reális, hogy újra a draft elején keresgéljünk guardot.

-Fitz szerződéshosszabbítása alapból az offseason nagy sikere. Ebben a szituban kevesen oldották volna meg úgy, hogy a támadóegység egyben marad, és a sapka alatt is marad valami. Persze ehhez kellett Larry karaktere is.

-Van még egy fontos időszak Keimék eddigi ténykedését nézve. A draft után üresen maradó posztokra mindig előhúz egy-két olyan nevet, hogy csak nézel, hogy ez az arc mit keresett a piacon és miért is játszik nálunk pár milláért. Ilyen volt többek között Winston, Dansby és Cro is. Szóval érdemes lesz újra ránézni a listára a szezon elején.
több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
 goingdeep.reblog.hu/tovabb-erosodik-e-az-arizona-002Ka'deemCarey25
Hát elég pesszimista cikk ez😀!Én nem látom rossznak az eddigi alakulásokat, sőt szerintem O-Line erősödött, D-Line nem hinném hogy nagyot gyengül( ha gyengült egyáltalán), LB-sor picit lyukas de ha bejönnek az igazolások és hozunk draftról is egy-két értékelhető embert akkor ott sem lehet baj, S okés, CB Cro(azért elájulva tőle sem voltam) elment nyilván jön valaki 1-2. körben nem hiszem, hogy sokat gyengülne, WR ugyanaz, TE Housler helyett nyilván Troy játszik többet nem gyengült a sor, RB ugyanaz és ide is nyiván jön valaki a draftról!Szóval összességében egy jó drafttal (ahol az első négy körben szerintem 2LB 1CB és 1RB jön a sorrend majd szerintem BPA alapon) nem hogy gyengébb, hanem ellenkezőleg éppen, hogy jobb csapatunk lesz mint tavaly, és ha idén a sérülések is elkerülnek minket akkor simán playoff csapat leszünk!😀Rattlesnake
Szerintem is kicsit túlzó az a C. A szöveggel nagy bajom nincs, de kicsit eltúlozza a tavaly sérül Dockett és Kelly szerepét. Dan Williamsben egyetértek, bár ugye pass downoknál ő se volt fent.

A támadófalat is túl pesszimistán látja. Igazából C és Guard poszton volt baj. A Veldheer igazolás nagyon bejött, talán jobb tackle poszon lehetne előrelépni, de ott sincs hatalmas vész. Ha Troy Nicklas egészséges lesz sokat segíthet blokkolásban, így nem látom hova kellett volna erősíteni a támadósort. Van 1 jó kezdő, egy korrekt back up és egy project QB, elkapó poszton 3 kiváló opció és depth is van, a fal Iupatival (és Cooperrel) okés, futóra meg inkább áldozok 2-3. körös picket, mint igazolok egy 28-30 éves veteránt 4-10 milla között. Veterán/Rookie depth TE-t még kell vadászni, de tényleg nehéz végignézni az FA listát és rámutatni valakire, aki itt szinteket emelt volna az egységen(mármint Iupatin kívül, aki a legnagyobb needre érkezett).andree
Gyerekek! Tudom hogy saját csapatról negatív (vagy negatívnak tűnő) kritikát nem szeret senki se olvasni, de nem volt célom lehúzni az Arizonát. Lehet kicsit már az én osztályozásom a gradek kapcsán lehuzonak tünik, de a C osztályzat az egy közepest jelent nálam. Ami azt mutatja, hogy se jelentős erősítés, se jelentős gyengülés nem történt és a csapat nem használt ki minden lehetőséget az FA ami lehet hogy kínálkozott volna. Én elfogadom, hogy javul nagyon az O-line és Iupati tényleg nagy upgrade, de most mondjátok hogy nem lehetett volna még bepróbálkozni 1-2 emberrel, a mélység javítás érdekében legalább még? Vagy hogy Cromartie távozása nem fájó egy kicsit, akrácsak Dan Williams. Biztos vagyok benne hogy több Cards meccset láttatok mint én (bár igyekeztem minél többet megtekinteni), de Dockett is hasznos lehetett volna még. Szal azért van távozó akit sajnálni lehet.

