Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Néhány név akinek örülnék a 2. napon: Tevin Coleman, Eli harold, Mauldin, Gregory, Jordan Philips, Jalen Colins, Eric Rowe, Ronald Darby, PJ Williams.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha nálunk bent lesz én kiválasztanám Gregory-t, egy Eli Haroldnak is örülnék, de erre is kicsi az esély. A vágyam Henry Anderson elég babás lenne.
CB, ILB kellene most leginkább. DL-re tippelek másodikban, RB-re harmadikban.
Ja és lesz WR húzás a hátsó körben szerintem 😀Fucu
Én is RB-t tippelek a 3.ban szerinted ki lehet még bennt ott a TOP nevek közül esetleg mert sajnos szerintem 3 még biztos kimegy a 2. körben is!Rattlesnake
Zac Stacy hamarosan szabad lesz 😉 Inkább érte adnék egy 4. körtsilent7939
Na látod mondjuk az sem egy rossz opció!😀Bár 5.kört szívesebben adnék érte!:pRattlesnake
Akkor legyen 5.... csak ne lőjünk találomra el egy 3.at
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Ha nálunk bent lesz én kiválasztanám Gregory-t, egy Eli Haroldnak is örülnék, de erre is kicsi az esély. A vágyam Henry Anderson elég babás lenne.
CB, ILB kellene most leginkább. DL-re tippelek másodikban, RB-re harmadikban.
Ja és lesz WR húzás a hátsó körben szerintem 😀Fucu
Én is RB-t tippelek a 3.ban szerinted ki lehet még bennt ott a TOP nevek közül esetleg mert sajnos szerintem 3 még biztos kimegy a 2. körben is!Rattlesnake
Zac Stacy hamarosan szabad lesz 😉 Inkább érte adnék egy 4. körtsilent7939
Na látod mondjuk az sem egy rossz opció!😀Bár 5.kört szívesebben adnék érte!:p
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha nálunk bent lesz én kiválasztanám Gregory-t, egy Eli Haroldnak is örülnék, de erre is kicsi az esély. A vágyam Henry Anderson elég babás lenne.
CB, ILB kellene most leginkább. DL-re tippelek másodikban, RB-re harmadikban.
Ja és lesz WR húzás a hátsó körben szerintem 😀Fucu
Én is RB-t tippelek a 3.ban szerinted ki lehet még bennt ott a TOP nevek közül esetleg mert sajnos szerintem 3 még biztos kimegy a 2. körben is!Rattlesnake
Zac Stacy hamarosan szabad lesz 😉 Inkább érte adnék egy 4. kört
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Ha nálunk bent lesz én kiválasztanám Gregory-t, egy Eli Haroldnak is örülnék, de erre is kicsi az esély. A vágyam Henry Anderson elég babás lenne.
CB, ILB kellene most leginkább. DL-re tippelek másodikban, RB-re harmadikban.
Ja és lesz WR húzás a hátsó körben szerintem 😀Fucu
Én is RB-t tippelek a 3.ban szerinted ki lehet még bennt ott a TOP nevek közül esetleg mert sajnos szerintem 3 még biztos kimegy a 2. körben is!
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha nálunk bent lesz én kiválasztanám Gregory-t, egy Eli Haroldnak is örülnék, de erre is kicsi az esély. A vágyam Henry Anderson elég babás lenne.
CB, ILB kellene most leginkább. DL-re tippelek másodikban, RB-re harmadikban.
Ja és lesz WR húzás a hátsó körben szerintem 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Folytatom mert lefelezte ez a szar gép!😀 Szóval ha Thomasnak kell irányítani mert Palmerék a kórházban pihiznek!Amúgy a srác jónak tűnik értékre még kisebb steal is itt!Tegnap beszéltétek hogy Massie-vel kell küzdenie az első helyért hát nagy harc szerintem nem lesz ha nem is rögtön de pár hét után tuti kezdő lesz az a Cards új Dj-je😀!Amúgy a kérdésem az lenne mára mit vártok akár posztok tekintetében, vagy ha valakinek van kedve bedobhat egy-két nevet is a kalapba!Ha pl Gregory tovább csúszna behúznánk szerintetek, bár azért erre kicsi az esély, hogy nálunk még bennt lesz de ha mégis így lenne én simán vinném!