És persze hogy lehet hozni a draftról emberek, de itt most kizárólag az FA-ról volt szó és én úgy ítéltem meg, hogy ez se nem rossz se nem jó. Sokan úgy vannak vele, hogy a C egy orbitális szar grade. Pedig ez nem így van. Csupán nem erősödtek szerintem. Aztán az idő úgyis eldönti, hogy igazunk van-e. Most nem akarok más oldalakat linkelgetni, de csak azért mert túl szigorúnak itéltek sokan, megnéztem pár FA osztályzatátot a Cards-ra és találtam C osztályzatot is..

Ettől függetlenül persze köszönöm hogy elolvastátok és a kritikát ott is nyugodtan megfogalmazhattátok volna, mert akkor tudom hogy vélekedjek a csapat terveiről illetően, olyanoktól akik jobban is beleássák magukat a csapat mindennapjaiba.

Sikeres évet és jó meccseket kívánok a Cardsnak! 😉
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom láttátok e, de egy kis hírmorzsa Washingtonnal kapcsolatban. Remélem nem lesz gond, és jön vissza. 😊

Suspended Cardinals ILB Daryl Washington intends to apply for reinstatement "within the next week or so."
Washington recently stated he has not failed or missed a test for banned substances during his suspension, and also completed an anger-management class. Washington still hasn't been disciplined for a past domestic violence arrest; his current indefinite ban is for offenses related to illegal substances. We suspect Washington will begin 2015 on the reserve/suspended list.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Vajon most rárepülünk Petersonra? Kíváncsi vagyok, fogunk e lépni, bár én a vezetőség helyében nem kockáztatnék.

,,,Az NFL eltörölte Adrian Peterson eltiltását, a futó újra a liga aktív játékosa, egyelőre a Vikings színeiben,,,Leon78
Hát lehet le is van zsírozva, csak ezt vártuk. Draftig kiderül.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Vajon most rárepülünk Petersonra? Kíváncsi vagyok, fogunk e lépni, bár én a vezetőség helyében nem kockáztatnék.

,,,Az NFL eltörölte Adrian Peterson eltiltását, a futó újra a liga aktív játékosa, egyelőre a Vikings színeiben,,,
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ja szerintem is túl negatív ez a cikk, azért is voltam kíváncsi a ti véleményetekre. Mondjuk én már megszoktam ezt az offseason féle oltást. Szerintem abban az egyben igaza van hogy Williams hiánya meg fog látszani futásoknál.
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
A támadósort érő kritikákat nem is értem. Futó nyilván jön a draftról, de normális fal mögött a jelenlegi állomány sem vészes. Iupati tökéletes húzás, Coop is pozitív jeleket mutatott tavaly, Massie is nagyon jó szezont zárt a fal jobb szélén, Sendlein drága volt, okos döntés volt elengedni, Shipleytől nem tudom mit is várjak, de szerintem rendben lesz ez a fal, az utóbbi évekhez képest most tűnik a legerősebbnek, és ugye ez mindig is Achilles pontja volt a csapatnak. Palmer teljesen jó QB posztra, ha nem törik össze nem lesz gond offense oldalon, ebben biztos vagyok. Elkapósor ligaelit, Fizt még mindig képes varázslatra, Housler nem sokat ért, örülök, hogy elment, Niklas reméljük beváltja a hozzá fűzött reményeket. A labda másik oldalán a fal nem gyengült olyan látványosan, mint azt sokan prognosztizálják, CC az egyik legjobb end az egész NFL-ben, Rucker két éve az egyik üde színfoltja volt az egységnek, tavaly ugye sérülések hátráltatták, de én bízok benne. Williams sem tűnik olyan nagy veszteségnek, én a felét adtam volna kb. a jelenlegi gázsijának. Achot szerettem, bár sokat tényleg nem mutatott itteni évei során, Okafor állat, az ő éve lesz, figyeljétek meg! Középen Spoon tipikusan Keim és BA embere, biztos vagyok benne, hogy ő is be fog válni. D-Wash az egyetlen kérdőjele ennek a sornak, vele még jobb front sevenről tudunk beszélni, mint a tavalyi. Cro az egyik kedvencem volt, az ő távozása eddig az egyetlen megoldatlannak tűnő feladat, főleg úgy, hogy Powers nem tartozik a hozzám legközelebb álló játékosok közé, én az ő pénzéért eltudnék képzelni egy kis upgradet ide, Bár, a egy teljesen felgyógyult PP is el tudja majd feledtetni az általa hagyott űrt. Ahogy egy egész évben egészséges Matyi is sokat tud hozzátenni a játékhoz. Bethelre vagyon tán a legkíváncsibb, nem tudom mit fog alkotni a védelemben, de a speciális csapategységben parádés évek óta.
Szóval én semmiképpen sem félek az új szezontól, sőt! Biztos vagyok benne, hogy fog még veterán is érkezni a draft után, attól függően, hogy hová sikerül draftolni. Az első 3 körben várok CB-t, RB-t és OLB-t, de, hogy igazán őszinte legyek, amióta BA és Keim van a csapat élén én maximálisan megtudok bízni a bennük a játékosmozgásunkkal kapcsolatban!
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
 goingdeep.reblog.hu/tovabb-erosodik-e-az-arizona-002Ka'deemCarey25
Hát elég pesszimista cikk ez😀!Én nem látom rossznak az eddigi alakulásokat, sőt szerintem O-Line erősödött, D-Line nem hinném hogy nagyot gyengül( ha gyengült egyáltalán), LB-sor picit lyukas de ha bejönnek az igazolások és hozunk draftról is egy-két értékelhető embert akkor ott sem lehet baj, S okés, CB Cro(azért elájulva tőle sem voltam) elment nyilván jön valaki 1-2. körben nem hiszem, hogy sokat gyengülne, WR ugyanaz, TE Housler helyett nyilván Troy játszik többet nem gyengült a sor, RB ugyanaz és ide is nyiván jön valaki a draftról!Szóval összességében egy jó drafttal (ahol az első négy körben szerintem 2LB 1CB és 1RB jön a sorrend majd szerintem BPA alapon) nem hogy gyengébb, hanem ellenkezőleg éppen, hogy jobb csapatunk lesz mint tavaly, és ha idén a sérülések is elkerülnek minket akkor simán playoff csapat leszünk!😀Rattlesnake
Szerintem is kicsit túlzó az a C. A szöveggel nagy bajom nincs, de kicsit eltúlozza a tavaly sérül Dockett és Kelly szerepét. Dan Williamsben egyetértek, bár ugye pass downoknál ő se volt fent.

A támadófalat is túl pesszimistán látja. Igazából C és Guard poszton volt baj. A Veldheer igazolás nagyon bejött, talán jobb tackle poszon lehetne előrelépni, de ott sincs hatalmas vész. Ha Troy Nicklas egészséges lesz sokat segíthet blokkolásban, így nem látom hova kellett volna erősíteni a támadósort. Van 1 jó kezdő, egy korrekt back up és egy project QB, elkapó poszton 3 kiváló opció és depth is van, a fal Iupatival (és Cooperrel) okés, futóra meg inkább áldozok 2-3. körös picket, mint igazolok egy 28-30 éves veteránt 4-10 milla között. Veterán/Rookie depth TE-t még kell vadászni, de tényleg nehéz végignézni az FA listát és rámutatni valakire, aki itt szinteket emelt volna az egységen(mármint Iupatin kívül, aki a legnagyobb needre érkezett).
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
 goingdeep.reblog.hu/tovabb-erosodik-e-az-arizona-002Ka'deemCarey25
Hát elég pesszimista cikk ez😀!Én nem látom rossznak az eddigi alakulásokat, sőt szerintem O-Line erősödött, D-Line nem hinném hogy nagyot gyengül( ha gyengült egyáltalán), LB-sor picit lyukas de ha bejönnek az igazolások és hozunk draftról is egy-két értékelhető embert akkor ott sem lehet baj, S okés, CB Cro(azért elájulva tőle sem voltam) elment nyilván jön valaki 1-2. körben nem hiszem, hogy sokat gyengülne, WR ugyanaz, TE Housler helyett nyilván Troy játszik többet nem gyengült a sor, RB ugyanaz és ide is nyiván jön valaki a draftról!Szóval összességében egy jó drafttal (ahol az első négy körben szerintem 2LB 1CB és 1RB jön a sorrend majd szerintem BPA alapon) nem hogy gyengébb, hanem ellenkezőleg éppen, hogy jobb csapatunk lesz mint tavaly, és ha idén a sérülések is elkerülnek minket akkor simán playoff csapat leszünk!😀
több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
 goingdeep.reblog.hu/tovabb-erosodik-e-az-arizona-002
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
nem nézem még a teljes draftot, így csak a választásokról:
Nekem a hátsó 5 kör tetszik a posztokat nézve. Minőségről nyilván fogalmam sincs, de zömében jó egyetemekről jönnek. Az eső háromban meg úgy is felülírja a BPA a needet. A CB pick rendben van(ha nincs csúszó én is azt hoznék) bár én továbbra is Collins párti vagyok. A második körös futóval is meg tudok barátkozni, ha nem volt bent jobb pass rusher, centert viszont nem hoznék harmadik körben.