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
A jó D.J. 13-ik volt Keimék listáján és ugye trust in the board elv alapján hülyék lettek volna kihagyni. Tavaly ugyan ez volt Buccanonnal csak akkor need-re is jött.
Én sem csapkodtam a seggem a földhöz, de teljesen elfér.Fucu
Alapvetően én is másban gondolkodtam posztokat tekintve, de azért neednek tekinthető az OT poszt is(azért én Massie-ben sohasem hittem igazán), meg ugye húzhatunk mi akármilyen védőt ha Thomasnak kell irányítani
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A jó D.J. 13-ik volt Keimék listáján és ugye trust in the board elv alapján hülyék lettek volna kihagyni. Tavaly ugyan ez volt Buccanonnal csak akkor need-re is jött.
Én sem csapkodtam a seggem a földhöz, de teljesen elfér.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
Arizona Cardinals
Draft pick: OL D.J. Humphries (No. 24 overall)
Grade: A+
The skinny: NFL Media analyst Daniel Jeremiah is one of many who believe Humphries is the best offensive tackle in the draft. At pick No. 24, he's an absolute steal for the Cardinals, especially considering they didn't have to trade up to get him. Humphries will fill an area of need and help the recovering Carson Palmer breathe a bit easier by keeping pass rushers at bay.
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na bazzzz....elaludtam, de ezt sikerült megálmodnom közben.... felkelek gyorsan ránézek és tényleg egy kibebaszott OT.... nem hiszem el.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Collins, Jalen CB vajon miért csúszik? Lemaradtam valamiről?Leon78
Jó LSU szokás szerint megbukott egy rakat drogteszten. Mostanában derült ki asszem. Nem baj, jöhet ő is 3. körben. 😀
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Collins, Jalen CB vajon miért csúszik? Lemaradtam valamiről?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Egy playmaker védő játékosnak jobban örültem volna.Valahogy luxusnak látom.Leon78
Ezzel tökéletesen egyetértek. Én se ugráltam a monitor előtt.andree
Öröm az ürömben, hogy úgy nézem a második körünkre is marad hat egy egy jó NT, vagy CB, esetleg LB. A védők csúsznak rendesen. Ha mást nem is, de a WR run-t eltaláltam.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Egy playmaker védő játékosnak jobban örültem volna.Valahogy luxusnak látom.Leon78
Ezzel tökéletesen egyetértek. Én se ugráltam a monitor előtt.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Annyit legalább elmondhatunk, hogy míg az előző stábnál sírtunk, hogy nincs 2 értelmes támadófal emberünk most van két top FA, és két első körös falemberünk. 3 év alatt. Alapvetően nem hülyeség, ha már Palmer lett a QB-nk.andree
Egy playmaker védő játékosnak jobban örültem volna.Valahogy luxusnak látom.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Annyit legalább elmondhatunk, hogy míg az előző stábnál sírtunk, hogy nincs 2 értelmes támadófal emberünk most van két top FA, és két első körös falemberünk. 3 év alatt. Alapvetően nem hülyeség, ha már Palmer lett a QB-nk.
több mint 9 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
hát most kicsit csalódott vagyok. De bízok Keimékben, ha azt gondolják, hogy nem érte meg egyik CB vagy OLB sem itt, akkor biztos így van. Bár az OL-t nem éreztem akkora neednek, de az erősítése sosem árt.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Én cornerbackre is számítok.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
második kör NT, 3. meg RB szerintem
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Nem tudom, szerintem elpocsékoltunk egy jó lehetőséget. Nem volt túl nagy szükség OT-re .
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Hát, pöttyet csalódott vagyok, de igazából elfér, mert mélység nem volt, és akár Massie-t is kiszoríthatja, aki pass prot-ban csinált nagy baromságokat.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Vajon bevállaljuk Gregory-t?
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Amúgy észrevettem a Steelers mindig elviszi néhánnyal előlünk a nekünk kellő LB-t. 😀 Tavaly Shaziert nagyon sajnáltam, Dupree miatt egyáltalán nem sírok.andree
Ja mákos egy csapat. A tököm tele van velük.
több mint 9 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Amúgy észrevettem a Steelers mindig elviszi néhánnyal előlünk a nekünk kellő LB-t. 😀 Tavaly Shaziert nagyon sajnáltam, Dupree miatt egyáltalán nem sírok.