Ha lesz egy kis időm, csekkolom az egész draftot és leírom én kiket pickeltem volna az első 4 körben.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki csinálta a bowl.hu-s Cards mockot?silent7939
Én 😊Dexxter Tailor
Nem tetsziksilent7939
1/24 Kevin Johnson, CB (Wake Forest)
előtte ment ki Dupree és Gurley is, CB kellett, bár Fucu azt mondja, WF-ről nem draftolunk védőt. McKinney és Odighizuwa jöhetett volna még

2/55 Ameer Abdullah, RB (Nebraska)
előtte ment ki Xavier Cooper, futó is need, Abdullah itt szerintem elég jó értéket képvisel, Ellingtont pedig nem kéne leterhelni, maradhatna change-of-pace backnek

3/86 B.J. Finney, C (Kansas State)
na itt már tényleg bajban voltam picit, de úgy gondoltam, hogy Larsen meg Shipley sem egy hosszútávú megoldás, így egy jó futóblokkoló centerrel még jobban működne az offense

4/123 Gabe Wright, DT (Auburn)
Kevin White CB még bent volt, sokat gondolkoztam rajta, hogy ő jöjjön inkább, de Wright rotációban jó lehet passz ellen

5/159 Jake Ryan, LB (Michigan)
a hátsó körös prospectekkel már nem vagyok nagyon képben, kellett egy linebacker, Ryan pedig egy tackegyár, Weatherspoon meg úgyis lesérül

6/198 Ray Drew, DE (Georgia)
7/241 Randall Evans, CB (Kansas State)
7/256 Quayshawne Buckley, DT (Idaho)
kellett a depth a cb sorba meg a védőfalbaDexxter Tailor
Az első körrel nincs bajom 😊
A másodikkal és a harmadikkal már annál jobban. Hiányolom a LB sor erősítését, ami sokkal nagyobb need mélységét tekintve is mint az RB vagy a C és ott még van esély megcsípni akár egy-két play makert. Alapvetően még mindíg nem vagyunk futó csapat és nem is leszünk. Én nem baszarintanék el egy-egy korai picket futóra és centerre, mert az idei G párossal Taylor is jobb számokat fog produkálni.... kár lenne leírni a srácot már most.
Neveket nem nagyon néztem de nálam jelenleg fajsúlyosabb a D megerősítése az első 3 körben 4.ben meg jöhet a töltelék, vagy esetleg Hundley ha lecsúszik addig.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 849 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ki csinálta a bowl.hu-s Cards mockot?silent7939
Én 😊Dexxter Tailor
Nem tetsziksilent7939
1/24 Kevin Johnson, CB (Wake Forest)
előtte ment ki Dupree és Gurley is, CB kellett, bár Fucu azt mondja, WF-ről nem draftolunk védőt. McKinney és Odighizuwa jöhetett volna még

2/55 Ameer Abdullah, RB (Nebraska)
előtte ment ki Xavier Cooper, futó is need, Abdullah itt szerintem elég jó értéket képvisel, Ellingtont pedig nem kéne leterhelni, maradhatna change-of-pace backnek

3/86 B.J. Finney, C (Kansas State)
na itt már tényleg bajban voltam picit, de úgy gondoltam, hogy Larsen meg Shipley sem egy hosszútávú megoldás, így egy jó futóblokkoló centerrel még jobban működne az offense

4/123 Gabe Wright, DT (Auburn)
Kevin White CB még bent volt, sokat gondolkoztam rajta, hogy ő jöjjön inkább, de Wright rotációban jó lehet passz ellen

5/159 Jake Ryan, LB (Michigan)
a hátsó körös prospectekkel már nem vagyok nagyon képben, kellett egy linebacker, Ryan pedig egy tackegyár, Weatherspoon meg úgyis lesérül

6/198 Ray Drew, DE (Georgia)
7/241 Randall Evans, CB (Kansas State)
7/256 Quayshawne Buckley, DT (Idaho)
kellett a depth a cb sorba meg a védőfalba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ki csinálta a bowl.hu-s Cards mockot?silent7939
Én 😊Dexxter Tailor
Nem tetszik
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 849 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ki csinálta a bowl.hu-s Cards mockot?silent7939
Én 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!